Skocz do zawartości

Realia SKSM S.A.


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

Szafran ty popaprańcu przestań się tu wymądrzać.Ty specjalisto od górnictwa.Przyznaj ile spraw załatwiłeś z Kudłą na boku????????Wiem ,bo pracuję w gminie .Nie lubię cię bo jesteś wścipski i bezczelny.A już po wyborach to się czujesz w gminie jak burmistrz hołoto jedna .Nie jedne zęby razem z Kudłą zjadłeś.Szefowi też dupę liżesz kiedy się da.Nie masz z kim dyskutować na vcity to twoje ulubione miejsce.Odkąd wykryto żeś kasownik nawet czarna d*** tam nie zagląda.Tak ci powiem teraz prosto z mostu ,że innym zarzucasz kontakty z Maszniczami a niejednokrotnie cię widziałam po jego bramą (nawet z żoną o ile nią jest).Twój samochód stał u nich nie raz.Nie wiem czy ten Inwestor bywał u nich i spał ale co w tym dziwnego by było skoro od nich kupił ziemię.Ale co ty kapusiu robiłeś u Masznicza??????A może ty nie możesz znieść porażki ,że to nie ty znalazłeś się na liście składających o referendum.A czy Masznicze pociągają za sznurki myślę ,że akurat to mieszkańcom nie przeszkadza.Wszyscy wiedzą ,że znają prawo w przeciwieństwie do ciebie.Chcesz przykład ???? wasza uchwała stała się pośmiewiskiem Ińska ludzie sobie w sklepach opowiadają jak was Maszniczowa załatwiła i jak Racin się kajał.I to są fakty a to ,że twój burek nie wyjdzie z budy czy Błażejewski straci jajka ( których i tak nie ma) to bzdury.

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat tu bym przychylił się to tego co pisze "gmina".A to z prostego powodu -miałem okazję rozmawiać z Panem Szafranem przed wyborami.Dziwiło mnie ,że wcale pochlebnie nie wypowiadał się o szefie swojego ugrupowania co mnie bardzo zdziwiło.Wyglądało to tak jakby za wszelką cenę sam chciał dostać się do rady i dostał.Może stąd ta złość ,że Pan Szulc znalazł się w grupie składających wniosek o referendum.Ma chłop odwagę i w nosie głupoty które wypisuje Szafran.Co do Państwa M. nie będę się wypowiadał oni po prostu dla wszystkich są wporzo tylko nie dla władzy i wszystko.A co do pociągania za sznurki to lepszego pajaca jak Szafran i reszta rady nie widziałem od lat.Pozdrawiam .

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście 'tabu", "gmina", że wasz idol pan M. ma pewna wiedzę. "Wykołować" i później zalegalizować tyle gleby i w takim miejscu, to trzeba mieć niezłą "kiepełę". Wam to nie przeszkadza, hipokryci, że jako urzędnik w pierwszej kolejności powinien dbać o mienie gminy. Spokojnie grunty należące uprzednio do AWRSP, mogła przejąć Gmina Ińsko, a nie prywatna osoba i do tego pełniąca fynkcję !! Jako patriota Gminny (jak go malujecie), podzieliłby te grunty na działki i sprzedał inwestorom. Zapytajcie go ile gotówki wpłynęło by do budżetu Gminy.

Ale oczywiście wszystko jest cacy, czyściutko i bierzmy wszyscy przykład jak z pucybuta stać się milionerem !!

Jasne jest, dlaczego pana M. nie ma wśród członków "komitetu" inicjującego referendum. (przecież taki mądry, prawy, a ile miodu utoczył dla prostego ludu Gminy Ińsko, jak go "całują" "tabu" i jemu podobni), ludzie na dźwięk jego nazwiska odwracaja się w drugą stronę . Pciąga oczywiście za sznurki i ma takie sznurowadła jak ww mądrale i moralizatorzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Wam to nie przeszkadza, hipokryci, że jako urzędnik w pierwszej kolejności powinien dbać o mienie gminy. Spokojnie grunty należące uprzednio do AWRSP, mogła przejąć Gmina Ińsko, a nie prywatna osoba i do tego pełniąca fynkcję !! Jako patriota Gminny (jak go malujecie), podzieliłby te grunty na działki i sprzedał inwestorom. Zapytajcie go ile gotówki wpłynęło by do budżetu Gminy.
Hipokryzja (od gr. ὑπόκÏισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

Wklejam dla ciebie definicje hipokryzji bo chyba sam nie wiesz o czym piszesz. A teraz uswiadomie cie jakim hipokrytą jesteś.

