Skocz do zawartości

Wójt ,pan,pleban - koła łowieckie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

7 godzin temu, WĘDZARNICZY napisał:

Ludzie weźcie w końcu wybierzcie radnych jak i Burmistrza z ludzi którzy mają swoje zdanie i są niezależni od Gminy. Myślę że pare fajnych osób by się znalazło. 

Nie teraz.Stracisz energię do wyborów,bo wybory w październiku za trzy lata.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ha,ha napisał:

Nie teraz.Stracisz energię do wyborów,bo wybory w październiku za trzy lata.

Ale komusza sitwa pod znakiem gumiaków czuje się bezkarnie.Dowodem jest pozbawienie mieszkańców prawa głosu.Tak jest w gminach,gdzie podobnie jak w Ińsku działają kliki.Egzekutywa działa jak za wieży.A czy jeszcze 3 lata?To zależy li tylko od mieszkańców.Niestety tutaj pies jest pogrzebany,wielu uwikłało się z rodzinną sitwą Liwaków,Prym i Kupczyńskich.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hm,hm napisał:

Ale komusza sitwa pod znakiem gumiaków czuje się bezkarnie.Dowodem jest pozbawienie mieszkańców prawa głosu.Tak jest w gminach,gdzie podobnie jak w Ińsku działają kliki.Egzekutywa działa jak za wieży.A czy jeszcze 3 lata?To zależy li tylko od mieszkańców.Niestety tutaj pies jest pogrzebany,wielu uwikłało się z rodzinną sitwą Liwaków,Prym i Kupczyńskich.

 

To prawda,oni rozjebali  kulturę ,to bezmózgi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hm,hm napisał:

Ale komusza sitwa pod znakiem gumiaków czuje się bezkarnie.Dowodem jest pozbawienie mieszkańców prawa głosu.Tak jest w gminach,gdzie podobnie jak w Ińsku działają kliki.Egzekutywa działa jak za wieży.A czy jeszcze 3 lata?To zależy li tylko od mieszkańców.Niestety tutaj pies jest pogrzebany,wielu uwikłało się z rodzinną sitwą Liwaków,Prym i Kupczyńskich.

 

Zadupie opanowane przez układ.Tutaj zawsze będą ochłapy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Yeti napisał:

Ci trzeej muszkieterowie to zło Inska.Zobaczcie co wyprawiają ich kuzyni i pociotki,jaka to patola.

Ja nie wiem co wyprawiają....wiem tylko szamański ślub Margaret to porażka. Teraz chodzi jak dalej ostatni ciągle na haju. Wygląda jak żebraczka cała Warszawa rechocze że niedługo wraca do remizy którą zarządza wujek z PSL.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wyborca napisał:

Ja nie wiem co wyprawiają....wiem tylko szamański ślub Margaret to porażka. Teraz chodzi jak dalej ostatni ciągle na haju. Wygląda jak żebraczka cała Warszawa rechocze że niedługo wraca do remizy którą zarządza wujek z PSL.

To rodzinna patologia:

https://www.pudelek.pl/posepni-margaret-i-kacezet-prezentuja-oryginalne-stylizacje-na-spacerze-z-czworonogiem-zdjecia-6483531252328577g

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, tak,tak napisał:

Utwór ironiczny.Wokalistka swoja grą i mimiką "robota"ukazuje osobę bezwolną pod wpływem narkotyków.

czyżby i tutaj trafiła się osoba inteligentna? [.../ pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tak? napisał:

czyżby i tutaj trafiła się osoba inteligentna? [.../ pozdrawiam

Takich osób ci u nas dostatek.Póki co kamuflują się.Również pozdrawiam (tak?),który sonduje poziom inteligencji na tym portalu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, tak,tak napisał:

Takich osób ci u nas dostatek.Póki co kamuflują się.Również pozdrawiam (tak?),który sonduje poziom inteligencji na tym portalu.

dzięki za pozdrowienia.z tym dostatkiem to jednak przegina.chyba,że aż tak się kamuflują:-) pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, tak,tak napisał:

Takich osób ci u nas dostatek.Póki co kamuflują się.Również pozdrawiam (tak?),który sonduje poziom inteligencji na tym portalu.

Ludzie znają się dobrze w Ińsku.Nie trzeba mówić kto kim jest.Ale najgorsze jest to jak ktoś robi  rządzących takie świństwa jak robi to Michał.Sam jest do niczego ,a ludzi kultury zniszczył i poniżał przez byłego dyr .To się musi zemścić ,ten typek musi ponieść za to co zrobił odpowiednia zaplate.Ja osobiście  nie toleruje tego gościa,fałszywy jak pies.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, halo napisał:

na tym portalu inteligencja na poziomie szamba.

A czy to wina portali czy piszących? Inteligencja nigdy tutaj nie była silną stroną,zwłaszcza jak atakowani są ludzie miejscowej sitwy. Co do kopciucha to stwierdzam,że on nie odstaje od pozostałych ludzi tego rodu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, myśl napisał:

A czy to wina portali czy piszących? Inteligencja nigdy tutaj nie była silną stroną,zwłaszcza jak atakowani są ludzie miejscowej sitwy. Co do kopciucha to stwierdzam,że on nie odstaje od pozostałych ludzi tego rodu.

Tym wpisem potwierdzasz moje słowa o szambie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, baju baju napisał:

Za IV kwartał? Czy też w rozliczeniu rocznym?

a1199d2af903291735d3cb329624cac9.png

1aad885f880ad35299173d0805a314bf.png

Mnie nie interesi wasze rozliczenia ,wiem że jesteście jak burek tak i więce gówno warci.Robicie zament i bałagan .Nie będę głosowała na was .Musicie odejść.Jestescie ludźmi komuchy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Renata napisał:

Mnie nie interesi wasze rozliczenia ,wiem że jesteście jak burek tak i więce gówno warci.Robicie zament i bałagan .Nie będę głosowała na was .Musicie odejść.Jestescie ludźmi komuchy.

jednak debilizm.................

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...