Skocz do zawartości

Wybory do PE


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, gosc napisał:

nastepny wpis nienawisci.

A tobie płacą od godziny czy od wpisów? PSL wszędzie umiera i w przyszłych wyborach jest spora szansa na to, że zniknie z sejmu ale w Ińsku dla władzy czas się zatrzymał. Ińsko jeszcze na tym zdąży stracić

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jak napisał:

Patrz cwelu ile tu normalności...nienawiść siejesz ty wykolejeńcu...cooo jak włazileś rzepie w zad? Wazeliną czy masłem?

Skad ty wiesz kim ja jestem? Wyzywasz wszystkich od lewa do prawa a sam pewnie jestes aniolek. 

Przestan ziac nienawisciom bo sie rozchorujesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie masz h***
18 minut temu, gosc napisał:

nastepny wpis nienawisci.

Patrzcie Państwo...jak obrażał Matkę Boską dla nas świętą nie było nienawiści, jak kpili udając odprawianą mszę nie było nienawiści,  jak mówią że wyborca PIS to głupek, ciemnota, nieuk to nie ma nienawiści, jak chodzą na marsze zboków z LGBT nie ma nienawiści, jak biją brawo gdy mówią że katolik świnia taplająca się w błocie to nie ma nienawiści, jak dźgają nożem księży to nie jest mowa nienawiść. Za normę uważa życie dwóch facetów razem, dwóch bab razem, mają zapędy żeby mogli adoptować dzieci żeby je gwałcić i kazać sie masturbować. Spierdalaj skurwysynie bo jak bym wiedział kim jesteś już byś h*** nie miał!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, gosc napisał:

Skad ty wiesz kim ja jestem? Wyzywasz wszystkich od lewa do prawa a sam pewnie jestes aniolek. 

Przestan ziac nienawisciom bo sie rozchorujesz.

Oczywiście że wiem kim jesteś s********** ZBOCZONYM....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak trzymamy prawi
3 minuty temu, nie masz h*** napisał:

Patrzcie Państwo...jak obrażał Matkę Boską dla nas świętą nie było nienawiści, jak kpili udając odprawianą mszę nie było nienawiści,  jak mówią że wyborca PIS to głupek, ciemnota, nieuk to nie ma nienawiści, jak chodzą na marsze zboków z LGBT nie ma nienawiści, jak biją brawo gdy mówią że katolik świnia taplająca się w błocie to nie ma nienawiści, jak dźgają nożem księży to nie jest mowa nienawiść. Za normę uważa życie dwóch facetów razem, dwóch bab razem, mają zapędy żeby mogli adoptować dzieci żeby je gwałcić i kazać sie masturbować. Spierdalaj skurwysynie bo jak bym wiedział kim jesteś już byś h*** nie miał!

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nie masz h*** napisał:

Patrzcie Państwo...jak obrażał Matkę Boską dla nas świętą nie było nienawiści, jak kpili udając odprawianą mszę nie było nienawiści,  jak mówią że wyborca PIS to głupek, ciemnota, nieuk to nie ma nienawiści, jak chodzą na marsze zboków z LGBT nie ma nienawiści, jak biją brawo gdy mówią że katolik świnia taplająca się w błocie to nie ma nienawiści, jak dźgają nożem księży to nie jest mowa nienawiść. Za normę uważa życie dwóch facetów razem, dwóch bab razem, mają zapędy żeby mogli adoptować dzieci żeby je gwałcić i kazać sie masturbować. Spierdalaj skurwysynie bo jak bym wiedział kim jesteś już byś h*** nie miał!

no prosze coraz lepiej ci idzie z tom nienawisciom. to chyba juz choroba nieuleczalna, nie nauczono cie w domu milosci i szacunku do ludzi?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gosc napisał:

no prosze coraz lepiej ci idzie z tom nienawisciom. to chyba juz choroba nieuleczalna, nie nauczono cie w domu milosci i szacunku do ludzi?

Nikt nie ma szacunku do PSLowskiego analfabetyzmu, który doprowadzi tę gminę o ruiny...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, gość napisał:

Nikt nie ma szacunku do PSLowskiego analfabetyzmu, który doprowadzi tę gminę o ruiny...

jaki psl? w insku sie liczom ludzie a nie partie. insko kwitnie, droga jest nowe molo jest, wieza jest, praca jest, o co ci chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, gosc napisał:

jaki psl? w insku sie liczom ludzie a nie partie. insko kwitnie, droga jest nowe molo jest, wieza jest, praca jest, o co ci chodzi?

