Skocz do zawartości

uchylane uchwały RM w ińsku


gaga

Rekomendowane odpowiedzi

Wojewoda zwrócił uwagę głównie na brak równości i sprawiedliwości. Było do przewidzenia, że uchwałę i tak przegłosują - 13 swoich ;). Każdemu potrzebna jest krytyka ja szanuje zdanie innych. Gaga nie raz mnie skrytykowała i nie mam do niej pretensji bo i o co? Przecież mnie też należy czasami skrytykować. Kolejna uchwała okazała się "bublem", który uchyla wojewoda. Spodziewam się, że to nie ostatnia. Cóż ludzie tak wybrali i pretensji do nich mieć nie można a co będzie za 3 lata tego nikt nie wie. Mam nadzieje, że dojdzie do zmian i w końcu rządy będzie sprawował ktoś kto całe serce będzie wkładał w rozwój tej gminy bo naprawdę cofamy się. Panie i Panowie radni czas najwyższy wypełniać swój główny obowiązek i zacząć kontrolować pracę burmistrza bo to wy jesteście odpowiedzialni za to. 3 sesja nowej kadencji a już przegłosowaliście podwyżkę dla burmistrza wstyd! Przecież mamy kryzys finansowy w gminie!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Widzicie jak sobie dobrze robią. Swój do swego ciągnie. Ci radni wzbogacają Racina a on ich dając jakiekolwiek ale miejsca pracy i tak ta patologia trwa. Dlaczego nikt nie wystąpi żeby obniżyć jemu pensyjkę? Przecież w innych gminach sami burmistrzowie o to wnoszą. Ale ta durnota się cieszy i czeka na następną podwyżkę.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w takich sytuacjach nie ma usprawiedliwienia dla nikogo, ale też nie można takim argumentem usprawiedliwiać obecną władzę. Nie wiem na jakiej zasadzie działki kupili ci dwaj panowie nie chcę ich bronić ale pamiętaj, że ceny mogły być niższe m.in. przez pobliskie skupy złomu - nie wiem tak gdybam. Najłatwiej jest powiedzieć inni tak robili to obecni tez tak mogą. Nikt nie może działać w ten sposób. Czy to miało miejsce za poprzedników czy obecnych jest to niemoralne.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie zrobisz, póki coś nie jest to normowane prawnie. Pisze tylko, że nie ma usprawiedliwienia na takie działania. Są one haniebne czy po jednej czy po drugiej stronie barykady. Problemem w Polsce jest właśnie to co napisałaś: "nasza władza my teraz rozdajemy karty" to taka patologia polityczna, z którą trzeba walczyć. A radni powinni zając się kontrolowaniem pracy burmistrza i robić wszystko aby takie zdarzenia nie miały miejsca.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w tym co mówisz jest. dajmy na to gdyby radni zachowywali ciągłość pewnych chociaż rozpoczętych inwestycji dla gminy to coś by wyszło . atak jeden przychodzi swoje drugi przychodzi wszystko tylko nie to co poprzedniczka i w ten sposób nie powstaje nic a to co rozpoczęte niszczeje. Tak czy nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Tu kolesiostwo panuje wszędzie!

BYŁO TAK W GMINIE, JEST TAK I BĘDZIE!

Jakieś malarze, jakieś stolarze,

Zduny, piekarze i kominiarze.

Jakieś kierowcy, jakieś fryzjery,

Jakieś kasjery, jakieś dilery,

Cioteczka, synek, dalsza rodzina

I bardzo miły kuzyn ze Ińska.

I kumpel z wojska, z klasy kolega,

Co się o pracę właśnie ubiega,

Córka kolegi, syn koleżanki,

Siostra, wujenka i dwa bratanki.

Jeden drugiego tutaj popiera,

Bo w naszej gminie taka maniera.

Ręka tu rękę codziennie myje

I z tym się nawet już nikt nie kryje!

