Skocz do zawartości

Komisja dotycząca referendum


Rekomendowane odpowiedzi

TY wladza I TO BIE PODOBNI TO BEDA MIELI GO...... DO POWIEDZENIA BO TO JUZ NIE BEDZIE OD WAS ZALEZALO ANI OD ZADNYCH REFERENDUM!!!! JA BEDE MIAL CO CHCIALEM I CIEBIE LEBKU I ZDRAJCO JUZ TAM NIE BEDZIE. BEDZIESZ DALEJ PIL WODKE Z w.sZ. ALBO BEDZIECIE SOBIE TRAWE GOLIC NA WZJAEM. z TOBA SZCZEGOLNIE ZDRAJCO NIE CHCE MI SIE KORESPONDOWAC I DYSKUTOWAC NA ZADEN TEMAT - ZDRAJCO. POZA TYM SZUJO JEDNA ZAPOMNIALES JAK WYSTAPILEM SAM ABY ZROBIC PLAN SAMEMU I gen racin -zwirowski I JEGO BANDA MI ODMOWILA. ZAPOMNIALES JAK MNIE KUDLA I BANDA WSADZILI NA MINE DO WYSADZENIA W POWIETRZE KIEDY WAM ZAUFALEM !!!!! .....Z ZAGOSPODAROWANIEM ROWU MELIORACYJNEGO GDZIE Z TEGO GOWNA CHCIALEM COS LADNEGO DLA ZWIERZAT I LUDZI ZROBIC ETC....... KROTKA MACIE PAMIEC SZUJE. JA MAM PAMIEC JAK SLON A DOKUMENTY ZE STALI NIERDZEWNEJ. OJ PRZYJDZIE CZAS NA WAS ZDRAJCY NARODOWI ;) DLACZEGO SIE TAK STALO???? DLATEGO ZE JEST TAM BEZPODSTAWNA WALKA PRZECIWKO PANSTWU MASZNICOM OD KTORYCH KUPILEM GRUNTY!!!! BEZPODSTAWNA , OPARTA NA ZLOSLIWOSCI, CHAMSTWU, ZAZDROSCI I DUMIE BYDLAKOW Z TRAKTORA KTORA CHAMUJE ROZWOJ GMINY OD WIELU , WIELU LAT DLA ZASADY KTORA NIE MA PODSTAW!!!!

TO CALE WASZE BYDLO WIEDZIALO O TYM I W SPISKU PRZECIWKO TYM GRUNTOM W MIALCE MNIE TEZ NA STOS OGNIA WSADZILISCIE. DZISIAJ GMINA I JEJ MIESZKANCY MOGA TYLKO KLANIAC SIE I DZIEKOWAC PANSTWU MASZNIC ZE SA TAKIMI PATRIOTAMI I WALCZA Z DUSZA NA RAMIENIU O DOBRO TEJ GMINY icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif WY ZDRAJCY NIE JESTESCIE WARCI ABY NAWET POD ICH PLOT / DOM PODCHODZIC BO GDZIE WY TAM SMROD!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 149
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Szanowni Państwo, jeśli poczytać :władzy:można wysnuć jeden wniosek -jest strach icon_e_confused.gif Bo cóż to za stwierdzenia, że radni dopiero będą głosować nad żwirownią?Przypominam ci człowieku, że głosowałeś nad uchwałą intencyjną o przystąpieniu do planu i rzeczywiście nic w niej nie ma o żwirowni.A uzasadnienie czytałeś?Pisze tam dobitnie ,że chodzi o żwirownię.To nad czym jeszcze chcesz głosować?Ja jako urzędnik muszę jednak czytać wszystko co z urzędu wychodzi.Nie mogę podchodzić do spraw przedmiotowo tak jak zrobili to radni.Będziemy pomagać mieszkańcom Ińska ile w naszej mocy bo w całym województwie huczy -kto wpadł na taki pomysł w tej gminie!!!Przypominam ci ,że mieszkasz w obszarze NATURA 2000,Ińskim Parku Krajobrazowym i całym spektrum rezerwatów,użytków ekologicznych i innych form ochrony jak Ostrowie.Na wszystko wyraziła zgodę Gmina- przecież nic bez jej wiedzy się nie dzieje!!!Tylko taka infantylna gadzina jak ty może tu dyskutować o gównie i o niczym icon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy intencyjna uchwała gaga ? Chyba że ty jako urzędniczka podejmujesz intencyjnie petentów i wydajesz takie same decyzje ! A swoją drogą ciekawi mnie w jakim urzędzie pracują tak niedouczeni urzędnicy ? Obiecuję ci że nie spocznę aż nie poznam co to za urząd lub instytucja !

Sugerujesz tutaj, że radni już wydali koncesję na pracę kopalni.Ja gadzina zapewniam ciebie i innych, że ukończony plan zagospodarowania dla tych działek , nie gwarantuje kopalni otrzymania pozytywnej uchwały Rady na eksploatację kruszywa.Ja osobiście jestem przekonany, że inwestor nie spełni w 100% wymagań, które wymieniłem we wcześniejszym wpisie.A radni IFS tylko w takim przypadku będą myśleli pozytywnie o kopalni. Zasięgałem opinii w innych podmiotach wydobywających kruszywo i nie ma takich technologii, które wyeliminują hałas i zapylenie w strefach obowiązujących dla takich zakładów !!

