Skocz do zawartości

Polityka kierunkowa


Do radnego szafrana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

komu nie pasują nagrania to wiadomo, teraz trzeba zrobić wszystko, żeby Krokus sam zrezygnował bo zabronić mu nie można

Chej gościu nie pajacuj! Nikt nie mówił nic na temat nagrań! Pretensje są do Szafranowych relacji! Jak się wycofa to jego problem nikt tu płakał nie będzie. Straszenie włóż sobie między ch......ja. Świrus!!!! Też mi filozof! jak nie to zabiorę zabawki! Szantażysta i krnąbrny staruszek!

Odnośnik do odpowiedzi

Wątek jest intrygujący! No to pytam w którym kierunku my w końcu idziemy? Szafranowym, Racinowych czy za nimi????

Jeśli tyle jesteśmy warci jako przyszli wyborcy to ja na wybory się nie wybieram! Po co masło maślane i g...no gówniane???? Jak nie będzie czegoś strawniejszego to zostaje tylko bojkot!

Odnośnik do odpowiedzi

Co chcesz od Czubkowskiego. Wiesz jaki on zdolny? Mógłbyś się uczyć od niego. Dyrektor szkoły która jest najgorsza w województwie, handlowiec którego żona ma taki asortyment aby przetrwać taka tam pralnia!?, elektryk z wyuczenia który z Racinowskim niejeden "wolt" sztachnęli co "procentuje" do dzisiaj :lol: :lol: :lol: Ucz się zatem to będziesz jak on kasował 130 patoli.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał jest tego najlepszym przykładem icon_cool.gif Usiadł na tylku i zero twórczości na temat sprawozdania krokusa i działki bez uzasadnienia icon_eek.gif Taki nicuś co nie chce nosa wychylić ze strachu ,że zacznie się w jego kierunku. I on chce ze społecznością cokolwiek czynić :P Chyba kury macać!

Odnośnik do odpowiedzi

Co mam napisać na temat tego sprawozdania już ktoś tutaj napisał, że każdy pisze to co widzi i chce widzieć. Ja starałem się opisywać sesje czy komisje na których byłem rzetelnie tak aby sprawozdanie nie było stronnicze. Nie boję się skrytykować władzy naszej gminy jak bym się bał to nawet nie podpisywał bym się na tym forum. Co do działki to prawo pierwokupu powinna mieć rodzina, która przez lata się tą działką zajmowała i to tyle w tym temacie. Uchwała dotycząca tej działki nie jest jedyną bez uzasadnienia i była już o tym mowa na sesjach jest to nawet nagrane. Burmistrz nie chciał tych uzasadnień dawać, a teraz kiedy je zamieszcza to jak pokazuje przykład tej działki jest ono okrojone.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w tym złego, że chce umieć pisać wnioski o fundusze unijne? Wy macie w gminie za to wspaniałego specjalistę od pisania wniosków nie? Za pisanie tego wniosku nie będę brał żadnej kasy tumanie! Z diabłem to ty byś się poukładał, żeby siedzieć na stołku i brać kasę !

Odnośnik do odpowiedzi
Coś w tym złego, że chce umieć pisać wnioski o fundusze unijne? Wy macie w gminie za to wspaniałego specjalistę od pisania wniosków nie? Za pisanie tego wniosku nie będę brał żadnej kasy tumanie! Z diabłem to ty byś się poukładał, żeby siedzieć na stołku i brać kasę !

Będziesz będziesz tylko jeszcze o tym nie wiesz :lol: jak pozyskacie środki unijne to wasze stowarzyszenie szybko będzie środkiem płatniczym icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...