Skocz do zawartości

Demokracja czy sitwa


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, J23 napisał:

Obejrzyjcie nagranie z ostatniej sesji Rady Powiatu. Tam wasz pisradny "jamówie" ataman w bezczelny sposób, wyraża się o Ińskiej Izbie Pamięci ! Przeszkadza mu ona bo jego pis przy tym nie robił i kto inny tam się udziela. To samo jeżeli chodzi o drogi powiatowe w naszej Gminie. Namawia wszystkich łącznie ze Starostwem, aby Gmina za friko przejęła te dziurawe ruiny. Tak dba o interes naszej Gminy. W każdej sprawie gdzie należałoby udzielić pomocy, on podkłada nogę ! Jego wypowiedź w nagraniu znajduje się w 1godz. 07 min. 45 sek ! 

Zobacz na swoje sesje jak migasz się by nie było dyskusji na temat ICK i jego dyrektora który chciał ci powiedzieć głośno w oczy dlaczego plujesz na niego, o tym jak rozdajesz dzierżawy dla kolesi na 20 lat, jak przyprowadzając rolników do kupna ośrodka łączności, ech dupku nie umiałeś przez dwie kadencję naprawić drogi....a co dają za friko to nie chcesz potem będziesz musiał zapłacić żeby ją mieć. Jak gówna od agencji to przejmujesz? Dlaczego agencyjne drogi ci nie śmierdzą a od powiatu już tak. Myślisz oczy i próbujesz oczerniać jak wszyscy z PSL kanalie.

51 minut temu, szkodniki napisał:

Dwa terebeciuki najwieksze szkodniki w insku.

Kupczyński, Liwak, Szafran, Mazurek takich 4 w gminie i po dwóch kadencjach gmina w ruinie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

kolor pomarańczowy kwiat Gerbera na moi rofilu kolor sieci Orange 

Orange to swiatłwód i mój dramat dlatego ze pod mójswiatłowód jest podłączonych kilka urzadzen 
ja mam dwie sieci o takim samym symbole  jeszcze mam darmowy Orange wi-fi,  posiadam foto sieci
myślę że to światłowody problem zgłosiłam policjantowi nie był on na słuzbie kazałswojej żonie odwieć 
mnie do domu Byłam w tym dniu w banku załatwiałam formalnosciwróciłam troche zmęczona ijadłam obiad. 
nie zdążyłam przełknąc bo wpadła do mnie zdruzgotana córka Tola  (Otylia)i oznajmiła że ludzie
 mówią ze ja sie dziwnie zachowuje. Natychmiast zorganizowała wizyte u umuwionego wcześniej lekarza
Na nic były moje tłumaczenia ze jestem zdrowa i nic poza zmęczeniem mi nie dolega. Wgladała na przerażoną
więc dla swiętego spokoju wyraziłam zgode na psychiatrę mimo że wtym dniu chwile wcześniej byłam u swojej pani doktor.
 Lekarz u którego byłam to sympatyczny miły pan, niskiego wzrostu łysy, bardzo powolny, rozmowa była rzeczowa w obecności mojej córki.
Lekarstwa, które zalecił  Doktor ...codziennie wieczorem podawała mi osobiście córka Tola. Czułam sie po nich podle...
do południa chodziłam jak obłąkana, nad niczym nie panowałam ale moja córka poza moimi plecami dzwoniła do lekarza 
i tak miało byc i to jest prawidłowa reakcja na lek.Wczsniej  ok 20 marca 20018 dostałam jakieś wysypkii też brałam leki 
 wysypki dostałam po badaniu jamy brzusznej robiłto radiologz Poznania ...nazwiska nie pamietam 
Ciągle moja córaka twierdziła że jestem chora psychicznie... teraz wiem po co ty to było.
 
