Skocz do zawartości

Wybory do PE


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, lol napisał:

k**** filozof się znalazł. Kryzys przyjdzie jak platfusy i słomiaki z pzl dojdą do władzy. Oni wszystko sami przejedzą bo tylko oni mają monopol na godne życie. My mieszkańcy jesteśmy prostactwem i przekupnym motłochem za 500+ litości. Tylko skończony idiota pójdzie na was głosować dziady z lgbt grrrr

Otoż to. Tak było jest i będzie!

Za trzy dni będziemy wiedzieć czy gmina jest na dnie,czy wierzy w działania PiS. Jak do tej pory była opanowana przez POst Komunę i słomę.A przecież 2/3 żyje dzięki działaniom obecnej ekipy rządzącej. Czyżby ludzie tego nie rozumieli? A może są zastraszani i przekupowani.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, gosc napisał:

ty tu taką nagonkę w jedna stronę robisz, że aż mnie do do pisu zniechęcasz, taki to odwrotny skutek twoje wpisy robią

PIS jest Święty. Żadnego kolesiostwa  tam nie ma. Premier mówi tylko prawdę i to on wprowadził nas do UE. Reforma edukacji jest udana w 100%, ludzie wstali z kolan,  nic nie drożeje. Tylko układ ubecko-zydowski broni się przed zwycięstwem "dobrej zmiany".  Kler na szczęście jest całkowicie neutralny!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TVN mowa nienawiści
29 minut temu, Janek napisał:

PIS jest Święty. Żadnego kolesiostwa  tam nie ma. Premier mówi tylko prawdę i to on wprowadził nas do UE. Reforma edukacji jest udana w 100%, ludzie wstali z kolan,  nic nie drożeje. Tylko układ ubecko-zydowski broni się przed zwycięstwem "dobrej zmiany".  Kler na szczęście jest całkowicie neutralny!

za dużo oglądasz TVNu Janek , mowa nienawiści . Już tu jeden wypisywał o naszych podatkach , w polityce nikt nie jest święty jednak ja wybieram mniejsze zło nie tylko dla mnie , ale i dla Polski . Głosuję na PiS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, TVN mowa nienawiści napisał:

za dużo oglądasz TVNu Janek , mowa nienawiści . Już tu jeden wypisywał o naszych podatkach , w polityce nikt nie jest święty jednak ja wybieram mniejsze zło nie tylko dla mnie , ale i dla Polski . Głosuję na PiS

TVN to USA. Nasi Sojusznicy,  u których wydajemy sporo kasy... 

Mowa nienawiści. Dobre :). Ale czego się spodziewac od kogoś,  kto dzięki własnej pracy 500zl widział tylko u kogoś. Głosuj jak chcesz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TVN mowa nienawiści napisał:

za dużo oglądasz TVNu Janek , mowa nienawiści . Już tu jeden wypisywał o naszych podatkach , w polityce nikt nie jest święty jednak ja wybieram mniejsze zło nie tylko dla mnie , ale i dla Polski . Głosuję na PiS

Popieram👏👏👏👏👏

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla ciekawych

posłuchajcie jakimi metodami wygrywa PO zanim pójdziecie głosować

 

https://www.youtube.com/watch?v=FF9Itc3EX0w

https://www.youtube.com/watch?v=6FzBccqpNH0

https://www.youtube.com/watch?v=o8B0xdg56wA

https://www.youtube.com/watch?v=663UUctetiQ

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej namolnie i z "kumplami" walczy o koryto "przyjaciel" lokalnych gumiaków Rzodkiewka. Stworzył system ,który pozwala na dotacje w zamian za głosy.I tak to leci.Dzisiaj będziemy wiedzieć jak POst KOmuna i słoma miele lokalną społeczność.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd na to,że gumiaki kończą swój żywot.Do kogo teraz przykleicie się lokalna słomo? Wracam do kwestii opcji PiS.Takiej opcji nie ma w tej gminie a ci co się za nią przedstawiają nic sobą nie reprezentują.Czas aby PiS ogólnokrajowy wyciągnął wnioski przed jesiennymi wyborami.Bo znowu przegra z POst KOmuną.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepsze jutro!

Jestem dumny z Ińska! Jak się uda zachować podobny wynik w rządowych to można z czystym sumieniem powiedzieć, że idzie nowe, lepsze 😊 Gratuluję nam wszystkim bo udowodniliśmy, że stawiamy dobro Polski ponad wszystko 👍 Bogdan, wielkie dzięki!

Cała gmina: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/gm/321405
Miasto: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/482877
Sołectwa: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/482878

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lepsze jutro! napisał:

Jestem dumny z Ińska! Jak się uda zachować podobny wynik w rządowych to można z czystym sumieniem powiedzieć, że idzie nowe, lepsze 😊 Gratuluję nam wszystkim bo udowodniliśmy, że stawiamy dobro Polski ponad wszystko 👍 Bogdan, wielkie dzięki!

