Skocz do zawartości

Zarządzenia i uchwały - sposób na trwanie - BiP


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Opozycjo, będziesz mi robiła kazanie na temat rodziny :D? WY :D? Może sami sobie zorganizujecie najpierw życie prywatne a potem będziecie mnie pouczać jak u siebie je organizować :D?

No to powiedz Andrzejowi, żeby sobie zięcia poszukał bo wstyd żeby nauczycielka miała bękarta

Odnośnik do odpowiedzi

To jest powód dla którego nie uznaję obecnej opozycji czyt. dwóch radnych. Przez nich referendum przepadło a teraz pieprzą cienkie kawałki, że tacy przeciwni ale przeciwni czemu , komu. Kiedyś do jednej bramki Racina teraz wielka opozycja. ja nie daję wiary taki oszustom.

Lepiej zajrzyj do komitetu referendalnego,najpierw zagorzali przeciwnicy, a teraz zdradzili nas i razem z burakiem są za żwirownią

Odnośnik do odpowiedzi

Wpadnij do niego na herbatkę do urzędu i mu to powiedz. Nie mi oceniać to co się u niego dzieje. Cieszę się jednak, że tobie to przeszkadza :).

No to się nie wtrącaj do cudzego życia prywatnego, bo u was tez nie jest niebiańsko

Odnośnik do odpowiedzi
Też Ińszczanin

No to powiedz Andrzejowi, żeby sobie zięcia poszukał bo wstyd żeby nauczycielka miała bękarta

I taka jest kultura osobista niektórych.Nawet ja zaczerwieniłem się z tego powodu.To sa sprawy osobiste.Wstyd

Odnośnik do odpowiedzi

A ciebie gówno obchodzi kogo za zięcia ma Andrzej. Święty się znalazł. Mnie gówno obchodzi kto z kim się ożenił albo nie. To sprawa każdego prywatnie i mnie akurat nic do tego i wam też wszystkim. Zajrzyj jeden z drugim do siebie- ten leje swoją żonę bo go zdradza, ten się puszcza na boki za granicą, ten się bzyka jak dojeżdża do pracy i taka jest nasza gmina.

Odnośnik do odpowiedzi

MAM DOBRY ŻART!

JAKBY ZWALNIALI PRACOWNIKÓW W NASZEJ GMINIE TO JAKBY TO ROBILI?

RODZINAMI!

HAHAHAHAHAHAHAHA

Czarny humor... Burmistrza rodzinę zatrudnia się w szkole bo burmistrz zaklepał znajomemu miejsce na stanowisku dyrektora, który swoją rodzinę wkręca w szkolne szeregi. Pytanie jest takie.

Gdzie są nauczyciele, którzy by pilnowali żeby CI co uczą prezentowali jakiś poziom?

Odnośnik do odpowiedzi

Co was tak w oczy kole, że burmistrz czy dyrektor zatrudnia swoich. To ma zatrudnić obcych a swoi mają głodować? Przecież to niedorzeczne. Kto ma sobie pomagać jak nie rodzina? Wy byście nie pomogli? To zły dowód miłości do rodziny. Rodzina, przyjaźń to te wartości które w naszym klubie są najważniejsze. Jak ktoś tego nie rozumie to trudno.........................

A co się tyczy Włodkowych wypocin które tu i na swoim portalu wkleił to już się wypowiedziałem. Stek bzdur widzianych oczami zawistnego pieniacza. jak widać mam w tym względzie i innych którzy tak uważają jak ja.Ja mówię cały czas , że Włodek to dwulicowy człowiek. Na nim jeszcze i jego zwolennicy się sromotnie zawiodą. Tak jak organizatorzy referendum i grupa referendalna. Teraz znów grają do tej samej bramki. Ja mówię, że dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi.Ale jak są tacy...........