Na dziś gadzina władza jest na nie i reszta moich koleżanek i kolegów też będzie za mną.I nie jest to podszyte strachem czy koninkturą, tylko trzeźwą oceną sytuacji.Nawet potrzeby budżetu Gminy tu nic nie zmienią.

Co do huków w województwie to bez przesady.W ubiegły piątek długo rozmawiałem z starostą pan W.Gilem (przebywał w Ińsku i okolicach) i nie spadły na mnie żadne gromy. Owszem prosił o rozpatrzenie wszystkich za i przeciw kopalni z uwzględnieniem oczywiście uwag miejscowej społeczności. Co też czynimy i uczynimy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza te twoje wypociny świadczą ,że jesteś baran totalny i kompletnie na niczym się nie znasz.Umiecie tylko wydawać nasze pieniądze i to najlepiej na swoje podwyżki.Co do uchwały to ta gaga ma rację, tylko ,że wy kombinatorzy jak zwykle kombinujecie.Po co było wchodzić w to kolejne ińskie gówno???? Oszukujecie mieszkańców i jeszcze śmiecie decydować za nich.Na szczęście to oni zadecydują i mam nadzieję, że wasze imprezki i oszustwa w niczym nie pomogą.Po prostu jesteście tępogłowi i to bez wyjątku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wladza, po co sie pocisz ????

Przeciez tu chodzi w tej sytuacji o WASZA zasrana przyszlosc.

BURMISTRZ I RADNI OSZUKALI I ZDRADZILI GMINE I JEJ MIESZKANCOW !!!!! KONIEC CYTATU. ZEBYSCIE NA KOLANACH CHODZILI ZDRAJCY NARODOWI , KOMBINATORZY, ............ TO I TAK WAM NAROD NIE ZAPOMNI. KAZDY Z WAS MA ZASRANA PRZYSZLOSC DZIEKI PRZESZLOSCI I OSZUSTWIE WOBEC DOBRA GMINY I JEJ MIESZKANCOW. NIKT WAM JUZ WAM NIE ZAUFA, OSZUSCI. MAM TYLKO SKRYTA NADZIEJE ZE TA TE OSZUSTWA WSZYSCY PO KOLEI BEDZIECIE JESZCZE UKARANI. ZA KAZDE GLODNE DZIECKO I BEZROBOTNEGO OJCA I SYNA W GMINIE, ZA KAZDEGO SKRZYWDZONEGO DZIEKI WASZYM KOMBINACJA PRZECIWKO GMINIE I NARODOWI, LOTRY!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy intencyjna uchwała gaga ? Chyba że ty jako urzędniczka podejmujesz intencyjnie petentów i wydajesz takie same decyzje ! A swoją drogą ciekawi mnie w jakim urzędzie pracują tak niedouczeni urzędnicy ? Obiecuję ci że nie spocznę aż nie poznam co to za urząd lub instytucja !

No ja właśnie nie wiem skąd taki niedouczony przydupas jak ty się znalazł w gminie ińsko... Nie wiesz co to jest uchwała intencyjna? To wytłumaczę Ci żebyś przed swoimi koleżankami i kolegami nie wyszedł na debila. Otóż każda uchwała jest uchwałą intencyjną gdyż każda z nich zawiera jakiś zamiar ergo intencję. Tym samym wy podjęliście świadomą decyzję o tym by rozpatrywać kwestie żwirowni.

Sugerujesz tutaj, że radni już wydali koncesję na pracę kopalni.Ja gadzina zapewniam ciebie i innych, że ukończony plan zagospodarowania dla tych działek , nie gwarantuje kopalni otrzymania pozytywnej uchwały Rady na eksploatację kruszywa.Ja osobiście jestem przekonany, że inwestor nie spełni w 100% wymagań, które wymieniłem we wcześniejszym wpisie.A radni IFS tylko w takim przypadku będą myśleli pozytywnie o kopalni. Zasięgałem opinii w innych podmiotach wydobywających kruszywo i nie ma takich technologii, które wyeliminują hałas i zapylenie w strefach obowiązujących dla takich zakładów !!

Radni już dawno podjęli decyzję o wszystkim a przeszkodziło im w tym referendum. Co radni zrobili żeby zapewnić mieszkańców, że żwirownia nie zaszkodzi całej infrastrukturze gminnej? Nic... Wy jecie komuś z ręki i to wyraźnie widać. Pozwolę sobie przypomnieć Tobie o reakcji radnych o których pisał MichalK. Fajnie wam się spało i śmiało?

Ty kretynie śmiesz twierdzić, że takie pacynki będą "myślały" o mieszkańcach? Puknij się w czaszkę gdzie zamiast mózgu masz twór gąbczasty. Zresztą kto mówił wcześniej o tym, że żwirownia powstanie, że referendum się nie odbędzie, że starzy ludzie są zbędni albo jacyś inni. To wszystko jest tutaj na forum. Jak chcesz to zaraz usiądę i ci wszystko znajdę hipokryto. Jesteś ostatnią osobą, której ktokolwiek powinien pozwolić na wypowiadanie się w takich sprawach bo zwyczajnie nie masz wyrobionej świadomości o niczym.

