Skocz do zawartości

Polityka kierunkowa


Do radnego szafrana

Rekomendowane odpowiedzi

Do radnego szafrana

Założyłem jeden temat w którym podsumowałem dorobek szafrana ale widzę, że tutaj chodzi o coś całkowicie innego. Chcieliście filmiki to zobaczcie jak szybko się pojawiły. Wystarczy zrobić mu ognisko pod tyłkiem i zaraz jest wszystko jak powinno. Wszystko oprócz jednej rzeczy.

WŁODEK UPRAWIA POLITYKĘ KIERUNKOWĄ.

A czemu tak uważam to już piszę. W tym miejscu muszę przywołać to co od dawien dawna każdy z was mówił.

Najlepsze streszczenia komisji i sesji były pisane, przez Michała. Bezapelacyjnie widać to teraz. Natomiast co do włodka. Włodek twoje wpisy na portalu nie zawierają obiektywnego obrazu komisji. Podałeś do wiadomości tylko to co chciałeś. A wy moi kochani jak te tępe bydło zjechaliście racinowskiego dlatego, że szafran wam zaserwował kolejny zlepek okrojonych informacji. Dla tych, którzy będą bronić włodka już mówię o co chodzi. Zacznijcie oglądać filmiki, które Michał zamieszcza. Te z komisji mają jakoś godzinę z hakiem. Czemu? Bo zobaczycie, że włodek napisał swój artykuł na portalu po to żeby tutaj zdyskredytować, olaboga nigdy nie myślałem, że to napiszę, "DOBRE INTENCJE RACINOWSKIEGO". Sprawa dotyczy działki, która była przedmiotem dyskusji tutaj na forum. Terebecki korzystając ze wsparcia szafrana sprzeciwili się racinowskiemu w sprawie przeprowadzenia przetargu na tę działkę. Mało tego! Sugerują użytkowanie wieczyste, które nie da budżetowi porządnego zastrzyku finansowego! Ktoś inny to lepiej wytłumaczy ode mnie.

Nie lubię racinowskiego za to co robił przy referendum i jego kłamstwa na temat żwirowni ale JESZCZE BARDZIEJ NIE LUBIĘ JAK KTOŚ MYŚLI, ŻE BĘDZIE MANIPULOWAŁ OPINIĄ PUBLICZNĄ DLA WŁASNEGO PROFITU.

Kilka innych szczegółów o których warto wspomnieć to to, że większość potrzebnych informacji odnośnie działki na nagraniu były udostępnione przez racinowskiego a nagonka jaką sobie szafran wymyślił na racinowskiego to jego poroniona interpretacja.

Nie dajcie z siebie robić bydło tylko myślcie własnymi kategoriami!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Słuszne uwagi co do zachowania Szafrana. Dodam jeszcze, że "poza kamerą" Włodek układa się z IFS-m, udając poparcie w słusznych sprawach a jak przychodzi co do czego to odwraca kota....Nie jest brany poważnie, tyle że może sobie pogadać !Wie że grunt mu sie pali pod nogami i w następnych wyborach ( zmieniona ordynacja) "umoczy d..ę" z kretesem ! Dlatego "chwyta" każdy przyczółek, tak jak było na ostatnich Komisjach z działką do sprzedaży.

Terebeckiemu nie chodziło o zablokowanie sprzedaży tylko o takie zabezpieczenie tej transakcji, aby przyszły właściciel coś na niej budował. A nie jak działki w centrum sprzedane przez poprzedników zarastaja chwastami.

Wieczyste użytkowanie pozwala w jakimś stopniu "wymusić" pewne działania, ale jest mniej korzystne finansowo dla zbywającego nieruchomość. A Włodziu "złapał" tę "brzytwę" i zachowywał się jak tonący !