Cytat z innych tematów:

No właśnie lexs i olo. Wszędzie widzicie przekręty, niezgodne z prawem procedury,"wykasowane" przetargi itd. A jednocześnie zalecacie spokój, "oliwę" na wierzchu, cytaty z biblii. Gdzie wasza obywatelska postawa, wręcz obowiązek ??!! Są przekręty, złodziejstwo w Urzędzie, to natychmiast do prokuratury. Skoro ta władza tak szkodzi obywatelom Gminy, wręcz ich eksterminuje (za jakiś czas wszyscy wymrą w okolicy !!) - to do CBA, CBŚ, FBI i innch ! A później oczywiście "piersi do orderów" za waszą czujność rewolucyjną ! Na palcach jednej ręki można was policzyć na tym forum, a wypowiadacie się w imieniu wszystkich Ińszczan.
Sami widzicie (zeny, gagi-zgagi, huble-buble i inne inszczaniny), że te wasze wpisy o korupcji, przekrętach, są "funta kłaków warte" !! Gdyby "coś było na rzeczy" to Racinowskiego, Terebeckiego czy innego Kudłę z Ptocykiem, dawno by po Ińsku oprowadzano w kajdanach !!! A tak to trochę się można pośmiać z tych waszych "wypracowań", które świadczą tylko o nieuctwie, nieznajomoći prawa lub zwykłej zawiści i niemocy.

Piszesz ze jak sa jakies przekrety to nalezy pisac do CBA, CBS, FBI i innych. Jak sugerujesz ze masznicz robi przekrety i wali ciebie w bambuko to czemu sam nie ruszysz czterech liter i nie oskarzysz go o cos? Czy moze po prostu jestes takim buldogiem z pisu jak kurski albo pajacem jak palikot z po a moze jeszcze gorzej... Zwykla szczekaczka ktora jest pacynka burmistrza?

Ale oczywiście wszystko jest cacy, czyściutko i bierzmy wszyscy przykład jak z pucybuta stać się milionerem !! Jasne jest, dlaczego pana M. nie ma wśród członków "komitetu" inicjującego referendum. (przecież taki mądry, prawy, a ile miodu utoczył dla prostego ludu Gminy Ińsko, jak go "całują" "tabu" i jemu podobni), ludzie na dźwięk jego nazwiska odwracaja się w drugą stronę . Pciąga oczywiście za sznurki i ma takie sznurowadła jak ww mądrale i moralizatorzy.

Wypisuj dalej swoje trzaski na temat masznicza ale prawda jest taka ze tym prawdziwym pucybutem jestes ty a nie on. A najlepsze jest to ze wiesz o tym i dlatego ciebie to tak boli. Dowody masz powyzej.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz powiem, ja nie zrobilem zadnego bledu kupujac ziemie od Panstwa Masznic. Poza tym nie jestem typem ktory lize dupe i nie lubie jak mi liza!!! towarzyszu "wladzo" . Dobrze mieszasz facet. Jezeli chodzi o mnie to nie mam co ukrywac ze jak przyjezdzam to lubie u Panstwa Masznic wypic herbate i to wszystko. Obym takich znajomych zawsze w zyciu spotykal..... towarzysze. Jezeli chodzi o Pana Szafrana....tak bywal u Panstwa Masznic przed wyborami aby szpiegowac ....proponujac wrogosc przeciwko gen Racinowskiemu. To bylo lato 2010. Tam rozne tematy obgadywal jak zalatwic Racina. Ja z Panem Masznicem tylko sluchalem Pana Szafrana, ktory tam o cos walczyl i mowil ze szykuje sie na Radnego. Dziwi mnie i zdziwilo ze znalazl sie w druzynie Burmistrza Racinowskiego.... prawde piszac...nie zauwazylem aby kwalifikowal sie do druzyny Racinowskiego co wyraznie wynikalo z rozmowy i wewnetrznej antysympati do Racinowskiego i do Pana Kudly. O Panie Kudle szczegolnie zle sie wypowiadal wspominajac tez antypadie do Pana Terebeckiego. Nie mam powodow pisac klamstw "wladzo".

Jezeli pan Szafran inaczej myslal tzn ze przychodzil do Panstwa Masznic , wypijajac ich herbate aby szpiegowac co w trawie piszczy i donosic do ekipy Racinowskiego. Z tego by wynikalo ze Szafran za kapusia robil..

Przykro mi jest tylko za Panstwa Masznic, ze zmije wpuscili do siebie do domu. Co moge dalej powiedziec?

wladzo...towarzyszu.... nie wiem czy Panstwo Masznicowie dadza ci nawet buty wyczyscic kiedys w zyciu. Ja przezylem wiecej w Swiecie jak ty towarzyszu i jedno moge stwierdzic, ze takich dobrych ludzi jak Panstwo Masznic zadko spotkac. To madra i dobra rodzina ktora moze byc przykladem dla innych.

