Skocz do zawartości

Bus Fedenczak


Matka

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jestem,czy nasza wladza zrobi krok w strone uczacej sie mlodziezy i zorganizuje wczesniejszy dojazd do Stargardu. W wiekszosci szkol srednich od tego roku lekcje zaczynaja sie o 7.30 mlodziez z Inska o tej godzinie dopiero jest w Stargardzie ,a gdzie dojscie do szkoly? Wieksza czesc pierwszej lekcji przepada.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Matka napisał:

Ciekawa jestem,czy nasza wladza zrobi krok w strone uczacej sie mlodziezy i zorganizuje wczesniejszy dojazd do Stargardu. W wiekszosci szkol srednich od tego roku lekcje zaczynaja sie o 7.30 mlodziez z Inska o tej godzinie dopiero jest w Stargardzie ,a gdzie dojscie do szkoly? Wieksza czesc pierwszej lekcji przepada.

Nasza władza nie stara się ani trochę by przywrócić zlikwidowane autobusy. Wszystkie gminy o to zabiegają tylko nie nasza. Rządzi PSL zapamiętajcie wyborcy bo to partia kieszonkowa i ze słomy. Nic dla dobra wspólnego nie zrobi. Tylko na dożynkach i imprezach bywają by napić i najeść się za darmo.

34 minut temu, Naplebanie! napisał:

a kogo to obchodzi poza tobą?

Wszystkich nas obchodzi! Nie tylko Matkę która troszczy się o dziecko ale sama młodzież i starsi ludzie którzy do lekarza muszą najmować sąsiadów czy okolicznych znajomych. Taki jak ty trep tego problemu przecież nie widzi bo na żerowaniu dorobiłeś się szybko. Wystarczy tylko spojrzeć czym jeździsz.

Odnośnik do odpowiedzi
23 godzin temu, Matka napisał:

Ciekawa jestem,czy nasza wladza zrobi krok w strone uczacej sie mlodziezy i zorganizuje wczesniejszy dojazd do Stargardu. W wiekszosci szkol srednich od tego roku lekcje zaczynaja sie o 7.30 mlodziez z Inska o tej godzinie dopiero jest w Stargardzie ,a gdzie dojscie do szkoly? Wieksza czesc pierwszej lekcji przepada.

Temat bardzo ważny.Dowozami zajmuje sie starostwo,ale jeśli jest taki problem,prosze zgłosić go do burmistrza Pana Liwaka.Na pewno pomoże.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wiem napisał:

Temat bardzo ważny.Dowozami zajmuje sie starostwo,ale jeśli jest taki problem,prosze zgłosić go do burmistrza Pana Liwaka.Na pewno pomoże.

A to Pan Liwak tak  hermetycznie zamknięty że nie wie o problemach dojazdów. Przecież to za jego rządów zniknął autobus bezpośredni z i do Szczecina. Co to za gospodarz?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jaki napisał:

Niech idą do internatu.Kogo obchodzi jakiś rozwydrzony dzieciak.

Ty Jaki rozumiem nie masz dzieci ,i jestes zakochanym w sobie bufonem.Z bierzacymi informacjami tez jestes do tylu.W internacie nie ma miejsc dla wszystkich ,do szkol poszly dwa roczniki plus klasy od 2 do 4 .A po za tym ,jezeli nie masz dzieci ,ktorych ten problem dotyczy ,to po jakiego grzyba sie tu wypowiadasz. Ten jak to stwierdziles rozwydrzony dzieciak kiedys bedzie zapieprzal na Twoja emeryturke .

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, hahaha napisał:

A to Pan Liwak tak  hermetycznie zamknięty że nie wie o problemach dojazdów. Przecież to za jego rządów zniknął autobus bezpośredni z i do Szczecina. Co to za gospodarz?

A co ma Burmistrz do kursów autobusów ? Magiczne czary mary ? Co nie wiecie jeden z drugim, że to przewoźnik decyduje czy mu się opłaca jeździć czy nie ? To jest zwyczajny biznes a nie akcja charytatywna. Tylko obecna "władza", próbuje jednym zabrać a drugiemu dołożyć, aby autobusy mogły wozić jednego pasażera na trasie ! Tak rządzą populiści, ale już się połapali, że nie będzie zbyt wielu wielbicieli za przywrócenie połączeń, bo to są małe pipidówki z kilkoma dziatkami i paroma wnuczkami, których rodziców nie stać na samochód aby dowieźć dzieciaki do szkół !!

