Skocz do zawartości

Iński BiP


kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak naprawdę było? Była jatka czy nie \? Mówili coś ci rolnicy czy tylko anonimowo się krzyczy.Jeśli nie napisano tak jak było to dlaczego przyjęto protokół? Co na to uczestnicy sesji? Po co chodzić na sesje skoro i tak Kwiecień i tak pisze co chce albo to co chce Endriu i Bogdan.Wstyd i hańba.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 544
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No dalej Terebecki i "władza" komentujcie ,przecież to dotyczy was!!!!Gdzie komentarz do szajsu jaki wkleiła ta wieśniaczka? Zresztą sama tego nie robi tylko ktoś jednej i drugiej tak każe.Gdzie wypowiedzi rolników, sołtysowej i radnego? Co to karwa jest? Nie dość, że wymuszono publikację tego szajsu to jeszcze nic z tego nie wynika.Terebecki wskrzesił widmo "żyda giera" a łajza nie umie skomentować co ma znaczyć nic nie napisanie o dyskusji która na 100% miała miejsce.Było dużo ludzi i nie można tylko napisać, że Szafran złożył wniosek i go poparli i koniec.W dupę sobie włóżcie taki protokół.

Odnośnik do odpowiedzi
słomiany zapał

w sprawie protokołu powinien się wypowiedzieć MichałK który swego czasu obiecał relacje z sesji. Tak było najlepiej, dzisiaj sesja dzisiaj jego relacja i wówczas w protokole było to co trzeba, ale skoro Michał milczy jak grób to i w protokóle nic nie ma

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wam powiem tak: Michał jak to Michał, młody i........ czasem co innego mu sie chce, Szulc jak Szulc, ma prace daleko i go nie ma, reszta komitetu to wsadzić w rakiete i na księżyc, Liwak tu sie nie udziela, Szafran też, chociaż jemu się nie dziwie po tym co tu o nim napisano. Bałm pisze anonimowo, ale raczej sa to bzdury, Masznicze czasami się odezwą, ale ich można rozpoznać z daleka, Elaboraty Giera to już inna bajka, gaga jak gaga, czasem cos dobrze, a czasem jak zgaga. Władza to wykorzystuje, wie, że protokoły to jedyna informacja, którą teraz okroił na maxa. Słowem bida z nędzą, naród cierpi a władza spija nektarek i upaja się bezsilnością opozycji. Koniec!

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu a kiedy ty widziałeś, żeby spożywał alkohol z burmistrzem? Zanim coś napiszesz to pomyśl za przewodniczącym rady piłem 4 lata temu na bankiecie ILF jeden kieliszek i nic po za tym. Oczywiście obiecałem sprawozdania z sesji ale tylko z tych na których byłem. Byłem ostatni raz na tej 29 grudnia. Sprawozdania zapomniałem napisać więc urażonych przepraszam i stwierdziłem, że kiedy skończę egzaminy na uczelni napisze sprawozdanie z tamtej sesji przy okazji mojego podsumowania 2011 roku w naszej gminie które będzie tu zamieszczone. Tyle się pisze o tych protokołach ale jak doświadczenie pokazuje i tak idzie to jak kamień w wodę bo my swoje a Racinowski z przewodniczącym twierdzić będzie swoje. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba było nie umywać rąk kiedy inni walczyli tylko wspierać i podpisać się też pod tym.Wasze uprzedzenia do niektórych osób są idiotyczne a Racinowski to wie.Czego więc chcecie? Teraz oni was pokażą jak wy robicie kiszkę za kurtyną i sprowadza się to do tłumaczenia nie ich tylko WAS :lol: Do MichałaK -kiedy ty zaliczysz będzie inna bajka a ta o której piszemy pójdzie w zapomnienie.Konsekwencja- bardzo ważna rzecz u studenta też ;) Jak nie byłeś to zaciągnij języka i pisz jak obiecałeś.Przypomnę Ci, że raz opisałeś sesję na której nie byłeś ale znałeś przebieg od Pana Liwaka -tak napisałeś! Więc jednak można jak się chce.Chyba, że coś się od tamtego czasu zmieniło icon_question.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Nic się nie zmieniło jak bym poprosił to pewnie dostał by sprawozdanie od radnego Jacka ale nie chce wciągać kogoś w to co robię. Wszystko robię sam i biorę za swoje czyny pełną odpowiedzialność. Ja się nie tłumaczę ale żaden gościu nie będzie mnie posądzał o picie alkoholu z burmistrzem bo tego nie robiłem i nie zrobię bo do alkoholu wolę usiąść z kimś z kim jest o czym porozmawiać i sensownie porozmawiać. Nie pójdzie w zapomnienie dopóty dopóki będziemy przynajmniej na tym forum o tym pisać. Wiem, że już nie pisuję tu tak często jak kiedyś ale kiedy znajdę odrobinę czasu zawsze wchodzę obserwuję sytuacje i wyciągam swoje wnioski. Już niedługo podsumuje ubiegły rok również pod kątem programu IFS i Racinowskiego, z którym szli do wyborów

