Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Iwona po napisał:

Dlaczego piszecie tylko o czterech radnych ,a gdzie jest reszta radnych,czy tamci asy to wszystko robili żeby żwirownia powstała .Jak ja widzę kogo ludzie wybrali na radnych to ręce opadają ..

Reszta radnych od siedmiu boleści bierze udział w sitwie i nie sprzeciwi się burakowi bo się boją barbarzyńcy  michała.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Gdzie napisał:

Od dwóch dni wisi w necie wpis P.Mazurka o haniebnym czynie burmistrza, który swoim zaniechaniem sprowadził na Ińsko zagładę. Żadnej reakcji przeciwników żwirowni  ? Gdzie jesteście Banany, Kunie, Trząskihuki, Bujne ? Czyżby nagle przypasowałaby kopalnia? Czy zostaliście kupieni posadami, fruktami i odebrało wam mowę ? Milczycie w siedmiu językach i czekacie na starych zdezelowanych radnych??

Gdzie jest to w necie? Bo ja nic nigdzie nie widziałem. Czemu nie dasz linka tutaj. Czemu nie założysz wątku żeby wszyscy mogli się odnieść. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, gdzie napisał:

Gdzie jest to w necie? Bo ja nic nigdzie nie widziałem. Czemu nie dasz linka tutaj. Czemu nie założysz wątku żeby wszyscy mogli się odnieść. 

Gdzie ten wpis Mazurka? Nigdzie go nie ma jak samego Mazurka. Baran i tyle. 

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu wczorajszym (23.02.2022), w trakcie Sesji RM, przedstawiłem dokumenty z Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Gminy, świadczące o tym że Burmistrz Jacek Liwak swoim postępowaniem sprzecznym z obietnicami wyborczymi, doprowadził do wydania przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, koncesji na wydobywanie kruszywa, przez firmę KRUSZYWA SKSM ze złoża IŃSKO. Burmistrz intencjonalnie z pełną świadomością, przekroczył 14 dniowy termin na uzgodnienie poniższego projektu koncesji, wydając swoje postanowienie o negatywnym(zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami) uzgodnieniu z 18-to dniowym "opóźnieniem". Tym samym zgodnie z przepisami ust. "Prawo górnicze i geologiczne", ".....milcząco zaaprobował projekt koncesji". Przypadek ? Nie sądzę.

W chwili obecnej, grupa radnych RM, zleciła kancelarii prawnej, sporządzenie wniosku do Prokuratury Okręgowej o zbadanie całego procesu przyznania koncesji, tak od strony merytorycznej, jak i od strony okoliczności sporządzania niektórych dokumentów.

O postępach w ww sprawach, będziemy informować.

Całą Sesję można obejrzeć w necie, zachęcam.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Wpis ZbM napisał:

W dniu wczorajszym (23.02.2022), w trakcie Sesji RM, przedstawiłem dokumenty z Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Gminy, świadczące o tym że Burmistrz Jacek Liwak swoim postępowaniem sprzecznym z obietnicami wyborczymi, doprowadził do wydania przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, koncesji na wydobywanie kruszywa, przez firmę KRUSZYWA SKSM ze złoża IŃSKO. Burmistrz intencjonalnie z pełną świadomością, przekroczył 14 dniowy termin na uzgodnienie poniższego projektu koncesji, wydając swoje postanowienie o negatywnym(zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami) uzgodnieniu z 18-to dniowym "opóźnieniem". Tym samym zgodnie z przepisami ust. "Prawo górnicze i geologiczne", ".....milcząco zaaprobował projekt koncesji". Przypadek ? Nie sądzę.

W chwili obecnej, grupa radnych RM, zleciła kancelarii prawnej, sporządzenie wniosku do Prokuratury Okręgowej o zbadanie całego procesu przyznania koncesji, tak od strony merytorycznej, jak i od strony okoliczności sporządzania niektórych dokumentów.

O postępach w ww sprawach, będziemy informować.

Całą Sesję można obejrzeć w necie, zachęcam.

Bardzo ciekawy wątek sprawy. Takie sprawy pokazuje się wszystkim mieszkańcom a nie znajomym z fejsa. Czy złożono już wniosek do prokuratury? W tą sprawę powinno się zaangażować CBŚ bo to dziwnie podejrzana sprawa.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gostek napisał:

Bardzo ciekawy wątek sprawy. Takie sprawy pokazuje się wszystkim mieszkańcom a nie znajomym z fejsa. Czy złożono już wniosek do prokuratury? W tą sprawę powinno się zaangażować CBŚ bo to dziwnie podejrzana sprawa.

 

6 godzin temu, Gostek napisał:

Bardzo ciekawy wątek sprawy. Takie sprawy pokazuje się wszystkim mieszkańcom a nie znajomym z fejsa. Czy złożono już wniosek do prokuratury? W tą sprawę powinno się zaangażować CBŚ bo to dziwnie podejrzana sprawa.

