Skocz do zawartości

Komisja dotycząca referendum


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fakt, gminny mały pieniaczu, pamiętaj, że nadzieja jest matką głupich ! A ty jesteś wzorcem pieniacza-głupola. Samiec alfa stada pieniaczy. I trochę precyzji jak zabierasz głos.Przecież twojemu "guru", prezesowi "ziemiaństwa"

hi hi , pozwolono łaskawie być stroną w tej sprawie.I tyle wystarczy. Licz, krzycz i udowadniaj, pisząc na Berdyczów.

Tyle tu twojego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posrańcu władzo, jedno wbij sobie w głowę i to ostro.Ja nie odpuszczam nigdy i nikomu>jest tylko kwestią czasu kiedy twój zapyziały ryj przyjmie postać precyzyjnie określoną.To już niedługo ale wówczas zapłacisz za wszystkie swoje przekręty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz "fakt"-ycznie będzie "bums" - bydlaki ! Publicznie posądziliście urzędnika o branie kopert i przekręty w związku z pełnioną przez nigo funkcją. Dobrze, że w urzędzie nie ma kilku pracowników o imieniu, które wymieniliście. Będzie łatwiej wam udowodnić pomówienie !

Jakiś czas temu wyżywaliście się na "gminie" za jego/jej wpisy. Teraz sami , jak to mówiliście "bekniecie" gnojki posrane !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziś to rzeczywiście tytan ale kombinacji i przekrętów.Przecież nie burek jest taki bystry!!!Straszyć to wy możecie swoich bezradnych.Tępych i głupich a na dodatek bez własnego pomyślunku.Dobrze by było ,żeby do skóry dobrała wam się prawdziwa sprawiedliwość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu "władzo" zmieniłeś nik na "Gość" czy to z nerwów?Znów otworzyła się twoja moc i wróciłeś do formy.Denerwuje cię to prawda?Już widzę jak lecisz do prokuratury a my z tobą i chcemy wiedzieć kto ty jesteś.Przecież mamy prawo wiedzieć kto nas tak straszy tymi przepowiedniami :lol: Też mi wróżbita.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, gminny mały pieniaczu, pamiętaj, że nadzieja jest matką głupich ! A ty jesteś wzorcem pieniacza-głupola. Samiec alfa stada pieniaczy. I trochę precyzji jak zabierasz głos.Przecież twojemu "guru", prezesowi "ziemiaństwa"

hi hi , pozwolono łaskawie być stroną w tej sprawie.I tyle wystarczy. Licz, krzycz i udowadniaj, pisząc na Berdyczów.

Tyle tu twojego.

Myślę tak sobie ,kto może wiedzieć o takich sprawach jak wydawanie pism obywatelom w konkretnych sprawach.W tej akuratnie decyduje Pan Kudła.Ale czy tylko on o tym wie? Inni urzędnicy też.Na pewno jest to wąska grupa ludzi tym razem to on strzelił sobie w kolano :lol: :lol: :lol: Nie strasz gościu bo sam się boisz własnego cienia.Możesz pisać ile wlezie i tak gówno zyskasz.Nie licz ,że "dzisiaj wam się upiecze"hahahahahahahahah.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież twojemu "guru", prezesowi "ziemiaństwa"

hi hi , pozwolono łaskawie być stroną w tej sprawie.I tyle wystarczy. Licz, krzycz i udowadniaj, pisząc na Berdyczów.

Tyle tu twojego.

Kto to jest ten guru i prezes ziemiaństwa i dlaczego tylko on łaskawie ma pozwolenie być stroną?Na jakich Berdyczów mam pisać proszę więcej szczegółów!!!"władzo" zarzucasz faktowi brak precyzji a sam piszesz okrężnicą.Szczegóły mój panie szczegóły!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza dziecino, pisze pod jednym nikiem, a denerwujesz się właśnie ty, że pisze tu kilkanaście osób nie obsobaczając burka, buraka itd. Myślałaś, że wszyscy będą trąbić w twoją trąbę ? To się srodze zawodzisz.

Machasz rozpaczliwie łapkami , bo nawet krzyżyka w referendum nie możesz postawić ty i większość krzykaczy z tego forum ! Tak "mocno związanych" z tą gminą ha ha ha .

Myślący granacie, tyle tu wszystkowiedzących (gaga,fakt,olo....) i nie wiecie kto składał wnioski aby być stroną w postępowaniu i kto zyskał akceptację aby tą stroną być ? Toż to nieprawdopodobne !! Znacie wszystkie "przekręty", "złodziejstwa" i inne niecne sprawy, a nie wiecie, że Stowarzyszenie Właściceli Gruntów Gminy Ińsko (ziemianie z dziada pradziada ha ha ha ha ha ), zostało stroną w sprawie planów dla żwirowni, wisoli ?

Wszyskie wróble w Ińsku o tym ćwierkają, wystarczy stanąć pod dowolnym drzewem, lub zadzwonić do urzędu !!

Ale po co, lepiej "bić" tu pianę na tym forum, udawając głupków !!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się władzo mylisz bo na ten przykład ja myślałem ,że to zrobił Prezes Grupy Inicjatywnej Pan Paweł Manske.Zatem uświadamiam ci ,że nie wszyscy myślą tak jak ty.To że Pan Masznicz zawsze robi po swojemu to już zdążyłam się przyzwyczaić na kolejnych sesjach bo go ciągle nie możecie niczym zaskoczyć,choćby ostatnio na sesji.Ale dlaczego on ma być od razu "guru"????Stroną postępowania powinno być też Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Ziemi Ińskiej czy jest ? Dlaczego ma mi wystarczyć bycie stroną stowarzyszenie?Ja do żadnego nie należę!!! Sama chcę mieć wpływ na swoje sprawy i co nie mogę???Dlaczego ,który przepis tego zabrania?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wróble ćwierkają czy nie ja tego nie wiem.Koło mnie nie ćwierkały i dlaczego miałbym dzwonić do gminy i pytać o to czy jakieś stowarzyszenie zostało stroną w postępowaniu? Ja się zwróciłem ze swoim wnioskiem i dostałem odmownie.Kto o tym decyduje i dlaczego stowarzyszenie może być a ja nie.Ty kretynie nie nabijaj się kto tu z dziada pradziada bo ty jesteś z tej górki na kurzej łapce której dziki pilnują.Przyjechałeś z kopalni i głosujesz za następną.Patałach i kretyn w jednym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...