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się co do pierwszej części twojej wypowiedzi "rajco" co do drugiej już niestety nie . Korzyść gminy jest wtedy gdy sprzeda jak najdrożej i na własność. Takie czasy.Wolę żebyś działał w kierunku odzyskania "rynku" bo tu gra jest warta świeczki ale tu nikt z was kroku w tym nie chce zrobić -szkoda. Co do sprzedaży przy Reja też jestem po stronie Andrzeja. No i to by było tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak powiedział Terebecki ,zapewne jakaś pani była u niego po "pomoc" skoro nie ważne jest za ile gmina sprzeda działkę na Reja.Terebecki nie patrząc na sytuację gminy (mieszkańców) jest gotowy oddać prawie za darmo (ciekawe czy swoje też by tak sprzedawał?). Pewnie obiecał tej osobie interwencję i pomoc. Racinowski to słaby burmistrz,, osobiście uważam ,że najsłabszy od 1990r . Ale nie można mu nie przyznać racji, kiedy mówi ,że za takie pieniądze on tego nie sprzeda. Chociaż wbrew ustawie Terebecki pyta się jego? Czy rozmawiał z tą osobą? O czym to świadczy? O korupcji przecież przetarg to nie jest rozmowa tylko licytacja , kto da więcej a nie jak twierdzi "geniusz - dogadywanie się?). Terebecki szuka swoich zwolenników i to wśród tych, którzy tak jak on nie złożyli prawidłowych oświadczeń majątkowych (np: Szafran). Patrząc na ten cyrk można stwierdzić jedno : szkoda gadać nie te małpy występują!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Olo a ty teraz przeproś tego Pana z Niemiec co pisał prawdę na temat Włodka. On jeden się poznał na tym gadzie. Co teraz powiecie jak fakty wyszły na jaw, że Włodek tylko swoje cztery litery widzi i o nie dba. Apeluję by przeprosić jak się nie słusznie posądza.

Odnośnik do odpowiedzi

masz rację "zdrowe", trzeba pana przeprosić a szafran dba o swoje litery i to szafran źle przygotował plażę do sezonu, szafran zabudował idiotyczny próg na drodze, szafran ,źle przygotował dzieci do egzaminu, szafran przedłuża najlepszemu dyrciowi kontrakt, szafran wreszcie zadłużył gminę po uszy, Amen!

Odnośnik do odpowiedzi

to ja też się dołożę do tej wyliczanki: szafran nie dba o molo, zlikwidował oświetlenie, Szafran chciał uchwały o planie dla żwirowni, Szafran sprzedał rynek i nie chce go teraz odzyskać, wszystko co złe pochodzi od Szafrana

Odnośnik do odpowiedzi
masz rację "zdrowe", trzeba pana przeprosić a szafran dba o swoje litery i to szafran źle przygotował plażę do sezonu, szafran zabudował idiotyczny próg na drodze, szafran ,źle przygotował dzieci do egzaminu, szafran przedłuża najlepszemu dyrciowi kontrakt, szafran wreszcie zadłużył gminę po uszy, Amen!

No akuratnie w tej sprawie winę ponosi Terebecki i Racinowski bez dwóch zdań. nad tym nie polemizujemy ok? Mamy natomiast inny orzech do zgryzienia i to jest właśnie postawa Krokusa jeśli chodzi o podawanie przeinaczonych faktów no może nie do końca przeinaczonych tylko niedopowiedzianych a to słusznie daje powody do przemyśleń, że nie do końca postępuje uczciwie. Po co pisać, że nie chciał pokazać czy powiedzieć jak nawet nazwisko zainteresowanego powiedział. O co Krokus te krzyki???? A tego całkiem nie rozumiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Słuszne uwagi co do zachowania Szafrana. Dodam jeszcze, że "poza kamerą" Włodek układa się z IFS-m, udając poparcie w słusznych sprawach a jak przychodzi co do czego to odwraca kota....Nie jest brany poważnie, tyle że może sobie pogadać !Wie że grunt mu sie pali pod nogami i w następnych wyborach ( zmieniona ordynacja) "umoczy d..ę" z kretesem ! Dlatego "chwyta" każdy przyczółek, tak jak było na ostatnich Komisjach z działką do sprzedaży.

Terebeckiemu nie chodziło o zablokowanie sprzedaży tylko o takie zabezpieczenie tej transakcji, aby przyszły właściciel coś na niej budował. A nie jak działki w centrum sprzedane przez poprzedników zarastaja chwastami.

Wieczyste użytkowanie pozwala w jakimś stopniu "wymusić" pewne działania, ale jest mniej korzystne finansowo dla zbywającego nieruchomość. A Włodziu "złapał" tę "brzytwę" i zachowywał się jak tonący !