Odnośnik do odpowiedzi
O dzieci to trzeba dbać!
8 minut temu, Matka napisał:

Ty Jaki rozumiem nie masz dzieci ,i jestes zakochanym w sobie bufonem.Z bierzacymi informacjami tez jestes do tylu.W internacie nie ma miejsc dla wszystkich ,do szkol poszly dwa roczniki plus klasy od 2 do 4 .A po za tym ,jezeli nie masz dzieci ,ktorych ten problem dotyczy ,to po jakiego grzyba sie tu wypowiadasz. Ten jak to stwierdziles rozwydrzony dzieciak kiedys bedzie zapieprzal na Twoja emeryturke .

No w enerdeTak zapieprzają te wasze dzieciaki.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

A co ma Burmistrz do kursów autobusów ? Magiczne czary mary ? Co nie wiecie jeden z drugim, że to przewoźnik decyduje czy mu się opłaca jeździć czy nie ? To jest zwyczajny biznes a nie akcja charytatywna. Tylko obecna "władza", próbuje jednym zabrać a drugiemu dołożyć, aby autobusy mogły wozić jednego pasażera na trasie ! Tak rządzą populiści, ale już się połapali, że nie będzie zbyt wielu wielbicieli za przywrócenie połączeń, bo to są małe pipidówki z kilkoma dziatkami i paroma wnuczkami, których rodziców nie stać na samochód aby dowieźć dzieciaki do szkół !!

Ma duzo,bo to on zglasza problem do przewoznika.W naszych sasiednich gminach ,chociaz tez sa to pipidowki jezdzi nawet po dwoch przewoznikow i jakos wyraznie to sie im oplaca.W Insku by wystarczylo gdyby przesunac godzine kursu z 6.30 na 6.00 i juz by tego problemu nie bylo. Po drugie wiekszosc rodzicow pracuje i nie maja mozliwosci odwozic ich do odleglych szkol.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gosc napisał:

Ma duzo,bo to on zglasza problem do przewoznika.W naszych sasiednich gminach ,chociaz tez sa to pipidowki jezdzi nawet po dwoch przewoznikow i jakos wyraznie to sie im oplaca.W Insku by wystarczylo gdyby przesunac godzine kursu z 6.30 na 6.00 i juz by tego problemu nie bylo. Po drugie wiekszosc rodzicow pracuje i nie maja mozliwosci odwozic ich do odleglych szkol.

A co ty myślisz, że Gmina nie zgłosiła problemu ? Nie tylko w Starostwie Stargardzkim ale także w Starostwie Drawskim, bo i tam uczniowie uczęszczają do szkół ! Zgłoszenie problemu to jedno a przychylność przewoźnika to drugie. Niestety tylko od tzw. dobrej woli przewoźnika, zależy pomyślne załatwienie sprawy dla naszej młodzieży. Urząd nie ma środków przymusu, chyba że by wysłać kilku "karków" z pałami do Fedeńczaka czy innego takiego, aby go poprosili w imieniu mieszkańców ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gosc napisał:

Ma duzo,bo to on zglasza problem do przewoznika.W naszych sasiednich gminach ,chociaz tez sa to pipidowki jezdzi nawet po dwoch przewoznikow i jakos wyraznie to sie im oplaca.W Insku by wystarczylo gdyby przesunac godzine kursu z 6.30 na 6.00 i juz by tego problemu nie bylo. Po drugie wiekszosc rodzicow pracuje i nie maja mozliwosci odwozic ich do odleglych szkol.

Car i włatca kaczyński nie ma dzieci i gówno kogo obchodzi czym te wasze dzieci i gdzie bdą jedziły!

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, ubecja napisał:

nie o dzieci chodzi ale o starych durniów,którzy nie "zdanżają" do pracy w energetyce"=_))))zamknęli im posterunek energetyczny w ińsku i problemik?:-)

Posterunek energetyczny juz dawno zamkniety ,a lekcje przelozone na wczesniejsza godzine od tego roku.Wiec zastanow sie co piszesz.Rodzice ktorych stac ,gdzie dzieci nie maja miejsca w internacie przebywaja na stancjach lub po rodzinach .A i tak zostaje duza czesc mlodziezy ,ktora dojezdza i godziny dojazdow im nie pasuja.Najbardziej pokrzywdzona jest mlodziez mieszkajaca na wioskach ,gdzie od busa musza isc jeszcze pare km na pieszo.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wy kochani lubicie robić sami sobie problem. MYŚLICIE ŻE AKURAT  C a f E rozwiąże wasz problem. Masz problem idź do burmistrza (od tego on jest i od tego bierze kasę) , chyba że nie masz odwagi bronić tego co uważasz za słuszne. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Wtf napisał:

Jak wy kochani lubicie robić sami sobie problem. MYŚLICIE ŻE AKURAT  C a f E rozwiąże wasz problem. Masz problem idź do burmistrza (od tego on jest i od tego bierze kasę) , chyba że nie masz odwagi bronić tego co uważasz za słuszne. 

