Skocz do zawartości

Kolejny przykład tego co czeka Ińsko


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko "rajca" nie ma wstydu ale takie persony jak Michał czy Włodek też nagle się obudzili, że żwirownia to nie to. szkoda, że w trakcie referendum nie byli tacy zgodni. Jak to obłuda ludzi rwących się do koryta pokazuje się przed wyborami. Michał i Włodek mają parcie na rządzenie tylko jak potem będzie przy dzieleniu stołków?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo ty filistynie skąd wyskoczyłeś? z konopi? przecież ty też nic nie zrobiłeś dla referendum a stołek to byś pewnie chciał?? Podlizuj sie do Włodzi i Michałka to moze cos obliżesz gadzie jeden

Jak mnie poproszą to czemu nie?! Każdemu się grosz przyda! Widać to intratne miejsce pracy taka gmina skoro najgorsi szubrawcy z tej gminy do niej się pchają. Też jestem przeciw żwirowni - bo mój blok już pęka nawet jak jej nie ma a co będzie jak Endriu ją przepchnie? To już wolę mieć realny wpływ na to. Nie jak Michał który ciągle był tylko tłem w kampanii referendalnej icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty ciągle zmieniasz zdanie , może się czegoś naćpałeś lub za dużo popijasz ? ! Michała nie łącz z szafranem , to są dwa odmienne tematy . Twoje wypowiedzi często same się zaprzeczają brak w nich jasnego i stałego stanowiska co do poczynań osób i ich wypowiedzi , sorry dla mnie przestałeś się tu liczyć jako kompetentny rozmówca . Co do Michała czy sądzisz że najważniejsze jest tu klepanie publicznie po krokusowemu co on zrobił i kiedy . Gdyby nawet coś napisał i tak byłby przez takich jak ty i podobnych oszczekany . Tu chodzi o to żeby lepiej żyć , a nie zbierać oklaski . Coś za dużo masz chyba do czynienia z szafranową propagandą !

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy tam może iść ty baranie też. Tylko czy "Olo" ci wyrzuca, że nie możesz? przestań się jego czepiać a prowadź wątek rozmowy. Czy ci przypomnę -dlaczego Michał wspiera krokusa skoro ten radny zrobił najwięcej złego w czasie referendum. dla nie to jest dno!!!! I tyle w temacie!

Odnośnik do odpowiedzi
nie mówisz a pieprzysz
najwięcej złego zrobiło stadko baranów organizujące referendum i obrażające wszystkich dookoła co im zostało do dzisiaj i dlatego nadal są baranami bo nie zmądrzeli

Włodek zamilcz chociaż teraz icon_evil.gif Bo żygać mi się chce na twoje żałosne wpisy icon_rolleyes.gif

Odnośnik do odpowiedzi
najwięcej złego zrobiło stadko baranów organizujące referendum i obrażające wszystkich dookoła co im zostało do dzisiaj i dlatego nadal są baranami bo nie zmądrzeli

Ty jak mówisz to mów o kogo ci idzie??????? Wal co masz do organizatorów!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
najwięcej złego zrobiło stadko baranów organizujące referendum i obrażające wszystkich dookoła co im zostało do dzisiaj i dlatego nadal są baranami bo nie zmądrzeli

Ty jak mówisz to mów o kogo ci idzie??????? Wal co masz do organizatorów!!!!!

Te "ja też mówię" odpowiedz. Co tak zamilkłeś? Masz żale to mów! co ci nie pasiło w organizacji referendum?

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem ciekawa dlaczego o referendum nie było nic na stronie BIP. Dlaczego organizatorzy musieli założyć własną stronę jak to musiała gmina zapewnić zgodnie z prawem. Za stronę gminną odpowiada Pan Krzysztof Paluch. Czy miał wpływ by utrudniać organizatorom ich działanie. Tak, tak, tak. To co dzisiaj przeczytałam na stronie gminy jest oburzające. Mogli swoją stronę zapromować tu na forum, na vcity, na portalu ale przecież najlepiej współpracować z tym kto daje zgodę i ma realny wpływ na koncesję i tworzony plan na żwirownię. Taki paradoks a pan Paluch jest straszliwie szkodliwym i niebezpiecznym człowiekiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...