Skocz do zawartości

Co zrobił dla Ińska nasz Burmistrz? - Temat dla "Władzy"


Demokracja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A co ci tu nie pasuje insektor.

Akurat ś.p Zdzisław przy "wymianie" inspektora nadzoru nie miał nic za paznokciami !

Inspektor nadzoru jest przedstawicielem burmistrza (inwestora) na budowie np. w Ciemniku.

Bez zgody inwestora nie może robić zmian w technologi , materiałach i projekcie inwestycji i teren budowy powinien odwiedzać możliwie często robiąc odpowiednie wpisy w dzienniku budowy. A tam samowolnie w porozumieniu z wykonawcą zmienił pokrycie dachu i zamiast dachówki ceramicznej i gontu, położono blachodachówkę.

Były także inne tzw. kwiatki na innych inwestycjach. Może sobie iść do sądu pracy nawet dwa razy ! Ty byś trzymał takiego "fachowca" na swojej budowie ?

Odnośnik do odpowiedzi

To przeczytaj dwa cytaty, które wpisał inspektor i powiedz mi dlaczego skoro jak w protokole jest napisane, budowa przebiega zgodnie z planem, ktoś zmienił inspektora? Skoro wszystko idzie zgodnie z planem to po co go zmieniać?

Układy, układziki! Zacznijcie lepiej fabrykować protokoły bo coraz więcej kantów tutaj widzę a twoje tłumaczenie na nikim nie robi wrażenie.

Odnośnik do odpowiedzi
A co ci tu nie pasuje insektor.

Akurat ś.p Zdzisław przy "wymianie" inspektora nadzoru nie miał nic za paznokciami !

Inspektor nadzoru jest przedstawicielem burmistrza (inwestora) na budowie np. w Ciemniku.

Bez zgody inwestora nie może robić zmian w technologi , materiałach i projekcie inwestycji i teren budowy powinien odwiedzać możliwie często robiąc odpowiednie wpisy w dzienniku budowy. A tam samowolnie w porozumieniu z wykonawcą zmienił pokrycie dachu i zamiast dachówki ceramicznej i gontu, położono blachodachówkę.

Były także inne tzw. kwiatki na innych inwestycjach. Może sobie iść do sądu pracy nawet dwa razy ! Ty byś trzymał takiego "fachowca" na swojej budowie ?

"władzo" daj spokój! wolę cię z twoim dawnym nikiem. Aha Zdzisław dokładnie użył tej argumentacji i to nie burmistrz a ON miał najwięcej uwag do tej budowy.Pamiętasz co mówił? To wszystkie zastrzeżenia jego do poprzedniego inspektora!!! Ty biernie stałeś i patrzyłeś jak "sroka w gnat".

Odnośnik do odpowiedzi
Czary mary hokus pokus
A co ci tu nie pasuje insektor.

Akurat ś.p Zdzisław przy "wymianie" inspektora nadzoru nie miał nic za paznokciami !

Inspektor nadzoru jest przedstawicielem burmistrza (inwestora) na budowie np. w Ciemniku.

Bez zgody inwestora nie może robić zmian w technologi , materiałach i projekcie inwestycji i teren budowy powinien odwiedzać możliwie często robiąc odpowiednie wpisy w dzienniku budowy. A tam samowolnie w porozumieniu z wykonawcą zmienił pokrycie dachu i zamiast dachówki ceramicznej i gontu, położono blachodachówkę.

Były także inne tzw. kwiatki na innych inwestycjach. Może sobie iść do sądu pracy nawet dwa razy ! Ty byś trzymał takiego "fachowca" na swojej budowie ?