Cała gmina: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/gm/321405
Miasto: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/482877
Sołectwa: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/482878

 

Na portalu cicho sza nawet wyników nie wkleili😆 dalej Kamysz z Rzepą w kotle rybną mieszają. To samo z Naszym Miastem. Niech mieszkańcy odpowiednio odczytają preferencje tych portali. Brawo PIS brawo My.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to,że ludzie z okolicznych wsi są mądrzejsi od tzw.miastowych.Chociaż i tutaj prawie fifty X fifty. Nie rozumiem tylko poparcia dla zboków? Mówi się ,że jest tutaj burdelowe towarzycho do wynajęcia. Ale,że także dla zboków? Mam nadzieję ,że jesienią i odmieńcy i gumiaki popłyną ściekiem. Na szczęście komuchy już wymierają co widać p ilości głosów.

Jeżeli czegoś brakuje to najbardziej prężnej komórki PiS,która by przyciągała młode pokolenia.Tłumaczyła na czym polega realizowany program a co to jest bazowanie na działaniach innych (mam tutaj na myśli drogę wojewódzką czy też obiekty zafundowane za państwowe (czyli znowu nasze środki) pod egidą IPK i wsparciu gumiaków.Jest ponad 4 miesiące na zwiększenie poparcia dla PiS-u jako realnej,rzeczywistej siły sprawczej. Mądrości podobnego a nawet wyższego wyboru życzę szczególnie młodym , bo im powinno najbardziej zależeć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, real napisał:

Wygląda na to,że ludzie z okolicznych wsi są mądrzejsi od tzw.miastowych.Chociaż i tutaj prawie fifty X fifty. Nie rozumiem tylko poparcia dla zboków? Mówi się ,że jest tutaj burdelowe towarzycho do wynajęcia. Ale,że także dla zboków? Mam nadzieję ,że jesienią i odmieńcy i gumiaki popłyną ściekiem. Na szczęście komuchy już wymierają co widać p ilości głosów.

Jeżeli czegoś brakuje to najbardziej prężnej komórki PiS,która by przyciągała młode pokolenia.Tłumaczyła na czym polega realizowany program a co to jest bazowanie na działaniach innych (mam tutaj na myśli drogę wojewódzką czy też obiekty zafundowane za państwowe (czyli znowu nasze środki) pod egidą IPK i wsparciu gumiaków.Jest ponad 4 miesiące na zwiększenie poparcia dla PiS-u jako realnej,rzeczywistej siły sprawczej. Mądrości podobnego a nawet wyższego wyboru życzę szczególnie młodym , bo im powinno najbardziej zależeć.

Do jesieni daleko, kasa na kiełbaskę wyborczą się skończyła, mafia VAT-owska nie siedzi !! W kolejce po paróweczki już nóżkami przebierają fizjoterapeuci, niepełnosprawni, lekarze-rezydenci, nauczyciele ect, ect ! Jak kaczor nie przyśpieszy wyborów, to późną jesienią będzie klęska !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koniec kliki

Martwcie się o soją kasę gumiaki ,wam ona już się skończyła.A to że stoją w kolejce i przebierają nogami? To spadek po was i po PO.Co do klęski to liczę na nią tylko że waszą,ostateczną.Słoma nie ma racji bytu.To spadek ZSL oparty na pseudorolnikach z miast.Na dodatek cuchniecie zdradą narodową i zbokami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dzban napisał:

🙈 jprd ale z Ciebie dzban....45% poparcia a KE 38% to przegrali😱

No i dzbany właśnie podnoszą podatki.  Za śmieci to już hańba. Śmieci w rowach i dzikich wysypisk będzie coraz więcej . Taka to gospodarka odpadami. Życie na koszt biednych na których pzl  pluje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, riposta napisał:

No i dzbany właśnie podnoszą podatki.  Za śmieci to już hańba. Śmieci w rowach i dzikich wysypisk będzie coraz więcej . Taka to gospodarka odpadami. Życie na koszt biednych na których pzl  pluje.

Tiaaa gmina podwyższa za śmieci i to drastycznie a śmieci wszędzie po rowach leży. Czy to dobry kierunek władzo? Znów przejmują drogi które będą musieli utrzymywać a nie robią nic żeby w Ściennem naprawić i od Chociwla. Nic już nie mogą tylko skubać nas mieszkańców. Kasa świeci pustkami, długi rosną, na nowe inwestycje nie ma grosza. Ot takie rządy PSL LGBT.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie dziwi że Nasze Miasto i Portal Ińsko nie podali wyników wyborów do PE. Fakt że sromotnie przegrali i że PSL już nie istnieje nie zmienia faktu że trzeba było swoich wyborców poinformować że jednak u nas wygrał PIS. Tak ciężko to przełknąć i podać do publicznej wiadomości?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do lenia śmierdzącego
35 minut temu, śmieszne napisał:

Bardzo mnie dziwi że Nasze Miasto i Portal Ińsko nie podali wyników wyborów do PE. Fakt że sromotnie przegrali i że PSL już nie istnieje nie zmienia faktu że trzeba było swoich wyborców poinformować że jednak u nas wygrał PIS. Tak ciężko to przełknąć i podać do publicznej wiadomości?

Mnie to nie dziwi, to sa strony prywatne i oni robią co chcą, to ich rzecz. Dziwi mnie to, że ty siedzisz w domu, grzebiesz w internetach i wypisujesz bzdury, na dodatek wydajesz polecenia. Rządzić i nakazywać komuś każdy głupek potrafi. załóż sobie Moje Miasto i bedziesz informował o czym tylko zechcesz. Ale ty jesteś śmierdzący leń i sam nic nie zrobisz, taka prawda.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...