Co nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Wszystko jest w odpowiednich miejscach powiadomione lub będzie złożone. Mieszkańcy mogą obejrzeć sesję w necie a także są  info w kilku miejscach na FB. Ponadto w późniejszym czasie otrzymają info do skrzynek pocztowych.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gostek napisał:

Bardzo ciekawy wątek sprawy. Takie sprawy pokazuje się wszystkim mieszkańcom a nie znajomym z fejsa. Czy złożono już wniosek do prokuratury? W tą sprawę powinno się zaangażować CBŚ bo to dziwnie podejrzana sprawa.

Mam pewne info do wykorzystania przez P.Zbyszka, dwie najbliższe osoby naszychą rządzących, zatrudnione są, na razie dla zmyłki, zdalnie w fabryce piasku.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Ola napisał:

Bardzo dobrze że są tacy ludzie jak Mazurek,on nie boi się Burmistrza i jego pachołka.Pacholek za takie zachowanie i manipulacje ludźmi powinien być natychmiastowo zwolniony .I tyle w temacie.

Najpierw są obietnice dotyczące możliwości "zwiększenia diet po usunięciu przewodniczących". Cyrk zacznie się, gdy diet przewodniczących zabraknie, a będą w dalszym ciągu chętni. Będzie ostro. Takiej sytuacji w powojennej historii Ińska jeszcze nie było.

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gdzie napisał:

Mam pewne info do wykorzystania przez P.Zbyszka, dwie najbliższe osoby naszychą rządzących, zatrudnione są, na razie dla zmyłki, zdalnie w fabryce piasku.

Ja także słyszałam o tym zatrudnieniu w kopalni, ludzie już o tym wiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Wpis ZbM napisał:

W dniu wczorajszym (23.02.2022), w trakcie Sesji RM, przedstawiłem dokumenty z Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Gminy, świadczące o tym że Burmistrz Jacek Liwak swoim postępowaniem sprzecznym z obietnicami wyborczymi, doprowadził do wydania przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, koncesji na wydobywanie kruszywa, przez firmę KRUSZYWA SKSM ze złoża IŃSKO. Burmistrz intencjonalnie z pełną świadomością, przekroczył 14 dniowy termin na uzgodnienie poniższego projektu koncesji, wydając swoje postanowienie o negatywnym(zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami) uzgodnieniu z 18-to dniowym "opóźnieniem". Tym samym zgodnie z przepisami ust. "Prawo górnicze i geologiczne", ".....milcząco zaaprobował projekt koncesji". Przypadek ? Nie sądzę.

W chwili obecnej, grupa radnych RM, zleciła kancelarii prawnej, sporządzenie wniosku do Prokuratury Okręgowej o zbadanie całego procesu przyznania koncesji, tak od strony merytorycznej, jak i od strony okoliczności sporządzania niektórych dokumentów.

O postępach w ww sprawach, będziemy informować.

Całą Sesję można obejrzeć w necie, zachęcam.

Pan Zbyszek wyjaśnił wszystko powyższym wpisem. Jest tu wszystko jak na dłoni.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tak napisał:

Pan Zbyszek wyjaśnił wszystko powyższym wpisem. Jest tu wszystko jak na dłoni.

Czyli burmistrz spóźnił się z odpowiedzią (celowo), nie dotrzymał terminu . Nazywa się to "milcząco wydał zgodę" na żwirownię.

Odnośnik do odpowiedzi
MUREM ZA MAZURKIEM
11 godzin temu, Wpis ZbM napisał:

W dniu wczorajszym (23.02.2022), w trakcie Sesji RM, przedstawiłem dokumenty z Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Gminy, świadczące o tym że Burmistrz Jacek Liwak swoim postępowaniem sprzecznym z obietnicami wyborczymi, doprowadził do wydania przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, koncesji na wydobywanie kruszywa, przez firmę KRUSZYWA SKSM ze złoża IŃSKO. Burmistrz intencjonalnie z pełną świadomością, przekroczył 14 dniowy termin na uzgodnienie poniższego projektu koncesji, wydając swoje postanowienie o negatywnym(zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami) uzgodnieniu z 18-to dniowym "opóźnieniem". Tym samym zgodnie z przepisami ust. "Prawo górnicze i geologiczne", ".....milcząco zaaprobował projekt koncesji". Przypadek ? Nie sądzę.

W chwili obecnej, grupa radnych RM, zleciła kancelarii prawnej, sporządzenie wniosku do Prokuratury Okręgowej o zbadanie całego procesu przyznania koncesji, tak od strony merytorycznej, jak i od strony okoliczności sporządzania niektórych dokumentów.

O postępach w ww sprawach, będziemy informować.

Całą Sesję można obejrzeć w necie, zachęcam.

MUREM ZA MAZURKIEM!

SZACUNEK NA 100%. TEGO ŁAJDAKA, KTÓRY DUŻO NAOBIECYWAŁ W SPRAWIE ŻWIROWNI TRZEBA POGONIĆ Z IŃSKA! 

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, MUREM ZA MAZURKIEM napisał:

MUREM ZA MAZURKIEM!

SZACUNEK NA 100%. TEGO ŁAJDAKA, KTÓRY DUŻO NAOBIECYWAŁ W SPRAWIE ŻWIROWNI TRZEBA POGONIĆ Z IŃSKA! 

Ten łajdak, oszust wyborczy i klamca nie wygra wyborów, jego porąbany zastępca też. Tym oszustom już dziękujemy!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...