Rajca cały czas twierdzę ,że jesteś zdrajca. Żeby było wiadomo interesów gminy, aż zalatuje od ciebie Juszczenką wiesz doskonale o co chodzi. Tyle że wy wszyscy razem wzięci tutaj swojej dyktatury nie wprowadzicie. Przestrzegam Polaków przed wami , bo kto jak kto ale "ja mówię" to taki współczesny działacz UPA. Szkoda ,że nie stać go na prawdę co do swoich dochodów i pobieranej renty. Tylko za co???? No chyba że zachorował na głowę a odbija się na myśleniu. Niewiele odbiega od Szafrana,który dla odmiany został bardzo dobrze rozpoznany przez człowieka z niemiec. To też judasz i to was łączy,brakuje tylko jedności narodowej. Co do rajcy to wiem jeszcze ,że głupota ma wiele obliczy, jedną z nich jest zawiść i nienawiść,tym się charakteryzujesz. Jesteś niedościgniony osioł ,jeżeli myślisz,że można komuś narzucić terminy zabudowy przy kupnie użytkowania wieczystego, to właśnie jest twoja głupota do potęgi. Anglik kupił w użytkowanie 0 wieczyste w Ińsku dwa kompleksy (kwartały) nazwij to jak chcesz.Można tam wybudować "dziesiąt" lub kilkanaście budynków. To inna rozdaj umowy, niż działeczka 900m2, którą ktoś może kupować z myślą o dzieciach a nawet wnukach. Jesteście bez wyjątku tak jak was widać wokół przewodniczącego, nieprzeciętnymi głupcami. Wielu z was siedzi tam już po kilka lub kilkanaście lat o wszyscy wiecie , że ten styl sprzedaży wprowadził za was Z.K. który miał swoje , odmienne interesiki z takiego stylu sprzedaży.Użytkowanie wieczyste to wymysł komuny, dla gminy takiej jak ta , najgorsza forma pozbywania się resztek tego czym rządzicie głupole. Racinowski wcale nie kieruje się pewnymi zasadami lecz zrozumiał,że dochód jest wtedy, kiedy są wpływa i że one zawsze są większe w przypadku sprzedaży. On ratuje własną

dupę umoczoną w długi i brak perspektyw wyjścia z tego dołka. Terebecki robi swoją politykę opartą o zasłyszaną głupotę i interesy pobratymców. Gmina jako taka mu wisi, bardziej liczą się tzw. "swoi". Szafran wyczuł co jest grane i zaczyna pyskówkę,bo myśli że poparcie "ja mówię" to jest właściwy kierunek jego kariery. Niestety zielone czy też czerwone niczego nie zmienia w wiedzy tego cwaniaka. On nawet przyznaje się do wiary, tylko ma diabła za pazuchą. Tak naprawdę ,to Terebecki chce ukryć pewne sprawy i pokazać jaki to on mądry i szlachetny. Tylko co zrobił przez te kilkanaście lat,oczywiście poza tym ,że się obłowił dotacjami i innymi splendorami. Reszta krąży wokół tego stołu jak zombi nie wiedząc za którym podążyć. W największej niepewności jest MAZUREK, tutaj by chętnie przykleił się do Terebeckiego a z drugiej strony Racinowski robi pod jego Wisolę plan, a póki co to on dyktuje warunki.Chociaż nie doi końca, bo Wisola też ma swoje IPK o Natury ograniczenia. jednym słowem syf i malaria. Nadal twierdzę, szkoda że mieszkańcy są tacy głupi i niczego nie rozumieją z tych 20 letnich niby demokratycznych poczynań. Może jak znajdą się w ińskim slamsie znanym w Polsce i na świecie to mózgi zaczną pracować i myśleć PO SWOJEMU.

