Skocz do zawartości

Wójt ,pan,pleban - koła łowieckie


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, patrzcie na siebie napisał:

A gdzie nadzór radnych ?Przecież to ich zasrana rola.Pilnowanie aby głupota burka nie wpłynęła na powstawanie bubli i nowych długów.

I znowu pomyłka.To nie jest rola radnych.Od kontrolowania wykonawców są wyspecjalizowane służby:inspektor nadzoru,nadzór budowlany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

36 minut temu, gość napisał:

No tak, radni są od podnoszenia rączek. 

Coś z umysłem masz kłopot.Wyboru wykonawcy po przetargu dokonuje burmistrz.To są jego kompetencje.Z pewnością posiłkuje się inspektorem d.s.budownictwa,ale to on wybiera wykonawcę i ponosi pełną odpowiedzialność za przebieg remontu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tak,tak napisał:

Coś z umysłem masz kłopot.Wyboru wykonawcy po przetargu dokonuje burmistrz.To są jego kompetencje.Z pewnością posiłkuje się inspektorem d.s.budownictwa,ale to on wybiera wykonawcę i ponosi pełną odpowiedzialność za przebieg remontu.

Nie chcę mi sie czytać tych głupot. Sami nieudacznicy w tej gminie są. Zawsze znajdziecie powód żeby usprawiedliwić swoje partactwo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, gość napisał:

Nie chcę mi sie czytać tych głupot. Sami nieudacznicy w tej gminie są. Zawsze znajdziecie powód żeby usprawiedliwić swoje partactwo. 

Liwak i Kulczyński nie nadają się do niczego.Rozpiepszaja to co dobre np .kulture i t d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Olenka napisał:

Liwak i Kulczyński nie nadają się do niczego.Rozpiepszaja to co dobre np .kulture i t d

Jaką kulturę?Od wielu lat realizowany jest tzw."kalendarz imprez".Niestety nie ma w nim prezentacji dorobku kulturalnego Ińszczan:dzieci,młodzieży,dorosłych.Dawniej dzieci uzdolnione  artystycznie uczestniczyły w przeglądach i konkursach:plastycznych,recytatorskich,wokalnych,tanecznych, teatralnych,odnosząc szereg sukcesów również w skali ogólnopolskiej.Decydenci mają inne priorytety.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Wiem napisał:

Jaką kulturę?Od wielu lat realizowany jest tzw."kalendarz imprez".Niestety nie ma w nim prezentacji dorobku kulturalnego Ińszczan:dzieci,młodzieży,dorosłych.Dawniej dzieci uzdolnione  artystycznie uczestniczyły w przeglądach i konkursach:plastycznych,recytatorskich,wokalnych,tanecznych, teatralnych,odnosząc szereg sukcesów również w skali ogólnopolskiej.Decydenci mają inne priorytety.

Masz rację w kinie teraz zrobili drugie T P D i nic po za tym nie ma to wina władzy .Tak chciał i chcev Michał to on rządzi po swojemu ,tylko trzeba mieć trochę pojęcia .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, tak,tak napisał:

Przykro mi,ale burek chce,czy nie chce musi wybrać ofertę z najniższa ceną.Podobnie było za Racinowskiego w Ciemniku. Nierzetelne  i nieterminowe wykonywanie prac z wykorzystaniem innych materiałów niż w dokumentacji.Do tej pory "niedoróbki"w świetlicy są kłopotem.

 

nie daleko jabłko spadło od jabłoni-w Linówku to samo 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 26.02.2020 o 15:58, pytam po raz kolejny napisał:

Panie Szafran czekam na podstawę prawną pozbawienia mieszkańców prawa uczestniczenia w sesjach z prawem głosu.Chcę znać podstawę prawną takich bezczelnych zapisów w waszym,sitwowym statucie.Gdzie jest prawny zapis,że możecie nas wykluczyć?

Jak społeczność ma brać udział w życiu gminy jak zamykacie im usta swoimi WYMYŚLONYMI POD SIEBIE zakazami.To pseudodemokracja w stylu słomy i komuchów,którzy mieli egzekutywy.Tak jak wy macie swoją sitwę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, czekam napisał:

Jak społeczność ma brać udział w życiu gminy jak zamykacie im usta swoimi WYMYŚLONYMI POD SIEBIE zakazami.To pseudodemokracja w stylu słomy i komuchów,którzy mieli egzekutywy.Tak jak wy macie swoją sitwę.

Przecież Ińska społeczność praktycznie w ogóle się nie aktywizuje. 100 osób na prawie 3500 mieszkańców to tyle co nic, i dodajmy że są to zawsze te same osoby. Dlatego właśnie takie głupie zmiany zostały wprowadzone przez Szafrana w statucie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, czekam napisał:

Jak społeczność ma brać udział w życiu gminy jak zamykacie im usta swoimi WYMYŚLONYMI POD SIEBIE zakazami.To pseudodemokracja w stylu słomy i komuchów,którzy mieli egzekutywy.Tak jak wy macie swoją sitwę.