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli tak wygląda wizja rodziny, przyjaźni i miłości w IFS to muszę powiedzieć, że jesteście patologiczni. Leczcie siebie i swoje dzieci psychiatrycznie bo jeżeli ten trend się utrzyma to niedługo różnorodnych genów zabraknie wam w Ińsku...

Odnośnik do odpowiedzi

Co was tak w oczy kole, że burmistrz czy dyrektor zatrudnia swoich. To ma zatrudnić obcych a swoi mają głodować? Przecież to niedorzeczne. Kto ma sobie pomagać jak nie rodzina? Wy byście nie pomogli? To zły dowód miłości do rodziny. Rodzina, przyjaźń to te wartości które w naszym klubie są najważniejsze. Jak ktoś tego nie rozumie to trudno.........................

A co się tyczy Włodkowych wypocin które tu i na swoim portalu wkleił to już się wypowiedziałem. Stek bzdur widzianych oczami zawistnego pieniacza. jak widać mam w tym względzie i innych którzy tak uważają jak ja.Ja mówię cały czas , że Włodek to dwulicowy człowiek. Na nim jeszcze i jego zwolennicy się sromotnie zawiodą. Tak jak organizatorzy referendum i grupa referendalna. Teraz znów grają do tej samej bramki. Ja mówię, że dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi.Ale jak są tacy...........

Skoro uważasz że jest to stek bzdur to przedstaw swoją wersję osiągnięć i porażek władzy, którą reprezentujesz. Tak rozglądając się po gminie specjalnych powodów do samozadowolenia chyba rajco nie powinieneś mieć, chyba że zadowala Cię stagnacja? Porażek władzy chyba jednak da się naliczyć zdecydowanie więcej. Wbrew temu co Ci się wydaje społeczeństwo też zaczyna to dostrzegać. To że możesz popadać w samozadowolenie to bezsprzeczny fakt braku opozycji z mocnym liderem. Nie znaczy to jednak, że do wyborów taki się nie pojawi, choć z drugiej strony przy obecnej zapaści gminy byłby to, być może samobójca.

Odnośnik do odpowiedzi

Co was tak w oczy kole, że burmistrz czy dyrektor zatrudnia swoich. To ma zatrudnić obcych a swoi mają głodować? Przecież to niedorzeczne. Kto ma sobie pomagać jak nie rodzina? Wy byście nie pomogli? To zły dowód miłości do rodziny. Rodzina, przyjaźń to te wartości które w naszym klubie są najważniejsze. Jak ktoś tego nie rozumie to trudno.........................

A co się tyczy Włodkowych wypocin które tu i na swoim portalu wkleił to już się wypowiedziałem. Stek bzdur widzianych oczami zawistnego pieniacza. jak widać mam w tym względzie i innych którzy tak uważają jak ja.Ja mówię cały czas , że Włodek to dwulicowy człowiek. Na nim jeszcze i jego zwolennicy się sromotnie zawiodą. Tak jak organizatorzy referendum i grupa referendalna. Teraz znów grają do tej samej bramki. Ja mówię, że dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi.Ale jak są tacy...........

10 przykazań samorządowca:

1. Wykonuje swe zadania w sposób zapewniający poszanowanie prawa, według najlepszej woli, wiedzy i umiejętności, przedkładając dobro publiczne nad interes własny.

2. Zachowuje szczególną staranność, rzetelność i uczciwość w działaniu, dążąc do racjonalnego i szybkiego wykonania swych powinności.

3. Zachowuje obiektywizm, postępuje w sposób bezstronny i bezinteresowny, wolny od uprzedzeń i nacisków, unika angażowania się w działalność, która może skutkować utratą niezależności lub ograniczeniem zdolności obiektywnej oceny.

4. Nie uchyla się od odpowiedzialności za swoje słowa, działania i zaniechania, jest gotów do uznania swoich błędów i naprawienia ich negatywnych następstw.

5. Przeciwstawia się przejawom nagannego postępowania współpracowników, dyskredytującego lub przynoszącego ujmę dobrej opinii pracownika samorządowego.