Odnośnik do odpowiedzi
aha, byłbym zapomniał, to Szafran ma czarodziejski palec, kiwnął palcem i ludzie nie poszli do referendum

Włodek daj na wstrzymanie bo nie o to mają do ciebie pretensje icon_eek.gif we wszystkim masz rację :o tylko po co używać takich podstępnych technik jak pisanie półprawd skoro masz tyle argumentów w garści icon_redface.gif Po co chwalisz większe zło? Przecież Przewodniczący to sto razy gorsza menda niż Endriu!!!! icon_redface.gif Nie wstyd ci??????? Pohamuj swój temperament i przemyśl to sobie. Obejrzyj film i swoją recenzję i będziesz wiedział o co mają niektórzy czytający twój portal pretensje. Nawet z panią ze szkolnej kuchni było inaczej niż napisałeś. No przecież wodzisz ludzi za nos i próbujesz ich nastawić wrogo do Endriu ale rób to w inny sposób icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Źle mnie zrozumiałeś ziarno. Ja też jestem za tym aby sprzedać jak najdrożej mienie gminne (i za tym podnosiłem łapę !). Nie podielam poglądu Terebeckiego o wieczystym użytku jako formie zdyscyplinowania nabywcy do inwestowania na nieruchomości gruntowej !

Cyrk też nie do końca ma rację. Chodzi o to że jeżeli grunt gminny jest maleńką działką np. 100 m2 to kto ją kupi jako osobną nieruchomość aby coś na niej zbudować. No chyba to jest trudne. W takim wypadku należałoby "pohandlować" z sąsiadami takiej nieruchomości oczywiście na zdrowych , korzystnych dla gminy zasadach. Co czyni burmistrz !!

Odnośnik do odpowiedzi
jakie nazwisko?

Nazwisko tego kogoś kto chce kupić działeczkę najpiękniejszą nad jeziorem! Przecież Burmistrz powiedział, że jest konkretna osoba zainteresowana i podał nazwisko! Nie słyszałeś tego będąc na komisji? Chociaż to właśnie pokazuje ,że przetargi są ustawiane pod konkretne osoby i ludzie z Ińska mogą się oblizać :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Źle mnie zrozumiałeś ziarno. Ja też jestem za tym aby sprzedać jak najdrożej mienie gminne (i za tym podnosiłem łapę !). Nie podielam poglądu Terebeckiego o wieczystym użytku jako formie zdyscyplinowania nabywcy do inwestowania na nieruchomości gruntowej !

Cyrk też nie do końca ma rację. Chodzi o to że jeżeli grunt gminny jest maleńką działką np. 100 m2 to kto ją kupi jako osobną nieruchomość aby coś na niej zbudować. No chyba to jest trudne. W takim wypadku należałoby "pohandlować" z sąsiadami takiej nieruchomości oczywiście na zdrowych , korzystnych dla gminy zasadach. Co czyni burmistrz !!

Chyba żle zrozumiałem bo teraz mi ten tok odpowiada twojego rozumowania. ta działka nie powinna być sprzedana jako osobna bo była przez lata użytkowana jako całość przez Panią Ledzińską i z bonifikatą powinno jej się sprzedać. Nie można działki bez dojazdu bez bezpiecznego korzystania sprzedać innej osobie. A jak potem dojechać ciężkim sprzętem a co jak będzie pożar czemu tymi argumentami nikt z was się nie posłużył?????? Przecież to oczywiste!

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ktoś zainteresowany min. dlatego robiona jest uchwała, ale przecież będzie przetarg i czy ten "inicjator" wygra to się okaże. Będzie wycena, cena wywoławcza, postąpienie...Przetarg jest otwarty, każdy może brać w nim udział, lub nawet obserwować !!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się cieszę zupełnie z czego innego, że w końcu "rajca" nabrał ludzkiej twarzy i prowadzi rzeczową dyskusję. Wcześniej były to tylko zdawkowe wyzwiska na piszących forumowiczów a teraz jest rozmowa na wysokim poziomie i na argumenty. To jest to o czym zawsze marzyłem na tym forum. Gratuluję postępu w myśleniu!

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę państwa! ja nie mam pretensji o relację do Krokusa, w każdej relacji jest tak, że każdy widzi dany temat inaczej, każdy z uczestników sesji inaczej to "zobaczy" i opisze, dlatego Michał pisze tak, Krokus po swojemu, protokół będzie napisany jeszcze inaczej. Relacje traktujmy jako zasygnalizowanie pewnych tematów, a przecież i tak wszystko jest na filmie, dlatego nie miejmy do nikogo pretensji, bo tu nic złego się nie dzieje.

Odnośnik do odpowiedzi

"Jesteś niedościgniony osioł ,jeżeli myślisz,że można komuś narzucić terminy zabudowy przy kupnie użytkowania wieczystego, to właśnie jest twoja głupota do potęgi."

