Skocz do zawartości

Bus Fedenczak


Matka

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, wyborca napisał:

Zadający: Marysia

Pytanie: Witam. Dlaczego świetlica w Linowku nie jest oddana do użytku w formie świetlicy dla dzieci? Dzieci na tej wiosce nie mają się gdzie podziać ,nawet nie posiadają boiska do gry ,bo 'soltys' postawił śmieszna wiatę na starym boisku przy PGErze która i tak nie jest użytkowana bo ciągle tam jest nie skoszone (było raz od maja skoszone)ani nie ma żadnej ławki. Następne pieniądze wydane w błoto.

Odpowiedź:

Witam Pani Marysiu,

Z początkiem sierpnia 2019 roku ukończony został remont świetlicy wiejskiej w Linówku. Do tej pory nie odbyło się spotkanie z Radą Sołecką, na którym zostanie omówiona forma aktywności w tej świetlicy. 

Odnośnie drugiej części pytania - nie wydaje mi się, żeby pan sołtys bez porozumienia z mieszkańcami zrealizował budowę wspomnianej wiaty. 

Trudno mi się w tej sprawie wypowiadać, ponieważ nie uczestniczyłem w realizacji wiaty i nie wiem, jaka była intencja pana sołtysa i mieszkańców, którzy zdecydowali o tym przedsięwzięciu. Nie wydaje mi się, żeby zasadnym było krytykowanie pracy sołtysa sołectwa Linówko, ponieważ w mojej ocenie jest on bardzo aktywny i oddany swojej społecznej misji. Pozwolę sobie też zwrócić uwagę na fakt, że może zasadnym by było nawiązanie współpracy z panem sołtysem na rzecz sołectwa a nie krytykowanie go. Z tego co go znam, jest to osoba chętna do podejmowania wspólnych inicjatyw.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

02poniedziałekWRZ2019

Zadający: Jacek

Pytanie: Panie Burmistrzu, napisał Pan: "Postaramy się oznakować teren strzeżonego kąpieliska i zamontować kosze na pomoście." W wodzie, na pomoscie i oczywiście w piasku jest jedno wielkie kiepowisko. Co Pan zrobił w ramach tego starania się? Bo nawet wyraźnego oznakowania nie było.

Odpowiedź:

Witam Panie Jacku,

Oczywiście teraz Pan próbuje wprowadzać w błąd. Plaża jest oznakowana. Zakupiono nowe jednolite regulaminy i zamontowano po obu stronach kąpieliska strzeżonego, dołożono infrastruktury towarzyszącej t.j. ławki, kosze na śmieci, altanki czy stoły. Nie zamontowaliśmy koszy na pomoście ze względu na brak funduszy w roku bieżącym. Skoro widzi Pan, że ktoś zaśmieca plażę to dlaczego Pan nie reaguje w odpowiednim momencie? 

Z poważaniem

Jacek Liwak Burmistrz Ińska

11niedzielaSIE2019

Zadający: Turysta

Pytanie: Czy zamierza pan sprowadzić do Ińska maszynę do sprzątania plaży żeby przesiala piach? Ilość brudu w nim przeraża.

Odpowiedź:

Witam Pana/Panią,

Sprawdzimy możliwości sprowadzenia takiej maszyny. Jeżeli są firmy w okolicy, które tym się zajmują będzie to możliwe.

Niestety nie wszyscy ludzie są w porządku i pomimo tego, że w na Plaży Miejskiej w Ińsku znajduje się obecnie więcej śmietników to ukrywają swoja śmieci w piachu.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

 

Odpowiedzi Burmistrza to:buta,arogancja i chamstwo.

Takimi tekstami na pytania wyborców odpowiada PSLowska władza. Zawsze to samo ...ja nic nie wiem nie widziałem nie mojej gestii. Ludzie te kolejne 5 lat to tylko będzie trwanie w tym maraźmie. A polonista nawet na wasze pytania po polsku składniowo odpowiedzieć nie potrafi. Już po pierwszej kadencji stać ich na nowe auta, budowę domów, mieszkania. Tylko ciągle czytam słowa Liwaka "w budżecie na ten rok nie ma pieniędzy " i tak lecą kolejne lata.

Odnośnik do odpowiedzi
Wystarczy nie kraść

Słoma w gminie Ińsko czuje się bezkarnie .Hasło wyborcze jak za dawnych układów.Wystarczy "swoich" wkręcić na stołki a reszta sama się ułoży.Tępy,bezmyślny suwerenie po tylu latach nadal jesteś niekumaty? Przecież oni dla gminy nic nie zrobili,wszystko jedzie na słomianych układach.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchając Kosiniak można by pomyśleć,że PSL nigdy nie współrządził.Poustawiali swoje rodzinne klany i udają świętych.Ich celem jest powrót do koryt,które utracili.Przy okazji okazuje się ,że gmina Ińsko nie uznaje Barzkowic bo to obecnie domena PiS.Wolą zorganizować w tym samym czasie swoje propagandowe dożynki.Liderzy tej opcji nie znający się w ogóle na rolnictwie mają aspiracje na poselskie stołki.A przecież zasługują co najwyżej na krytykę swojego nieróbstwa i pasożytnicze życie.Co zrobił Liwak i jego trupa poza kasowaniem zbyt wysokich pensji? Pierdzistołki bez zasad moralnych i honoru.Kasa to ich cel jak widać po skali wzbogacenia się na tle gminnych osiągnięć.Gmina wydaje się nie kumata ale wybory 13 października powinny obudzić tych najmniej aktywnych wyborczo.Dla dobra ich dzieci i wnuków.Precz z komuną,słomą i platfusami.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...