W ubiegły piątek długo rozmawiałem z starostą pan W.Gilem (przebywał w Ińsku i okolicach) i nie spadły na mnie żadne gromy. Owszem prosił o rozpatrzenie wszystkich za i przeciw kopalni z uwzględnieniem oczywiście uwag miejscowej społeczności. Co też czynimy i uczynimy.

Uwag miejscowej społeczności? Ty? Wy? Cukiereczku chyba się pomyliłem pisząc, że zamiast mózgu masz twór gąbczasty. Tam jest jednak pustka. Nie uczyniłeś nic w związku z uwagami miejscowej społeczności i nie masz na pewno zamiaru. A gdyby daj Boże taki cud się stał to pamiętaj żeby o tym wspomnieć w postaci nowego wątku.

Na koniec dobitnie i dosadnie: WSADŹ SOBIE SWOJE ZAPEWNIENIA TAM GDZIE ŚWIATŁO NIE DOCHODZI. JAK CHCESZ MNIE UTWIERDZIĆ W CZYMKOLWIEK TO CHCE PISEMNE OŚWIADCZENIE NA STRONIE HTTP://WWW.BIP.INSKO.PL

Ale, że wy wszyscy jecie komuś z łapki to boicie się cokolwiek robić na własną rękę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj głupolu, głupolu - tyle z twojego tekstu co wiatru w polu........

6 listopada o godz 22,01 przypomnę ci się i innym o tym co tu pisałeś i zapewniam cię ze zmienisz front.

Nie będziesz mówił o radnych,że mają w głowie gąbczaszty twór lub pustkę.Wtedy to będą Państwo Radni, bo to oni podejmą ostateczną decyzję w sprawie kopalni - panie palancie wiatrak !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ci krokus za wiatraka. Wy już nigdy nie będziecie mądrością tej gminy, nawet jakbyście całkowicie zmienili swoje przekupne poglądy.Rzecz w tym,że nie reprezentujecie mieszkańców lecz opcję IFS. A to tak jak wojna pomiędzy PO i PiS. Oni też nie reprezentują Polaków lecz swoje partyjne potrzeby.Właśnie dlatego,że jesteście delikatnie mówiąc niedokształceni, stąd wasze burdelowe zagrywki.Nawet gdyby żwirownia powstała, to i tak nic to nie pomoże w upadku gminy.Powód jest w waszym podejściu do inwestorów takich jak Jerry i jemu podobni.Na jego własności popełniliście tyle przekrętów w planie,że prędzej czy później musi ta wasza zawiść odbić się czkawką.Wy dzielicie mieszkańców na swoich i tych drugich.Nie ma w was mądrości dającej wolność gospodarczą dla wszystkich wg.potrzeb i możliwości. Przecież to nie wy, zakute barany ponosicie obciążenia finansowe.Gdybyście mieli jak pisał wiatrak chociaż gąbkę, to każdemu bez wyjątku pomagalibyście we wszystkim. Twój burak chciał 30% za nic od właścicieli gruntów. A co ma? Gówno z makiem, pasternakiem.Dlaczego? Bo nic nie robiąc i jednocześnie zawistnie zazdroszcząc , wpadł w swój własny dołek podpowiedziany przez gminnego experta.Teraz ci popierani , też muszą zapłacić 30% jak już zrobią te swoje plany (Wisola, Storkowo I i II).Ta rada już nigdy nie będzie mądra, tylko poukładana, bo dzieli właścicieli głupcze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj głupolu, głupolu - tyle z twojego tekstu co wiatru w polu........

6 listopada o godz 22,01 przypomnę ci się i innym o tym co tu pisałeś i zapewniam cię ze zmienisz front.

Nie będziesz mówił o radnych,że mają w głowie gąbczaszty twór lub pustkę.Wtedy to będą Państwo Radni, bo to oni podejmą ostateczną decyzję w sprawie kopalni - panie palancie wiatrak !!

Bawiłeś się już za często w proroka. Kilka razy już pisałeś na temat różnych kwestii i za każdym razem wchodziło, że nie masz racji. Im bardziej ujadasz tym mniej w tym prawdy jest. Ja byłem, jestem i będę przeciwny żwirowni. W tej sprawie nie ma frontów. Front jest jeden a strony dwie, za lub przeciw. Poza tym takie twoje ujadanie sprawia, że parszywie uśmiecham się myśląc, że pies gończy burmistrza pokazuje swoją niemoc i podległość mieszkańcom.

P.S. "Państwo Radni" - Może jeszcze napisz "Magnificencja Pan Radny XYZ"...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy dzielicie mieszkańców na swoich i tych drugich.Nie ma w was mądrości dającej wolność gospodarczą dla wszystkich wg.potrzeb i możliwości. Przecież to nie wy, zakute barany ponosicie obciążenia finansowe.Gdybyście mieli jak pisał wiatrak chociaż gąbkę, to każdemu bez wyjątku pomagalibyście we wszystkim. Twój burak chciał 30% za nic od właścicieli gruntów. A co ma? Gówno z makiem, pasternakiem.Dlaczego? Bo nic nie robiąc i jednocześnie zawistnie zazdroszcząc , wpadł w swój własny dołek podpowiedziany przez gminnego experta.Teraz ci popierani , też muszą zapłacić 30% jak już zrobią te swoje plany (Wisola, Storkowo I i II).Ta rada już nigdy nie będzie mądra, tylko poukładana, bo dzieli właścicieli głupcze.