Protokoły nic nie mówią na ten temat ! Gdzie to jest w protokołach ? Jak nie ma to ja mam w d**** twoje wszechwiedzące wpisy brudasie . Nie muszę tobie ufać i nie mam zamiaru nawet . Podaj link do oficjalnych dokumentów z gminy , które tak mówią . Jak nie możesz to znaczy , że to jest kolejny przekręt bo ktoś chciał kogoś gdzieś wcisnąć . Jak chcecie robić to róbcie roszady . Ja mam uwierzyć w taką bzdurę z dachówkami ? Dlaczego miałby zmieniać jak materiały są wcześniej organizowane ? Poza tym wcześniej jest plany budowy czy jak wy robicie to wszystko? Na gębę ? NO TO PIĘKNIE!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nic dupku nie rozumiesz. Projekt przewidywał dachówkę (o wiele droższą od blachodachówki !!). I wg tego projektu wykonawca ,po wygraniu przetargu, powinien realizować budowę. Dalej już ci chyba nie trzeba podpowiadać. A ty i tak będziesz tworzył swoje teorie spiskowe. Bo o to tu przecież chodzi. Nie żeby złapać króliczka (burka?), ale aby ganiać go !! Ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli chodzi tylko o kasowanie diet! Myślenie zostawiasz wyłącznie dla szefa? W tym temacie to nie wszystko! Bo wybranie Sałdaka zanim stwierdziłeś uchybienia jest przynajmniej śmieszne.Naucz się ze swoim szefem, że najpierw się stwierdza uchybienia pod pociąga do odpowiedzialności.Powiem ci więcej twój śp.kolega cały czas chrzanił, że musi tego inspektora pogonić on po prostu nie tutejszy i nic z nim nie dało się ukręcić!!!!! Swój to swój a współpraca jego i Sałdaka była oczywista. jeden podpisał temu a drugi drugiemu i tak to leciało.Pleciesz głupoty i nic więcej.Za to odpowiada twój kolega czy chcesz czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Plączesz się w zeznaniach.Zdzicha już nie ma i nie "skasuje" jak insynuujesz, Bogdana.A tak na marginesie nie miałem i ty chyba też, namacalnych dowodów na "wziątki", wspominanego Pana !Chyba że sam coś mu dawałeś, ale teraz to już musztarda po obiedzie, bo on nie może się już bronić ! A że "chrzanił" o inspektorze to prawda, bo widział jego "robotę" na orliku. W jego obowiązkach z ramienia burmistrza, było śledzenie postępów w pracach na inwestycjach gminnych. Przysłowiowym gwoździem do t... dla inspektora nadzoru była wizyta radnych na budowie w Ciemniku i stwierdzone na miejscu uchybienia.

Stwierdzone uchybienia min. na orliku i w Ciemniku, zostały lub zostaną usunięte przez wykonawcę. Karą dla 'nadzorcy" jest jego pogonienie. Inwestor nie ponosi dodatkowych kosztów tylko wykonawca (bo on wszedł w "konszachty) z inspektorem !

Oczywiście, że za wszystko odpowiada burmistrz i dlatego podejmuje odpowiednie decyzje !

Odnośnik do odpowiedzi
Plączesz się w zeznaniach.Zdzicha już nie ma i nie "skasuje" jak insynuujesz, Bogdana.A tak na marginesie nie miałem i ty chyba też, namacalnych dowodów na "wziątki", wspominanego Pana !Chyba że sam coś mu dawałeś, ale teraz to już musztarda po obiedzie, bo on nie może się już bronić ! A że "chrzanił" o inspektorze to prawda, bo widział jego "robotę" na orliku. W jego obowiązkach z ramienia burmistrza, było śledzenie postępów w pracach na inwestycjach gminnych. Przysłowiowym gwoździem do t... dla inspektora nadzoru była wizyta radnych na budowie w Ciemniku i stwierdzone na miejscu uchybienia.

Stwierdzone uchybienia min. na orliku i w Ciemniku, zostały lub zostaną usunięte przez wykonawcę. Karą dla 'nadzorcy" jest jego pogonienie. Inwestor nie ponosi dodatkowych kosztów tylko wykonawca (bo on wszedł w "konszachty) z inspektorem !

Oczywiście, że za wszystko odpowiada burmistrz i dlatego podejmuje odpowiednie decyzje !

Co ty tumanie, nie rozumiesz co ja piszę!!! Nie napisałem, że "skasuje" jako pieniądze tylko pozbędzie się inspektora który nie robi jak mu ktoś inny każe.Bogdana to on właśnie wylansował bo to koledzy od składania sobie wzajemnie podpisów w książkach budowy!.O żadnych też "wziątkach" nie pisałem ale ty chyba wiesz lepiej ode mnie jak widzę niż ja, że tak było skoro sam piszesz. A kto inspektora na "orliku wybierał???? Przecież śp.kolega twój wybrał sobie Panią ze Stargardu która słynęła z nierzetelności. Modzelewska która też jest śp. i w niewyjaśnionych okolicznościach to koleżanka twojego Zdzicha!!! Co ty czubie myślisz że świat twojego kolegi był tylko dla ciebie??? Już od dawna mówiło się w kuluarach że inspektora z innej gminy należy jak najszybciej się pozbyć bo Bogdan musi zapewnić wygraną w referendum. No i co? Przetarg na obsługą gminy na wywóz śmieci wygrała firma "bylejakość" ZUBiK dlatego nikt z firmy i obsługi na referendum nie poszli. mam ci cieciu jeszcze dalej pisać???? Idź lepiej odśnież wjazd na wyspę szczęścia bo będziecie go teraz potrzebować.

Odnośnik do odpowiedzi
a puwis tylko moze dostarczać wodę iscieki ? pytam ?

Pytaj gdzie indziej imbecylu. Po to masz możliwość pisania nowych tematów żeby nie zaśmiecać ważnych wątków.

Akurat mnie temat szybkiej zmiany inspektora interesuje bo wcale nie wygląda to "zwykłą" zmianę. Nadinspektor może w końcu napiszesz o co tak na prawdę chodziło.