Dobrze zrobili ze kupili te grunty jak sprzedawali. Gdzie ty wladzo bywales ze takich okazji nie wykozystales. Powiem ci wladzo i tobie podobnym....bylem tam , zarles i piles wode plotkujac na innych jak i robiles swoje czarne interesu. Znam i pamietam tych lobuzow z tamtych czasow.

Piszesz ze jak wladza cos zle robi to raportem na Policje, CBA etc.

CZEMU BALWANIE NIE ZROBILES TEGO JAK M. to robil???? Przeciez podobno scigali Pana Masznica.... prokuratury etc....i co ? Nic, sie nie stalo. Byl niewinny i jest nie winny. Mial tylko przykrosci przez zazdrosc i msciwosc jak i zawisc ludzi takich jak ty wladzo..i twoi towarzysze.

Jest moja przyjemnoscia tych ludzi znac i tych ludzi szanowac. SA TO BARDZO WIELCY LUDZIE , od ktorych kupilem ziemie , zrobilem projekt i wy towarzysze mi ten projekt zniszczyliscie. .....BO ZWIROWNIA WAZNIEJSZA DLA WAS.... mowilem...nie bierzcie za szybko....

Szkoda czasu na ciebie wladzo i tobie podobnych. Przy was towarzysze kasy sie nie zrobi ani dla siebie ani i dla dobra Gminy.

Jak by ta gleba dzisiaj byla w rekach Gminy, to Racin i jego swita sprzedawali by byle jak i byle komu dzisiaj po 10 zloty..... za hektar aby sobie pensje podwyzszyc ... a moze by Mialke zamienili na ZWIROWNIE.

Dziekujmy temu przeznaczeniu, ze Panstwo Masznic byli tacy madrzy i kupili te hektary bo nikt by nic nie mial a RDOS nie mial by co robic tam bo jeziora i zwierzyny by juz tam dawno nie bylo idac tropem metod rzadzenia Racina i swity. DZIEKUJEMY PANSTWU M !!!! To byl jedyny ratunek dla Gminy ze wlasnie ludzie umieli kupic i zachowac to co jest tam cenne. Racin ma dzisiaj Plan Zagospodarowania dla ZWIROWNI, gdzie buduje sobie swoj wlasny pomnik zaglady spolecznej " Bagna Racinowskie" ktore powstana w tych dziurach wykopanych. wladzo...towarzyszu...zadbaj aby na tym pomniku i twoje imie bylo wyryte razem z tymi co podniesli lapy za TAK na ostatniej sesji jezeli chodzi o zwirownie. Czasami mysle ze ktos cos wziol i dzisiaj nie ma z czego zwrocic. icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Kontrast po co matołkowi pucybutkowi tłumaczyć cokolwiek jak tylko nawija o Masniczu a nie o tym co pokazuje film wklejony i pokazuje czarny scenariusz co nas czeka .Judasz zdradził Jezusa a ty Zdrajco gminę i czepiasz się prywatnych osób stosujesz metody jak twój Burek.Obszczekać tego co najwięcej dobrego dla gminy zrobił.Dam ci radę judaszu obejrzyj jeszcze raz film i przeczytaj artykuł i zrozum ,że jako mieszkańcy mamy PRAWO GŁOŚNO PROTESTOWAĆ a ty psie na smyczy MUSISZ NASZĄ WOLĘ WYPEŁNIAĆ.Możesz się ślinić .pluć , szczekać i po d...pie się drapać.A poza ty nie odpowiedziałeś zdrajco na wypowiedź "gminy" odpowiedz czy to prawda.Bo na najbliższej sesji publicznie zadam ci to pytanie.Odpowiedz szubrawcu albo wynocha na swoje krokusowe pole.Wyobraź sobie ,że ja też się dziwię skąd taki frajer jak ty będąc jak piszesz na emeryturze i nakupiłeś tyle ziemi i jeszcze masz czas na zbieranie plotów tylko nie na normalne rządzenie.No i ostatnia dla ciebie wieśniaku informacja MASZNICZ zawsze był,jest i będzie bogaty.O tym wiedzą od zawsze wszyscy mieszkańcy Ińska ale ty zadajesz się Judaszu z nie tymi z Ińska tylko z tymi co w teczkach do Ińska przyjechali.Zły wybór.Jesteś przegranym obwiesiem i na dodatek zdrajcą.

