Skocz do zawartości

Szyszko w Ińsku?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tyk napisał:

Chyba ukraińską, bo katolicka jest o 17 a pisałeś 17:24. Jaki k... Mąż stanu chyba że massachusetts w Stanach Zjednoczonych.😂

A co za różnica gdzie się modlisz Bóg jest jeden......pustaku i twój Bóg nie jest inny.....ale eg. Ciebie to pisowski Bóg.....to trzeba być chorym z nienawiści.....żal mi ciebie biedaku po prostu żal....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tyk napisał:

Skoro Bóg jest jeden, to czemu muzułmanie zabijają katolików w imię Boga. Czy oni tez wedlug ciebie wierzą ,w tego samego Boga co my? 

Oni mają Allacha. Ich Allach mówi że zabij niewiernego to wejdziesz do moich bram. A nasz Bóg mówił bliźniego swego jak siebie samego. Chrześcijanie a muzułmanie to całkiem co innego. Koran a Biblia to też co innego. Coś się zaputałeś. Przecież biadoliłeś że PIS nie chce uchodźcow przyjąć zdecyduj co chcesz. Bo dom wariatów uprawiasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to się pogubiłem, przecież nic takiego nie pisałem o uchodźcach (zwłaszcza że PiS-u nie trawie). Olo twierdzi ze Bóg jest jeden, skoro jest jeden, to znaczy ze według Ola każda religia odnosi się do jednego Boga. Czytaj uważnie, albo pisze to jedna i ta sama osoba która szuka debili 😂😁

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, tyk napisał:

Teraz to się pogubiłem, przecież nic takiego nie pisałem o uchodźcach (zwłaszcza że PiS-u nie trawie). Olo twierdzi ze Bóg jest jeden, skoro jest jeden, to znaczy ze według Ola każda religia odnosi się do jednego Boga. Czytaj uważnie, albo pisze to jedna i ta sama osoba która szuka debili 😂😁

Czego głąbie nie rozumiesz że Bóg to Bóg a Allach to nie Bóg tylko Allach. I Olo dobrze pisze. Poczytaj i dopiero mędrkuj. Co tu tłumaczyć że przydałby się jeden muslim żeby jedną bombkę powiesił na gminie bo tam sami niewierni.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...