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście bardzo mnie to cieszy.Dyskusja na forum i przekazywanie sobie CENNYCH uwag jest wskazane.Jestem dobrej myśli przed przyszłymi wyborami.Bo jednak dużo osób chce Ińsko zmienić na lepsze.Hej podoba mi się coraz bardziej!!!! Panie Michale to dobrze, że Pan prostuje uparcie zarzuty pijaństwa z burmistrzem.Bo to bądź co bądź ujma niesłychana.Odszukajcie Krokusa i zaczynajcie coś robić.Podsumowanie pracy IFS-u chętnie poczytam.W ogóle to oni działają? Jakoś trudno zobaczyć efekty.W województwie wiedzą tylko o wpadkach :lol: osiągnięć BRAK icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Władza w przeciwieństwie do Ciebie mi nikt nie dyktuje co mam robić. A z PZPR wy macie więcej wspólnego prawda? Bo gdyby to o de mnie zależało już dawno całe to PRL-owskie szambo było by rozliczone w latach 90 i dzisiaj nie pchało się do władzy w Polsce.

Odnośnik do odpowiedzi
Co tu się wyrabia?

Michal dostał zjebke i nagle jest aktywny, ale wniosek z jego pisania jeden, nic nie robi, a sprawozdania nie napisał bo.........zapomniał! Boże drogi! toż to taka sama wymówka co: "pracownik na urlopie"! gaga siedzi daleko i wydaje polecenia, ale tak to każdy głupi potrafi, przyjedź gaga do Ińska i sama sie weź za robote, zorganizuj spotkanie, wytłumacz ludziom w czym rzecz, a od rozkazywania to my tu mamy wielu. władzy się nie dziwię, może sobie na was poużywać do woli, bo wam się słusznie należy!

Odnośnik do odpowiedzi
Boże drogi! toż to taka sama wymówka co: "pracownik na urlopie"! gaga siedzi daleko i wydaje polecenia, ale tak to każdy głupi potrafi, przyjedź gaga do Ińska i sama sie weź za robote, zorganizuj spotkanie, wytłumacz ludziom w czym rzecz, a od rozkazywania to my tu mamy wielu.

Coś ci się pierdzieli, tzw. władza żre za nasze podatki a ludzie tutaj albo poukładani albo głupi, oj głupi jak barany.Ci co rozkazują niech tłumaczą i organizują robotę bo to ich zasrany obowiązek. Wjeżdżając do tej gminy od razu widać gospodarza nieudacznika i jego bezradną radę. Jak to ktoś , kiedyś powiedział , oni żyją za nasze i im niczego nie brakuje.Ludzie niech sobie sami wytłumaczą , dlaczego są tacy ograniczeni i ślepi. Przecież to głównie oni ponoszą ciężary utrzymywania tych gminnych obiboków i przekręciarzy, specjalistów od interpretacji .