Odnośnik do odpowiedzi

Co "babciu-nadispektorze" nie możesz napisać prawdziwych faktów??? Oczywiście bo Bogdan jest "chopem" nie w ciemię bity. Pomyśl jak teraz będzie musiał szmuglować w dziennikach budowy? co zrobi z tymi do ktorych nie ma dostępu? no i skończy mu się lewe zarabianie, no chyba że ich wspólna koleżanka z Łobza mu pomoże :o To było świetne "TRIO". Został się teraz "DUO" ciężko będzie oj ciężko :P :P :P

Odnośnik do odpowiedzi
Czyli chodzi tylko o kasowanie diet! Myślenie zostawiasz wyłącznie dla szefa? W tym temacie to nie wszystko! Bo wybranie Sałdaka zanim stwierdziłeś uchybienia jest przynajmniej śmieszne.Naucz się ze swoim szefem, że najpierw się stwierdza uchybienia pod pociąga do odpowiedzialności.Powiem ci więcej twój śp.kolega cały czas chrzanił, że musi tego inspektora pogonić on po prostu nie tutejszy i nic z nim nie dało się ukręcić!!!!! Swój to swój a współpraca jego i Sałdaka była oczywista. jeden podpisał temu a drugi drugiemu i tak to leciało.Pleciesz głupoty i nic więcej.Za to odpowiada twój kolega czy chcesz czy nie.

Ale jesteś głupi!!! O Boże - widzisz i nie grzmisz. Kto ci takich bredni nakładł do twojej pustej głowy, a najważniejsze w jakim celu wymyślasz takie bzdury??? Nic co jest napisane wyżej nie jest prawdziwe, a jedynie wytworem twojej chorej wyobraźni.

Odnośnik do odpowiedzi
Do psychola in-spektora
Ale jesteś głupi!!! O Boże - widzisz i nie grzmisz. Kto ci takich bredni nakładł do twojej pustej głowy, a najważniejsze w jakim celu wymyślasz takie bzdury??? Nic co jest napisane wyżej nie jest prawdziwe, a jedynie wytworem twojej chorej wyobraźni.

Już nie jesteś nadinspektorem tylko in-spektorem? Ani jeden argument nie został przez ciebie przywołany.

Starasz się bronić tego patologicznego procederu decyzyjnego. Nie licz na to jak nie umiesz przywołać dokumenty.

Równie dobrze ja mogę mówić, że ty kłamiesz. Co swoją drogą jest akurat prawdą hahahahaha

Odnośnik do odpowiedzi
Temat jest dobry.

Burmistrz oduczył ludzi samodzielnego myślenia. Tak jak to się robi na pastwisku z krowami.

Temat jest dobry bo prawdziwy. Co zrobił dla gminy Ińsko? Zrobił tylko to co miał zrobić jako burmistrz i na tym się jego rola skończyła. Co powstało żeby zwiększyć zainteresowanie naszą gminą? Nic nie powstało. Na odpowiednich spotkaniach mówią tylko do siebie: "Szanowny taki, Szanowna taka, Szanowni tacy..." potem trochę buzi, buzi bo ciężko pracują podnosząc rękę do góry i już mieszkańcy czyli w oczach radnych bydło zostało uspokojone.

Odnośnik do odpowiedzi

Te nadinspektor? Czy ty myślisz,że byłeś jedyny który ze wszystkim pędził do Z.K? Twoje telefony były tak upierdliwe, że miał ich dosyć. Ale czy taki móżdżek cokolwiek z tego tlumaczenia zrozumiał??? Jak widać po twoich wpisać nic nie kumasz!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Wiece w polskich miastach, w tym w Szczecinie, samoloty zrzucające miliony ulotek popierających roszczenia potomków niemieckich "wypędzonych". Takie akcje szykuje na wiosnę w Polsce nowa niemiecka organizacja z Berlina.

No i trzeba będzie spierdzielać na wschód do "swoich" władzo. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Zgodnie z ustawą z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (DzU nr 223, poz. 1458) wójt, burmistrz, prezydent miasta otrzymują dodatkowe wynagrodzenie roczne, czyli tzw. trzynastki.

I kolejna nagroda za rozwalanie gminy. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Zgodnie z ustawą z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (DzU nr 223, poz. 1458) wójt, burmistrz, prezydent miasta otrzymują dodatkowe wynagrodzenie roczne, czyli tzw. trzynastki.

I kolejna nagroda za rozwalanie gminy. ;)

To akurat stare jest ale nie mniej denerwujące. Należałoby się zastanowić za co nasz burmistrz powinien dostać podwyżkę. Niczego powalającego w ińsku się nie dzieje. Drogi od lat należało robić a jak za to ma dostawać nagrody to chyba jakaś pomyłka.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...