Nie będę komentował bo w pełni się z tym zgadzam. Jedyna rzecz, która mnie osobiście denerwuje to to, że nawet jak piszemy o takich sprawach to zawsze jakiś kretyn się pojawi, który lubi jeść komuś z ręki. O kogo chodzi wszyscy już dobrze wiemy. Zresztą ta gmina i tak zdechnie finansowo za jakiś czas. 400 tys. zł ze żwirowni tutaj niczego nie zmieni. Może jak poznikają ci co lubią dietki brać i podnosić łapki jak ich sacrum im nakaże to coś się zmieni.

Może nareszcie tutaj rozkwitnie turystyka taką jak widziałem w innych miejscach w Polsce bo nie oszukujmy się, z turystyki można trzepać tyle mamony, że się w głowie nie mieści.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż choć jedno moje niespełnione "proroctwo".Pienisz się, bo czujesz,że referendum "nie wypali" i wtedy wszystko będzie w łapkach tych buraków, głupoli itd.... To ciebie boli.Jeszcze raz ci przypominam, że 06 listopada dokładnie kilka minut po godz.22-iej, zrobię z ciebie i innych "nie jedzących z ręki", wiatrak.

A kto jest mądrością i zbawieniem tej gminy to my rdzenni Ińszczanie wiemy.

Na pewno nie ty wiatrak, fakt i zaledwie kilku z tego forum.Bo siedząc na tarasach swoich daczy i rezydencji, klikając w klawiaturę jednocześnie doglądając jak miejscowi koszą wam trawniki i grabią liście, nic nie wnosicie w rozwój tej ziemi. Tylko oglądacie się aby za nic nie "becelować", jednocześnie ujadając wściekle na miejscowe władze.

'

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty taki rodowity mieszkaniec i nic nie zrobiłeś przez lata , gdy te śmierdzące inwestycje powstawały.Gdzie byłeś ty zgniły, niby lokalny patrioto.Ja jednak wierzę w tych cichych i zwykłych ale bardziej od takiego palanta jak ty,myślących ludzi.Ty jesteś judasz .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż choć jedno moje niespełnione "proroctwo".Pienisz się, bo czujesz,że referendum "nie wypali" i wtedy wszystko będzie w łapkach tych buraków, głupoli itd.... To ciebie boli.Jeszcze raz ci przypominam, że 06 listopada dokładnie kilka minut po godz.22-iej, zrobię z ciebie i innych "nie jedzących z ręki", wiatrak.

Przypominam Ci, że nie kto inny jak Ty mówiłeś, że do referendum nie dojdzie. Tak samo wypisywałeś wcześniej, że żwirownia powstanie i nic się nie da zrobi. A kiedy przychodzi co do czego to chcesz mi wmówić, że radni do tego podejdą z należytą powagą? Ośmieszasz się tutaj kolejny raz.

Rdzenni mieszkańcy gminy są według ciebie zbawieniem?

Na 500 podpisów poparcia, które z taką pompą wwieźliście do Urzędu, ponad 70% to podpisy starszych ludzi z wiosek naszej Gminy !!

Naśmiewałeś się z ludzi, że podpisali się w imię dobrej sprawy. A kto inny jest rdzennym mieszkańcem jak nie Ci starsi ludzie? Dostrzegasz swój idiotyzm czy nie? Szydzisz z nich najpierw a potem bronisz w zależności od sytuacji. Ja natomiast murem stoję za tym żeby żwirownia nie powstała. Możliwości Gminy Ińsko są niewyobrażalne ale na przestrzeni lat nic tutaj się nie zrobiło dla infrastruktury turystycznej.

Mało tego, co chwilę sprzedajecie grunty dla kogoś i potem dziwicie się, że przyjezdny będzie wam na każdym kroku działania "umilał". Skoro ktoś ma tutaj działkę, domek czy mieszkanie to będzie robił wszystko żeby to zabezpieczyć. A zapewnienia takiego cymbała oleje bo wszyscy wy, którzy zasiadacie na stołkach patrzycie na świat smoczymi oczami.

Na pewno nie ty wiatrak, fakt i zaledwie kilku z tego forum.Bo siedząc na tarasach swoich daczy i rezydencji, klikając w klawiaturę jednocześnie doglądając jak miejscowi koszą wam trawniki i grabią liście, nic nie wnosicie w rozwój tej ziemi. Tylko oglądacie się aby za nic nie "becelować", jednocześnie ujadając wściekle na miejscowe władze.