Odnośnik do odpowiedzi
Inwestor - krótko.

Po primo jak mawia pewien komik na takie inwestycje to trzeba mieć kaskę a ty jej najzwyczajniej w świecie nie masz !!! Robisz tylko zadymę wokół siebie jaki ty conajmniej Kulczyk czy inny Krauze !!

Po drugie - jeszcze nie ma żadnych uzgodnień z RDOś i IPK - nie masz żadnej wiedzy na ten temat. Po prostu łżeśż jak bura s....Zapytaj swojego mentora, który cię zrobił w bambuko i u którego się zatrzymujesz jak jesteś w Polsce !!!

Najlepiej zamejluj do tych instytucji, które wymeniłem, oraz do szanownego Pana Burmistrza. Napewno otrzymasz interesujące cię informacje. Nie są one tajne i je otrzymasz. Oczywiście obalą one z góry założoną twoją tezę.

Wladzo, po co mi pojawiac sie w budynku Gminy. Przeciez p[isalem i pisze....ja nie mam nic do ukrycia i nie ukrywam sie wiec napisz prawde i udokumentuj ta prawde . Pozniej opinia publiczna to skomentuje. To tylko tobie sie wydaje i ciagle piszesz o tym "bambulku". Powtarzam, to nie Panstwo Masznic . Ja kupilem co chcialem i jestem zadowolony!!! To wy zepsuliscie i pozwoliliscie w zmowie z Planista i RDOS-iem napasc na moje proponowane inwestycje. Czego dowodem jest fakt ten przekret ze ZWIROWNIA, faworyzowanie Zimnickiego i innych zapisow itp.

PS Masz racje , ja sie nazywam Gier....., nie jestem Kulczyk czy Krauze ! Zeczywisty z ciebie geniusz. icon_neutral.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Płatniczka

Chciałam tu powiedzieć ,że jestem przyjezdna i wcześniej nie znałam do niedawna Państwa Masznicz ale dużo słyszałam.Lepiej -gorzej w zależności kto ile posiadał swego majątku.I o dziwo zwykli ludzie dobrze o nich mówią ,gorzej z tymi co coś posiadają ale chyba mniej niż Ci Państwo.Stwierdzam ,że obrzucanie błotem ludzi którzy właściwie jak tylko potrafią bronią resztki co jeszcze w tej gminie zostało jest bulwersujące tym bardziej ,że nie chowają się za nikogo .Jawnie mówią co myślą o wg mnie także bezmyślnej władzy w Ińsku.To jest zwykła próba poniżenia ,żeby Ci którzy złożyli wniosek o referendum pogubili się i podzielili.Mam tylko cichą nadzieję ,że jednak mądrość zwycięży a głupota odejdzie w zapomnienie.Już ktoś to napisał a ja powtórzę ,że nie ważne kto z kim tylko żeby dojść do celu.Burmistrz powinien z radnymi ponieś klęskę w tej sprawie tak jak Działoszewska ze spalarnią.

Odnośnik do odpowiedzi

sprostuję wpis "władza". Opisywany przez ciebie przekręt pana wielce szanownego ówczesnego burmistrza Ińska miał miejsce w 1991 roku. Była to wtedy jedna z większych afer młodej demokracji po przemianach ustrojowych.Ziemia o której mówisz władza, była własnością Gminy Ińsko a nie AWRSP !! A kto zarządzał Gminą no....no..Tak Pan Masznicz.Legendarny wychowawca młodzieży, transparentny działacz społeczny etc. etc.I co zrobił z rzeczoną ziemią nad jeziorem. Sprzedał ją bezprzetargowo swojemu bratankowi w dalekiej Kanadzie !!! Moi mili nic nie kumaci? sowa,gaga,inwestory, inszczniny, kontrasty, tabu, itd. (a tak naprawdę to wiemy że to tylko dwie osoby !!).

Miał obowiązek sprzedać tą ziemię w formie przetargu, ale wtedy rodzina nie miała prawa przystąpić do transakcji.

Po kilku "akcjach" z aktami notarialnymi, jak to mówią w Wołominie i Pruszkowie, papiery na ziemię , przeprały się.

Iński Pan Pomidor "rozdmuchał" sprawę, Głos szczeciński, ją opisał, telewizja coś pokazała i była afera na skalę krajową.I teraz dochodzimy do sedna sprawy. Dlaczego na tym forum tak się pluje na pana Racinowskiego i jego opcję.

Otóż w owym czasie Przewodniczącym Rady Miasta Ińska był właśnie Pan Racinowski. Z urzedu złorzył wniosek o odwołanie burmistrza Masznicza (dobrodzieja Gminy) i Rada go odwołała bo także nie miała innego wyboru !!

