Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 571
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

12 godzin temu, Radzę się zastanowić napisał:

Przypomnę kalendarz wyborczy bo gumiaki mogą coś ""pomylić"

d5b1d38177c738cd27ea235c587c00c9.png

Jak przypominasz to się chwali i jeszcze jedno ważne przypomnienie kolego - niech wyborcy gremialnie poprą kandydatów KWW ŁĄCZY NAS GMINA IŃSKO......!!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Franciszek napisał:

To będziesz głosować na TW Janka ?? Wolę na Jacka-Placka !

Nie masz wyboru tylko on ci został.

1 godzinę temu, Gość napisał:

Ja zagłosuję na sygnalistę terebeciuka. Podoba mi się jak wszystkich kapuje i nasyła prokuratorów.

Lepszy Terebeciuk niż taka szuja jak ty. Wszystkim d*** obrobi a swojego pod nosem nie widzi.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, hahaha napisał:

Wybór pod warunkiem.....wypchaj się sianem albo lepiej słomą....

I znowu musiał by wrócić na etat kucharza do Rybki.On liczy,że liczna rodzina przebije jego kandydaturę,gdyż są to głosy na L.W.

Odnośnik do odpowiedzi
bida aż  piszczy

Cisza przed burzą. Kandydaci wolą milczeć ze strachu,że ich dotychczasowe,nieudolne działania przyniosły tylko pogorszenie sytuacji budżetowej.Nie pozostaje nic innego jak tylko liczyć na Morawieckiego i jego hojność.Dotychczas to co skapnęło to kropla w morzu potrzeb a na domiar wyciułana tylko z istniejących układów partyjnych.Kiedyś SLD teraz PO i klika... Reasumując wybory tuż,tuż a wzniosłe programy pozostają tylko w sferze picowania od 30 lat.Jak na tak długi okres to postęp poszczególnych ekip był mierny i nierealizowany.No cóż widocznie obiecanki bez pokrycia są programami kolejnych kacyków.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za głupek dzisiaj robił "fuchę" osp podnośnikiem i zablokował wjazd do Ińsko zasłaniając cały sygnalizator sygnalizacji świetlnej?To w Ińsko norna? zajebistą grę w znaki macie wsioki ińskie.Podałem linka dalej Gra jest super!!!!!!!!

 

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jestem na plaży.

Muszę pogratulować nowej technologii budowy mola. Nic a nic nie przeszkadzacie spacerowiczom. Sytuacja godna najwyższej pochwały.

Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, aby tego blamażu bronić, ale Gamoń pewnie znów na mnie naskoczy.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Gostek napisał:

Właśnie jestem na plaży.

Muszę pogratulować nowej technologii budowy mola. Nic a nic nie przeszkadzacie spacerowiczom. Sytuacja godna najwyższej pochwały.

Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, aby tego blamażu bronić, ale Gamoń pewnie znów na mnie naskoczy.

Oni tak mają......szafran całe 4 lata na portalu o niczym co się dzieje nie pisał .....co najwyżej życzenia świąteczne w czym szczerości nie było......teraz na ff portalu dzieje się że hej......wygląda na to że nawet nie wiedzą który na co odpowiada.....zasada "to nie ja" jest standardem tej władzy......a prawdziwy pismak " nie na raczkę" nie przyznał się kim jest......

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Gostek napisał:

Właśnie jestem na plaży.

Muszę pogratulować nowej technologii budowy mola. Nic a nic nie przeszkadzacie spacerowiczom. Sytuacja godna najwyższej pochwały.

Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, aby tego blamażu bronić, ale Gamoń pewnie znów na mnie naskoczy.

Oczywiście narcyzie. Ciężko zrozumieć "prawdziwy gamoniu", wcześniejszą informację, że podwykonawcy na czas  nie dostarczył metalowych pali konstrukcji nośnej mola ! Zgrywasz idiotę czy nim jesteś  ? Czy kilkudniowe opóźnienia w jakiejkolwiek inwestycji to temat nie występujący w przyrodzie ? Poczekaj kilka dni i nie martw się o termin wykonania tego projektu. Będziesz miał okazję obejrzeć przecięcie wstęgi w towarzystwie orkiestry i czerwonego dywanu  w sobotę 20 października  ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, gamoń napisał:

Oczywiście narcyzie. Ciężko zrozumieć "prawdziwy gamoniu", wcześniejszą informację, że podwykonawcy na czas  nie dostarczył metalowych pali konstrukcji nośnej mola ! Zgrywasz idiotę czy nim jesteś  ? Czy kilkudniowe opóźnienia w jakiejkolwiek inwestycji to temat nie występujący w przyrodzie ? Poczekaj kilka dni i nie martw się o termin wykonania tego projektu. Będziesz miał okazję obejrzeć przecięcie wstęgi w towarzystwie orkiestry i czerwonego dywanu  w sobotę 20 października  ??!!

No i już wiadomo kto odpowiedział Ani na portalu😨

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Olo napisał:

Oni tak mają......szafran całe 4 lata na portalu o niczym co się dzieje nie pisał .....co najwyżej życzenia świąteczne w czym szczerości nie było......teraz na ff portalu dzieje się że hej......wygląda na to że nawet nie wiedzą który na co odpowiada.....zasada "to nie ja" jest standardem tej władzy......a prawdziwy pismak " nie na raczkę" nie przyznał się kim jest......

Oni tak mają......szafran całe 4 lata na portalu o niczym co się dzieje nie pisał ....Szafran nie był gamoniem zawsze był tam gdzie inni go posła   li  trochę podpuścii i OLO był gotów do bycia pożytecznym idiotom teraz zbierze owoce swojego podstępnego być albo nie być 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gostek napisał:

Właśnie jestem na plaży.

Muszę pogratulować nowej technologii budowy mola. Nic a nic nie przeszkadzacie spacerowiczom. Sytuacja godna najwyższej pochwały.

Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, aby tego blamażu bronić, ale Gamoń pewnie znów na mnie naskoczy.

Budujemy mosty dla pana starosty ale nie dla Rzepy.Zbudują za poparcie słomy ,termin DOKŁADNIE dzień przed wyborami. Oczywiście to zwykły przypadek.Jak nie zdążą to wymyślą,że bez obecnych rządzących nie nastąpi dokończenie. Podobnie jak droga wojewódzka,którą firmuje Wojewódzki Zarząd Dróg Publicznych w Koszalinie.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, niestety napisał:

Odwrotnie? Przecież to Włodek ostatni wszystko w gminie wie. Ciężar i balast dla Jacka. Nie mógł go wysiudać do powiatu? Byłby spokój w gminie!

Świetny pomysł Wlodek do pawiatu a my tu sobie spokojnie otworzymy żwirownię.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...