Skocz do zawartości

Zarządzenia i uchwały - sposób na trwanie - BiP


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedź pomocnika jest tak samo merytoryczna jak wypowiedź świni przy korycie, prywata, prywata i jeszcze raz prywata. Opozycja to już prawie całe Ińsko, a jak burak mieszkańców traktuje to wszyscy doskonale wiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 181
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ty pomocnik od siedmiu boleści! To co napisałeś jest rozpaczliwą próbą bronienia buraka i buraczątek. Wam trzeba wszystko podpowiadać? Już tak wam zatruto te małe móżdżki? Zamiast siedzieć na d***** i wpierniczać ciastka na posiedzeniach to się weźcie za robotę. Banda nieodpowiedzialnych kretynów! Terebecki, Kościelny, Jackowiaczka, Dec, Bujny, Rudzikowa, Malcer, Skonieczko, Michalski, Drabik, Błażejewski, Sękiwka no i ewenement Mazurek, który potrafi tylko złożyć wniosek o odebranie głosu opozycji! Ot sitwa dobrze się ustawiliście już wszyscy !

Jaka opozycja takie środki zapobiegawcze. Znajcie swoje miejsce poprane pomioty opozycyjne... Nic nie wiecie jak zrobić a do nas macie pretensje. Sami coś zainicjujcie a nie piszczycie, że to jest złe i to jest złe. Nawet Michał wie, że lepiej jest milczeć.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zostanie znów wybrany Racinowski to ja się wyprowadzę z Ińska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziada już nie zdzierżę! Nasze bloki wyglądają już jak stare burdele. Zubiki za Zimnickiego odwalali lipę i teraz jest co jest. Tylko, że Racinowski wtedy też był i Paluch i dlatego mamy znów jak mamy. Mnie już się nic nie chce i w nic nie wierzę.

Odnośnik do odpowiedzi
Też Ińszczanin

Jak zostanie znów wybrany Racinowski to ja się wyprowadzę z Ińska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziada już nie zdzierżę! Nasze bloki wyglądają już jak stare burdele. Zubiki za Zimnickiego odwalali lipę i teraz jest co jest. Tylko, że Racinowski wtedy też był i Paluch i dlatego mamy znów jak mamy. Mnie już się nic nie chce i w nic nie wierzę.

Olo,po zimie jest wiosna! Nie możesz cały czas narzekać.Weź część spraw ,na których się znasz w swoje ręce i dzałaj.Zapamietaj,że w czynieniu dobra społecznego nie będziesz sam.Nawet nie wyobrażasz sobie ilu znajdziesz w tym działaniu sympatyków. Zdecyduj się jednak co wolisz.Zmianę działania władz,czy zmianę władz.To drugie nie gwarantuje zmian działań publicznych.Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zostanie znów wybrany Racinowski to ja się wyprowadzę z Ińska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziada już nie zdzierżę! Nasze bloki wyglądają już jak stare burdele. Zubiki za Zimnickiego odwalali lipę i teraz jest co jest. Tylko, że Racinowski wtedy też był i Paluch i dlatego mamy znów jak mamy. Mnie już się nic nie chce i w nic nie wierzę.

Dobra myśl Olo :) Chociwel ma więcej do zaoferowania. A dla tych co mają domek jest przyjemna opcja z pociągami! ZAPRASZAMY DO CHOCIWLA TAM NIKT NIE BĘDZIE ROBIŁ PODZIAŁÓW NA PRZYJEZDNYCH I MIEJSCOWYCH :)! O tej dziurze możecie spokojnie zapomnieć :)! A jak zatęsknicie do jeziora to zawsze możecie przyjechać i pobyć na plaży w Ińsku i wrócić :).

Odnośnik do odpowiedzi
Dobra myśl Olo :) Chociwel ma więcej do zaoferowania. A dla tych co mają domek jest przyjemna opcja z pociągami! ZAPRASZAMY DO CHOCIWLA TAM NIKT NIE BĘDZIE ROBIŁ PODZIAŁÓW NA PRZYJEZDNYCH I MIEJSCOWYCH :)! O tej dziurze możecie spokojnie zapomnieć :)! A jak zatęsknicie do jeziora to zawsze możecie przyjechać i pobyć na plaży w Ińsku i wrócić :).

Jeszcze zostawcie tutaj swoje śmieci i inne brudy,bo władze tutaj głupie i niekumate. Na plaży musi wam zagwarantować ratowników.Sądzić należy,że przyszła żwirownia załatwi resztę.

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie... W Ińsku wszyscy myślą, że lekarstwem na wszystko to żwirownia...