Odnośnik do odpowiedzi
Władza to wykorzystuje, wie, że protokoły to jedyna informacja, którą teraz okroił na maxa. Słowem bida z nędzą, naród cierpi a władza spija nektarek i upaja się bezsilnością opozycji. Koniec!

I tutaj się zgadzam, jak naród niekumaty, to należy go wykorzystywać. To stara historyczna, znana od setek lat prawda. Poza tym w Ińsku nie ma opozycji, jest tylko grupa osób niezależna od nikogo i to wszystko.Gmina zawsze kłamała i ukrywała tzw. informacje BiP, to znany jeszcze od komuny zwyczaj na robienie przekrętów i ukrywanie np: zatrudniania swoich najbliższych. Tak czy inaczej naród nic z tego nie kuma a burek się rozwydrzył bo nikt mu nie podskoczy na gminnych włościach. jednak to wcale nie oznacza , że jest choćby trochę aktywny, on po prostu wegetuje jako gmina a rozwija się ( szkoda że nie umysłowo) finansowo jako racin. Wyborcy przychylni więc - huzia na Józia.

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle razy już pisaliście o propozycji nagrywania sesji i komisji.Nawet ok.dwa tygodnie temu pisał o tym "władza" a wy z uporem maniaka prowadzicie jałową dysputę.Niech MichałK nie komentuje tylko nagrywa sesje i daje je na forum tak jak "władza" sugerował.Sami wam podsuwają pomysły a ciemniaki i tak nic nie pojmują.Mam wam to znaleźć ? Jak odszukam tu na forum zacytuję "władzę".Zresztą niech sam potwierdzi.Sam pisał o opcji nagrywania przez dyktafon i kamerą no co to za trudność dla studenta? Ludzie dopiero by oglądali co radni i burmistrz z zastępcą i przewodniczącym wyprawiają.Wcale nie ma nad czym mędrkować tylko szybko działać.Bo już zamykają nam całkiem wszystko przed nosem.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba już jesteś za stary! Po co obrabiać musi iść na żywca bo wtedy władza będzie się czepiać o manipulowanie faktami.Teraz są kamery które się stawia i same nagrywają.Ustawić tylko w odpowiednim miejscu i żadnych operatorów nie trzeba.Ja też by się przy tym upierała.W końcu dobre pomysły.Oj rozwijacie się się jak cholera.Że też ja na to nie wpadłam.W Szczecinie też są sesje nagrywane tylko tam miasto to robi bo chce i może sobie każdy mieszkaniec obejrzeć.Wy zróbcie to dla samych siebie bo władza tylko was ogłupia.

Odnośnik do odpowiedzi

więc potrzebna kamera + statyw + dodatkowa bateria, bo na jednej baterii nagrasz nie więcej niż 2h filmu, a zasilacza do kamery nie podłączysz (teraz takie kamery robią) a najlepiej 2 kamery, żeby objąć stół z radnymi z dwóch stron. Później montaż (z dwóch kamer zrobić jeden film) no i dalej wrzucić do netu. Masz gaga kasę na to wszystko? O puszczaniu filmu na żywo przez net nie ma mowy, bo nie ma aż tak szybkiego łącza w Ińsku - niestety to nie Szczecin

Odnośnik do odpowiedzi

gaga idź jutro w Szczecinie do Media Marktu lub do Saturna i popytaj na stanowisku z kamerami, tam Ci powiedzą co potrzebne do nagrywania 3h sesji i wrzucania do netu. Ja wiem, że kamera+ karta pamięci+druga bateria+statyw. Powiedzmy, ze raz w miesiącu znajdzie się ktoś, kto film przygotuje i wrzuci na jakiś serwer. Komórką sesji nie będziesz nagrywała, 3 godzin filmu na youtube też nie wrzucisz. Tak więc jest to poważniejsze przedsięwzięcie do którego należy się odrobinę sprężyć.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...