Przypomnijcie sobie, czytelnicy forum, że przez pewien czas nie było pana M. w ińsku, zapadł się pod ziemię !!

Jak się wszystko "wyprostowało" w dokumentach ziemi, to poznaliśmy świeżego "biznesmana", właściciela ziemskiego....

Jak teraz czytam wpisy na tym forum, to jak mówią młodzi "nóż w kieszeni się...".

Taki człowiek przychodzi na sesje, poucza radnych i burmistrza, ujmuje się za mieszkańcami Gminy. To jest dopiero obłuda. Ja i inni mieszkańcy Ińska mamy iść na referendum z tym człowiekiem i jego totumackimi ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
członek zarządu

Gdybyś kumak cokolwiek kumał , to byś wiedział ,że w tym czasie nie było AWRSP lecz gruntami państwowymi zarządzał Skarb Państwa a ściślej Bank Gospodarki Żywnościowej w Stargardzie Szcz.To bank w imieniu państwa mógł sprzedać ziemię i to tylko dla osób prywatnych. Ta ziemia jak i wszystkie pozostałe tysiące ha , które sprzedał potem Zimnicki ,należały do Skarbu Państwa.Gmina nie miała żadnych szans na przejęcie wówczas jakichkolwiek ziem, ale czy taki głupek jak Racinowski to wie. Jeżeli kuma tak jak ty to nic dziwnego,że najbardziej wychodzi wam opluwanie przeciwników.Pokonaliście w tym już nawet Zimnickiego. Tę ziemię mogli nabyć (i do tego dążyli)byli działacze PZPR lub innych układów z całego województwa, interesowały się nią nawet SB-wcy.Nic dziwnego,że tak szybko i skutecznie opluli Masznicza. On wyrwał im z rąk coś , na co mieli chrapkę.Za to zrobili z niego przestępcę. Wykorzystali do tego największego lokalnego mafiosa , słynnego pomidora.Jakim tumanem i baranem był wówczas Racinowski i część radnych to wiedzą tylko ci , co wówczas tworzyli zarząd. Do tegoż zarządu należał też słynny dzisiaj burmistrz Racinowski. Podobni był tam po to, aby patrzeć na ręce burmistrzowi. Zawsze przeciwny wszelkim podwyżkom, teraz wychodzi, gdy o nim mowa i udaje ,że nic nie wie ,że to dotyczy jego.Po kumakowatym poście jasno widać ,że zawiść i zazdrość pozostało wam barany nawet po ponad 20 latach.Reasumując uważam,że Masznicz zrobił więcej przez 18 miesięcy , niż Racinowski przez 5 lat.Takich baranów jak wy pouczać a raczej nauczać trzeba całe życie.Tobie nie kumaty radzę nie iść wcale na referendum, bo ty na odległość śmierdzisz głupotą tej władzy. Waszym ( a więc i twoim) mottem opluwania jest tylko i wyłącznie ZAZDROŚĆ.Ja wierzę w rozum zwykłych mieszkańców a nie was głuptaki.

Odnośnik do odpowiedzi

No wreszcie ktos napisal prawdę o fortunie moznowlatcy Jana M. Zdobył - jak widać - majatek uczciwie. O tam drobne nieprawidłowości przy zakupie, olać je. Warto było ryzykować. Opłaciło się. Dzięki temu mozna do dzisiaj spokojnie w takiej wiosce jak Ińsko żyć i próbować wmawiać masom jakim to jest się uczciwym biznesmenem. Gratulację. To jest mistrzostwo świata w obłudzie. Podziwiam mieszkańców, za to, że juz zapomnieli o tym co było ledwo 20 lat temu ! i teraz taki cwaniak znowu będzie nas mamił i grał dla swoich interesików ? Ludzie, oprzytomnijscie i otwórzcie oczy. Komu dajecie się manipulować, kogo słuchacie. Jesli on ma być ponownie lokalnym liderem, to zasługujecie nie tylko na Bioetanol i źwirownie, ale również na spalarnię i składowisko odpadów.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę ,że nadchodzi czas ukazania kariery niektórych urzędników gminy z tamtego okresu. A niektóre są naprawdę ciekawe, np:słynny Paluch i jeszcze inni.Tylko,że to nie ten post. Trzeba tym mędrcom gminnym poświęcić osobny rozdział. Obiecuję,że powstanie już niedługo i będzie bardziej ciekawy niż nawet Harry Potter. Tutaj winno się pisać o cudach żwirowni i przekrętów z nią związanych.Od tego zależy przyszłość mieszkańców. Z przykrością jednak stwierdzam ,że ci najmłodsi , chociaż pełnoletni kompletnie nie orientują się w temacie. Im można wciskać kit burmistrza i jego radnych. Zwracam się do rodziców i dziadków tych osób, oni mają większe doświadczenie i więcej pamiętają ile dobra przyniosło gminie otwarcie żwirowni w Storkowie i jej ponad 30 letnia egzystencja. Pobudowała tyle obiektów gminnych, że do dzisiaj ludzie mieszkają w slumsach koło cmentarza, tych zasług jest tak wiele ,że nie ma co wymieniać. A przecież płaciły te same podatki, na które teraz połasił się Racinowski.

