Skocz do zawartości

Co zrobił dla Ińska nasz Burmistrz? - Temat dla "Władzy"


Demokracja

Rekomendowane odpowiedzi

Racinowski nie podał całego oświadczenia ale to wiadomo czemu ;) ;)

A krokusa nie warto pytać o oświadczenie lustracyjne bo i tak go nie poda . Nie podawał wcześniej to czemu miałby teraz podawać icon_e_geek.gificon_e_geek.gif .

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

z tym krokusem to dziwna sprawa , uciekł ze śląska ! gdzie jego rodzina ? czyżby miał powody uciekać ? to że się pojawił tutaj w tym wieku i tak nagle to co najmniej dziwne . Wielu takich chce gdzieś uciec na małą wiochę daleko od wcześniejszego miejsca życia i pracy bo mają coś na sumieniu .

Odnośnik do odpowiedzi
Racinowski nie podał całego oświadczenia ale to wiadomo czemu ;) ;)

A krokusa nie warto pytać o oświadczenie lustracyjne bo i tak go nie poda . Nie podawał wcześniej to czemu miałby teraz podawać icon_e_geek.gificon_e_geek.gif .

Przestańcie szczekać-nie zrobił tego bo prawo nie wymaga.Jak zostanie burmistrzem to będzie i oświadczenie.Zrozumiano!

Odnośnik do odpowiedzi

Idź na jego forum i się zapytaj bo tutaj zatruwasz jedynie powietrze... Jak nie jest kapusiem a wygląda na to, że nie jest to co z nim nie tak? Referendum, o to można mieć do niego żal o nic więcej. Czytał protokoły i krokus zadaje dużo pytań czasami są głupie ale jednak coś robi. Z całej drużyny on tam najczęściej drąży tematy i racinowski nie odpowiada zawsze. Sesje mu się też popieprzyły bo na tej sesji nie ma mowy o referendum: http://bip.alfatv.pl/pliki/insko/File/P ... 6_2011.pdf

Podaj krokus jeszcze raz protokół gdzie się ustosunkowałeś do referendum bo ja go nigdzie nie widzę.

Odnośnik do odpowiedzi
mówię i mówię

Pokazujesz w ten sposób swój brak wiedzy i profesjonalizmu.Strona referendu jeszcze jest i wszystko na niej możesz odszukać.Trzeba tylko myśleć a ty jesteś bałm-wan.Lepiej żeby tak zostało.Szkoda wywoływać znów ludzi który Ińsko powinno w pas się kłaniać a tylko łachy wiesza.Litości z durniami -precz z głupotą!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda marnować czas na rozmowę z wami!!!!!Nie raz pisałam ,że każdy ma swoją rolę.Jak nie potraficie się z niczym dogadać to niczego nie zrobicie.Kiedyś władza szczekał i co?Aportuje grzecznie i siedzi w domku.Ale to mi daje dużo do myślenia.Wam też powinno!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Do wiatraka

Też czytałem ten protokół ale nie widzę sensu żeby pisać o tym na forum nowego portalu. Może to była pomyłka a może celowo rzucone hasło. Nie będę wchodził się tym interesował tak czy siak. Ja przywykłem do tego, że pisze się całościowo z jakimś załączeniem. Czy mamy tam do czynienia z lenistwem czy też ze zwykłą nieznajomością komputera. Zresztą portal nie powala i póki co niczym się nie różni od caffe.

Odnośnik do odpowiedzi
czytałem pilnie

Przeczytałem na nowym portalu, że Pan Szafran odniósł się do referendum na czerwcowej sesji.Przeczytałem cały protokół i stwierdzam; nic nie ma na czerwcowej sesji o tym dlaczego zmienił zdanie.Panie Szafran wasz portal nie podaje prawdziwych treści.To przecież Pan udzielał odpowiedzi komuś kto o to się pytał.Byłem ciekaw jak to było i co kicha. O którym czerwcu jest mowa bo czerwic 2011nie wzmianki żadnej.

Odnośnik do odpowiedzi
Sojusznik krokusa
Znalezione w sieci:

Pewien fircyk - bez krępacji,

CUD obiecał całej nacji.

Trafnie uznał - lud to kupi!

Lud naiwny, ciemny, głupi.

No i młodzież uwierzyła,

Do urn wartko podążyła.

I we Ściennymi w Linówku,

Dali głos na Racinusku.

No nareszcie jest nadzieja!

Naród wybrał czarodzieja.

Media wielce mu pomogły,

Nawet Credo wzniosło modły.

To co najpierw obiecywał,

Po wyborach odwoływał.

Toż to kawal hipokryty,

krótkie włosy, wzrok kosmity.

Serki, jabłka podrożały,

A pobory pospadały!

No i w końcu stal się CUD,

Czary mary... mamy SMRÓD.

Takie tam moje myślenie o Ińsku :P

Odnośnik do odpowiedzi
Sojusznik krokusa

Napisałem "sojusznik krokusa" to dla ciebie oznacza KROKUS????? Wpisałem fajny uważam wierszyk a ty zero na temat poezji twórczej.Uśmiechnij się bo jesteś jak chmura gradowa.Myśl pozytywnie i powtarzaj to sobie co godzinę.

Odnośnik do odpowiedzi
To co najpierw obiecywał,

Po wyborach odwoływał.

Toż to kawal hipokryty,

krótkie włosy, wzrok kosmity.

Szkoda ,że nasza władza nie ma ani krzty przyzwoitości.

A mówią ,że są katolikami.

Pewnie diabła za pazuchą noszą.

Odnośnik do odpowiedzi
Gdzie jest władza?

A gdzie nasz stary, dobry pies gończy racina? Władza!!!!!!! Tak często wypisywałeś swoje pomysły może czas żebyś znowu coś napisał.Nie ma się z czego pośmiać icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif !!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
09 grudnia 2011 roku odbyło się spotkanie na budowie mieszkań i świetlicy w miejscowości Ciemnik. W spotkaniu uczestniczył architekt, inspektor nadzoru i wykonawca. Komisja Rozwoju Gospodarczego zgłosiła szereg uwag dotyczących budowy. Obecnie wypowiedziano umowę inspektorowi nadzoru.

Tak tak to zasługa pana Z.K którzy zażarcie kapował na inspektora nadzoru do burmistrza.Chciał się przypodobać koledze przed referendum- udało się. Dopiął swego i wymienił na nowego.

5 stycznia obowiązki inspektora nadzoru z ramienia gminy przejął Bogdan Sałdak ponieważ urząd miał zastrzeżenia co do poprzednika. Prace przebiegają zgodnie z projektem.

Przecież widać, że to tylko była formalność. Najpierw powołali nowego inspektora kolegę Sałdaka i od razu na budowie jest wszystko zgodne z projektem a dopiero potem idą na spotkanie na budowie i się stwierdza wypowiedzenie umowy.No przecież aż się prosi żeby tamten poszedł do sądu pracy.Ińskie dziadostwo.Głupia gmina i władza.Dziadowskie układy ińskie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...