Kolor żółty to kwiaty które kocham to  żonkile dla nie to kolor Gazu (żóty - rudy) to kolor fałszu.
W miom miescie  gaz to towar luksusowy mają go nielicznii rozpoznaję się go wystajacymi wkładami kominowymi
....podczas słonecznej pogody świecą. Nie wiedzic czemu nocą pomalowan słupki u których jest gazja towiem dlaczego
reszta należy do  odpowiednich służb.Ja gazu nie mam ale ponosze kare. W  dwa tygodnie temu 24lutego b 2020 roku
zostałam sama w calutkim domu sprzątałam w szopce-warsztacie mojego partnetai brakło mi rekawiczek 
wróciłam i przez ścianke działową usłszałam charakrterystyczny odgłos głośne furkotanie wpadłam w panikę 
że to może być od pieca gazowegowtedy wybiegłam na zewnątrz spisałam ze skrzynki gazowej numer pogotowia gazowego. 
po ok godzinie przyjechali dwaj panowie i jeden taki kozak, drugi starszy pan bardzo stateczny pisał to co dyktuje młody kozak.
  Starszy pan czytał to co pisał z wiela uwagą czułam że jest po presją panowie chodzili po piwnicy i nic szczegónego nie zauważli   
dziwnym trafem prędko zjawili sie gospodarze z parteru i  przejeli inicjatywe po narazie z gazownikami 
wyniesiono z mojego mieszkania butle z gazem  do mojej komurki ale pozostawili piec centralnego ogrzewania pełe żaru węglowego.
Nie wychodziłam dwa tydgodnie z domu na mieście chodziły pogłoski że zwariowałam bał sie że znów zostane zabrana do psychiatry.
Zaznaczam że w miedzyczasie byłam badana przez  trzech Lekarzy Psychiatrów z Pogotowia Ratunkowego.
 Zaświadczenie posiadam udostepnie jeśli bedzie trzeba. Nie wiem dlaczego sąsiadka z parteru gnębi moja córkę mówiąc że  że ja potrzebuję
natychmiast  psychiatry i należy szybko to załatwić. zauważyłam że moja córka jest pod presja kogos bardzo zdesperowanego. 
Reszta jest do załatwienia przez odpowiednie władze. 
 
Kolor niebieski to kwiat hortensja  kolor naszej wody zielony to ekologia 
 Dla mnie to ważna sprawa mamy piekny krajobraz który pięknie relacjonuje pan Zenon Pluta moj znajomy z facebooka piękne meandry rzeczki, 
zakola jezior krajobraz przecudowny wody dużo i czysta wręcz destylowana ale jako mieszkańcy mam najdroższą wode w okolicy. 
jakis czas temu nasze  miejskie wodociągi wydzierżawiono do odlegóego Nowogardu i tam płcimy rachunki, widociąg został zbydowany ze środków unijnych

 kolor czarny to węgiel, wypalarnia drewna  i czarny charakter
Zajmę się wypalarnią która pożera miliony ton drewna ...nasze leśne drogi są zdewastowane ... wyrób drewna niekontrolowany 
chodze do lasu to widze degradacje zasobów leśnych. Kilka lat pracowałam w zakładach Lasy Państwowe 
niestety w naszm miescie zlikwidowano by naich miejsce  uruchomić taki sam tartakale prywtny 
  nie zajme się tą sprawą  Teresa Dec

Kolor żółty to kwiaty które kocham to  żonkile dla nie to kolor Gazu (żóty - rudy) to kolor fałszu.
W miom miescie  gaz to towar luksusowy mają go nielicznii rozpoznaję się go wystajacymi wkładami kominowymi
....podczas słonecznej pogody świecą. Nie wiedzic czemu nocą pomalowan słupki u których jest gazja towiem dlaczego
reszta należy do  odpowiednich służb.Ja gazu nie mam ale ponosze kare. W  dwa tygodnie temu 24lutego b 2020 roku
zostałam sama w calutkim domu sprzątałam w szopce-warsztacie mojego partnetai brakło mi rekawiczek 
wróciłam i przez ścianke działową usłszałam charakrterystyczny odgłos głośne furkotanie wpadłam w panikę 
że to może być od pieca gazowegowtedy wybiegłam na zewnątrz spisałam ze skrzynki gazowej numer pogotowia gazowego. 
po ok godzinie przyjechali dwaj panowie i jeden taki kozak, drugi starszy pan bardzo stateczny pisał to co dyktuje młody kozak.
  Starszy pan czytał to co pisał z wiela uwagą czułam że jest po presją panowie chodzili po piwnicy i nic szczegónego nie zauważli   
dziwnym trafem prędko zjawili sie gospodarze z parteru i  przejeli inicjatywe po narazie z gazownikami 
wyniesiono z mojego mieszkania butle z gazem  do mojej komurki ale pozostawili piec centralnego ogrzewania pełe żaru węglowego.
Nie wychodziłam dwa tydgodnie z domu na mieście chodziły pogłoski że zwariowałam bał sie że znów zostane zabrana do psychiatry.
Zaznaczam że w miedzyczasie byłam badana przez  trzech Lekarzy Psychiatrów z Pogotowia Ratunkowego.
 Zaświadczenie posiadam udostepnie jeśli bedzie trzeba. Nie wiem dlaczego sąsiadka z parteru gnębi moja córkę mówiąc że  że ja potrzebuję
natychmiast  psychiatry i należy szybko to załatwić. zauważyłam że moja córka jest pod presja kogos bardzo zdesperowanego. 
Reszta jest do załatwienia przez odpowiednie władze. 
 