Nie jest to prawdą, użytkowanie wieczyste charakteryzuje się tym, ze w Akcie notarialnym zapisuje sie terminy i rodzaj zabudowy. Tu Szafran dobrze napisał w artykule na Portalu.

Poza tym niektóre gminy sprzedając na własność działki zobowiązują nabywców do konkretnej zabudowy w konkretnym terminie, podaje przykład z gminy Grębów, cytat z ogłoszenia o przetargu: "

3. PowyŁœej opisane nieruchomości przeznaczone są do sprzedaŁœy na własność wraz z udziałem 1/24

części własności placu manewrowego. Termin wydania nieruchomości nastąpi z dniem sporządzenia

umowy notarialnej.

4. Ustala się termin zakończenia budowy dwa lata licząc od dnia zakupu nieruchomości. Za

niedotrzymanie powyŁœszego terminu naliczane będą kary umowne w wysokości 500zł. za pierwszy

rok zwłoki, podwyŁœszane o 50% za kaŁœdy kolejny rok zwłoki."

Reasumując można sprzedać działkę "na pałę" i później martwić się o chaszcze, ale burmistrz może sprzedać "z głową" i później inkasować podatek od budynków.

Odnośnik do odpowiedzi
Wyłonienie użytkownika wieczystego

Do fakt 02 Cze 2012 14:13

Ustanowienie prawa użytkowania wieczystego, jako forma ustanowienia względnie trwałego prawa rzeczowego na nieruchomości, następuje w drodze przetargu lub w drodze bezprzetargowej. Sposób wyłonienia użytkownika wieczystego jest analogiczny jak przy sprzedaży nieruchomości przez podmioty publicznoprawne, omówionej przy schematach traktujących o sprzedaży nieruchomości.

Stąd moja pewność ,że różne osoby związane z gminą manipulują cenami zbycia na tej zasadzie. W ińskiej gminie setki przykładów, niestety ktokolwiek przygotowuje sprzedaż to odpowiada burmistrz. Stąd świadome udanie niewiedzy.Uderz w stół a nożyce się odezwą, prawda panie "ja mówię", można dodać pytanie a komu obiecałęś takie ulgi za nie swoją ziemię???

Zawarcie i treść umowy

Ustanowienie prawa użytkowania wieczystego oraz jego przeniesienie następuje w wyniku zawarcia umowy cywilnoprawnej i ujawnienia tego prawa w księdze wieczystej (art. 27 GospNierU). Wpis prawa użytkowania wieczystego do księgi wieczystej ma charakter konstytutywny - tworzący prawo. Nie można zatem bez ujawnienia tego prawa w księdze wieczystej dokonywać nim obrotu, skoro o skutecznym jego powstaniu (przysługiwaniu) na rzecz danej osoby decyduje jego ujawnienie w księdze wieczystej.

W umowie o oddanie nieruchomości gruntowej w użytkowanie wieczyste (art. 29 ust. 1 i art. 73 ust. 5 GospNierU) należy ustalić:

cel oddania nieruchomości w użytkowanie wieczyste;

okres trwania użytkowania wieczystego zależnie od celu, na który nieruchomość gruntowa zostaje oddana w użytkowanie wieczyste,

sposób korzystania z nieruchomości;

wysokość opłaty pierwszej i opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego;

wysokość udzielonej bonifikaty od opłat;

sposób uiszczania opłat.

Podstawowy okres, na który oddaje się nieruchomość w użytkowanie wieczyste, wynosi 99 lat, lecz w przypadkach gospodarczo uzasadnionych można nieruchomość oddać w użytkowanie wieczyste na krótszy okres, jednakże nie krótszy niż 40 lat (art. 236 § 1 KC).

W ramach sposobu korzystania z nieruchomości w przypadku nieruchomości zabudowanych lub przeznaczonych do zabudowy (art. 239 KC i art. 62 i 30 GospNierU), w umowie należy określić:

sposób zagospodarowania, który podlega ujawnieniu w księdze wieczystej;

termin zagospodarowania (termin rozpoczęcia i zakończenia zabudowy);

rodzaj budynków lub urządzeń oraz obowiązek utrzymywania ich w należytym stanie;

warunki i termin odbudowy w razie zniszczenia albo rozbiórki budynków lub urządzeń w czasie trwania użytkowania wieczystego;

wynagrodzenie należne wieczystemu użytkownikowi za budynki lub urządzenia istniejące na gruncie w dniu wygaśnięcia użytkowania wieczystego.