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu tak się do cholery boicie tego Masznicza???????Przestępcy ,kombinatora,zlodzieja i nie wiem kogo jeszcze bo zapominam już jak jeszcze można znieważyć człowieka który jest nikim a tak bardzo wam przeszkadza.Mój poprzednik dobrze napisał trzeba się kogoś bardzo obawiać żeby tak szykanować .Ja ci chłopie dobrze radzę ucz się dobrze historii i zacznij kojarzyć daty.Jest rok 2011 a ty wyjeżdżasz z1991.Historię Masznicza wszyscy znają to żadna tajemnica nic nowego nie odkryłeś.Tylko po co to komu??? Boicie się referendum i ,że ludzie powiedzą NIE.A tylko ON może wam te plany popsuć.Resztę hołoty się nie liczy tak nas zwykłych ludzi traktujecie.Mam w d**** co piszesz ale jeśli twoimi idolami są członek PZPR i pomidor który bądź co bądź kratki widział to marnie w tym tle wyglądasz jeśli chodzi o autorytet.Wal się na garba pierdolcu a tę historię opowiedz pod palmami jak będziesz się raczył lewym trunkiem od tomcia.Czego najbardziej nie możecie zdzierżyć ?????? jego majątku i tego ,że ludzie go szanują.Bo przecież nie on złożył wniosek o referendum to dlaczego o tych się nie pisze!!!!! Bo najbardziej boicie się Janka.Ale co go oplujecie to jego hahaha.Pytanie jeszcze czy on to czyta ??? On robi swoje a wy sracie w gacie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrz matołek jak sam siebie określasz, a przedtem byłe nie kumaty. Tylko ktoś wierzący w cuda chciałby być liderem tej podupadłej prze was gminy.Jak masz taką zdolność opluwania to cofnij się do 1945r wówczas robiono przekręty. W Ińsku nawet powstawały kołchozy do których na siłę wcielano rolników i zabierano im ich zwierzęcy dobytek. Komunistom wybaczyłeś 45 lat złodziejstwa a J.M. nie. Zatwardziały z ciebie gnojek Racina ale o lokalnych przywódcach wiesz tyle co kot napłakał. Tutaj możesz szczekać bo jesteś bezkarny ale na ulicy do wszystkich się uśmiechasz jak Judasz.A swoją drogą to wy stworzyliście przez minione lata te istniejące w gminie świństwa, manipulując i oszukując mieszkańców, świński ryju.

Odnośnik do odpowiedzi
sprostuję wpis "władza". Opisywany przez ciebie przekręt pana wielce szanownego ówczesnego burmistrza Ińska miał miejsce w 1991 roku. Była to wtedy jedna z większych afer młodej demokracji po przemianach ustrojowych.Ziemia o której mówisz władza, była własnością Gminy Ińsko a nie AWRSP !! A kto zarządzał Gminą no....no..Tak Pan Masznicz.Legendarny wychowawca młodzieży, transparentny działacz społeczny etc. etc.I co zrobił z rzeczoną ziemią nad jeziorem. Sprzedał ją bezprzetargowo swojemu bratankowi w dalekiej Kanadzie !!! Moi mili nic nie kumaci? sowa,gaga,inwestory, inszczniny, kontrasty, tabu, itd. (a tak naprawdę to wiemy że to tylko dwie osoby !!).

Miał obowiązek sprzedać tą ziemię w formie przetargu, ale wtedy rodzina nie miała prawa przystąpić do transakcji.

Po kilku "akcjach" z aktami notarialnymi, jak to mówią w Wołominie i Pruszkowie, papiery na ziemię , przeprały się.

Iński Pan Pomidor "rozdmuchał" sprawę, Głos szczeciński, ją opisał, telewizja coś pokazała i była afera na skalę krajową.I teraz dochodzimy do sedna sprawy. Dlaczego na tym forum tak się pluje na pana Racinowskiego i jego opcję.

