Skocz do zawartości

REFERENDUM W GMINIE IŃSKO!


Apel do Mieszkańców Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

władza napisał(a):A ja dziękuję burmistrzowi za skuteczny list przed referendum, który upewnił 83 % Ińszczan o uczciwych intencjach władz Gminy, przez co nie musieli się osobiście fatygować do lokali wyborczych.Dziękuję Janowi M, za firmowanie swoim nazwiskiem i działaniami, organizowanie grupy Inicjatywnej, przez co większość nas dostała wstrętu do poparcia tej inicjatywy.Dziękuję Pani Irenie Cz. z grupy inicjatywnej, która swoimi wpisami na tym forum, skutecznie "wytłumaczyła" mieszkańcom naszych wiosek jak należy popierać taką inicjatywę, aby poszło zagłosować "aż" 94 ich

mieszkańców. Dziękuję także bufoniastym i zakłamamym tzw. przybyszom, przez starszych z nas zwanych "stonką"

za ich arogancję, pogardę, panoszenie się i lekceważenie nas na tym forum, ciągłe pouczanie i szczucie jednych na drugich.

Dziękuję wreszcie mądrym i rozsądnym mieszkańcom naszej Gminy, którzy ufają władzom, którzy je popierają, którzy dali nam mocny mandat do dalszego ich reprezentowania.

Tak jak wcześniej mówiłem - teraz decyzje są w "łapach" Rady i będą to mądre i wyważone decyzje , podjęte suwerennie, dla dobra mieszkanców naszej Gminy !!

Nareszcie ktoś mi podziękował.Posłuchałem apelu burmistrza.Nie głosowałem.Taki był mój wybór i moja wola.Nie bałem się nikogo i nikt mnie nie zastraszał.

Boję się jedynie tych,którzy demokratycznie wybrane władze atakują bezpardonowo w prymitywny i ohydny sposób.

Boję się "pretendentów" do władzy,którzy innych mają za nic,nazywając nas mieszkańców "prymitywną hołotą".

To wam daleko jest do każdego z nas.Ińszczanie od dawna "czują bluesa" i nie dają się nabrać rządnym władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 729
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

do gminnych UB-eków

"Kategoria: konsultant, pseudonim »Alex«, podstawa pozyskania: dobrowolność, data pozyskania: 1986.07.28" – ta linijka w znajdujących się w Instytucie Pamięci Narodowej dokumentach dotyczących Tomaszewskiego robi wrażenie. Taki zapis wskazuje na to, że legendarny bramkarz pod koniec komunizmu spotykał się ze Służbą Bezpieczeństwa.

A Racinowski to taki sam "konsultant".

Tak głupi ludzie zestraszyli się waszych pogróżek, stąd kapuś na stołku burmistrza.

Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak nasz żwirowski! On też w najczarniejszych czasach kończącej się komuny zaczął swoją działalność i ja mam uwierzyć ,że nie był świadomy i tajny???? Tych piętnastu może mu wierzyć i być poddanym jak im pstryknie palcem.Reszta uzna, że kabel i wtyczka to para.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]radny - ty jak widać występujesz ciągle tu pod nowymi nikami , poznać cię po durnocie twoich wpisów i tym że sam się zdradzasz jaki jesteś ograniczony .

" Piszesz że poznamy niebawem tą właściwą ( waszą i żwirowni ) ekspertyzę " wiesz TU czytający twoje naukowe wypociny powinni się zapytać -- Dlaczego ekspertyza nie była ujawniona przed referendum , dlaczego te matoły z rady jej nie czytali przed podniesieniem ręki za żwirownią , dlaczego ta wspaniała ekspertyza nie była dostępna na BiPe , i dlaczego ta neutralna ekspertyza jest opłacona przez żwirownię .

Pajacu SBeka odpowiedz konkretnie na te parę pytań , myślę że będzie to jeszcze bardziej śmieszne jak wcześniejsze twoje wywody .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane masy? nie rozumiecie jednej zasadniczej sprawy!Nawet jak by było 100 ekspertyz pozytywnych a ludzie powiedzieli by NIE to i tak by nie było.Teraz będą nowe ekspertyzy na żądanie a raczej zamówienie.Pan Kudła wie jak z RDOŚ rozmawiać żeby nie czepiali się żwirowni.Na urzędy liczyć nie można one przez "grześki" są kupione.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero ludzie zobaczą co zgotowali im burmistrz i radni-gratuluję!!! Jaśnie państwo "władza" dopiero teraz będzie się tłumaczył tylko czy argumenty typu "peci-peci" innych ruszy.Coś mi się widzi, że "Ziemianie" będą górą za szybko burmistrz ogłosił tryumf.Zionąć i srać żarem jedno a wygrywać drugie :D Ińsko jest za cenne, żeby oddać je takim skurwielom jak żwirki, buraki i inne śląsko-kudłaki. :o :o :o

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to be or not to be

Pożyjemy,zobaczymy. Na razie władza myśl jak oszukać mieszkańców no bo przecież tak zamierzacie zrobić w kwestii podatków.