6. Wykonuje swe zadania z poszanowaniem godności innych i poczuciem godności własnej, przestrzegając zasad zachowania właściwych człowiekowi o wysokiej kulturze osobistej.

7. Szanuje i respektuje prawo interesantów do rzetelnej i wyczerpującej informacji, pomocy i porady w rozwiązywaniu problemów oraz uprzejmości i życzliwości we wzajemnych kontaktach.

8. Postępuje w sposób sprzyjający umacnianiu praworządności i zaufania do organów samorządowych, kreowaniu i utrwalaniu dobrego imienia Urzędu Miejskiego i jak najlepszego wizerunku pracownika samorządowego.

9. Doskonali swą wiedzę zawodową i umiejętności potrzebne dla zapewnienia wysokiego poziomu swej pracy, jest otwarty na współpracę i korzystanie z wiedzy i doświadczenia innych.

10. Ma prawo oczekiwać szacunku współpracowników, przełożonych i interesantów oraz wynagrodzenia odpowiedniego do swej wiedzy, umiejętności i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz Ińska

ul. Boh. Warszawy 38

73-140 Ińsko

tel. (91) 5623 025, 5623 028

fax. (091) 5623 063

http.: www.insko.pl, e-mail: [email protected]

Na postawie art. 13 ust. 1 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. nr 234, poz. 1536 z późniejszymi zmianami)

OGŁASZA

OTWARTY KONKURS OFERT

NA PROWADZENIE ŚWIETLIC SOCJOTERAPEUTYCZNYCH

I. Rodzaj zadania:

1. Prowadzenie świetlic socjoterapeutycznych dla dzieci ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z rodzin potrzebujących pomocy w obiektach gminnych w następujących miejscowościach:

1.1. Ińsko,

1.2. Storkowo,

1.3. Ścienne.

II. Wysokość środków finansowych przeznaczonych na realizację tych zadań:

- 40.000,00 zł

III. Zasady przyznawania dotacji:

Stosownie do przepisów Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie oraz Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie wzoru oferty realizacji zadania publicznego, ramowego wzoru umowy o wykonanie zadania publicznego i wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania.

IV. Termin i warunki realizacji zadania:

1. Termin realizacji zadania:

1.1. Okres prowadzenia świetlic: 07.01.2013 r. – 31.12.2013 r.

1.2. Przerwa urlopowa (wakacyjna) - sierpień 2013 r.

1.3. Czas otwarcia placówek – świetlice czynne codziennie minimum po 4 godziny, za wyjątkiem dni wolnych od pracy (sobota , niedziela).

2. Warunki realizacji zadania:

2.1. złożenie, w terminie określonym w konkursie, prawidłowo wypełnionej oferty wraz załącznikami. Wzory oferty, umowy ramowej oraz sprawozdania stanowią załączniki do Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010 r. w sprawie wzoru oferty realizacji zadania publicznego, ramowego wzoru umowy o wykonanie zadania publicznego i wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. z 2011 r. nr 6, poz. 25).

2.2. pomoc w nauce dla dzieci potrzebujących pomocy,

2.3. prowadzenie zajęć socjoterapeutycznych,

2.4. prowadzenie zajęć sportowych, artystycznych oraz poznawczych, uczących wartościowego spędzenia czasu wolnego,

2.5. dożywianie dzieci,

2.6. zatrudniania kadry specjalistycznej, zgodnie z wymogami, odpowiednio do czasu pracy placówek.

3. Gmina zapewnia nieodpłatnie obiekty i pomieszczenia do realizacji zadania.

4. Gmina zapewnia ponoszenie niezbędnych kosztów utrzymania obiektów i pomieszczeń.

V. Termin i miejsce składania ofert:

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 stycznia 2013 roku, do godz. 15.30

w sekretariacie (pok. 14 - I piętro) Urząd Gminy i Miasta Ińsko

ul. Bohaterów Warszawy 38, 73-140 Ińsko.

