Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 2018


wizja

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, gość napisał:

Pewna wiadomość w wyborach nie startują Szafran, Mazurek, Tomczyk, Skonieczko, Sadowska, Machnik, Halejcio !

No to jak tam.....kto z tych staruje do powiatu......myślcie myślcie a samo wam wyjdzie kto!

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

No to jak tam.....kto z tych staruje do powiatu......myślcie myślcie a samo wam wyjdzie kto!

Olo żebyś spuchł a nie zgadniesz kogo IŃSKO RAZEM wystawia do powiatu !!

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gamoń napisał:

Olo żebyś spuchł a nie zgadniesz kogo IŃSKO RAZEM wystawia do powiatu !!

Ja wiem.....tylko po co te gierki jak i tak niedługo będziesz musiał to podać.... nie nauczyli Cię jeszcze że kto pierwszy się objawi ten zyskuje czas i poklask.....na szczęście Ińsko Razem to platfusowe słomy nie ma co wierzyć w inteligencję.......

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gamoń napisał:

Olo żebyś spuchł a nie zgadniesz kogo IŃSKO RAZEM wystawia do powiatu !!

 

Godzinę temu, Olo napisał:

Ja wiem.....tylko po co te gierki jak i tak niedługo będziesz musiał to podać.... nie nauczyli Cię jeszcze że kto pierwszy się objawi ten zyskuje czas i poklask.....na szczęście Ińsko Razem to platfusowe słomy nie ma co wierzyć w inteligencję.......

kto pierwszy się objawi ten zyskuje czas i poklask.

 

1 godzinę temu, cymboł napisał:

Halejcio.Równy chłop.

Wszystkie posty wpisane o równej godzinie .... a tak nikt na nikogo nie czeka  świetny luż tylko jakoś dziwnie  w równym czasie gamoń olo i cymboł dzwonią najpierw telefone i spotkanie na caffe gotowe .... brawo wy 

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, gość napisał:

 

kto pierwszy się objawi ten zyskuje czas i poklask.

 

Wszystkie posty wpisane o równej godzinie .... a tak nikt na nikogo nie czeka  świetny luż tylko jakoś dziwnie  w równym czasie gamoń olo i cymboł dzwonią najpierw telefone i spotkanie na caffe gotowe .... brawo wy 

Brawo my!!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gość napisał:

 

kto pierwszy się objawi ten zyskuje czas i poklask.

 

Wszystkie posty wpisane o równej godzinie .... a tak nikt na nikogo nie czeka  świetny luż tylko jakoś dziwnie  w równym czasie gamoń olo i cymboł dzwonią najpierw telefone i spotkanie na caffe gotowe .... brawo wy 

Ale kto się zdzwania żeby tu pisać? Ja myślałem że tu każdy może pisać kiedy chce i o której chce!

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, gosc napisał:

Co tu zgadywać.Rzepa namaścił Szafrana.

 z tego co mi wiadomo szafran i jego klika nie startują... jako pewna wiadomosć   nie podajac  szczegółow niejaki  znajdż  swojego nicka OLO

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj były flesze.A jak je powielają że umowę podpisali na kładkę na wodzie.Znając robione inwestycje Ińsku w roku wyborczym czkawką znów się odbiją .Będzie fucha.Sami molol budowali i sami je zdewastowali. 640 tyś zostało spalone.Tak wygląda rzeczywistość tej władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Witia z atamanem dogadali się z kieliszkiem jak pisiorki wygrają wybory będą otwierać żwirownie w Ińsku.

No to wszystkie ręce na pokład ! Olo jako przeciwnik żwirowni, będzie głosował na Liwaka ? Chciałbym widzieć jego skwaszoną minę nad urną !! Chyba że cichaczem zagłosuje na Witię ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Witia z atamanem dogadali się z kieliszkiem jak pisiorki wygrają wybory będą otwierać żwirownie w Ińsku.

Co tutaj  otwierać? Cała  gmina  to jedna kupa  piachu i syfu. Kolejna  dziura  tylko  uzupełni ten  bajzel. 

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, beton napisał:

Co tutaj  otwierać? Cała  gmina  to jedna kupa  piachu i syfu. Kolejna  dziura  tylko  uzupełni ten  bajzel. 

Dzisiaj tak mówisz a po otwarciu żwirowni będziesz darł jape ze ci wszystko przeszkadza.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, gamoń napisał:

No to wszystkie ręce na pokład ! Olo jako przeciwnik żwirowni, będzie głosował na Liwaka ? Chciałbym widzieć jego skwaszoną minę nad urną !! Chyba że cichaczem zagłosuje na Witię ??!!

Skąd wiesz kogo ja poprę......gwarant jest jeden nie będzie to Liwak i spółka.....nie pomogą prośby, groźby.....po prostu NIE dla tej władzy....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...