Skocz do zawartości

Sesje Rady Miejskiej w Ińsku


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Widać niemoc, bezsilność, opadające ręce. Wiem i rozumiem, że coś by się chciało zmienić a na to nie widać horyzontów. Ta bezsilność młodego może przytłaczać. Wy jednak uważam tak długo nic nie wskóracie jak się nie pojednacie. Proście wszystkich których możecie do wspólnego działania bo unoszenie się honorem nic nie zmieni. Podzieleni i szukający możliwości dorwania się do władzy zapomnijcie o czymkolwiek.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się utrzymywać dobre stosunki z każdym. Tak jak pisałem widać po opiniach nauczycieli, że jest podział w szkole i dopóki on będzie to w tej szkole nigdy nie będzie dobrze. Nie przesadzaj z tą jurysdykcją ja ich traktuje tak samo jak innych bo nie zasłużyli sobie na jakieś specjalne traktowanie. Nie uznaje tych podziałów i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Ale jurysdykcję mają i do nich należy słowo!

Historyk z ciebie jak kozi d*** trąba.Ich jurysdykcja zaczyna i kończy się na okradaniu gminy.Reszta jest prywatna i niezależna. jeszcze trochę i nie będą mieli co kraść.

Brawo MichałK nareszcie dobitnie i na temat, tak trzymaj i nie ważne z kim>szukaj jak najwięcej podobnych do siebie > a z czasem pomogą wam też przyjezdni i inni.Na złodzieju czapka gore a na baranie strzygą wełnę, tak będzie i z tą gminną bandą.To nie są przedstawiciele lokalnej społeczności,tylko ukraińsko-polskich powiązań.Te idą w złym kierunku i przyjdzie czas zapłaty. Nawet ksiądz ani duch Z.K.im nie pomoże.Tych rzekomo małych uchybień Racinowskiego(bo to on odpowiada za gminę) jest coraz więcej.Tam gdzie są kontrole śmieją się w głos z zapytaniem , kto i dlaczego wybrał takiego barana na nieszczęście gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Widać niemoc, bezsilność, opadające ręce. Wiem i rozumiem, że coś by się chciało zmienić a na to nie widać horyzontów. Ta bezsilność młodego może przytłaczać. Wy jednak uważam tak długo nic nie wskóracie jak się nie pojednacie. Proście wszystkich których możecie do wspólnego działania bo unoszenie się honorem nic nie zmieni. Podzieleni i szukający możliwości dorwania się do władzy zapomnijcie o czymkolwiek.

A mnie życie nauczyło, że jak mnie kopią to ja oddaję. Jeśli burmistrz nie chce udzielić słownej odpowiedzi żądać jej na piśmie musi odpowiedzieć. Ech tam na wszystko jest sposób tylko trza wiedzieć po jakim gruncie chodzić. Bo można i w bagno wpaść. Ale Michał próbuj ten nie błądzi co nic nie robi.

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam, czytam i powiem wszystkim krzykaczom, burzycielom itd dajcie wy sobie spokój - piszecie , nagrywacie sesje, komentujecie, wymyślacie historie a to nic wam nie daje . To wy macie problem, ludzi to nie interesuje żyją jak żyją i tak jest im dobrze czy ten burmistrz czy inny czy ta rada czy inna, czy ten dyrektor czy inny ich to po prostu aż tak bardzo nie interesuje. To was jest kilka osób którzy piszą sami sobie odpowiadają , kilka podpisuje się itd . a To wam wszystko przeszkadza , to pewnie wy chcielibyście znaleźć się na tych stołkach. A ja wam powiem dajcie wy sobie spokój , szkoda waszych słów, waszych komentarzy, to wy macie jakieś problemy i sami szukacie sensacji ale wśród ludzi z Ińska- mieszkańców nie znajdziecie poparcia - jesteście postrzegani jako krzykacze, mąciciele, macie wyraźne "parcie na szkło". A pamiętajcie że od szkiełka można sobie nieźle pokaleczyć ......

Odnośnik do odpowiedzi
Sztuka pisania
Czytam, czytam i powiem wszystkim krzykaczom, burzycielom itd dajcie wy sobie spokój - piszecie , nagrywacie sesje, komentujecie, wymyślacie historie a to nic wam nie daje . To wy macie problem, ludzi to nie interesuje żyją jak żyją i tak jest im dobrze czy ten burmistrz czy inny czy ta rada czy inna, czy ten dyrektor czy inny ich to po prostu aż tak bardzo nie interesuje. To was jest kilka osób którzy piszą sami sobie odpowiadają , kilka podpisuje się itd . a To wam wszystko przeszkadza , to pewnie wy chcielibyście znaleźć się na tych stołkach. A ja wam powiem dajcie wy sobie spokój , szkoda waszych słów, waszych komentarzy, to wy macie jakieś problemy i sami szukacie sensacji ale wśród ludzi z Ińska- mieszkańców nie znajdziecie poparcia - jesteście postrzegani jako krzykacze, mąciciele, macie wyraźne "parcie na szkło". A pamiętajcie że od szkiełka można sobie nieźle pokaleczyć ......