'

Co to ma wspólnego z referendum, radnymi, żwirownią czy czymkolwiek o czym pisałem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej odpowiedz władza na pytanie dlaczego piszesz o najmniej istotnych sprawach a nie odpowiadasz na pytania Kontakta,wiatraka,gagi, fakta i wszystkim co zadają dla ciebie najprostsze pytanie.Używasz za to gwary śląskiej jakby świat twój zatrzymał się na urobkach.Czy zrozumiałeś w końcu w którą stronę płynie woda???? Czy też uważasz jak terebecki ,że z Czarnobylem można żyć???Ty kosić nie musisz to byczki zjedzą wszystko.Potem dadzą ci jeszcze "mleko" i będzie jak po wybuchu w Japonii wg terebeckiego Ińsko miodem i mlekiem płynące :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wladza" - smieciu I TE INNE W. SZ. ......NIE PODPUSZCZAJ TYTAJ LUDZI. NAJLEPIEJ JAK BYS SIE ZAMKNOL Z TYMI TWOIMI MADROSCIAMI I PRZESTAL MACIC.

TO CO RADNI JUZ ZROBILI POD DOWODZCTWEM generala - racina - zwirowskiego TO NIC INNEGO JAK ZDRADA I OSZUSTWO GMINY I NARODU POLSKIEGO!!! TO WY PODNIESLISCIE LAPY ZA ZWIROWNIA. NIC DODAC I NIC UJAC. TO WY ZDRAJCY NARODOWI SZANATAZUJECIE BIEDNYCH LUDZI PRACA, TO WY WYZUTKI SPOLECZENSTWA, OSZUSCI MIESZKANCOW GMINY / WYBORCOW, NAPADLISCIE JUZ NA WLASNA GMINE I JEJ MIESZKANCOW. NIC DODAC I NIC UJAC. PISALEM POPRZEDNIO , JESZCZE NIEDAWNO TAKICH JAK WY DOWODZCOW , OSZUSTOW, WBIJALO IM SIE W D...... PALE. icon_idea.gificon_idea.gificon_idea.gif MAM NADZIEJE ZE JAKIS TAM PAL BEDZIE WAM WSZYSTKIM W DUPSKA WBITY

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko oglądacie się aby za nic nie "becelować", jednocześnie ujadając wściekle na miejscowe władze

Co wy jako gmina robicie? Przecież za wszystko płacą inwestorzy!!! To co do k**** nędzy wy becelujecie? Ciebie natomiast bardzo dobrze "beceluje" górnicza emerytura i Agencja z dopłatami dla rolników.Raczej cwaniaka rolnika.Powiem ci tak "gmino " 'Władzo" i im podobnym-ser masz zamiast mózgu,jaj nie masz bo ma twój byczek,psa też masz ale to ty za niego ujadasz. :o To tak apropos twojej działalności w gminie Ińsko.Nie za wiele tego ale inwigilacja trwa. icon_e_geek.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy intencyjna uchwała gaga ? Chyba że ty jako urzędniczka podejmujesz intencyjnie petentów i wydajesz takie same decyzje ! A swoją drogą ciekawi mnie w jakim urzędzie pracują tak niedouczeni urzędnicy ? Obiecuję ci że nie spocznę aż nie poznam co to za urząd lub instytucja !

Sugerujesz tutaj, że radni już wydali koncesję na pracę kopalni.Ja gadzina zapewniam ciebie i innych, że ukończony plan zagospodarowania dla tych działek , nie gwarantuje kopalni otrzymania pozytywnej uchwały Rady na eksploatację kruszywa.Ja osobiście jestem przekonany, że inwestor nie spełni w 100% wymagań, które wymieniłem we wcześniejszym wpisie.A radni IFS tylko w takim przypadku będą myśleli pozytywnie o kopalni. Zasięgałem opinii w innych podmiotach wydobywających kruszywo i nie ma takich technologii, które wyeliminują hałas i zapylenie w strefach obowiązujących dla takich zakładów !!

Na dziś gadzina władza jest na nie i reszta moich koleżanek i kolegów też będzie za mną.I nie jest to podszyte strachem czy koninkturą, tylko trzeźwą oceną sytuacji.Nawet potrzeby budżetu Gminy tu nic nie zmienią.

Co do huków w województwie to bez przesady.W ubiegły piątek długo rozmawiałem z starostą pan W.Gilem (przebywał w Ińsku i okolicach) i nie spadły na mnie żadne gromy. Owszem prosił o rozpatrzenie wszystkich za i przeciw kopalni z uwzględnieniem oczywiście uwag miejscowej społeczności. Co też czynimy i uczynimy.

Czytam twoje wypociny i co z nich wynika? To, że uchwała jest podjęta i referendum może ją unieważnić -tak mówi prawo, mówi też ,że raz na zawsze-to też pewne.Że wtedy już nic radni nie mają do powiedzenia-to też pewne.Że jesteś na 100% za żwirownią też pewne.Że radni IFS w ogóle nie myślą -100% pewne.To, że trzęsiecie gaciami też pewne bo już widzicie jak was traktują mieszkańcy (wolą udać, że was nie widzą).Huk w województwie jest bardzo duży tylko ty i twój zdrajca Gil razem z Tomkowiakiem widzą tylko stołki tak jak ty.Gile to ty masz pod nosem.Jeśli województwo to dla ciebie Stargard-to tylko Powiat i o niczym nie decyduje.Jeszcze powiedz gdzie go tak gościłeś? Pewnie na wyborczej kiełbasce :lol: :lol: :lol: Tu zawsze wszystkie gnidy się goszczą za nasze pieniądze.Tak było jest i będzie !!!! Ale co ty możesz o tym wiedzieć jak byłeś kilkanaście lat pod ziemią? Straty z przed lat nie nadrobisz a tylko pogarszasz swój wizerunek.Co do zdjęć to je chamie popraw bo one są dla mieszkańców zamieszczane nie dla takiego jak ty co stał z wyciągniętą ręką i żebrał za darmochę jak w kabarecie na "pandę"-Pan da ,pan da!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się czul zmeczony od tego pisania o tym wszystkim. Władza gada bzdury ale w zasadzie na nic nie odpowiada.

