Skocz do zawartości

COVID - 19


korona

Rekomendowane odpowiedzi

pokażcie na co was stać

No cóż lokalne kacyki wolą pisać bzdury do komisarza wyborczego popierając Rzepę i Kamysza.A może trochę patriotyzmu i pomoc podobna do tej poniżej?Macie choćby trochę honoru sitwo?

Z mojego miasta Zawiercia ,Rajcy miejscy zrezygnowali z diet i przekazali je na rzecz szpitala powiatowego. Chwalebna postawa i godna naśladowania.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, pokażcie na co was stać napisał:

No cóż lokalne kacyki wolą pisać bzdury do komisarza wyborczego popierając Rzepę i Kamysza.A może trochę patriotyzmu i pomoc podobna do tej poniżej?Macie choćby trochę honoru sitwo?

Z mojego miasta Zawiercia ,Rajcy miejscy zrezygnowali z diet i przekazali je na rzecz szpitala powiatowego. Chwalebna postawa i godna naśladowania.

Najlepiej im wychodzi odwoływanie nic nie robienia.Czyli jeszcze bardziej branie forsy za nic.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumie że nauczyciele uczą poprzez internet .Ale P Burmistrzu to są jaja ,jak ci ludzie co niby uczyli  w kinie tak jak ten pan i pani też uczą przez internet. Niech Pan obejrzy co i jak ci ludzie sobie robią jaja .Ja jestem pod wysokim wrażeniem ,żeby takie robić cyrki i to gmina za coś takiego płaci .Jaja sobie robicie w tak ciężkim czasie .A ta radna grubachna ich promuje .Wstyd na Ińsku  że te niemogi chcą uczyć przez internet śpiewu i grania na klawiszach 

Odnośnik do odpowiedzi

A gdyby tak Panie Liwak i "spółka" odnieść do was te wasze propagandowe zagrywki? Sądzicie ,że na piedestale swoich mocodawców utrzymacie obecne stołki a może marzy wam się kariera polityczna?Nie wszyscy są przez was "przejęci" jak w przeszłych wyborach.Powtarzam,że nie reprezentujecie całej gminy lecz tylko jej ochłapy oparte na gumiakach.

Do kogo ten was krzykliwy jazgot? Cyt:

  "  26 marca 2020 poinformowaliśmy komisarz wyborczą w Szczecinie, że nie jesteśmy w stanie w bezpieczny sposób przygotować wyborów prezydenckich na terenie naszej gminy. Powodem jest bezpieczeństwo, zdrowie a nawet życie mieszkańców Gminy Ińsko. Oczywiście nie uzyskaliśmy żadnej odpowiedzi. Zastanawiamy się nad kolejnymi krokami. Konsultujemy je z naszymi Koleżankami i Kolegami samorządowcami. Liczymy, że mieszkańcy okażą nam zrozumienie i wsparcie w tych działaniach" lub " Na koniec słowo do rządzących - nie straszcie nas samorządowców komisarzami - nie wy nas wybieraliście i nie wy będziecie nas odwoływać!"

Kto wam dał prawo do wypowiadania się w imieniu wszystkich mieszkańców gminy?

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, pytam napisał:

    Panie Liwak i Kupczyński to brzmi jak groźba! Czyli my zwolennicy PAD czy PIS jesteśmy pod pręgierzem patologi z PSL? Taka to DEMOKRACJA po waszemu? Kto pójdzie ten będzie wyklęty????

https://insko.pl/aktualnosci/pokaz/695_list_otwarty

Przyznam że zdumiona jestem taką treścią tego listu. Co to jest. Jak dla mnie to burmistrzowie straszą mieszkańców. To kto straszy panowie PIS czy wy straszycie nas.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Oglądałem napisał:

Rozumie że nauczyciele uczą poprzez internet .Ale P Burmistrzu to są jaja ,jak ci ludzie co niby uczyli  w kinie tak jak ten pan i pani też uczą przez internet. Niech Pan obejrzy co i jak ci ludzie sobie robią jaja .Ja jestem pod wysokim wrażeniem ,żeby takie robić cyrki i to gmina za coś takiego płaci .Jaja sobie robicie w tak ciężkim czasie .A ta radna grubachna ich promuje .Wstyd na Ińsku  że te niemogi chcą uczyć przez internet śpiewu i grania na klawiszach 

Co ten facio nagrał jaka się chyba jest chory na.....i do czego to miało służyć.chyba się napił siedząc w domu i z lenistwa że swoją baba nie może z nudów nic lepszego wymyślić.A ta następna ewka co ona sobą reprezentuje w tym,niech się weźmie za wychowanie syna.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, pytam napisał:

    Panie Liwak i Kupczyński to brzmi jak groźba! Czyli my zwolennicy PAD czy PIS jesteśmy pod pręgierzem patologi z PSL? Taka to DEMOKRACJA po waszemu? Kto pójdzie ten będzie wyklęty????

https://insko.pl/aktualnosci/pokaz/695_list_otwarty

Ostatnie zdanie obu panów mówi wszystko. Nie chodzi im o mieszkańców czy swoich wyborców. Chodzi tylko by straszyć PISem i mówić że jest zły. Kamyszowe podmioty myślą że łykniemy ten haczyk. Taki polityczny 🤤

Odnośnik do odpowiedzi

Liwak i kopciuch wzięli grajków do kina i oni śmiech na sali przez komputer udzielają głupich nauk .Myślą że ludzie w Ińsku te głupoty poprą .Chcą być lepsi od nauczycieli ,to co zobaczyłam to kpina ,jak można coś takiego pokazać i on stekajacy jakby siedział na kiblu .

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kaska napisał:

Liwak i kopciuch wzięli grajków do kina i oni śmiech na sali przez komputer udzielają głupich nauk .Myślą że ludzie w Ińsku te głupoty poprą .Chcą być lepsi od nauczycieli ,to co zobaczyłam to kpina ,jak można coś takiego pokazać i on stekajacy jakby siedział na kiblu .

To są kolesie Michała,on im dał pracę której nie potrafią robić to takie kolesiostwo .

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Dobrobyt napisał:

To są kolesie Michała,on im dał pracę której nie potrafią robić to takie kolesiostwo .

Nie ważne co się robi i jaki jest efekt ,ważne panowie że płacicie co miesiąc.Nikt nie patrzy na jakość pracy .Prawda panowie burmistrzowie.

Odnośnik do odpowiedzi

Marni gospodarze,puszczają pieniądze przez palce.Jesli kogoś  zatrudnia P burmistrzu  należy go sprawdzić co taki fachowiec potrafi,a panowie wzięliście parę co tak naprawdę nic nie pokazali .Kumple to wescie sobie do domu na kielicha ,a do pracy należy brać ludzi takich  co potrafią coś pokazać.Ja nie widziałam,a mam dobry słuch co ta pani i ten pan nauczyl.,a po za tym można zobaczyć jaki popis dają poprzez nagranie przez kom.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Malgosia napisał:

Marni gospodarze,puszczają pieniądze przez palce. Jeśli kogoś  zatrudnia P burmistrzu  należy go sprawdzić co taki fachowiec potrafi,a panowie wzięliście parę co tak naprawdę nic nie pokazali .Kumple to wescie sobie do domu na kielicha ,a do pracy należy brać ludzi takich  co potrafią coś pokazać.Ja nie widziałam,a mam dobry słuch co ta pani i ten pan nauczyl.,a po za tym można zobaczyć jaki popis dają poprzez nagranie przez kom.

Nie przesadzajcie.Trzeba mieć nowoczesne spojrzenie i doszukiwać się fachowości,a wy ciągle "biedolicie". Oni mają uczyć.A kto powiedział,że muszą kogokolwiek nauczyć?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, pomyśl!!! napisał:

Nie przesadzajcie.Trzeba mieć nowoczesne spojrzenie i doszukiwać się fachowości,a wy ciągle "biedolicie". Oni mają uczyć.A kto powiedział,że muszą kogokolwiek nauczyć?

To na h takiego czy taka przyjmować,burek ma tyle szmalu żeby płacić.Jak nie potrafi pani i pan uczyć to burek nie da im maszynę i niech szyją maski dla szpitali .Nie ośmieszanie się.Teraz widać kogo przyjął ten wielcy kopciuch do kina.

Odnośnik do odpowiedzi

Apropo tego co piszecie ,co w Insku nie ma ludzi którzy by uczyli  gry czy śpiewania Trzeba zatrudnić z obcego terenu,by swoim nie zapłacić to mentalność takich bez mózgu władz.Jestem ciekaw czy inne gminy majac u siebie fachowców  szukali i przyjmowałby kogoś z innej lub sosiadujacej gminy.Trzeba myśleć władzo głowa ,a nie .............Robicie zlo która będzie miała wpływ na kadencję przyszłą.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Antoni napisał:

Apropo tego co piszecie ,co w Insku nie ma ludzi którzy by uczyli  gry czy śpiewania Trzeba zatrudnić z obcego terenu,by swoim nie zapłacić to mentalność takich bez mózgu władz.Jestem ciekaw czy inne gminy majac u siebie fachowców  szukali i przyjmowałby kogoś z innej lub sosiadujacej gminy.Trzeba myśleć władzo głowa ,a nie .............Robicie zlo która będzie miała wpływ na kadencję przyszłą.