Wszystkim inwestorom odradzam robienie tutaj czegokolwiek. Poza tym ptaszki na mieście ćwierkają, że biedroneczki dla Ińska też nie będzie. Ciekawe dlaczego :rolleyes: ?

Odnośnik do odpowiedzi

Słuszna uwaga! Na wsi są tylko sklepiki na których się cwaniacy bogacą narzucając marże, że ho ho ho!!! Ińsku nie jest lepiej. Wszędzie w sklepach śmierdzi starością, wszystko stare pomarszczone. Przecież człowiek to świnia i wszystko zeżre. Tacy mieszkańcy i taka gmina haaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do odpowiedzi

Przestańcie z tą opozycją. Trzech buraków którzy teraz trzepią gaciami i nawet nie oddychają. Przerwa jest wtedy jak się napracujesz a nie jak tylko obsługujesz kamerę. Na przerwę trzeba sobie zasłużyć a nie jak tym przypadku kaprys jednego górnika.

Odnośnik do odpowiedzi

A niby co opozycja miała by zrobić? Nie oglądałeś filmu z ostatniej sesji? Nawet propozycja ogłoszenia chwili przerwy została odrzucona.

Czego się ku#wa spodziewasz? Może mieli im tę przerwe trąbkami i czerwonym dywanem na wyjście zapowiedzieć. To jest polityka w której opozycja cały czas się przyczepia do radnych ifsu i burmistrza. Później narzekają, że pokazuje im się ich miejsce. Jest ich tam dwóch i tylko dwóch. Inną rzeczą jest to, że opozycja nie ma żadnych zasług

Odnośnik do odpowiedzi

A niby co opozycja miała by zrobić? Nie oglądałeś filmu z ostatniej sesji? Nawet propozycja ogłoszenia chwili przerwy została odrzucona.

Nie było co oglądać. Jeden z opozycji bronił siostry drugi pyskował do Przewodniczącego. Nie muszę oglądać bo byłem i widziałem. Wstyd Włodzio taka u ciebie mowa nienawiści. Jednocześnie wszędzie bywasz gdzie uroczystości w kościele. jak można mieć tyle jadu- chyba że z niemocy.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie narzekajcie na opozycję, dzięki niej wiemy o tym co się w gminie dzieje, wszystkie ciemne buraczane sprawki wychodzą na jaw. Buraki będą najeżdżali na opozycję bo się boją o koryto i posadki dla rodziny. Amen!

Odnośnik do odpowiedzi

Wniosek jest jeden. Opozycji z prawdziwego zdarzenia u nas w Ińsku nie ma. Coraz więcej zakładów przemysłowych powstaje, coraz brudniejsza woda jest, nic się nie inwestuje w infrastrukturę. Jednym słowem ta gmina skazana jest na porażkę bo u nas nie ma nikogo kto by piłował racinowskiego. Mieszkańcy nie kiwnęli palcem przy referendum i nie zmieni się to w przyszłych wyborach. To jest po prostu taka społeczność. Dodam jeszcze, że opozycję też mamy sezonową a konkretnie to 4-letnią. CO cztery lata przy wyborach pojawiają się różne ugrupowania zapowiadając zmiany. Taki Szulc na przykład. Był, nagrywał filmiki, prezentował a później zniknął. A za rok pewnie znowu będzie startował. ŻAŁOSNE PANIE SZULC! ŻAŁOSNE!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie narzekajcie na opozycję, dzięki niej wiemy o tym co się w gminie dzieje, wszystkie ciemne buraczane sprawki wychodzą na jaw. Buraki będą najeżdżali na opozycję bo się boją o koryto i posadki dla rodziny. Amen!

Łajzy, które nie potrafią merytorycznie rozmawiać. Michał nigdy nic nie wie. Liwaka nigdy nigdzie nie ma, A Szafran zawsze drze się bez powodu.

Opozycja w trzech zdaniach... Wsadź ją sobie bo ja już zlewam na Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi

Z 13 łajzami buraka nie można właśnie merytorycznie rozmawiać, ktoś dobrze napisał wcześniej, że ta trójka przeszkadza burakom i ci będą ich atakować na wszystkie możliwe sposoby. A ty buraczana łajzo nadrzędna czytaj B. Trebecki jak masz święta to świętuj a nie przesiadujesz na forum i piszesz sam ze sobą !

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkańcy nie kiwnęli palcem przy referendum i nie zmieni się to w przyszłych wyborach.

To jest powód dla którego nie uznaję obecnej opozycji czyt. dwóch radnych. Przez nich referendum przepadło a teraz pieprzą cienkie kawałki, że tacy przeciwni ale przeciwni czemu , komu. Kiedyś do jednej bramki Racina teraz wielka opozycja. ja nie daję wiary taki oszustom.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...