Skocz do zawartości

Właściwy wybór jest jeden i nazywa się Andrzej Racinowski!


AR na burmistrza Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, gamoń napisał:

Nie ciesz się, Rzepa zostaje jako etatowy a za Wieczorka wszedł nieprzekupny Wziątek !

Co znaczy etetowy? Piszesz grypsem jak cyngiel. Pisz zrozumiałym dla wszystkich językiem. Co znaczy etatowy a jak Wziątek nie przekupny to znaczy że Wieczorek był a to wieżowe plemię. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość napisał:

Ojjj madziunia szczekaczka pewnie załamana 🙂

Pogratulowałam burmistrzowi zwycięstwa w wyborach i życzyłam powodzenia w realizacji w obietnic wyborczych. Czy się cieszę z takiego obrotu sprawy? Nie. Czy wierzę w realizację wszystkich obietnic wyborczych? Też nie. Mam do tego prawo a jednocześnie szanuję wybór większości mieszkańców. Czy jestem załamana? Trzecie nie. Mój tata przeszedł wiele w życiu, jest bardzo mądrym facetem i poradzi sobie z tą sytuacją. Jeżeli ktoś ma do mnie jakiekolwiek pytania nawet dotyczące mojego samopoczucia to wykonuje zawód zaufania publicznego i na Google nie ma problemu ze znalezieniem kontaktu do mnie. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Magda Wołoszyn napisał:

Pogratulowałam burmistrzowi zwycięstwa w wyborach i życzyłam powodzenia w realizacji w obietnic wyborczych. Czy się cieszę z takiego obrotu sprawy? Nie. Czy wierzę w realizację wszystkich obietnic wyborczych? Też nie. Mam do tego prawo a jednocześnie szanuję wybór większości mieszkańców. Czy jestem załamana? Trzecie nie. Mój tata przeszedł wiele w życiu, jest bardzo mądrym facetem i poradzi sobie z tą sytuacją. Jeżeli ktoś ma do mnie jakiekolwiek pytania nawet dotyczące mojego samopoczucia to wykonuje zawód zaufania publicznego i na Google nie ma problemu ze znalezieniem kontaktu do mnie. Pozdrawiam wszystkich

Pozdrawiam Pani Madziu i pozdrowienia. Co do  taty to wyborcy wybrali zobaczymy jak obietnice Pana Liwaka się spełnią. Ja w to nie wierzę ani ani troszkę. Wyborcy popłynęli po fali albo dryfowali we mgle. Czas to wszystko pokaże. Tym bardziej że Tomek do sejmiku nie wszedł a Rzepa też odpłynął. Z faktami się nie dyskutuje. Niech ten jeden co tu skrobie na Pani temat zamknie wreszcie dziób.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Polska w trzecim kwartale 2018 roku wypracował 792 mln zł zysku EBITDA, który był wsparty przez 93 mln zł zysku na sprzedaży nieruchomości.No to ośrodek też mogą sprzedać bo coraz większa ruina się robi.Wartość spada chyba że dla nich to i tak był "tynf" za darmo.TP S.A. pozbyła się polskiego majątku na rzecz Francuzów.A może oddała by w zamian za uprzątnięcie za darmo dla gminy?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gość napisał:

Bajzel i brak staranności w wykonywaniu jak by nie było opłacanych przez mieszkańców pracownika.Gdzie jest szef i jego interwencja? Burmistrzu proszę zadziałać.

Wklepała te protokoły Pani Kwiecień. Ta kobieta dawno nie powinna pracować w radzie miasta i tak ważnych sprawach jak wybory. To wyglada na oszustwo wyborcze. To powinno być zgłoszone do komisarza wyborczego. Bo od wczoraj się o tym pisze a w gminie też milczą. Taka nowoczesna słoma w gminie że pycha ich zeżre.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kłamstwo napisał:

Wklepała te protokoły Pani Kwiecień. Ta kobieta dawno nie powinna pracować w radzie miasta i tak ważnych sprawach jak wybory. To wyglada na oszustwo wyborcze. To powinno być zgłoszone do komisarza wyborczego. Bo od wczoraj się o tym pisze a w gminie też milczą. Taka nowoczesna słoma w gminie że pycha ich zeżre.

 

7 godzin temu, Bolek napisał:

Już naprawiona pomyłka w nr protokołów, daj spokój nie strzelaj z piz+dy !!

Wszystko w temacie. Ludzie szybciej niż później przekonają się o głupocie jakiej dokonali nie idąc na wybory. Pracownik źle wpisuje treści o wyborach a dupek pyszczy potwierdzając że już poprawił. Porażka. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bolek napisał:

Już naprawiona pomyłka w nr protokołów, daj spokój nie strzelaj z piz+dy !!

No i jest odpowiedź jak to z protokołem było. Było było aż kto mądry zauważył i trzeba było naprawić pomyłkę. Szkoda że radny Kościelny nie zauważył że go nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki radny napisał:

No i jest odpowiedź jak to z protokołem było. Było było aż kto mądry zauważył i trzeba było naprawić pomyłkę. Szkoda że radny Kościelny nie zauważył że go nie ma.

Jego i tak nigdy nie ma. Do dziś nie wiem jakie są jego zasługi i co on osobiście zrobił dla Ińska poza podnoszeniem rąk za Racinowskim, a teraz Liwakiem. Radny Schrödingera, jednocześnie jest i go nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radni i tak będą starali się realizować nakreślony całkiem ambitny program.Uważam,że chwile radości już powinny zakończyć się i powinien nastać czas pracy.Niestety muszą poczekać do zakończenia starej kadencji,która upływa 16 listopada 2018r.

Na bezsensowne  zaczepki nie odpowiadam,bo byłoby to "biciem  leżącego". 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...