VI. Termin i tryb rozpatrzenia ofert oraz kryteriach stosowanych przy dokonywaniu wyboru oferty:

1. Rozpatrzenie ofert nastąpi w terminie do dnia 31 stycznia 2013 r.

2. Tryb rozpatrzenia ofert – oferty rozpatrzone zostaną przez komisję konkursową powołana zarządzeniem Burmistrza na podstawie przepisów ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie

3. Kryteria stosowane przy dokonywaniu wyboru oferty:

3.1. możliwości realizacji zadania przez organizację pozarządową - 50 pkt.

3.2. kalkulację kosztów realizacji zadania - 30 pkt.

3.3. jakość wykonania zadania i kwalifikacje osób, przy udziale których organizacja pozarządowa będzie realizować zadanie publiczne - 20 pkt.

VII. Informacja o zrealizowanych przez Gminę Ińsko zadaniach publicznych tego samego rodzaju w roku ogłoszenia otwartego konkursu ofert i w roku poprzednim zadaniach publicznych tego samego rodzaju i związanych z nimi kosztami, ze szczególnym uwzględnieniem wysokości dotacji przekazanych organizacjom pozarządowym:

– na realizację zadania publicznego Gmina Ińsko przeznaczyła w formie dotacji w roku 2011 kwotę 75.000,00 zł , w roku 2012 kwotę 65.000,00 zł.

Burmistrz Ińska zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu ofert, przesunięcia terminu składania ofert oraz terminu rozstrzygnięcia konkursu.

Ińsko 07.01.2013 rok

print.gif

Wyciąg z Rejestru Zmian Data wytworzenia: 07-01-2013

Wprowadził(a): Katarzyna Włoczka

Data wprowadzenia: 07-01-2013 11:43

Zaktualizował(a): -

Ostatnia aktualizacja: 07-01-2013 11:43

To tylko dowód na głupotę i nieudolność tych decydentów. Co on ogłasza? Jeżeli nie śledzi tego, co zmienia nie mniej głupia góra władzy.

Teraz podaje 07 styczeń 2013 jako początek prowadzenia , a przecież OGŁASZA dopiero KONKURS?

Chyba trudno mu rozgrzać do myślenia tę łepetynę w tym 2013r.

Odnośnik do odpowiedzi

Rada Miejska w Ińsku informuje, że Radni pełnią dyżury i przyjmują mieszkańców w Biurze Rady Miejskiej w Ińsku ul. Boh. Warszawy 38, 73-140 Ińsko (parter, pokój nr 8)

w każdą środę w godzinach 16:00-17:00

według poniższego harmonogramu

w I półroczu 2013 roku:

Idźcie ludu do mędrców, oni wam wszystko wytłumaczą i załatwią. Wszak to silna grupa IFS (czytaj:ińska fikcja samorządowa).

Odnośnik do odpowiedzi

Po co mi wklejasz to co jest na bip? Jak będę chciał to tam wejdę i poczytam. Nie tylko radni IFS mają dyżury, opozycja też ma swoje wyznaczone terminy. Może mędrcami nie jesteśmy ale może zwykłe proste sprawy jesteśmy w stanie załatwić. W świetlicach i tak będą te same panie tylko zmienią się godziny i dni otwartych świetlic. Więc nie grymaś i nie szczyp. Bo nic a nic z tych ogłoszeń nie rozumiesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Widać właśnie kto nie rozumie o co chodzi w tych przetargach :) . Wyjdź z nory i poczytaj nowe rozporządzenie w sprawie takich obiektów jak świetlice. Racinowski nie ma pojęcia co się w świecie dzieje. Ale w porządku,to w końcu Twoje dzieci traktuje się jak owieczki na pastwisku a nie moje ;) . Jak takie warunki odpowiadają dla Twoich dzieci to...................................... :) .

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...