Skocz do zawartości

Właściwy wybór jest jeden i nazywa się Andrzej Racinowski!


AR na burmistrza Ińska!

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, do dzieciaka napisał:

Co ty tu dzieciaku wypisujesz? Ty myslisz, że tylko Pan Szafran ma komputer i tylko on potrafi pisać? Z dyskusji na fb wyraźnie widać, że piszącym i uświadomionym mieszkańcem gminy jest nie tylko Pan szafran.

Jaki to Pan? To górnik a oni fedrują do końca życia.Chociaż on się przebranżowił w gumiaka...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, halo napisał:

Burmistrzowanie nie polega na tym aby ciągać poprzednika po prokuratorach i sądach

To dlaczego Liwak straszył Racinowskiego sądami i prokuratorem. Ja p******* jak coś już piszesz to bądź konsekwentny. Jednym wolno a innym, nie? Nie chce nawet wiedzieć co Liwak ma za uszami teraz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AR na burmistrza Ińska! napisał:

W niedzielę możemy nareszcie wrócić do normalności. Możemy mieć gospodarza, który inwestuje pieniądze nie tylko tam gdzie mieszka śmietanka szczecińska ale również w sołectwach, które przez Liwaka zostały niemalże całkowicie olane. Pamiętajcie, że Liwak i prawie całe jego zaplecze wywodzi się z PSL, które powiązane jest z licznymi aferami korupcyjnymi. WYBÓR LIWAKA NA BURMISTRZA IŃSKA MOŻE SKUTECZNIE ZABLOKOWAĆ MOŻLIWOŚĆ POZYSKIWANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH!!! 

463e671d502193d128d6cd9a4fd5fe12.png

Trudno nie przyznać racji.Popieram.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mówiłem już napisał:

Już pisałem, że ona już z polityką skonczyła, ma pracę i nigdzie nie kandyduje. Vickiem nie będzie bo nie ma odpowiedniego wykształcenia. 

Nie no pewno ze pisałeś bo tyle Ci zostało. Za Liwakiem i Paciejem stoi Dzialoszewska i to jest pewne! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mówiłem już napisał:

Już pisałem, że ona już z polityką skonczyła, ma pracę i nigdzie nie kandyduje. Vickiem nie będzie bo nie ma odpowiedniego wykształcenia. 

A co zawarłeś układ? Paciej do sejmiku ona spokojna że jej człowiek dokończy dzieła żwirowni wespół z tobą i Jackiem. Ty będziesz dalej przewodniczącym i będziesz kłamał mieszkańcom że zrobisz wszystko by droga była robiona. Poł Ściennego Szafrana pół Mazurka i wyjdzie z tego gówno.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, śmierdzi siarą napisał:

A co zawarłeś układ? Paciej do sejmiku ona spokojna że jej człowiek dokończy dzieła żwirowni wespół z tobą i Jackiem. Ty będziesz dalej przewodniczącym i będziesz kłamał mieszkańcom że zrobisz wszystko by droga była robiona. Poł Ściennego Szafrana pół Mazurka i wyjdzie z tego gówno.

I tak sobie oni to poukładali. Dla plebsu "Tomuś" to swojak bo kopie gałę.Znam już takiego co teraz jako ryża morda zdradza Polskę na Rzecz Merkelowej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, śmierdzi siarą napisał:

A co zawarłeś układ? Paciej do sejmiku ona spokojna że jej człowiek dokończy dzieła żwirowni wespół z tobą i Jackiem. Ty będziesz dalej przewodniczącym i będziesz kłamał mieszkańcom że zrobisz wszystko by droga była robiona. Poł Ściennego Szafrana pół Mazurka i wyjdzie z tego gówno.

I tu jest coś na rzeczy. Wieża Jacka i Szafrana na ostatnich sesjach jechała równo. Razem ze swoimi kwoczkami. Teraz cicho sza panie zapadły się pod ziemię. Na 100% Liwak zawarł pakt z wieżą. Dlatego Szafran czuje się niezagrożony. Ale i jemu strach do d*** zajrzy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość napisał:

Mnie rozpierd... Jedno. 2 h do ciszy wyborczej nagle tłumy na caffe pisze, odrodzenie Ińska. Przecież wiadomo, że piszą to jedni i ci sami ludzie z komitetów wstyd wszyscy byle do koryta. 

Zauważ jedną prawidłowość☝pisać zaczęto jak wrócili ze spedu w kinie. A tak była cisza to znaczy że to atak troli liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość napisał:

Mnie rozpierd... Jedno. 2 h do ciszy wyborczej nagle tłumy na caffe pisze, odrodzenie Ińska. Przecież wiadomo, że piszą to jedni i ci sami ludzie z komitetów wstyd wszyscy byle do koryta. 

Ty byś zbierał IP i na pały zgłaszał, prawda włodku smrodku 💩?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, hehe napisał:

Ty byś zbierał IP i na pały zgłaszał, prawda włodku smrodku 💩?

 

MOCNE! Premier Morawiecki wystawia rachunek: Myślę, że w różnych miejscach wyborcy wystawią rachunek PSL

W Ińsku będzie podobnie.Tylko że tutaj nie ma PiS-u lecz przebierańcy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, J23 napisał:

Jakoś umyka wam na tym wątku że Racin był kapusiem TW Janek ! Kapował swoich pracowników do SB. Do dzisiaj żyją poszkodowani przez niego ! 

I dlatego przez tyle kadencji współpracowaliście z o wiele bardziej uwikłaną współpracownicą wieżą? Zaślepiło was czy może oczadziło? Ona pełniła dużo wyższą funkcję. Poczytajcie zanim wsadzicie obie ręce w gówno.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...