Za rozpoczęcie zabudowy uważa się wybudowanie fundamentów, a za zakończenie zabudowy - wybudowanie budynku w stanie surowym zamkniętym, przy czym termin zabudowy (rozpoczęcia i zakończenia zabudowy) może być przedłużony na wniosek użytkownika wieczystego (art. 62 ust. 3 i 4 GospNierU).

To dalszy ciąg mojej niewiedzy. Rozumiem że do burmistrza mogą przychodzić ludzie i się pytać co ma na swoim terenie do sprzedania i za ile oraz jaka jest forma sprzedaży. Ale za wystąpieniem na komisji Terebeckiego stała konkretna osoba, czy to przypadek????

Nie będę więcej polemizował z wami bo jesteście tępaki i szkoda na was czasu. Mogę jedynie stwierdzić i uprzedzić potencjalnych zainteresowanych ,że kupno na zasadzie użytkowania wieczystego , to CZARNA DZIURA , niestety tak dla kupującego jak i sprzedającego.

Osobiście uważam,że tylko własność w Polsce daje jakieś poczucie stabilności. NAMAWIAM WIĘC KUPUJĄCYCH BY WYSTRZEGALI SIĘ takich propozycji jakie daje Terebecki, bo to jest forma oszustwa z czasów komuny, niestety utrzymywana przez tzw. demokrację.

Nadal twierdzę ,że można was osły obejść zgodnie z prawem. Ale nie powiem jak ,bo trzeba się uczyć ,jeżeli chce się odgrywać cwaniaka w samorządzie. Ta gmina, tak czy inaczej , nie ma czystych intencji w jakiejkolwiek sprzedaży gruntów, przestrzegam przed tym potencjalnych nabywców. jednocześnie stwierdzam, że dzieje się wielki skandal z terenem oddanym w użytkowanie wieczyste w centrum Ińska. Za ten skandal odpowiada zaróno burmistrz jak i całą rada na czele ze swoim szefem.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem Terebeckim, to raz, a dwa, w swoich cytatach potwierdziłeś moje słowa, można narzucić użytkownikowi wieczystemu sposób korzystania z nieruchomości i wyznaczyć terminy, co więcej, są to warunki obligatoryjne, czyli te zapisy muszą być w akcie notarialnym. Zgadzam się też z twoją teza odnośnie rynku, tam natychmiast należy zacząć odpowiednie działania. Sprzedawać na własność też trzeba tak, aby po sprzedaży nie zostały nam się ugory

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiadacie zbiorowo za funkcjonowanie gminy.Każdy wg.zajmowanego stołka.Niestety niczego nie przestrzegacie poza swoimi zarobkami i dietami.Rozwój gminy to pomoc dla inwestorów a nie kłody jakie zatwierdzacie uchwałami.Do was bez wyjątku należy się dobrać za sprzedawanie mienia za bezcen i nie egzekwowanie warunków umów.Nie macie jaj , tylko móżdżki, stąd taka bieda,bezdomni, bezrobotni i bezradni:

Za rozpoczęcie zabudowy uważa się wybudowanie fundamentów, a za zakończenie zabudowy - wybudowanie budynku w stanie surowym zamkniętym, przy czym termin zabudowy (rozpoczęcia i zakończenia zabudowy) może być przedłużony na wniosek użytkownika wieczystego (art. 62 ust. 3 i 4 GospNierU).

W przypadku niedotrzymania terminu zabudowy organ reprezentujący podmiot publicznoprawny ustanawiający prawo użytkowania wieczystego może wyznaczyć dodatkowy termin zabudowy oraz dodatkowe opłaty roczne (art. 63 i 65 GospNierU).

Pchając się do koryta , trzeba znać prawo i stosować je przede wszystkim do siebie panie radny bez dochodów.

Dopiero potem można przypieprzać się do innych. Wy robicie to na odwrót. Zresztą , czy wy w ogóle reprezentujecie mieszkańców, czy tylko swoje opcje i swoich pobratymców ?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...