Obserwuje, obserwuje i powiem racinowskiemu z jego radą itd. dajcie wy sobie spokój - plujecie się, nagrywacie sesje, komentujecie, wymyślacie historie a to nic wam nie daje. To wy macie problem, ludzi to interesuje, żyją jak żyją i tak jest im niedobrze bo to ten burmistrz a nie inny, czy to ta rada a nie inna, czy to ten dyrektor a nie inny to po prostu ich interesuje. To was jest kilka osób, którzy szepczą na sesja i po do siebie, szkoda waszych słów, waszych komentarzy, to wy macie jakieś problemy i szukacie sensacji ale wśród ludzi z Ińska - mieszkańców nie znajdziecie poparcia - jesteście postrzegani jako krzykacze, mąciciele, macie wyraźny "brak parcia na szkoło". A pamiętajcie, że do szkiełka brak parcia mają tylko ci, którzy chcą coś ukrywać ......

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro mieszkańcom tak pasuje to dlaczego co cztery lata sępów na rządzenie nie brakuje. Od policjanta do "artysty"!!!! Głosy się jednak rozbijają i pokazuje to ,że wcale tak obojętne nie jest mieszkańcom kto rządzi. Mam nadzieję ,że skończyła się era kupowania głosów za flaszkę albo obietnicę pracy. Bo flaszka coraz droższa a pracy już nie ma dla nikogo bo limit wyczerpany. Polityczna patologia trwa ale już niedługo!

Odnośnik do odpowiedzi
Niemal trzy lata OLO,to niedługo?A w tym przypadku może to być i SIEDEM!!!

Masz rację to bardzo długo!!! To szmat czasu, który może skutkować tylko jednym -upadłością gminy. Oczywiście jeśli dalej będzie trend na branie pożyczek i kredytów z jednoczesnym przejadaniem tego wszystkiego. Tak dzieje się teraz i każdy to widzi i wie!!! Ale czy widać coś na horyzoncie w zmianie polityki? Nie! To jest bardziej dramatyczne niż te kredyty icon_rolleyes.gif

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 miesiące później...

Michał ja rozumiem, że studiowanie, stowarzyszenia ale kiedyś chociaż relacje od radnego Liwaka pisałeś. Teraz masz wszystkich w d..pie. Żebyś ty chłopie nie skończył jak Włodek sam ze sobą bo inni na tobie krzyżyk postawią. Stowarzyszenie to wielkie g.....!!!!! Buduj wiarygodność swoją wśród ludzi a nie na bzdetach!

Odnośnik do odpowiedzi

A po kiego ci sprawozdania Michała ? Niech się uczy, zaraz Ińskie Lato Filmowe. Jak Włodek puści nagrania, to zobaczycie o co on walczy. Sesja absolutoryjna a on "lasy brukuje" swoimi wyjazdami do Racinowskiego. Zamiast "porwać" płomienną mową radnych IFS do zagłosowania przeciw skwitowaniu budżetu za 2011 rok, to on myśli że

żeliwnymi ramami "zapunktuje".

Odnośnik do odpowiedzi

Płomienną mową porywa się ludzi, których IQ jest wyższe niż temperatura pokojowa.

Z IFS nie da się rozmawiać bo pokazali to już na niejednym nagraniu. Wiecznie zadajecie debilne pytania a kiedy ktoś już wychodzi z inicjatywą to popieracie ją jedynie wtedy kiedy błogosławieństwo dostaniecie z góry.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ciebie rajca obchodzą moje zajęcia? A skąd wiesz, że coś robię w tym roku przy ILF? Was porwać mową? Hahaha dobre. I tak byście podjęli to absolutorium. Budżet w opłakanym stanie a wy siedzicie na sesjach jak gdyby się nigdy nic nie stało i czekacie na cud. Zajmij się sobą, a nie mną geniuszu

Odnośnik do odpowiedzi
A po kiego ci sprawozdania Michała ? Niech się uczy, zaraz Ińskie Lato Filmowe. Jak Włodek puści nagrania, to zobaczycie o co on walczy. Sesja absolutoryjna a on "lasy brukuje" swoimi wyjazdami do Racinowskiego. Zamiast "porwać" płomienną mową radnych IFS do zagłosowania przeciw skwitowaniu budżetu za 2011 rok, to on myśli że

żeliwnymi ramami "zapunktuje".

Był taki jeden który nazywał siebie "władzą" coś mi się wydaje, że swoją bezczelną krytyką ludzi organizujących referendum przegiął definitywnie. Wypalił się i skończył żywot. nie życzę ci źle "rajco" ale obyś swoim chamstwem nie udławił a helikopter nie zdąży!!!!!! Tak czy siak będziecie rozliczeni z grzechu zaniechania.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...