Skocz do zawartości

Racin nie moze byc burmistrzem ...


Krzykacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To temat dlaczego Racin nie może zostać znów Burmistrzem. dajcie spokój. Piszcie na temat. Przecież mamy jednego wroga. też mi się nie podoba pisanie pod imionami i to cudzymi. Najlepiej ten co używa wszystkim znanego imienia doda swoje nazwisko i tyle. Nie będzie podtekstów i podkładania świni.

Odnośnik do odpowiedzi

może ma coś do załatwienia w gminie i dlatego zmienił front?

to by się zgadzało bo u jego wrot jeździły duże samochody. ja widziałem dwa duże i jednego dostawczego. pewnie jakaś budowa no to musowo musi iść do gminy. Ciekawi mnie czy dalej jest przeciw żwirowni bo to będzie najważniejsza dla nas wiedza. jak będzie milczał przy naszych sprzeciwach to się z nimi ugadał. Jak nic!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

I pomyśleć że taki kapuś już ponad 6 lat używa sobie życia za nasze, mieszkańców pieniądze. Przy nim cała banda nieudaczników i wdupowłazów.... Gmina jak po II wojnie a im się żyje dobrze.Mieszkańcy to woła o pomstę. Pomódlcie się za otrzeźwienie ludzi, bo inaczej zostaną tylko kliki i układy. Ta władza , podobnie jak warszawska nie ma nic do zaoferowania dla swoich wyborców. Racinowski to przejaw współczesnego mamuta, który wcześniej kapował a teraz pasożytuje na ludziach. Przecież w tej gminie władza nic nie zrobiła dla mieszkańców z wyjątkiem kilku radnych i ich rodzin....

Odnośnik do odpowiedzi

Bo naród tutaj głupi i poukładany.W normalnych warunkach mieszkańcy wywieźli by go na taczce i to wraz z jego kliką.

A nie przyszło ci (całkiem przypadkiem) do głowy,że nasz "naród" jest mądry,a swoją madrość wyraża w trakcie glosowania?Taka jest siła demokracji,że z wielu propozycji,mądry "naród" wybiera najlepszą.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...