Otóż w owym czasie Przewodniczącym Rady Miasta Ińska był właśnie Pan Racinowski. Z urzedu złorzył wniosek o odwołanie burmistrza Masznicza (dobrodzieja Gminy) i Rada go odwołała bo także nie miała innego wyboru !!

Przypomnijcie sobie, czytelnicy forum, że przez pewien czas nie było pana M. w ińsku, zapadł się pod ziemię !!

Jak się wszystko "wyprostowało" w dokumentach ziemi, to poznaliśmy świeżego "biznesmana", właściciela ziemskiego....

Jak teraz czytam wpisy na tym forum, to jak mówią młodzi "nóż w kieszeni się...".

Taki człowiek przychodzi na sesje, poucza radnych i burmistrza, ujmuje się za mieszkańcami Gminy. To jest dopiero obłuda. Ja i inni mieszkańcy Ińska mamy iść na referendum z tym człowiekiem i jego totumackimi ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
kumak

Nudza mnie juz twoje wpisy o niczym. Ani nie piszesz na temat ani nic nigdy nie wynika z tego co piszesz. A do tego wmawiasz ludziom ze wpisuja sie kilka razy pod innymi nickami. Owszem kiedys tak robili ale na vcity gdzie teraz samotnie kwiatek siedzi i pisze sam ze soba. Nie wiem co ma masznicz do SKSM S.A. ale jak mi powiesz to bede wdzieczny bo nie piszesz na temat i zaklocasz normalna rozmowe. A najgorsze w tym wszystkim jest to ze to nie pierwszy raz dlatego twoj wpis zglaszam do moderacji. Napisze tylko to co pisalem jakis czas temu przy wpisach inwestora. Mam gdzies co masznicz kiedys zrobil teraz dziala w imie dobrej sprawy nie to co burmistrz ktory jedno obiecuje a drugie robi. O tak ten sam masznicz ktory wedlug ciebie zajumal ziemie zrobil ludzi w trabe i teraz bawi sie w zbawce swiata. Jak to w ogle brzmi! Jak Zorro XXI wieku albo jeszcze lepiej Janosik!! :D

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Panstwo,

Nie zauwazylem ze ta strona nalezy do plotek na temat Pana Masznica. Ta strona wyjasnia jakie problemy Gmine czekaja jezeli chodzi o zdrade Burmistrza i Rady wobec mieszkncow. Tu chodzi o to aby zajac sie sprawa ruiny ktora przygotowal nam Racinowski z reszta. Co mnie obchodzi co bylo w 91 roku??? Czy ja pytam kogokolowiek na tym bloku o zyciorysy??? Plotki, przeniescie na inne strony . To jest forum o ZWIROWNI. Towarzysze zamieszali a wy jak barany , zmieniacie temat wg nuty tych mieszacy!!! Nie dajcie sie otumanic i zaslepic. Piszmy i walczmy z ta przyszla zguba calej Gminy jakim ma byc ZWIROWNIA !!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy Ińska nie dajcie się zwieść tej Urbanowskiej propagandzie przydupców Racinowskiego.Oni poczuli strach pod koszulą, bo to może być koniec ich darmowego życia.Szkalują jak mogą, aby tylko ludzie ich posłuchali. Wiedzą ,że referendum może rozstrzygać i inne sprawy i to o wiele szybciej niż fikcyjne "badania" przedstawiane przez przedstawicieli żwirowni.Macie na filmie to co najważniejsze, fakty .Jak się żyje kiedy taka inwestycja istnieje.Kto jechał wczoraj od strony Stargardu , to mógł się realnie przekonać jaki pył leci. A to tylko było kawałek pola przygotowywane pod zasiew. Nie dajcie się zmylić,im zostało tylko mącenie w głowach i opluwanie wszystkich, którzy mają odwagę przeciwstawić się głupocie Racinowskiego i jego rady.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za tym ,żeby zrobić tak jak sugeruje "kontrast" zgłosić do moderatora o kłamstwa i posądzanie ,że tu tylko dwie osoby się wpisują.Sami zalogowani forumowicze co od razu można sprawdzić to już na pewno nie Masznicze a pozostali mają prawo być gośćmi.Chcecie czego? żeby napisali cześć jest Wacek ze szkoły -a jutro nie będzie go w pracy !!!!!! O ile na vcity krokus wpisywał się za wszystkich to niestety tu pisze wielu i to mądrych ludzi.Żądam od moderatora działań bo np. ja ,Pan Gier ,Michał K,Ińszczanin,Klara na pewno nie są Maszniczami .A to powinno spowodować ,że ludzie obrażający w tym momencie innych forumowiczów i gości również winni być stąd wykluczeni.Prawo zastraszanie możecie stosować tam gdzie macki wasze sięgają ale nie tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W budynku gminy ,szkole ,kinie w złotej rybce ale nie tu.A referendum i tak będzie czy naplujecie na tych mimo wszystko biednych Maszniczy czy nie.DO NEKO miało nie być obrażania jak na vcity a co tu jeden lub dwóch chorych ludzi wyrabia.????????My dyskutujemy o groźbach w powstaniu żwirowni a tu ktoś biografię Maszniczom funduje.Rozumiem ,że STRACH I NIEPEWNOŚĆ odbiera niektórym rozum ale na litość boską to już przekracza ludzki rozsądek.To też dowodzi jak bardzo boją się wiedzy Masznicza to właśnie dodaje nam skrzydeł.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje Tabu. Tez tak myslalem , szczegolnie o biografi np. Panstwa Masznic. Co to nas w koncu obchodzi. Ktos chce poplotkowac.... lub obrazac , proponuje osobiste rozmowy, twarza w twarz z Panstwem Masznic pod ich brama . Wiem ze nie macie odwagi TCHURZE. Umiecie szkodzic po cichu , jak szczury.