Co prawda wasz szef ma doświadczenie w kłamaniu, to fakt bezsprzeczny. Ale mieszkańcom muszą się oczy otworzyć.Wszak ten głupol dziennie zarabia ponad 500 zł. Pytanie retoryczne, za co bierze taką forsę? :lol:

Chyba za wspieranie "kumpli" z SB, przecież większość z nich też jest "tajna", nieprawdaż. ;)

To że głupi naród daje się oszukać to jedno,ale opłaty to już sprawa każdego człowieka, nawet tych świętojebliwych na niby. icon_mrgreen.gif

Teraz mają sojusznika w księdzu, szkoda bo za swoją postawę straci wiernych.

Tak jak wasz burmistrz stracił twarz i to w skali Polski. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"władzo" prostaku już niedługo spuścisz z tonu.Nie nazywaj tego satysfakcją bo by dobrze wiecie co zrobiliście , żeby ludzie nie poszli do referendum.Zostaniesz na zawsze prostakiem i maszynką do podnoszenia ręki wszystko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami radni już po swoich rodzinach mówią, że mają dosyć być wystawianym na pośmiewisko i służyć tylko do podnoszenia rąk.Jak się zrobi większy smród będą spi....lać jak szczury ze statku od swojego kapitana :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak ta grupa krętaczy przekona teraz Regionalną Dyrekcję Ochrony Srodowiska w Szczecinie o budowie żwirowni w Ińskim Parku Krajobrazowym i Naturze 2000 panią Janicką ????????????????????

Co jej zaproponują za udzielenie zgody ? i czy posłużą się do tego celu Zachodniopomorskim Towarzystwem Przyrodniczym z Traczami ( to ci którzy na nic w gminie nie pozwalali ) na czele .

Czy są wpłaty na sponsorowanie działalności łapówką ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to patent ma Pan Z. K. on skutecznie przekonuje do planu, znajduje kumaki ,pozwala na hotele o jednej kondygnacji i niestety potrafi wszystko.Dlatego przekona Panią Janicką i inne stowarzyszenia na rzecz powstania żwirowni ( bo to co nas podnieca -to się nazywa KASA) ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety prawda , referendum przez swoją głupotę a przebiegłość kapusia przegrali mieszkańcy.Teraz będą ponosić konsekwencje swojej głupoty. I nawet nie za bardzo będą mieli na kogo zwalić braku rozumu.

Natomiast powstanie największej żwirowni w Polsce, to ciągle problem otwarty i należy liczyć się z reakcją świata zewnętrznego, który co prawda też nie jest święty.Ale tam działają inne siły i możliwości.Temat żwirowni nie będzie zakończony do czasu ostatecznych rozstrzygnięć. A to proces długi i nieprzewidywalny.Tak jak nieprzewidywalna była głupota mieszkańców tej gminy. Czasami można odnieść wrażenie ,że ma się do czynienia z plemieniem odnalezionym po wiekach w puszczy .Trzeba ich uczyć cywilizacji i przekleństw współczesnego świata.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdążyłeś(aś) zauważyć,nie nauczysz tego "motłochu i prymitywnego ińskiego ludu",by myśleli tak jak ty.Trafił się wybawca i nikt go nie chce słuchać.A może ci "prymitywni " są mądrzejsi od ciebie? Bywa,że większość ma rację,w szczególności w systemie demokratycznym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad pięć lat i mniej niż zero. Taka sytuacja jest normalna dla lokalnych układów i beznadziejnych w działaniu "demokratycznych" radnych bezradnych. Żwirownia jest lepsza niż hotel a żwirki niż turyści. Wasze pojmowanie rozwoju utknęło w epoce kamienia łupanego. Istniejące powiązania wskazuję na epokę komuny i szpiclów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie turystyka jest dźwignią rozwoju gospodarki w Ińsku nie da się z turystyki wyżyć.Myślę tak sobie -co jest u licha! A to burmistrz wymyślił z radnymi, że lepsza zagłada i dla nich korzyść niż rozwój i korzyść dla mieszkańców.Trzymać wszystkich za mordę leprze niż panoszenie się OBCYCH.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ci broni "działać" w biznesie turystycznym gaga ! Wybuduj pensjonat, spa, hotel a może ośrodek wypoczynkowy.

Zobaczysz ile "nakosisz". "Pyszczyć" to prosta sprawa !

Może potrzebujesz aby burmistrz przygotował ci infrastrukturę pod tą "działalność" ? Dróżki, ścieżki, zatoczki, media

itd. A skąd kaska na te 'frykaski" ? Donald nie da a wręcz przeciwnie, zabrał ostatnie grosze z "pomocy społecznej" !

I kółeczko się zamyka. Trzeba szukać nowych dochodów do budżetu.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto ci broni "działać" w biznesie turystycznym gaga ! Wybuduj pensjonat, spa, hotel a może ośrodek wypoczynkowy.

Zobaczysz ile "nakosisz". "Pyszczyć" to prosta sprawa !

Może potrzebujesz aby burmistrz przygotował ci infrastrukturę pod tą "działalność" ? Dróżki, ścieżki, zatoczki, media

itd. A skąd kaska na te 'frykaski" ? Donald nie da a wręcz przeciwnie, zabrał ostatnie grosze z "pomocy społecznej" !

I kółeczko się zamyka. Trzeba szukać nowych dochodów do budżetu.....

Czas rozliczy tych, którzy tak uparcie dążą do utworzenia żwirowni. Zobaczymy co zdziałacie jak pieniążki czyli mierne 500 tys. zł wpłynie do kasy gminnej. To oczywiście przy założeniu, że żwirownia powstanie :lol: ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...