Jak juz coś ważnego się ktoś pyta to raczej wymijająco odpowiada. Warto prowadzić z taką osobą rozmowę?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TU MOWI I PISZE OPINIA PUBLICZNA. CZEMU TA BANDA RACINA ZWIROWSKIEGO TEGO NIE WIDZI!!!! DLACZEGO TA BANDA gen racinka zwirowskiego JEST PRZECIWKO MIESZKANCOW WOLI I ICH OPINI? CO ZA TYM STOI ???? ILE ZA TYM STOI???? CZEMU TA GMINNA KONSPIRACJA PRZECIWKO DOBRU GMINY NIE SLUCHA SIE OPINI PUBLICZNEJ, KTORA JEST PRZECIWKO TEMU PRZEDSIEWZIECIU OD 2006 ROKU WLACZNIE Z DECYZJA RDOS ZE SZCZECINA 2006 I WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO!!!!!!???? CZEMU ZDRAJCO generaliku racinie zwirowski??? CZEMU ZDRAJCO KONTYNULUJESZ TA ZDRADE PRZECIWKO WLASNEMU NARODOWI I POLSCE, OSZUCIE NARODU POLSKIEGO I WYBORCOW??? icon_redface.gif

sowa (2011-05-11 19:21:36)

To jest tak jak gminą rządzi człowiek bez grosza wyobraźni i wiedzy , ma ogromny wpływ na swoich radnych ( bezradnych ) którzy w dużej większości stali się marionetkami burmistrza i jego woli utrzymania się na fotelu . Jego poprzedniczka która brakiem wiedzy i wyobraźni sciągneła do Ińska fabrykę węgla drzewnego ( zapylającą całą okolicę ) wywołującą ciągły hałas , oraz Bioetanol śmierdzący zgniłą melasą , przekonywała też mieszkańców jakie to wspaniałe inwestycje dla Ińska ( przypominam miejscowości wypoczynkowej i wczasowej )za co dostała parę udziałów spółki i posadę dla męża i siebie . Obecny włodarz gminy to człowiek o małych horyzontach myślowych który opowiada podobne bzdury o wspaniałej inwestycji dla Ińska tuż na jej rogatkach . Co dziwnego wcześniej zabronił budowy hotelu ze względów ochrony środowiska , teraz nie wyraża sprzeciwu na początek 70ha żwirownie która leży w pobliżu 2 jezior , a wcześniejsze zapisy Ińskiego Parku Krajobrazowego wyraźnie mówiły że dalsza eksploatacja żwiru po wyczerpaniu się starego wyrobiska koło Storkowa jest niedozwolona . I stał się CóD , inwestor dostał zgodę Ińskiego Parku i tych mataczy z Regionowej Dyrekcji Ochrony Srodowiska w Szczecinie . Takie cuda są możliwe szczególnie kiedy inwestorem jest bogata firma . Takie mamy dziś prawo , a prokuratura , no cóż NIC nie widzi bo chyba chce być ślepa .

Bogusław (2011-05-11 21:45:32)

Kopalnia żwiru ,jak to kopalnia .Burmistrz chyba miał w tym interes .Ale co z drogami ? Tyle jest teraz remontowanych dróg w stronę Szczecina ,po co jest wykonywana te inwestycje ?zaraz zostaną rozjeżdżone przez ciężki sprzęt . Ciekawe czy burmistrz pokryje szkody wynikające z transportu kruszywa. Wtedy by trzezwo myślał ?

zmartwiona (2011-05-12 10:19:04)

Przez kilkadziesiąt lat gmina nie uporała się z przejazdami "żwirków" z oddalonej o ponad 4 km kopalni za Storkowem.Jeżdżą do dzisiaj przez Ińsko, nie uporała się z tym nigdy do końca policja. I tak będzie jak powstanie nowa żwirownia na rogatkach Ińska. Nie trzeba dużo liczyć , aby uznać ,że warto zaryzykować przejazd przez Ińsko. Nawet za cenę zapłacenia od czasu do czasu mandatu. To są techniczne sprawy ale co z mieszkańcami domów położonych wzdłuż przejazdów do Chociwla i Węgorzyna.Te samochody zabierają do 30 ton kruszywa.O stratach w środowisku nawet nie chcę zacząć mówić, bo one są nieobliczalne. Tak jak zdrowie jest bezcenne.Można chyba tylko liczyć na mądrość mieszkańców Ińska, bo ich władza wymaga leczenia psychiatrycznego i to natychmiast.