Kolor niebieski to kwiat hortensja  kolor naszej wody zielony to ekologia 
 Dla mnie to ważna sprawa mamy piekny krajobraz który pięknie relacjonuje pan Zenon Pluta moj znajomy z facebooka piękne meandry rzeczki, 
zakola jezior krajobraz przecudowny wody dużo i czysta wręcz destylowana ale jako mieszkańcy mam najdroższą wode w okolicy. 
jakis czas temu nasze  miejskie wodociągi wydzierżawiono do odlegóego Nowogardu i tam płcimy rachunki, widociąg został zbydowany ze środków unijnych

 kolor czarny to węgiel, wypalarnia drewna  i czarny charakter
Zajmę się wypalarnią która pożera miliony ton drewna ...nasze leśne drogi są zdewastowane ... wyrób drewna niekontrolowany 
chodze do lasu to widze degradacje zasobów leśnych. Kilka lat pracowałam w zakładach Lasy Państwowe 
niestety w naszm miescie zlikwidowano by naich miejsce  uruchomić taki sam tartakale prywtny 
  nie zajme się tą sprawą  Teresa Dec błedy są miom zamierzonym celem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym żalu i niepewności trudów życia codziennego.Sąsiadka z dołu?Ma swoje zamiary,zapewne przejęcie góry i pobycie się sąsiadów.Takie twarde realia współczesnego bytu i stanu posiadania.Przez lata snuła swoje zamysły.Przecież PZPR szkolił swoich towarzyszy jak niszczyć ludzi i to w imię tzw.zasad współżycia.Trafne określenie "wypalarni".Bo to też dzieło "towarzyszki" jak i bioetanol ,żwirownia itp.

Łatwo z kogoś zrobić wariata gdy w grę wchodzą interesy.Jednakże ludzie w tej norze powiązani układami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, realia napisał:

Dużo w tym żalu i niepewności trudów życia codziennego.Sąsiadka z dołu?Ma swoje zamiary,zapewne przejęcie góry i pobycie się sąsiadów.Takie twarde realia współczesnego bytu i stanu posiadania.Przez lata snuła swoje zamysły.Przecież PZPR szkolił swoich towarzyszy jak niszczyć ludzi i to w imię tzw.zasad współżycia.Trafne określenie "wypalarni".Bo to też dzieło "towarzyszki" jak i bioetanol ,żwirownia itp.

Łatwo z kogoś zrobić wariata gdy w grę wchodzą interesy.Jednakże ludzie w tej norze powiązani układami.

Ta z dołu chce Panią zniszczyć ,niech się Pani nie daje .Pani tam mieszka dłużej i nie ta z dołu spada.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, towarzysze napisał:

Tyle razy pisałam.Komuna w tej gminie kwitnie do chwili obecnej.A jeżeli dodać tych co tutaj mają swoje posesje to jest wręcz ich gniazdo.

Należy do nich zaliczyć towarzyszy z PSL.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tak napisał:

Należy do nich zaliczyć towarzyszy z PSL.

 pomaleńku wszystko zrobimy.... Oni już się gubią i wpadają we właśnie sidła  Ktoś pisał że pani D chce nas wyrugować z posesji może i tak  …..sprawa jest nieco inna  ale wszystko we właściwym czasie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co robi pan policjant D  mówią że policjantem jest się zawsze nic bardziej mylnego,  ten człowiek upasł się jak wieprz ledwo zipie ale chla  gorzał  do upadłego kiedyś non stop siedział w mojej kieszeni  a jak potrzebowałam pomocy … była mu niego w domu to wcześniej Kazimierz powiadomił go telefonicznie... pan policjant  nie był na służbie  ale był pod wpływem i kazał p Sylwii  odwieść  mnie do domu jako osobę chorą psychicznie.  Oczywiście nie skorzystałam z takiej okazji  na mieście załatwiłam swoje interesy i zdrowa wróciłam do domu.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ciągle nie mam łączności że światem coś stało się z wieżą T-Mobila Orange  na moich telefonach zainstalowano bez mojej zgody inne karty Sim  telefon nie działa tak jak ja chcę  robi dziwne połaczenia   rozmowy są kontrolowane  tzn. wędrują do kogoś a ja mam piać SMSy nie robię tego więc nie mam łączy …. tak już dwa tygodnie do teraz postanowiłam ukrócić co niektórych    na swoim kompie mam zainstalowany inny komputer i mój stracił  dużo oprogramowania w miejsce jakiś bliżej nieokreślone programy do szpiegowania profili na Facebooku wiem że każdy posiada po dwa lub trzy profile  my tego nie widzimy trzeba jednocześnie na dwóch komputerach weyfikowac swoje dane profilowe  najwięcej fałszywych profili posiada Danuta   z ...c