Niestety władza, która nie myśli "do przodu", popełnia rażące błędy. Zatrudnili kretyna, bufona, megalomana na stanowisko dyr.ICK i na "efekty" długo nie trzeba było czekać. Powyrzucał kompetentnych, skłócił pozostałych i zatrudnił matołów właśnie spoza Ińska, na złość - tylko komu ? Chyba tym zdolnym dzieciakom, które tak pilnie i gromadnie, uczestniczyły w zajęciach, konkursach i występach okolicznościowych, zresztą z dużymi sukcesami ! A teraz co mamy ? Bufon ostentacyjnie rzucił zabawki do piaskownicy i przy płaczu kilku matron, uciekł zostawiając rozwaloną "kulturę", właśnie tej niedouczonej "parze" i nowej wystraszonej dyrektorce. Koronawirus na jakiś czas, pozwala zapomnieć o bałaganie i smrodzie, jaki zostawił nam obecnie się "produkujący" jako "wywiadowca" gwiazd internetu, konferansjer !

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

Niestety władza, która nie myśli "do przodu", popełnia rażące błędy. Zatrudnili kretyna, bufona, megalomana na stanowisko dyr.ICK i na "efekty" długo nie trzeba było czekać. Powyrzucał kompetentnych, skłócił pozostałych i zatrudnił matołów właśnie spoza Ińska, na złość - tylko komu ? Chyba tym zdolnym dzieciakom, które tak pilnie i gromadnie, uczestniczyły w zajęciach, konkursach i występach okolicznościowych, zresztą z dużymi sukcesami ! A teraz co mamy ? Bufon ostentacyjnie rzucił zabawki do piaskownicy i przy płaczu kilku matron, uciekł zostawiając rozwaloną "kulturę", właśnie tej niedouczonej "parze" i nowej wystraszonej dyrektorce. Koronawirus na jakiś czas, pozwala zapomnieć o bałaganie i smrodzie, jaki zostawił nam obecnie się "produkujący" jako "wywiadowca" gwiazd internetu, konferansjer !

W punkt!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jak burmistrz miałby te pieniądze od tych osób,to możnaby zakupić maseczki rękawice do szpitali ,czy to tak wiele dać na dobry cel w tej sytuacji kryzysowej .Niech burmistrz pomyśli że można zrobić coś dobrego ,A nie walić komuś pieniądze bo to kumple .Ja nie mam wiele i szyję maseczki.

Odnośnik do odpowiedzi
Działać w gminie

Nauka w każdym wieku jest wskazana.

Badania brytyjskich naukowców wskazują, że nie tylko osoby w podeszłym wieku lub z chorobami współistniejącymi, są narażone na zgon w wyniku COVID-19. Choroby powinien obawiać się dosłownie każdy.
 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Jak burmistrz miałby te pieniądze od tych osób,to możnaby zakupić maseczki rękawice do szpitali ,czy to tak wiele dać na dobry cel w tej sytuacji kryzysowej .Niech burmistrz pomyśli że można zrobić coś dobrego ,A nie walić komuś pieniądze bo to kumple .Ja nie mam wiele i szyję maseczki.

Dobrze piszecie burek myśli jak dziecko ,kumpel nie ważne czy coś znaczy ,to do zabawy się nada 

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest jeśli ktokolwiek chce się nagrać ,to niech się zastanowi i pomyśli ,że to oglądają różni ludzie i będzie to komentowane.Wiec zastanówcie się ,żeby się nagrać to trzeba to zrobić dobrze i mieć pomysł i dobry temat.Byle co będzie ośmieszane i wytykane.To na przyszłość do tych z kina z innej planety.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Asdfghk napisał:

Moim zdaniem jest jeśli ktokolwiek chce się nagrać ,to niech się zastanowi i pomyśli ,że to oglądają różni ludzie i będzie to komentowane.Wiec zastanówcie się ,żeby się nagrać to trzeba to zrobić dobrze i mieć pomysł i dobry temat.Byle co będzie ośmieszane i wytykane.To na przyszłość do tych z kina z innej planety.

Czyli jak się nie podoba w kinie to pracowników się "krytykuje" jak mieszkańcom nie podoba się władza i jej decyzje i się o tym piszę to" hejt" . Świetnie to sobie wymyśliliście.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...