Tak to oto wygląda w tej gminie i choć Ci się Michałku nie podoba to tak jest. Zgodzisz się!!! Jak znajdziesz na to sposób tych dzisiejszych u steru pogonić i rozkminić to towarzycho to order za zasługi. Wiesz ,że to klika nie do zdarcia?????????????????????????????????????????????

Odnośnik do odpowiedzi

Gminni kombinatorzy mają jaja ale do okradania z gminnych dochodów i pakowania pod swoje rodziny. To już pomału robi się iński klan ala "burek". Ciekawe jak podatnicy zaczną wam wpłacać z podziałem na kwartały.Już nie możecie się doczekać 15 marca - I rata wpłaty podatku. Jak ludzie będą mądrzy to dadzą wam 1/4 raty.I dalej będziecie cienko piszczeć, tym bardziej,że dotacje państwowe też będą coraz mniejsze.A może obniżycie swoje zarobki w imię ratowania gminy, co urzędaski???? ;)

Odnośnik do odpowiedzi
marudzisz jak stara baba

Ty matole a jak ty marudzisz to ja muszę to czytać w tych protokołach. Myślisz ,że pozjadałeś wszystkie rozumy! Nie rozumiesz tekstu nie wcinaj ryja, wiersze trzeba umieć interpretować. Co gnoju miałeś z polskiego? Zapytaj polonisty Liwaka to on ci wymowę tego wiersza powie. Co taki capek może wiedzieć o literaturze? Myślę, że Michał zrozumiał sedno.

Odnośnik do odpowiedzi
ewidencja obywateli

Jak czytam niektóre wpisy to mam wrażenie, że idioci się tutaj wpisują. Jeden pisze o kwiaciarkach a drugi jakiś nawiedzony. Kolejne rozstrzygnięcie wojewody a wam nic nie świta? Widać od razu, że wy tutejsi. Dla przypomnienia. Wojewoda zakwestionował przepisy już w trzech uchwałach. Wiecie co to znaczy? Uchwały są robione przez wyrób przetwórczy w gminie a prawnik się pod tym podpisuje i dostaje pieniądze. Oznacza to, że gmina nie chce tworzyć skutecznego prawa. Chce stworzyć prawo, które godzi w pewną grupę społeczną jeżeli stanowi zagrożenie dla obecnej grupy trzymającej władzę. No ale tak, z kim rozmawiać. Krokus bawi się w piłkarza na swojej stronie, na vcity zawiązało się kółko pierdolniętych a radni podbijają sobie głosy w swoich tematach. O tak, bombonierka z cukierkami jeszcze nie została otworzona ;).

Olo powiedz mi dlaczego z daleka śmierdzisz gagą????????

Ty debilku mam dla sugestię dla ciebie. Weź tu nie zaglądaj bo zaniżasz poziom rozmowy razem z twoim kumplem krokusem. Masz rozstrzygnięcie? Masz. Masz dostęp do protokołów? Masz. Spierdalaj poczytać i wypowiedz się na temat bo poza adekwatnym nikiem niczego nie wniosłeś do rozmowy co oznacza, że albo należysz do tych j********* z vcity albo na prawdę jesteś tak głupi, że nie wiesz jak się odnieść do problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
ewidencja obywateli

Jedno zdanie, które kompletnie nic nie wnosi do rozmowy. Zupełnie jak na sesjach nie "!"? Gaga ma dużo wspólnego z pewnym radnym, który dużo p******* podczas obrad ale zwykle reszta radnych ma to gdzieś. Utożsamiasz się z nią bo na to mi to wygląda?

Odnośnik do odpowiedzi
Ewidencja obywateli

Oprócz wiadomości o twoich debilnych wpisach wysłałem prywatną wiadomość do Neko. Niestety ale z czystym sumieniem muszę powiedzieć, że jesteś za głupi na to forum. Jak nie umiesz nic napisać odnośnie tych dokumentów to oznacza, że w ogóle ich nie rozumiesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...