Tak, tak. Pochwal się jeszcze kiedy spowiedź z grzechów będzie.

11 minut temu, gosc napisał:

faktycznie kiedy w Ińsku współrządziło PiS w postaci atamana Terebeciuka to gmina podupadała

Ty widać, że nie stąd bo takie głupoty jak ataman przy władzy może tylko przyjezdne drobnomieszczaństwo pieprzyć. Ale spokojnie, wy też się będziecie spowiadać ze swoich grzechów przed Ińską społecznością.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogdan jesteś współodpowiedzialny za Klimka i wiele innych rzeczy, za które jako ówczesny przewodniczący rady podejmowałeś z ówczesnym burmistrzem.

Są przecież na YT stare nagrania z sesji jak Szafran nagrywał.

Terebeciuk to największa zakała gminy Ińsko i mam nadzieję, że ten potomek osoby, która miała wyrok śmierci za UPA nigdy już w Ińsku nie będzie piastował funkcji. (śmiechu warte a nie PiS w Ińsku) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, gosc napisał:

Bogdan jesteś współodpowiedzialny za Klimka i wiele innych rzeczy, za które jako ówczesny przewodniczący rady podejmowałeś z ówczesnym burmistrzem.

Są przecież na YT stare nagrania z sesji jak Szafran nagrywał.

Terebeciuk to największa zakała gminy Ińsko i mam nadzieję, że ten potomek osoby, która miała wyrok śmierci za UPA nigdy już w Ińsku nie będzie piastował funkcji. (śmiechu warte a nie PiS w Ińsku) 

Grozisz? To twoja mowa miłości? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, gosc napisał:

Bogdan jesteś współodpowiedzialny za Klimka i wiele innych rzeczy, za które jako ówczesny przewodniczący rady podejmowałeś z ówczesnym burmistrzem.

Są przecież na YT stare nagrania z sesji jak Szafran nagrywał.

Terebeciuk to największa zakała gminy Ińsko i mam nadzieję, że ten potomek osoby, która miała wyrok śmierci za UPA nigdy już w Ińsku nie będzie piastował funkcji. (śmiechu warte a nie PiS w Ińsku) 

Brakuje fleszy w Ińsku :D? Spoko, niedługo będą :D!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość napisał:

Dzień Dobry TVN nadaje bezposrednią transmisję z Ińska.

TVN ? Przecież to propagandowa tuba POst KOmuny,gumiaków,SLD i zboków.Aha jeszcze resortowych znajdów.Inaczej całego bagna opozycji totalitarnej. Tfu na zdrajców.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, śmierdzi napisał:

TVN ? Przecież to propagandowa tuba POst KOmuny,gumiaków,SLD i zboków.Aha jeszcze resortowych znajdów.Inaczej całego bagna opozycji totalitarnej. Tfu na zdrajców.

ogladalem dzisiaj ten program, nic takiego co piszesz tam nie było. Chwalili insko, przyrode, piekno, molo, wieza, czyste jezioro. mnie tez sie to podobalo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gosc napisał:

ogladalem dzisiaj ten program, nic takiego co piszesz tam nie było. Chwalili insko, przyrode, piekno, molo, wieza, czyste jezioro. mnie tez sie to podobalo.

Jasne wpuszczono pewną panią z dziećmi i tak sobie kamera tą sieczkę pokazała. Ale promocja! Margaret wam załatwiła za maszt pleya . Taka wieża co z niej nic nie widać lepiej z brzegu patrzeć. Teraz wiadomo dlaczego kontener sanitarny postawiono i Irenka z Bogdanem ściereczką czyścili. Ale zaszczyt i promocja dobrze że przewróconą toi tojkę zabrali.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, siara napisał:

Jasne wpuszczono pewną panią z dziećmi i tak sobie kamera tą sieczkę pokazała. Ale promocja! Margaret wam załatwiła za maszt pleya . Taka wieża co z niej nic nie widać lepiej z brzegu patrzeć. Teraz wiadomo dlaczego kontener sanitarny postawiono i Irenka z Bogdanem ściereczką czyścili. Ale zaszczyt i promocja dobrze że przewróconą toi tojkę zabrali.

Mnie się wydaje, że jesteś stara, zmierzła, głupia baba, co jej się nic nie podoba.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gostek napisał:

Mnie się wydaje, że jesteś stara, zmierzła, głupia baba, co jej się nic nie podoba.

Mowa miłości PSLGBT i reżimowej tvn 

3 minuty temu, gosc napisał:

te postkomunistyczne pisowce w Ińsku to jednak banda idiotów jest ehhhh

Mowa miłości dwa....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...