Skocz do zawartości

Polityka kierunkowa


Do radnego szafrana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ja was nie rozumiem, na sesje nie chce wam się chodzić, domagacie się filmów,relacji, jeżeli relacja krokusa wam się nie podoba, to przecież na podstawie filmu możecie napisać swoją relację, ale wy lenie wolicie narzekać zamiast zabrać się do roboty, jesteście leniami tak jak ta nasza ukochana władza

Pan radny Szafran przeinaczył fakty i to jest niezaprzeczalne. Próbował ukierunkować ludzi na swoją stronę. Nie ma dwóch zdań. To złe praktyki polityczne i należy to negować. nagrania są czytelne to moje zdanie. Żadnych recenzji do filmu nie trzeba bo mówią co mówią i już.

Odnośnik do odpowiedzi

mi coś tu nie pasi, mianowicie wasze zainteresowanie radnym Szafranem, o nim więcej się tu pisze niż o burmistrzu, wygląda mi na to, że Szafran jest dla niektórych zagrożeniem i stąd te ataki na niego, inaczej być nie może

Odnośnik do odpowiedzi

Choćby fakty z działką za Ledzińską. Napisał że burmistrz mu nie udzielił wiedzy na temat na jakie cele jest. Trwała cała dyskusja i wszystkie fakty zostały podane. Nikt niczego mu nie odmówił. A wchodząc do sali konferencyjnej zdał swoją relację co było u Procyka ale czy tak było? Myślę, że nie bo Burmistrz po wejściu na salę po przerwie mówił dalej i nic nie krył to co to jet? Nie manipulowanie ludźmi? też mi delikwent co zagraża Burmistrzowi hahahahaahah

Odnośnik do odpowiedzi
co przeinaczył? jak było naprawdę? podaj przykłady

Na prawdę było tak, że racinowski popędził szafrana a ten w ramach zemsty ograniczył się do napisania na swojej stronie tylko o tym co uznał za stosowne. W kwestii tej działki szafran albo nie słucha racinowskiego albo nie chciał słuchać. Na grania widać, że racinowski ma zamiar iść do procyka żeby się dowiedzieć co tam jest. Nie zmienia to faktu, że odzywka racinowskiego nie była stosowna i w tym względzie szafran ma rację. Inną rzeczą jest natomiast to, że doprowadził do tego, że internauci bazując na wiedzy, którą on przekazał zaczęli spekulować na temat tej działki chociaż komisja nie wypracowała tego co miała wypracować.

Odwiedzajcie więc szanowni Mieszkańcy tę stronę, na której zamieszczany rzetelne, w żaden sposób nie zmanipulowane informacje. Mało tego, sami ją redagujcie, zamieszczajcie na niej różne informacje - co jednak najważniejsze - prawdziwe!

Taki cytat z portalu szafrana gdzie liwak podsumował wasz portal.

Jakie to rzetelne i niezmanipulowane dane skoro szafran filtruje to co przekazuje mieszkańcom?

Żałosne to jest, że szafran tak sobie wojuje o głosy, których po tej akcji i tak nie dostanie.

ja was nie rozumiem, na sesje nie chce wam się chodzić, domagacie się filmów,relacji, jeżeli relacja krokusa wam się nie podoba, to przecież na podstawie filmu możecie napisać swoją relację, ale wy lenie wolicie narzekać zamiast zabrać się do roboty, jesteście leniami tak jak ta nasza ukochana władza

Filmy były po to żeby nie trzeba było pisać relacji. Chyba, że trzeba było coś ważnego podkreślić.

Nie nazywaj nikogo tutaj leniem skoro zapoznał się z filmem i widać, że filmy mówi znacznie więcej niż notatki, bo tego inaczej nie można nazwać, szafrana.

Odnośnik do odpowiedzi
skąd wiesz co było u procyka w biurze?? byłeś tam?

Cholera czy ty oglądasz to co sam nagrywasz i relacjonujesz??????????????????????????

Popieram przedmówcę jak mało kto napisał super prawdę.......................

Odnośnik do odpowiedzi

krokus na Portalu napisał: "Poszło o brak w uzasadnieniu do uchwały o sprzedaży działki informacji o przeznaczeniu gruntu w planie zagospodarowania, nie mogłem się doprosić o taką informację, nie wystarczało mi stwierdzenie burmistrza †chyba na budownictwo jednorodzinneâ€.

Czyli krokusowi chodziło o braki w uzasadnieniu do uchwały, dalej pisze, że nie wystarczyło mu stwierdzenie burmistrza: "chyba". No to ja przepraszam bardzo ale Krokus miał racje, przecież kiedyś Krokus rzucał się o brak uzasadnień w uchwałach, dalej są one mizerne. A jak radni maja podejmować uchwały na podstawie "chyba jest tak...."?? Po cholerę 5 lat uchwalano Plan, żeby teraz do niego nie zaglądać? Sorry, ale Krokus miał racje i ja mu wierzę! Amen!

Odnośnik do odpowiedzi

Uzasadnienie to jedno i z tym się zgodzę ale pic polega na tym, że racinowski nie wykazał złej woli przy doszukiwaniu informacji. Szafran domagał się informacji a racinowski poszedł żeby je uzyskać. Oboje musieli oczywiście szopkę zrobić żeby zabłysnąć przed kamerą. To, że racinowski nie ma bladego pojęcia co jest od czego to jest niepokojące bo powinien być lepiej przygotowany do takich obrad. Czemu nie jest nie wiem. W każdym razie szafran zdecydowanie odbiega od prawdy w swojej relacji dlatego nie wiem dlaczego tutaj się ktoś tak rzuca w jego imieniu.

Poszło o brak w uzasadnieniu do uchwały o sprzedaży działki informacji o przeznaczeniu gruntu w planie zagospodarowania, nie mogłem się doprosić o taką informację, nie wystarczało mi stwierdzenie burmistrza †chyba na budownictwo jednorodzinneâ€.

A dla tych co z językiem polskim najwyraźniej mają problem chcę powiedzieć, że to co zacytowałem z portalu mija się w pewnym stopniu z prawdą. Szafran mógł sie doprosić o taką informację bo racinowski zareagował na potrzebę takiej informacji i poszedł do procyka. Nie można więc powiedzieć, że o taką informację nie mógł się doprosić. Racinowski zwyczajnie nie znał stanu faktycznego tej działki i musiał pójść po te informacje, co zrobił i potwierdził je wszystkim już po przerwie.

Odnośnik do odpowiedzi
zabłysnąć przed kamerą?jakoś krokusa przed kamera nie widać, Racinowskiego za to non stop widzę

Kamera to nie tylko obraz ale też dźwięk a krokus zaczyna się popisywać od dokładnie tego momentu (1:15 min trzeciego nagrania):

Odnośnik do odpowiedzi
spadaj buraczana świnio długi spłacać, od krokusa trzy ch.... w bok!

Znasz film "Uwierz w ducha"??? To tam świetnie pokazali co się dzieje z takim łotrem jak ty! Diabły przyjdą po ciebie i ty drogi mlecznej nie uraczysz hahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Sam na siebie uwił bata icon_redface.gif Chciał ośmieszyć Racina a siebie na pośmiewisko wystawił icon_redface.gif

Nie rób nigdy Włodzio nic pod siebie .................

Jak mówisz, że dla wygody ludzi to tak rób........................

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...