Skocz do zawartości

COVID - 19


korona

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Oleńka napisał:

Mi nie przeszkadzają drony ani kamery ,będzie wiadomo kto zrobi coś złego.Jesli mi dobremu nie wadzacemu obywatelowi nie przeszkadza to innym to też powinno być objęte.

Tak? A gdzie moje wolności!? Ponoć to PIS nas ogranicza a co ty robisz cwelu?

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Oleńka napisał:

Mi nie przeszkadzają drony ani kamery ,będzie wiadomo kto zrobi coś złego.Jesli mi dobremu nie wadzacemu obywatelowi nie przeszkadza to innym to też powinno być objęte.

To jeszcze wcisną ci chipa w d*** i będą wiedzieli kiedy idziesz do kibla albo na seks.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, tak,tak napisał:

Dron jest bezzałogowy.Steruje nim przeważnie właściciel.W Ińsku jest kilku właścicieli i każdy z nich ma prawo go używać.Inną kwestią jest ewentualne upowszechnianie nagranego materiału.

Dron to łatwy cel dla rakiety ziemia-powietrze...

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, barany napisał:

To jeszcze wcisną ci chipa w d*** i będą wiedzieli kiedy idziesz do kibla albo na seks.

Gdy chip wcisną,to nieważne co ty zrobisz,ale co z tobą zrobią.Wyłącza ci mózg,albo też zainfekują nieuleczalną chorobę,albo też spowodują zawał serca.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, promocja napisał:

Burki się promują nawet przy pomocy masek.Zapominają jednak,że nie zapłacili za nie z własnych środków. A środki budżetowe pochodzą od mieszkańców.Nie zamierzają jednak zrezygnować np: opłat za śmieci na okres 3 m-cy.

A niech firma "Remondis" przez 3 m-ce nie wystawia gminie faktur,to i gmina odpuści.

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, promocja napisał:

Burki się promują nawet przy pomocy masek.Zapominają jednak,że nie zapłacili za nie z własnych środków. A środki budżetowe pochodzą od mieszkańców.Nie zamierzają jednak zrezygnować np: opłat za śmieci na okres 3 m-cy.

Porządne maseczki kupiłam dziś w zakładzie Pani Wioletty Stark. Nie są to jednorazówki.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, pytanie napisał:

co to za debil lata tym dronem nad domami prywatnymi  ?

Może inwigilacja naszych mieszkańców weszła w inną fazę i "niektórzy" chcą wiedzieć kto i z kim się spotyka na grillu i przy wódeczce?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...