Skocz do zawartości

Racin nie moze byc burmistrzem ...


Krzykacz

Rekomendowane odpowiedzi

To są realne problemy naszej Gminy! Należy także pisać o takich sprawach. Jest to przykład patologii działań naszych włodarzy

Panie Michale, no właśnie, na pisaniu zarówno u Pana jak i u Pana kolegów z rady się kończy. Ja wykonałem dzisiaj kilka telefonów z zapytaniami o sprawę odśnieżania. Tym się niestety różnimy. Ja i wielu innych mieszkańców chcemy tego dobra i dbamy o gminę w ten czy inny sposób. Nasuwa mi się jednak takie pytanie skoro już piszemy poważnie o tych sprawach. Czy zadzwonił Pan do starostwa powiatowego w tej sprawie?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To, że tak było i jest nie znaczy, że tak ma być. Trzeba przynajmniej próbować dowiedzieć się czy cokolwiek jest robione w tym kierunku. Niech ten leń "nielot" weźmie się do roboty i coś zrobi w końcu dla dobra wspólnego. Ten pies żwirowni co lata z wywalonym jęzorem i świata poza piaskiem nie widzi. Szkoda tylko że my tego piasku na drodze nie widzimy chociaż żwirownia i jej uciążliwość znosimy. Mieć żwirownię i chodzić po szklanej tafli na drodze!? Takie rzeczy tylko w Ińsku!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Kuźwa, a ile jest dróg gminnych i co kuźwa, są posypane? nie piltol, nic nie robi, a to mnie wkur... najbardziej że siedzi bierze kase, za co? Jak ma pełnić funkcję reprezentatywną za 6 kafli miesięcznie, to wolę na burmistrza kogoś bez szkoły ale myślącego!

Odnośnik do odpowiedzi

Kuźwa, a ile jest dróg gminnych i co kuźwa, są posypane? nie piltol, nic nie robi, a to mnie wkur... najbardziej że siedzi bierze kase, za co? Jak ma pełnić funkcję reprezentatywną za 6 kafli miesięcznie, to wolę na burmistrza kogoś bez szkoły ale myślącego!

Odnośnik do odpowiedzi
podatki , opłaty i kasa

61a5c68fbf7159b1e91055676fc5dd0d.png

Samorządy muszą zostać wyposażone w nowe przepisy, pozwalające im bez przeszkód nakładać tzw. podatek deszczowy. Obecnie obowiązujące są bowiem sprzeczne z prawem i uchwały gmin łatwo można zaskarżyć w sądzie. W efekcie po wejściu w życie nowego prawa, tj. zapewne od 2014r

Nic dziwnego,że taki cymbał jak iński burek nie martwi się o swoje dochody.Państwo dzięki głupocue ustawodawców i pazerności lub też ewidentnej głupocie niektórych samorządów terytorialnych, pozwala na rządzenie ekipom głupków liczących tylko swoje dochdy i mających w poważaniu mieszkańców, którzy tak nawiasem, świadomie lub nie ich wybrali na swoich przedstawicieli. Takim klasycznym przykładem jest ta gmina.

Odnośnik do odpowiedzi

e7b5ff975a3c6df2659dbbc66ea8d69e.png

No tak Racinowski to super burmistrz a jego kumpek z PGR-u to pedagog najlepszy.

Reasumując to duet pierwszej klasy!

Iński burmistrz będzie wyciągał konsekwencje, w następnej pięciolatce,pod warunkiem ,że gmia jeszcze będzie funkcjonowała.

65016edba5ba3769f985087500a4422d.png

Czyli połowa budżetu jest wydawana na szkołe i gminę.To jak za resztę mają funcjonować:infrastruktura i miejsca pracy?

Przecież ledwo ich stracza dla swoich rodzin i znajomych.

Jak propaganda, to tylko w ińskiej gminie, tutaj buractwo aż się czerwieni...

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...