Skocz do zawartości

Demokracja czy sitwa


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, teresadec napisał:

Tak niedawno ktoś bez imienia opisywał p  Działszewska jaka z  niej komusza pokraka i komuszka  to są słabe epitety  przypomnij sobie  jeden z drugim  ja się tym nie zajmowałam   bo rozmówcy  to ludzie którzy swoją ogładę i wiedze mierzyli wysokością    pięter Uczelni,  A do jakieś partii zawsze można wstąpić nie tracąc  swojej osobowości. dla mnie to bardzo ważne by być człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu mieć godność . …. marna z Ciebie sąsiadka ….pozdrów mamę

Pani Tereso, takie sprawy należy rozwiązywać z psychiatrą, do którego powinna Pani się jak najszybciej udać, a nie na stronach tego typu. Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kod napisał:

Pani Tereso, takie sprawy należy rozwiązywać z psychiatrą, do którego powinna Pani się jak najszybciej udać, a nie na stronach tego typu. Pozdrawiam 

oj uważaj !na twoje polecenie  miałam szczegółowe badania  zamówiłaś mi aż trzech lekarzy "Certyfikat" mam do wglądu a kto narobił smrodu  ten niech wacha 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, teresadec napisał:

oj uważaj !na twoje polecenie  miałam szczegółowe badania  zamówiłaś mi aż trzech lekarzy "Certyfikat" mam do wglądu a kto narobił smrodu  ten niech wacha 

Pani Tereso naprawdę powinna się Pani leczyć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, teresadec napisał:

oj uważaj !na twoje polecenie  miałam szczegółowe badania  zamówiłaś mi aż trzech lekarzy "Certyfikat" mam do wglądu a kto narobił smrodu  ten niech wacha 

Ludzie nie mający nić za uszami nie namawiają do psychiatry na siłę .Moja córka była przy badaniu a TY ją k jeszcze atakujesz …. dlaczego się boicie  mleko się rozlało a był czas by porozmawiać . a mówiłam dlaczego się podszyłaś pod moje fotografie  na FBi chciałaś zagrać za mnie  sesje już miałaś ale on Ciebie osrał nie wstyd wam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, teresadec napisał:

Ludzie nie mający nić za uszami nie namawiają do psychiatry na siłę .Moja córka była przy badaniu a TY ją k jeszcze atakujesz …. dlaczego się boicie  mleko się rozlało a był czas by porozmawiać . a mówiłam dlaczego się podszyłaś pod moje fotografie  na FBi chciałaś zagrać za mnie  sesje już miałaś ale on Ciebie osrał nie wstyd wam

To Pani powinno być wstyd za to, co Pani tutaj wypisuje. Tu nie ma miejsca na takie wpisy. Same bzdury. Nie wiem czy zdaje sobie Pani sprawę z tego, że obrażanie ludzi w Internecie (tzw. Hejt) jest karalne. Zalecam wizytę u lekarza. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kod napisał:

To Pani powinno być wstyd za to, co Pani tutaj wypisuje. Tu nie ma miejsca na takie wpisy. Same bzdury. Nie wiem czy zdaje sobie Pani sprawę z tego, że obrażanie ludzi w Internecie (tzw. Hejt) jest karalne. Zalecam wizytę u lekarza. 

no tak ja nazwiskiem nie operuje za pisanie prawdy nie idzie się za kratki   a Pani podszywając sie na mój wizerunek  może odpowiadać przed obliczem sprawiedliwości  ma pani męża  i w internecie z chęci zysku na gruba kase  zrobiła z siebie potwora pomógł pani we wszystkim Jurek-ogórek . zapytam jeszcze o wode która  o 12 w nocy pani męzulek lał wężem z piwnicy  w baniaki , które przywiózł z Węgorzyna  chciał wyrównać liczniki za które przyszło mi zapłacic ..... to też trzeba leczyć .....prawda bardzo boli byłam cały czas w domu i nie raczyła pani wejść na góre ...... żałosne!!!! robi sie gorąco . wczoraj jeździł żótty samochód ale tylko gówna ulica tego miasta sprawdzał kto ma gaz   dziwne wywalono mi butlę z gazem żostawiono gorący węgiel była pani w domu i nie podjeła pani decyzji żadnej prze 10 dni nie miałam na czym ugotować sobie  jedzenia  bo pani ugadała się kiedy była interwencja .... przebiegłosć pani jest niewobrażalna dla przeciętniaka na cy cały dzięń jest pani w Węgorzynie  tam ma pani swój kościółek i tam robi zakupy a w Ińsku udaje damę która  robi tylko smród czekam kiedy złoży pani pozew  chętnie podzele   się wiedzą   na szerszym forum

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy później...
W dniu 10.03.2020 o 18:11, badanie napisał:

Która Teresa? Bo obie się kwalifikują.

Oj!.... to było tak dawno że naprawdę  nie mam czasu się zastanowić  ale widzę p. Tereskę  ta mniejszą!!!1 ciągle z uśmiechem  na twarzy zawsze zagada i zapyta "co tam słychać ,,,, jak zdrowie? i za to ją lubię  a  ta z góry czy z dołu to nie wiem ale ta większa  to nie dla przeciętniaka ... jeździ kolumbryną  d*** nie wysadza  ma dwie córy królewny i chłopa rogacza... tak słyszałam ale kto ją zruchał to zagadka... a do psychiatry to sama latała jak raczysko jej dupsko żarło

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...