Wyślij taką informację do Pana Włodzimierza  Szafrana Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ińsku i z pewnością otrzymasz stosowną odpowiedź.Na tym plotkarskim portalu Pan Szafran nie odpowiada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, od do napisał:

Wyślij taką informację do Pana Włodzimierza  Szafrana Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ińsku i z pewnością otrzymasz stosowną odpowiedź.Na tym plotkarskim portalu Pan Szafran nie odpowiada.

Oj szafran szafran jaki ty jesteś przewidywalny buuuuu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szafran nadaje
34 minut temu, od do napisał:

Wyślij taką informację do Pana Włodzimierza  Szafrana Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ińsku i z pewnością otrzymasz stosowną odpowiedź.Na tym plotkarskim portalu Pan Szafran nie odpowiada.

Wystarczy jak poda podstawę prawną na  swoim,zaufanym portalu.Co do plotek to najwięcej ich produkują sami zainteresowani w gminie.To taka forma ukrywania swojej nieudolności.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wyborca napisał:

A tak jest źle....coraz gorzej....drogi w Ściennem nie ma i nie będzie 🙄

Szafran nie zrobi twojej drogi,on też ta drogą jeździ i też samochód jemu się psuje.On więcej jeździ od was .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, Janek napisał:

Szafran nie zrobi twojej drogi,on też ta drogą jeździ i też samochód jemu się psuje.On więcej jeździ od was .

Ciekawe a tak w poprzednich i obecnych wyborach obiecywali! Teraz wyborcy widzą jacy z was kłamcy. Nigdy więcej kłamców. Ciekawe czy na jeszcze żwirowni w prezencie nie dacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co tu chodzi

Ciekawe, że Iński PSL nie najeżdża na PiS za to Ińscy PiSowcy cały czas nadają tu na PSL słomę i gumiaki. Ja myślę, że to dowodzi klasy naszego PSLu a pisowcy są wredni i jadą po słomie. Bogdan popraw się, bo ta nagonka chluby ci nie przynosi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, o co tu chodzi napisał:

Ciekawe, że Iński PSL nie najeżdża na PiS za to Ińscy PiSowcy cały czas nadają tu na PSL słomę i gumiaki. Ja myślę, że to dowodzi klasy naszego PSLu a pisowcy są wredni i jadą po słomie. Bogdan popraw się, bo ta nagonka chluby ci nie przynosi. 

A ty myślisz że to Bogdan? Ty śmieszny jesteś. Wszystko co źle o PSL to wina PIS wiesz dlaczego? Bo ciągle wyborców widzisz tylko przed wyborami a teraz w końcu ludzie przejrzeli na oczy zarówno we władzach gminy jak i rządowych. Ludziom otworzyły się oczy i Bogdan nie ma z tym niestety nic wspólnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.02.2020 o 22:15, dziury napisał:

Tak jak wielokrotnie zauważam ta sama sitwa chce aby powiat naprawił im drogę w Ściennym.Ja chcę naprawy drogi powiatowej Ińsko - Chociwel. Jak myślicie co pierwsze naprawi powiat? Skądinąd wiem ,że na najbliższe 10-15 lat ta droga nie jest ujęta do remontu.Wyobrażacie sobie co będzie po tych latach skoro wanienki jeżdżą teraz obok budynku gminy a sitwa tego nie zauważa.Bardzo dobrze ustawia się powiat.Ma inne priorytety.Gdyby pominąć powiat i tamte układy to jak myślicie? Czy droga przez Ścienne nagle zrobiła się dziurawa jak ser?Nie zupełnie bo ci sami kiedyś radni,teraz władza ciągle metodą spychoterapii chcieli by wykorzystać zapis "droga powiatowa" aby nawet palcem przez kilkadziesiąt lat nie kiwnąć, aby rozwiązać ten  problem.Na sygnał Szafrana zleciała się cała sfora wraz z rodziną aby podjąć telewizyjny lament.Bo a nóż uda się zaszantażować decydentów powiatu. Ma rację radny powiatowy z naszego terenu twierdząc,że już dawno gmina powinna przejąć tę drogę (przy okazji) con też przez wiele lat jako radny i przewodniczący rady w Ińsku też nie przejęli tej wiejskiej ulicy na swoje gminne mienie.Mieszkańcy lamentują przed redaktorką TV ale z drugiej strony wśród nich są aktywni radni i byli radni. I co teraz liczą na szantaż powiatu? 

Gdyby iść tą opcją lokalnego myślenia to nie powinno być  wyremontowanej drogi wojewódzkiej,no bo Wojewoda nie musiał jej ująć w swoich priorytetach. Nic z tego kochani mieszkańcy Ściennego.Szafran też wam nic nie załatwi bo to jest tylko propagandowy trick PSL aby dołożyć PiS-owi w Stargardzie.Weźcie się lepiej do pracy lokalna sitwo.Chcecie pieniędzy: a to za poligon, a to za wyższe podatki i opłaty lokalne,itp. Trzeba zacząć pracę a nie propagandę bo dziur wam nie ubędzie nawet przed samą gminą w Ińsku.

 

Czuję tu radnego powiatu!

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...