Raczej nie mam odwagi iść do burmistrza który już mi powiedział że to nie jest jego problem bo nie leży to w gestii jego. To po co mam iść. Wy w tej gminie jesteście przecież sami dla siebie nie dla ludzi. Od dziś są targi rolne w Barzkowicach a niemota z PSL wymyślił dożynki w Ińsku. Bawcie się z Rzepą dobrze a i tak do  sejmu nie wejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, słowa słowa napisał:

Raczej nie mam odwagi iść do burmistrza który już mi powiedział że to nie jest jego problem bo nie leży to w gestii jego. To po co mam iść. Wy w tej gminie jesteście przecież sami dla siebie nie dla ludzi. Od dziś są targi rolne w Barzkowicach a niemota z PSL wymyślił dożynki w Ińsku. Bawcie się z Rzepą dobrze a i tak do  sejmu nie wejdzie.

Będzie jak ze zmianą granic, "To nie kiełbasa wyborcza, nie dla mnie!".

Odnośnik do odpowiedzi

Zadający: Marysia

Pytanie: Witam. Dlaczego świetlica w Linowku nie jest oddana do użytku w formie świetlicy dla dzieci? Dzieci na tej wiosce nie mają się gdzie podziać ,nawet nie posiadają boiska do gry ,bo 'soltys' postawił śmieszna wiatę na starym boisku przy PGErze która i tak nie jest użytkowana bo ciągle tam jest nie skoszone (było raz od maja skoszone)ani nie ma żadnej ławki. Następne pieniądze wydane w błoto.

Odpowiedź:

Witam Pani Marysiu,

Z początkiem sierpnia 2019 roku ukończony został remont świetlicy wiejskiej w Linówku. Do tej pory nie odbyło się spotkanie z Radą Sołecką, na którym zostanie omówiona forma aktywności w tej świetlicy. 

Odnośnie drugiej części pytania - nie wydaje mi się, żeby pan sołtys bez porozumienia z mieszkańcami zrealizował budowę wspomnianej wiaty. 

Trudno mi się w tej sprawie wypowiadać, ponieważ nie uczestniczyłem w realizacji wiaty i nie wiem, jaka była intencja pana sołtysa i mieszkańców, którzy zdecydowali o tym przedsięwzięciu. Nie wydaje mi się, żeby zasadnym było krytykowanie pracy sołtysa sołectwa Linówko, ponieważ w mojej ocenie jest on bardzo aktywny i oddany swojej społecznej misji. Pozwolę sobie też zwrócić uwagę na fakt, że może zasadnym by było nawiązanie współpracy z panem sołtysem na rzecz sołectwa a nie krytykowanie go. Z tego co go znam, jest to osoba chętna do podejmowania wspólnych inicjatyw.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

02poniedziałekWRZ2019

Zadający: Jacek

Pytanie: Panie Burmistrzu, napisał Pan: "Postaramy się oznakować teren strzeżonego kąpieliska i zamontować kosze na pomoście." W wodzie, na pomoscie i oczywiście w piasku jest jedno wielkie kiepowisko. Co Pan zrobił w ramach tego starania się? Bo nawet wyraźnego oznakowania nie było.

Odpowiedź:

Witam Panie Jacku,

Oczywiście teraz Pan próbuje wprowadzać w błąd. Plaża jest oznakowana. Zakupiono nowe jednolite regulaminy i zamontowano po obu stronach kąpieliska strzeżonego, dołożono infrastruktury towarzyszącej t.j. ławki, kosze na śmieci, altanki czy stoły. Nie zamontowaliśmy koszy na pomoście ze względu na brak funduszy w roku bieżącym. Skoro widzi Pan, że ktoś zaśmieca plażę to dlaczego Pan nie reaguje w odpowiednim momencie? 

Z poważaniem

Jacek Liwak Burmistrz Ińska

11niedzielaSIE2019

Zadający: Turysta

Pytanie: Czy zamierza pan sprowadzić do Ińska maszynę do sprzątania plaży żeby przesiala piach? Ilość brudu w nim przeraża.

Odpowiedź:

Witam Pana/Panią,

Sprawdzimy możliwości sprowadzenia takiej maszyny. Jeżeli są firmy w okolicy, które tym się zajmują będzie to możliwe.

Niestety nie wszyscy ludzie są w porządku i pomimo tego, że w na Plaży Miejskiej w Ińsku znajduje się obecnie więcej śmietników to ukrywają swoja śmieci w piachu.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

 

Odpowiedzi Burmistrza to:buta,arogancja i chamstwo.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...