Żwirek (2011-05-12 11:15:51)

Żaden szanujący się Burmistrz dbający o dobro mieszkańców nie wypowiedziałby tak jak wczoraj nasz przed kamerami.Bo naraziłby swój honor na szwank.Znam wiele wypowiedzi innych włodarzy gdzie występowały dużo mniejszej kategorii zagrożenia i burmistrzowie ,wójtowie zdawali się w takich przypadkach na decyzję i wolę mieszkańców.Nasz nie uszanował ani ogólu mieszkańców ani swoich wyborców którzy poszli oddać głos na niego bo wciskał po domach ,że jak zostanie jego rywal to powstanie spalarnia.Myślę ,że mieszkańcy są tak przerażeni brakiem wyobraźni wizjonera Racinowskiego zdobywaniem ogromnych kokosów dla gminy,że przeprowadzą referendum w które jak mniemam nie wierzy Pan Burmistrz.Bo sam jako gmina nie wyraził zgody na jego przeprowadzenie -dlaczego bo wie ,że mieszkańcy zgody takiej dać nie mogą.Tak blisko cmentarza ,kościoła i mieszkańców osiedla.Już teraz z kominów gryfskandu grobów domyć nie można a co z pyłem przecież piasek przy wiatrach unosi się nawet jak go nikt nie będzie ruszał.Ostatnio były u nas zjawiska burz piaskowych.Ja się pytam gdzie te organy ochrony środowika???Nie można dopuścić do samozagłady tego miejsca przez człowieka i jego 13popleczników bo to oznacza że już nic nie mamy do powiedzenia a ja wciąż uważam że z referendum powinien wyjść burmistrz.Ludzie z Ińska jako mieszkańcy nic do wtorku nie wiedzieli o takich planach więc jak to jest z tą nową ustawą o dostępie społeczeństwa do informacji o srodowisku.Dowiemy się dopiero jak już będą wydobywać żwir i jeździć wywrotki które jeszcze teraz od rana jadą na żwirownię puste o 6.ooi jest hałas aż domy się trzęsą.Karygodna decyzja zarówno Burmistrza jak i Radnych którzy twierdzą ,że opracowań i badań na ten temat nie widzieli i nie czytali.Jednym słowem Ci rajcy jeszcze są na etapie podpisywania się kciukiem.

Słowik (2011-05-12 14:34:18)

Co wy macie za władze? coś mi się widzi że taką jaką wybraliście.Tylko kretyn może uważać żwirownię za rozwój gminy.A czemu nie pójdziecie do zielonych oni usiądą na tej łące i nie dadzą się ruszyć chyba ,że im dobrze zapłacą.No chyba ,że ci z ochrony środowiska już dostali co trzeba.Jednym słowem macie DUUUUUUUUUUUUUUUUŻY problem.Rada? nie dać się tym cwaniakom.

sowa (2011-05-12 17:21:21)

Burmistrz stwierdził,że jedna deska kosztuje na molo (wymiana) 30 zł, a gmina cienka piszczy. Rada. Niech burmistrz Racinowski dobrowolnie się opodatkuje wraz z urzędnikami na zasadzie odciągania od pensji:burmistrz ,zastępca, gł. księgowa po 5 desek miesięcznie,reszta nierobów ( a jest tam ich dużo, do tego kilka alkoholiczek) po 3 deski miesięcznie.Tylko w skali 1 miesiąca będzie ponad 50 desek. Po roku będzie odnowione molo i to naprawdę przez UMiG w Ińsku.A byłoby jeszcze lepiej gdyby przewodniczący rady Terebecki z zastępcą ,jeszcze głupszym Kościelnym po 3 deski reszta głupków z rady po desce . To po kwartale molo świeciło by jak nowe.Niech głupek posłucha mądrej rady to zacznie si rozwój gminy.

zielona (2011-05-12 19:54:40)

Jak czytam te wpisy to włos jezy się na głowie, ludzie gdzie wy mieszkacie ? na księzycu? mieszkacie w gminie gdzie trzeba inwestować,budowac , remontować! I z czego myślicie władza to zrobi, taki racinowski czy inny kowalski?Z podatków gamonie, z podatków ! A podatki płacą ludzie którzy maja pracę , właśnie w takich zwirowniach, gryfsandach,bioatanolach.Ile was będzie pracować w urzędach lub sklepach? Za mało żeby budżet miał podatki. Pieniądze to miejsca pracy które dają firmy! Bioetanol wam smierdzi!? świnia tez śmierdzi a schab wpylasz, ludzie opamietajcie sie, a referendum to wyrzucenie pieniędzy kórych gmina nie ma!

river (2011-05-12 22:33:06)

Ty jesteś naprawdę zielona, buraczana agitatorko. Czemu nie proponujesz dla nieudolnej władzy obniżek zarobków.Właśnie dlatego nie ma podatków, bo burak odpędza inwestorów przy pomocy swoich przygłupawych radnych.Żwirownię i bioetanol zrób sobie na podwórku jeszcze do tego włącz gryfskand. to są rzeczywiście inwestycje na miarę XXI wieku.Chyba jeszcze bardziej trzeba zrobić referendum w sprawie odwołania tej tępej gminnej masy.Na sesji burak wręcz wyzywał turystów i właścicieli domków. Ten osioł nie wie ,że czasy sekretarzy i komuny się skończyły.A już całkowicie na koniec to powinnaś wyłysieć,jeden problem zniknie.

czerwona ze złości (2011-05-12 22:46:52)

