Skocz do zawartości

Żwirownia im. Jacka Liwaka


żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jakiś gość napisał:

Jeśli sodówka uderza na takim stołku i co dalej ,moim zdaniem trzeba kogoś mądrego żeby im uświadomil,  co może ich czekac.

Jaka cisza na caffe? Jacenty wreszcie specyfikował gówniarza! Jacek ale czy nie jest już za późno? 

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Jacek napisał:

Jaka cisza na caffe? Jacenty wreszcie specyfikował gówniarza! Jacek ale czy nie jest już za późno? 

Cisza? Tu się dopiero będzie działo Włodku i Zbyszku. Już niedługo zobaczycie gdzie wasze miejsce. A żwirownia i tak powstanie ani ty ani Zbyszek tego nie wstrzymajcie nic. Bo jesteście cienkie Bolki do takich spraw. Ty Włodek powinieneś to wiedzieć.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, żwir napisał:

Kupicha wyciera sobie mordę Zbyszkiem i Włodkiem odwracając uwagę od zwirowni. 

Za otwarcie żwirowni Liwaka i Kupicha bekniecie stołkami, wybory blisko, coraz bliżej.

Nic się im nie stanie. Natłukliście głupot na sesji czego wy to nie ujawnicie. Co z tego jest widzimy. Zbyszek tylko się ośmieszył. Starzy radni do kąta. Za ciency jesteście. Bardzo ciency. Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, skocz napisał:

 

Zbyszek z Wlodkiem pełne wory mają, Włodek się boi że go odwołają teraz na sesji. Towarzystwo przyrodnicze Włodka powinno zrobić protest, przeciw powstaniu żwirowni. Niech się się przywiązują do drzew jak Greenpeace

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gosc napisał:

Zbyszek z Wlodkiem pełne wory mają, Włodek się boi że go odwołają teraz na sesji. Towarzystwo przyrodnicze Włodka powinno zrobić protest, przeciw powstaniu żwirowni. Niech się się przywiązują do drzew jak Greenpeace

A on wiązać umie? Mi radny mówił, że MAZUREK gadał, żeby nie martwili się radni skąd kasę wezmą na podwyżki, bo żwirownia im da. Dopiero jak zrobili dym, wydało na się że kasy nie ma. 

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Gosc napisał:

A on wiązać umie? Mi radny mówił, że MAZUREK gadał, żeby nie martwili się radni skąd kasę wezmą na podwyżki, bo żwirownia im da. Dopiero jak zrobili dym, wydało na się że kasy nie ma. 

A mi mówił że ma słonia w karafce i gęś na łańcuchu. 

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec Inska

Oj cały czas piszeszecie o Mazurku ,to proszę napisz co ten Mazurek zrobił złego podłego ,komu się tak strasznie naraził.Poniewaz  czytam dużo,  oglądałam też sesja ,i muszę wam powiedzieć że  nie wiem dalej  co wy chcecie od Mazurka .Jeśli ręki nie przyłożył do żwirowni to chwała mu za to,jeśli chciał dać wszystkim podwyzszke a nie sobie to też chwała mu za to.Jesli mówi prawdę to czego go nie chcecie słuchać.Jesli ktoś ma coś do Mazurka to powiedzcie o co wam chodzi..

 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mieszkaniec Inska napisał:

Oj cały czas piszeszecie o Mazurku ,to proszę napisz co ten Mazurek zrobił złego podłego ,komu się tak strasznie naraził.Poniewaz  czytam dużo,  oglądałam też sesja ,i muszę wam powiedzieć że  nie wiem dalej  co wy chcecie od Mazurka .Jeśli ręki nie przyłożył do żwirowni to chwała mu za to,jeśli chciał dać wszystkim podwyzszke a nie sobie to też chwała mu za to.Jesli mówi prawdę to czego go nie chcecie słuchać.Jesli ktoś ma coś do Mazurka to powiedzcie o co wam chodzi..

 

Nic nie mają, gdyby Mazurek coś zawalił to już by było o tym głośno w Ińsku

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, nic napisał:

Nic nie mają, gdyby Mazurek coś zawalił to już by było o tym głośno w Ińsku

Podwyżki diet zaproponowane przez P.Mazurka to nie było nic innego jak sprawdzanie budżetu.O tym,to znaczy o braku środków powinien poinformować  radnych na komisji burmistrz,a nie bojówka kadamu. Pan Mazurek od wielu lat należy do osób przeciwnych powstaniu żwirowni w Ińsku,tak jak i 11   radnych naszej rady.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Widz z boku napisał:

Bardzo mi szkoda Pana Mazurka.Te hieny chcą jego rozerwać na kawałki.I to za co ,Burmistrzowie nie mogą zaakceptować prawdy jaka jest.Szukaja kozła ofiarnego ,to już nie pierwszy raz.

Przestań pier*dolić i powiedz co wiesz na temat nieprawidłowości rządów Liwaka i Kupczyńskiego. Nie masz to spadaj nie oczerniaj. Tyle warte twoje słowa o rzekomych układach burmistrza i zastępcy. Spadaj dziadu 

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, spadaj napisał:

Przestań pier*dolić i powiedz co wiesz na temat nieprawidłowości rządów Liwaka i Kupczyńskiego. Nie masz to spadaj nie oczerniaj. Tyle warte twoje słowa o rzekomych układach burmistrza i zastępcy. Spadaj dziadu 

Przecież NiK wszystko wykazał w swojej kontroli, takie jego żądanie.Zresztą wykonane perfect,dalej pałeczkę powinna przejąć Rada Gminy i skierować dokumenty do prokuratury.

Tego Rada nie zrobiła,czym utajniła wynik kontroli powodując ukrycie ewidentnych oszustw i przekrętów ,zamiast zażądać dalszych działań prokuratorskich.Czy jest winna?Oczywiście, ponieważ nie spełniła swojej ustawowej roli.Może teraz nieprawidłowości tzw.rządów Liwaka,Kulczyńskiego,Tomkowiak,Palucha powinny być ponownie celem działań prokuratury.Tym bardziej,że w między czasie doszły nowe,niezgodne z prawem wyczyny tej szajki. Rado Gminy pokaż,że nie siedzisz w tym łajnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...