Skocz do zawartości

Projekt SKSM Ińsko - pro publico bono


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

Kto na sesjach czy komisjach dyskutuje z własnym liderem i co gorsze, neguje jego propozycje, ten tylko daje pożywkę dla opozycji. Na sesje musi być przygotowana jednolita wersja, którą popiera obóz rządzący. Nie ma sensu pokazywać walki, bo to zawsze zrobi opozycja a w szczególności Włodek.

Dobrze wiem, że nie tylko w Ińsku, dzieje się niedobrze. Cała UE pogrążona jest w kryzysie a i nasz kraj jest także w stagnacji.

Subwencje do naszego gminnego budżetu z roku na rok są coraz mniejsze a dochody własne to równia pochyła. Nie jest dobrze ale tragedii nie ma !!

Budżet zapięty, cięcia duże, największe w szkole.

Coś nowego przedłożyłeś czy chodzi o płacę burmistrza i o inicjatywę uchwałodawczą społeczności gminnej... ?

Słuchaj idioto rajco - zdrajco.Ten twój tekst pasuje do tych wskazywanych ale są jeszcze inni, niezależni io wiele mądrzejsi od was burkowe psy. Dlaczego z wami psubraty nie dyskutują? Bo nie muszą , po prostu maja was w d****, niech cierpią ci co was idiotów wybrali. Oni nie są mądrzejsi od was. Stworzyliście ukraińską ligę koryt i bazujecie na glupocie pozostałych waszych wyborców, wsród nich całe rodziny w waszych terenów wspierane pracami interwencyjnymi i róznego rodzaju zapomogami. Utrzymujecie ten elektorat bo im pasuje pasożytnictwo a im ich "tępe i bezymślne" głosowaie na was dupków. Ińsko i cała gmina POWINNA paśc na mordę, wówczas skończą się zapomogi i poparcie tego niedouczonego elektoratu. Wy pchacie gminę do grobu a końcem będzie utworzenie żwirowni. Przez ponad 6 lat żrecie i sracie za nasze pieniądze nawet jak się do tego nie przyznajcie. Wybrali was głupcy i w ich imieniu dobijacie gminę. Reszta da sobie radę z każą kliką, czy to będziecie wy , czy też inni. Szykowane nowe obcążenia uderzą w wasz skorumpowany elektorat, bo nawet głupi będzie pąłcił podatki i śmieciowe usługi zawyżone do kosmicznych ilości. Jesteście głupcy i to musicie wiedzieć, bo wasz elektorat myśli ,że korzysta dzięki wam z doarmowych powiedzmy" wsparć" różnego typu. To ,że gmina właśnie w ostatnim 6 leciu tak podupadła , to nie wina UE, chociaż i ta nie przysłużyła się takim po PGR-wskim bagnom,lecz wy , głupcy widomego pochodzenia...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 357
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No coment.........

I słusznie, bo co wy możecie skomentowć? Swoją nieudolność. Dodam,że zawsze można rozjaśnić umysły pozostaych,o jakie rodziny i działania chodzi. Niekoniecznie wymieniając nazwiska, ludzie niezależni są bardziej od was inteligentni i wiedzą o kogo chodzi w szukaniu tych podkupowanych pracami sezonowymi i zapomogami lub ubezpieczeniami. jesteście naprawdę głupcy, przecież to widać na każdym kroku w tej gminie. Poczynając od głupiego uśmieszku burka a kończąc na paplaniu ja mówię. O kościen,m i pozostałych głupcach nie chce się nawet pisać, niech woża listy i przewożą żwir w doberj firmie.

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż nieszczęśliwy człowieku...mogę ci tylko polecić dobrego psychiatrę.........tyle tylko, że ona ta pani przyjmuje w Szczecinie...

Mam podać nr telefonu ?

A ja tobie i całej waszej bandzie polecam prokuratora i CBA już

Cóż nieszczęśliwy człowieku...mogę ci tylko polecić dobrego psychiatrę.........tyle tylko, że ona ta pani przyjmuje w Szczecinie...

Mam podać nr telefonu ?