Tutaj sprawa toczy sie o przyszlosc Gminy. wladzo....i inny z tego koryta icon_idea.gif ..... wyluzuj i pisz na temat. Tematy ktore ty i reszta kaloszy tutaj poruszaja nie zmienia Gminy na lepsze. Prosze sie skupic nad dyskusja dotyczaca ZWIROWNI i wylacznie zwirowni. Kalosze, do roboty dla dobra spolecznego Gminy lub do budy....pieski. Swoje juz wyszczekaliscie i zacznijcie wreszcie sluchac. Wiem , ze nie jest kaloszom i pieskom wygodne oddac ta kosc co dostali w prezencie. No coz, dlugi trzeba zwracac.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

zgodnie z tym co zapowiadałem podczas powstawania tego forum nie mam zamiaru tolerować jakiegokolwiek przejawu plotkowania. Ufając w dużej mierze ludziom i ich dobrej stronie nie spodziewałem się, że będę musiał ingerować podczas dyskusji. Przeglądałem jeszcze kilka innych tematów żeby przekonać się czy to jednorazowa sytuacja czy zdarza się częściej. Niestety już kilkakrotnie dochodziło do zmiany tematyki ale przede wszystkim do tego z czym mamy do czynienia w tym wątku, czyli plotkowaniu. W tym miejscu chciałbym upomnieć wszystkich użytkowników, którzy się nie stosują do zasad, które tutaj panują.

Poniżej zamieszczę ponownie zasady żeby każdy mógł się z nimi zapoznać.

Witam,

forum dopiero co ruszyło ale warto kilka rzeczy ustalić.

Otóż forum jak wiadomo jest miejscem gdzie możemy sobie spokojnie porozmawiać i dyskutować na różne tematy. W tej kwestii nic się nie zmieniło i nie zmieni. Nie mniej jednak znajdą się tacy, którzy zamiast korzystać z możliwości będą je nadużywać. Takim użytkownikom mówię stanowcze NIE. Dlaczego? Już tłumaczę:

1. Jesteśmy wszyscy dorośli i potrafimy rozróżnić co jest złe a co dobre.

2. Skoro jesteśmy dorośli to potrafimy się zachować w odpowiedni sposób. Nawet jeżeli jest to tylko internet.

3. Wulgaryzmy każdemu się zdarzają. Pomińmy kwestie typu co Pan Prof. Miodek na ten temat myśli bo nie o to chodzi. Wiedząc, że forum jest również swego rodzaju miejscem publicznym do którego mają dostęp wszyscy (np.: młodociani), piszcie z rozwagą (nie chcemy dawać złego przykładu :P).

4. Przede wszystkim chcę uświadomić przyszłych użytkowników tego forum, że wolność słowa to też odpowiedzialność. Wiedząc, że jesteście anonimowi nie wykorzystujcie tego. A kiedy już macie zamiar napisać coś bardziej pikantnego zastanówcie się jak byście sami zareagowali na takie słowa wymierzone w Waszą osobę.

To by było na tyle. Weźcie sobie te słowa do serca i umiejętnie korzystajcie z możliwości, które Wam udostępniam.

Życzę miłych dyskusji na tym forum :)!

Link do tego cytatu: viewtopic.php?f=2&t=3

Pozdrawiam i chciałbym żeby niektórzy dwa razy się zastanowili zanim cokolwiek napiszą tutaj.

Wątek ze względu na nadmierną ilość wpisów nie na temat zamykam.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...