Zielona wiadomo kim ty jesteś i wybrałaś sobie niewybredne imię.Za takie przyrodnicze wizjonerstwo zielonych od ręki do piachu najlepiej w Ińsku na starej żwirowni by reszta normalnych nie dopuściła do degradacji przyrody.Przypomnę szanownej Pani Redaktor i wszystkim to czytającym ,że rzecz dzieje się w Ińskim Parku Krajobrazowym ,Naturze 2000 i całym zespole Rezerwatów Przyrody.Zielona jesteś tępą władzą która przez lata utrudniała życie zwykłym mieszkańcom żeby nie budowali domków a preferujesz trzy ogromnie źle wpływające inwestycje jako rozwój gminy .Chyba z matmy miałaś pałę bo nie umiesz policzyć że te zakłady to 50 miejsc pracy wszystkie razem a pracują tylko wybrańcy którzy popierali odpowiednio rządzącą grupę.W środę Pan Burmistrz powiedział ,że nie ma pieniędzy na referendum to mógł z ludźmi rozmawiać zanim powzioł tę bezmyślną decyzję.Powtarzasz jego słowa może sam je napisał chociaż znając jego pomiatanie ludźmi zrobił to jego sługus.Jak się z ludźmi nie umie rozmawiać trzeba ponieść konsekwencje.Mnie nie szkoda pieniędzy na referendum bo nie chcę żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA O DOWOZACH NA DOŻYNKI

GMINNE W DNIU 18.09.2011 R

MIEJSCOWOŚĆ

GODZ. ODJAZDU

POJAZD

CZERTYŃ

11.00

AUTOBUS

CIEMNIK

11.10

AUTOBUS

GRONÓWKO

11.15

AUTOBUS

STUDNICA

11.25

AUTOBUS

WALISZEWO

11.30

AUTOBUS

GRANICA

11.35

AUTOBUS

STORKOWO

11.45

AUTOBUS

LINÓWKO

11.30

AUTOBUS

ŚCIENNE

11.40

AUTOBUS

ZBIÓRKA NA PRZYSTANKU PKS

ODWÓZ ROLNIKÓW O GODZINIE 2000 Z PARKINGU PRZY KINIE MORENA W IŃSKU

Patrzcie jak dowozy zorganizowane .Czy na referendum też tak będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam.

Widzę, że gaga "tęskni" za celnymi "wypocinami" władzy ! To mi schlebia i mobilizuje do jeszcze wydajniejszej polemiki z jedyną "babą z jajami " z tego forum !!

Dziękuję za "całuski" (to miłe !), a gdzie rybie łuski ?

Władza nie zmienił orientacji (tylko kobiety !!), ale dzieli nas bariera wieku gaga(moje dzieci też przyjmowały doustną szczepionkę po wybuchu w Czarnobylu !).

Zajęcia jest od "groma", bo władza jest jeszcze czynny zawodowo a nie "wczesny" emeryt jak sądzisz !!

A z jakiego powodu miał mnie strach oblecieć ? Chyba nie z powodu twojej obiecanej niespodzianki ?

Może będzie miła ?? Czekam !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol cwaniaku -spuściłeś z tonu i to ostro.Dostałeś zjebki od swego burka i status kłapacza IFS.Niespodzianka to niespodzianka- będzie niespodzianką :P .Spokorniałeś chłoptasiu nie jesteś też czynny zawodowo icon_redface.gif mam ci przytoczyć twoje słowa jak mądrzyłeś się ,że jesteś na emeryturce? Prawda ,że jesteś kłamczuszek icon_eek.gif Taki skurwielek,taka gnida ,taka menda.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj dziecino nie pluj tak jadem. To na mnie wcale nie działa. "Zjebkę" to mogę dać ja he he he !

A czy z tonu spuściłem ?

Referendum dostanie w du..ę, a o koncesji dla żwirowni zadecyduję między innymi ja "władza" .

Aby podnieść ci ciśnienie, by lepiej ci wychodziło "gnidzenie" i mendzenie" to powiem , że

raczej podniosę swą parszywą łapę przeciw koncesji dla żwirowni !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza ty głupi idioto, podnieś rękę za żwirownią o ile będziesz mógł baranie.Może ludzie na tyle dojrzeją ,że takich jak ty przygłupów nie upoważnią do dalszych krętactw.Wy w tej gminie oszukujecie całą lokalną społeczność, twierdząc ,że nie ma prawa być stroną przy tzw. "umownej produkcji" materiałów do planu dla żwirowni. Mam nadzieję ,że twój burak i wy wszyscy bekniecie za przekręty i oszukiwanie .Jesteście wszyscy jedną wielką, skorumpowaną bandą, która powinna materialnie odpowiedzieć za swoje oszustwa.A więc wsadź sobie swój głos w dupę, lizodupie bez fantazji.Liczysz na zastraszenie czy też przekupienie ludzi??? Wy nic innego w tej gminie nie nie potraficie.Nawet wasze protokoły są płodzone wg. potrzeb a nie zanotowanych na taśmie faktów. To zresztą będzie łatwo waszej bandzie udowodnić, tak samo jak obecne kombinacje w sprawie żwirowni, tępaku bez przekonań.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...