Rozumiem ,że korzystasz z tych usług, podpowiedz kolegom z rady i szefowi. Sądzę ,że już dawno powinniście polepszyć jej zarobki a przy okazji spóbować medycznych zabiegów.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tobie i całej waszej bandzie polecam prokuratora i CBA już

Rozumiem ,że korzystasz z tych usług, podpowiedz kolegom z rady i szefowi. Sądzę ,że już dawno powinniście polepszyć jej zarobki a przy okazji spóbować medycznych zabiegów.

Jestem i za pierwszą opcją i za drugą w dokładnie takiej samej kolejności. Najpierw powinni tych debili pozamykać a potem poddać przymusowym badaniom psychiatrycznym. Przy okazji chemiczna kastracja i wmówić że to nieodwracalne żeby przypadkiem nie wpadli na pomysł żeby się rozmnażali.

Rajcuś zobacz jaki piękny artykuł w 7dniach stargardu Michał zamieścił. Jaki ojciec taka córcia, nie :D? Jaki zbieg okoliczności, że czubkowski i racinowski tak dobrze się dogadują ze sobą w sprawach zatrudnienia.

Dobrze, że przynajmniej jeden z tych redaktorów zobaczył jaka potologia się w tym ińsku rozwija. Ciekawe jaki wkład w słabe wyniki uczniów ma córcia racinowskiego :D :D :D?

Racinowski by nabrał pewnie purpurowej barwy, spuchł, spocił się i zaczął dukać jak to zwykle ma gdy się denerwuje :D. No cóż ale taką ofermę ludzie mieli do wyboru :D ...

Odnośnik do odpowiedzi

A tak na poważnie radni IFS-u, prawie wszyscy, skrytykowali zatrudnienie rodziny burmistrza i dyr. szkoły w naszj szkole !

Co to ma być samokrytyka czy forma ogłupienia swoich wyborców?

Jak to się mówi: do czech to ja mam za darmo...

Nie ma u was ani powagi , ani rozwagi. jest za to bezczelność, brak moralności ( chodziaż bijecie łbami w kościele o podłogę) i to jest powód ,że należy was za wszelką cenę unieszkodliwić. Jesteście zakałą tej gminy i to żyjącą z datków mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Chcecie powiedzieć, że radni mają wpływ na sposób zatrudniania osób w jednostkach budżetowych naszej Gminy ?

To się mylicie. My możemy sugerować, krytykować ect..

Decyzje podejmuje organ wykonawczy !!

Wy nie jesteście żadnym organem,no chyba że tym do siusiania.Taki cymbał wami dyryguje jak chce a wy jesteście komunistyczną chorągiewką. Organ wykonawczy, który musi u was zaakceptować wszelkie zmiany w budżecie????

Naprawdę zsługujecie na skierowanie do psychiatry i to wszyscy bez wyjątku.Czy wy chociaż wiecie co ten wasz organ robi? Przecież to jest bezproduktywne przsuwanie środków budżetowych dla zamydlenia waszych tępych mózgownic.

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą to michałek podobne cuda opowiada, że radni niby coś innego myślą a potem inaczej głosują. Śmiech na sali. Ty rajco i michałku jesteście tacy sami. Jeden opowiada jakieś wymyślone rzeczy, które nie jest w stanie w ogóle potwierdzić i drugi. Ośmieszacie się coraz bardziej a co ciekawe jeszcze sami nie widzicie tych głupot, które tutaj piszecie. Dobrze, że to teraz wychodzi...

Odnośnik do odpowiedzi
Tobie już złożyłem z głębi serca płynącą propozycję .... Akceptujesz ? Pomogę ci .........

A ja kieruję się rozumem , stąd propozycja szybkiego trafienia do specjalistów was wszystkich.Przecież telefon znasz, no nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Tobie już złożyłem z głębi serca płynącą propozycję ....

Akceptujesz ?

Pomogę ci .........

Co się oburzasz głupku. Publicznie się przyznajesz do takich rzeczy i na co liczysz? Na poparcie dla radnych IFSu? Przecież wy zamiast rozumu macie sieczkę. A tego psychiatrę to odwiedź lepiej w celu odbycia terapii gestalt bo widzę, że wizerunek racinowskiego całkiem wam przyćmił rozumek...

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kieruję się rozumem , stąd propozycja szybkiego trafienia do specjalistów was wszystkich.Przecież telefon znasz, no nie?

Pamiętaj zdrajco,że budżet, to nasze pieniądze. a wy je bezczelnie tracicie. Wasza nieudolość, to zguba gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...