Skocz do zawartości

Polityka kierunkowa


Do radnego szafrana

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym cie nie przycisnął to byś takich głupot nie pisał: "Jesteś niedościgniony osioł ,jeżeli myślisz,że można komuś narzucić terminy zabudowy przy kupnie użytkowania wieczystego, to właśnie jest twoja głupota do potęgi."

Dopiero teraz wiesz to co trzeba, jeszcze to do buraka dotrze i będzie ok

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie jestem Terebeckim, to raz, a dwa, w swoich cytatach potwierdziłeś moje słowa, można narzucić użytkownikowi wieczystemu sposób korzystania z nieruchomości i wyznaczyć terminy, co więcej, są to warunki obligatoryjne, czyli te zapisy muszą być w akcie notarialnym. Zgadzam się też z twoją teza odnośnie rynku, tam natychmiast należy zacząć odpowiednie działania. Sprzedawać na własność też trzeba tak, aby po sprzedaży nie zostały nam się ugory

Już jc nie możecie ale jeszcze się rzucacie i to najlepiej wam wychodzi nie na swoje. Wolał bym ,żebyście jednak patrzyli przede wszystkim na tereny gminne,bo one są w tragicznym stanie i to wszędzie. Od prywatnych się odczepcie,bo po pierwsze większość z nich jest dla was niedoścignionym wzorem, a po drugie wara od tych co mają was w d****. To wy żyjecie z ich podatków a nie na odwrót. Jesteście zgrają sepów liczących na padlinę i tak was trzeba postrzegać.Im szybciej ludzie to zrozumieją, tym szybciej się was pozbędą. Zrozumcie patałachy,że nic tu nie jest wasze, wy tylko tymczasowe , nieudolnie tym zarządzacie. wszyscy bez wyjątku.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty dzisiaj fakt "pobierałeś" ? Może coś wciągłeś, bo jesteś nabuzowany i te twoje dyrdymały (jak mówi "Jojo" Brudziński - czopek Kaczora), tylko rozśmieszają i nie wnoszą powagi do tej rzeczowej dyskusji. Wydmuchaj nos i odpocznij chwilę to ci przejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Co ty dzisiaj fakt "pobierałeś" ? Może coś wciągłeś, bo jesteś nabuzowany i te twoje dyrdymały (jak mówi "Jojo" Brudziński - czopek Kaczora), tylko rozśmieszają i nie wnoszą powagi do tej rzeczowej dyskusji. Wydmuchaj nos i odpocznij chwilę to ci przejdzie.

Z wami poważnie to tylko w kryminale. Tutaj co najwyżej mogę ośmieszać wasz kabaret. Powaga i rzeczowa dyskusja w waszym wydaniu wystarczyła mi na komisjach. To wszystko jest funta kłaków warte, od was na odległość zalatuje układami i powiązaniami. Stąd wolę się napić i was pokazać w tych trzech kolorach, tak charakterystycznych dla waszej nacji ale nie racji. Bay,bay.

Odnośnik do odpowiedzi
Ja się cieszę zupełnie z czego innego, że w końcu "rajca" nabrał ludzkiej twarzy i prowadzi rzeczową dyskusję. Wcześniej były to tylko zdawkowe wyzwiska na piszących forumowiczów a teraz jest rozmowa na wysokim poziomie i na argumenty. To jest to o czym zawsze marzyłem na tym forum. Gratuluję postępu w myśleniu!

Zbyt piękne żeby się przyjęło ;) żryjcie się dalej zamiast wymieniać poglądy icon_evil.gif A taki Włodzio się cieszy, że zasiał ziarno wodolejstwa :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Zbyt piękne żeby się przyjęło ;) żryjcie się dalej zamiast wymieniać poglądy icon_evil.gif A taki Włodzio się cieszy, że zasiał ziarno wodolejstwa :lol:

Ty głupku! Włodziowi dupę wycieracie a cieszy się Racinowski bo może spokojnie Czubkowskiemu umowę przedłużyć!

Odnośnik do odpowiedzi
bez Włodzia wysrać się nie potraficie, ja nawet wiem dlaczego? W czerwcu jest sesja absolutoryjna i Włodzio wam wyczyta kapitułę, dlatego tu na niego taki wściekły atak. Amen!

Co nam zrobisz tym swoim wyczytywaniem kapituły jak i tak absolutorium musisz udzielić bo RIO nie ma zastrzeżeń :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Wolałbym żeby była jeszcze inna alternatywa np. ten Pan z Niemiec zawsze to odmiana tylko, że te oszołomy z gminy będą się trzymać rękoma i nogami władzy bo to darmowa kasa jest tak czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy przecież może........

Trzeba to po prostu zrobić i tyle........

Na gębę nic się nie da bo jak ludzie widzą i słyszą to reagują...............

Jeśli ktoś myśli, że rządzenie jest łatwe i pieniądze też to jest w błędzie...............................

Odnośnik do odpowiedzi

daj spokój! Ja liczę na młodych i koniec. Wszyscy mogą się władzy nauczyć. Jak te obecne matoły to prowadzą to i kazdy po nich też to zrobi. Żadnych emerytów i rencistów!!! Młodzi, młodzi, młodzi!!!! To jest nasza przyszłość!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Na takich jak 'ja mówię" , pełno ich w tej waszej władzy, aż cuchnie padliną.

Skąd w tych waszych prawdziwie katolickich zachowaniach tyle perfidii i szczerości. Skąd ta siła życia na koszt mieszkańców. Czy to naśladowanie góry, czy też własne dążenia do udawania uczciwych kosztem 99,9% pozostałych ? Nadajecie się do księgi Guinessa za wieloletnie oszukiwanie i psucie pewnych zasad moralnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Po obejrzeniu filmu z komisji stwierdzam, że nie pokrywa się ze sprawozdaniem Krokusa. Ale każdy ma swój sposób przekazu i to był właśnie jego sposób. Nie należy z tym polemizować. Tak to widział i tak przekazał. Mój odbiór oryginału jest inny ale nie znaczy, że Krokus miał złe zamiary. To moje zdanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Po obejrzeniu filmu z komisji stwierdzam, że nie pokrywa się ze sprawozdaniem Krokusa. Ale każdy ma swój sposób przekazu i to był właśnie jego sposób. Nie należy z tym polemizować. Tak to widział i tak przekazał. Mój odbiór oryginału jest inny ale nie znaczy, że Krokus miał złe zamiary. To moje zdanie.

Nie broń! Dlaczego MichałK może to robić rzetelnie i nikt mu niczego do tej pory nie zarzucił? A robi to już kilka lat! Radny ma obowiązek przekazać swoim wyborcom PRAWDĘ. Nie swoją filozofię myślową i stwarzać poczucie, że władza rządząca to be>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Odnośnik do odpowiedzi

ja was nie rozumiem, na sesje nie chce wam się chodzić, domagacie się filmów,relacji, jeżeli relacja krokusa wam się nie podoba, to przecież na podstawie filmu możecie napisać swoją relację, ale wy lenie wolicie narzekać zamiast zabrać się do roboty, jesteście leniami tak jak ta nasza ukochana władza

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...