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Teresa Dec napisał:

Na dzień dzisiejszy ciągle nie mam łączności że światem coś stało się z wieżą T-Mobila Orange  na moich telefonach zainstalowano bez mojej zgody inne karty Sim  telefon nie działa tak jak ja chcę  robi dziwne połaczenia   rozmowy są kontrolowane  tzn. wędrują do kogoś a ja mam piać SMSy nie robię tego więc nie mam łączy …. tak już dwa tygodnie do teraz postanowiłam ukrócić co niektórych    na swoim kompie mam zainstalowany inny komputer i mój stracił  dużo oprogramowania w miejsce jakiś bliżej nieokreślone programy do szpiegowania profili na Facebooku wiem że każdy posiada po dwa lub trzy profile  my tego nie widzimy trzeba jednocześnie na dwóch komputerach weyfikowac swoje dane profilowe  najwięcej fałszywych profili posiada Danuta   z ...c

Kobieto lecz się bo źle z tobą jest ,jeśli nie poddasz się leczeniu to skończysz w psychiatryku na dłuższy czas.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sasiad napisał:

Kobieto lecz się bo źle z tobą jest ,jeśli nie poddasz się leczeniu to skończysz w psychiatryku na dłuższy czas.

Jasne najprościej dołożyć osobie schorowanej,żyjącej w stresie i strachu.Psychiatryk należy się tym,którzy tak ochoczo innych leczą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, przestroga napisał:

Jasne najprościej dołożyć osobie schorowanej,żyjącej w stresie i strachu.Psychiatryk należy się tym,którzy tak ochoczo innych leczą.

witam ,,,, ja Teresa Dec nie jestem chora  .... mam zwalone wszystkie urządzenia na moim komputerze  pani  gruba  matrona  RODO na facebooku  wykorzystała mój wizerunek . a było to tak;:jeszcze jak żył mój Jasiek poznałam jakiegoś  faceta podobno był majętny posyłał mi kwiaty   przyjmowałam  i tylko kwiaty ale sprawa potoczyła się błyskawicznie zerwałam znajomość zlikwidowałam konto . ten mężczyzna  jak zmarł mój mąż w 2018 roku odnalazł  mnie poprzez wspólną koleżankę mieszkająca w Szwecji i znów posyłał kwiaty .... ja z przezorności zmieniłam na koncie fb nazwisko  do swojego dodałam panieńskie   No facet był natarczywy i nachalnie poszukiwał Teresy ja  uznałam że to oszust matrymonialny zapomniałam o nim .Natomiast druga Teresa zwęszyła interes i tak zatruła mi życie ...najęła informatyka zainstalowali na moim super komputerze jakieś programy  które przesyłały  automatycznie moje fotografie jako własne  do Francji  to trwało do teraz . Ona ubierała sie jak królowa jeździła do teatru,  robiła akcje np gotowania zupy podczas ILF i na naszym podwórku bez zgody współmieszkańców urządzała pokazówki.  Ja wiedziałam wszystko o tym mężczyźnie pisaliśmy ze sobą do końca  ale nie chciałam mieć go za męża to mój osobisty sekret  i  nie będę się nim zajmować .Natomiast mój duplikat stracił panowanie nad sobą i dalej grał narzeczoną  jako ja Teresa.... moje  zdjecia a nazwisko jej . Ta pani miala i ma męża  mimo to ciągnęła dalej i dostawała drobne upominki był to sponsoring ... nie interesowało mnie to, a pazerność tej pani przysłoniła jej rozum. Ten pan przyjechał do Polski  nie wiem gdzie nastapiła prezentacja ale były flesze,były upominki  wielka pompa i nagle klapa .. wizerunek nie ten, królowa nie ta  (tak byłam nazywana w listach) na dodatek mężatka  wszystko pękło jak bańka, strach przed opinią publiczną,  i utrata dochodów sparaliżowała jeszcze głębiej jej rozum  nie wiem czy zwraca sponsoring ... to nie moja bajka . Zryty rozum i ogromne koszty  popychają tą kobietę  w dalszą gre tym razem ze mną... powiedzcie jak walczyć z takim gigantem i jej metodami . Najłatwiej zrobić mnie chorą psychicznie miałam wizytę trzech miłych panów i w obecności pani dzielnicowej i mojej córki otrzymałam "certyfikat" o stanie mojego zdrowia . Fakt byłam tym wszystkim zmęczona i tylko tyle.  Jestem ,żyję,  czuje się wspaniale ... kocham jednego mężczyznę  a ona dalej brnie w to gówno dalej twierdzi że jestem chora a mojej córce Toli tak uprzykrza życie że szkoda gadać. Bajka o królowej pękła  ja jestem zdrowa ona ponosi wielkie koszty i śmieszność że przyprawiła swojemu mężczyźnie? rogi.... miłego dnia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, teresadec napisał:

czy jest ktoś  kto pomoże usunąć mi tego szkodnika z mojego komputera? oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem .

 Mieszkańcy Ińska został uruchomiony specjalny rachunek banku PKO BP na pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 7,22% na założenie gazu  warto skorzystać … pozdrawiam i życze miłego dnia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, teresadec napisał:

 Mieszkańcy Ińska został uruchomiony specjalny rachunek banku PKO BP na pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 7,22% na założenie gazu  warto skorzystać … pozdrawiam i życze miłego dnia

pomału dojdziemy do ładu i normalności w  naszym zwierzyńcu … do dzieła 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, teresadec napisał:

 Mieszkańcy Ińska został uruchomiony specjalny rachunek banku PKO BP na pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 7,22% na założenie gazu  warto skorzystać … pozdrawiam i życze miłego dnia

warto skorzystać inicjatywa należy do Was   program PKOBR…." bankobranie"     twoja sprawa na co przeznaczysz kase

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, teresadec napisał:

warto skorzystać inicjatywa należy do Was   program PKOBR…." bankobranie"     twoja sprawa na co przeznaczysz kase

 Dotarła do mnie wiadomość ze granica bankobrania nie ma limitu zatem warto skorzystać by spłacić te na wysoki procent..... pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sasiadka napisał:

.,,,,Zapisz się Pani do Partii Komunistycznej i będzie spokój.Bo tam się rozwija Komuna na wielką skalę.

Tak niedawno ktoś bez imienia opisywał p  Działszewska jaka z  niej komusza pokraka i komuszka  to są słabe epitety  przypomnij sobie  jeden z drugim  ja się tym nie zajmowałam   bo rozmówcy  to ludzie którzy swoją ogładę i wiedze mierzyli wysokością    pięter Uczelni,  A do jakieś partii zawsze można wstąpić nie tracąc  swojej osobowości. dla mnie to bardzo ważne by być człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu mieć godność . …. marna z Ciebie sąsiadka ….pozdrów mamę

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, teresadec napisał:

Tak niedawno ktoś bez imienia opisywał p  Działszewska jaka z  niej komusza pokraka i komuszka  to są słabe epitety  przypomnij sobie  jeden z drugim  ja się tym nie zajmowałam   bo rozmówcy  to ludzie którzy swoją ogładę i wiedze mierzyli wysokością    pięter Uczelni,  A do jakieś partii zawsze można wstąpić nie tracąc  swojej osobowości. dla mnie to bardzo ważne by być człowiekiem w pełnym tego słowa znaczeniu mieć godność . …. marna z Ciebie sąsiadka ….pozdrów mamę

Nie pisz babo bzdur jesteś chora idź na leczenie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kod napisał:

Pan z góry ma rację 

Jeśli pan to raczej z dołu... to  jemu baba przyprawiła rogi... szkoda chłopa  ale no cóż on wyraził zgodę  na bycie ROGACZEM.... pomógł mu kol JURECZEK- ogóreczek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Baska napisał:

Nie pisz babo bzdur jesteś chora idź na leczenie

agnieszka uważaj żebyś nie musiała bo mało ci brakowało tak niedawno piałaś razem z chłopem  was jest dwóch na leczenie … a w dzisiejszym czasie modne jest chodzić do psychologa  modne to tylko w dużym mieście a na wiosce ludzie odrabiają d*** bez podpisu , chciałaś coś osiągnąć ale brak wiedzy powalił cię na kolana …  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Teresa napisał:

Michał bardzo obrażony że ktoś mu uwagę zwrócił, ale czemu jego wpis jest o 14 kiedy powinien pracować dla dobra gminy. Widać już kto siedzi na Fb i cafe. Pozdrawiam Tereska 

Agnisia znowu robisz błąd.... widać braki w uzębieniu …. podpisz się wszak masz po chłopie nazwisko 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...