Skocz do zawartości

Przetarg na możliwość łupienia miłośników plażowania w Ińsku.


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gostek napisał:

Smutna ta diagnoza, ale może to wynik tego, że ludzie spoza układu nie chcą startować w wyborach?

A w takiej sytuacji "układ" nie ma szansy przegrać. Tyn bardziej nie musi się nawet starać po wygranej.

Oj smutna i niestety beznadziejna w kwestii zmian na pozaukładowe zmiany dla dobra maluczkich.Będą dalej utrzymywać hołotę postkomunistyczną udającą demokratów.Nistety winę ponoszą ciemni ,zastraszeni lub przekupieni głosukący.Gdyby to gminne bagno zniknęło to moźe powstała by szansa na mozolnie przywracanie rozwoju i normalności.

Odnośnik do odpowiedzi

Portal Ińsko zszedł na totalne dno. Kierowany przez świra szafrana oraz liwaka i kupczyńskiego strona powiela informacje ze strony gminnej. Panowie już wypaleni nie mają na Ińsko pomysłu a tylko oddawanie w dzierżawy ostatnich cennych gruntów dla swojaków. No i jeszcze im się marzy kolejne dwie kadencje. No cóż położył się Dyzio i marzy!?

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, chłoptasie napisał:

Portal Ińsko zszedł na totalne dno. Kierowany przez świra szafrana oraz liwaka i kupczyńskiego strona powiela informacje ze strony gminnej. Panowie już wypaleni nie mają na Ińsko pomysłu a tylko oddawanie w dzierżawy ostatnich cennych gruntów dla swojaków. No i jeszcze im się marzy kolejne dwie kadencje. No cóż położył się Dyzio i marzy!?

Wreszcie ktoś to napisał. Brawo.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, wreszcie napisał:

Wreszcie ktoś to napisał. Brawo.

Ja czekam kiedy zaczną wysprzedawać to,co służyć miało ińskiej młodzieźy.Bankrut gminny wyzywa się resztek gruntów,którymi jeszcze dysponuje.Szkoda,źe robi to bezmyślnie na doraźne cele,głównie spłatę długów od długów.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gosc napisał:

A mnie ciekawi dla kogo bedzie oplata klimatyczna. Zawsze mowa byla , odkad przyjezdzam na utrzymanie plazy. A teraz? Wedlug mnie nie powinno jej  byc wcale.

Bardzo słuszna uwaga.....a jak dodamy do tego fakt że lampy na plaży zaczynają świecić o 17 kiedy jest jeszcze dzień...to nasuwa się pytanie kto zapłaci za prąd też dzierżawca przyszły czy gmina która o nic nie dbała do tej pory o plażę.... jak w każdą niedzielę spacerem z rodziną i co? Jeszcze słonko wysoko a lampy świecą.... a potem marudzą że utrzymanie plaży jest drogie.....przy tejże okazji stwierdzam że Michał i Jacek też chodzą na spacery.....chyba że to nie ich i mają to w poważaniu....

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Olo napisał:

Bardzo słuszna uwaga.....a jak dodamy do tego fakt że lampy na plaży zaczynają świecić o 17 kiedy jest jeszcze dzień...to nasuwa się pytanie kto zapłaci za prąd też dzierżawca przyszły czy gmina która o nic nie dbała do tej pory o plażę.... jak w każdą niedzielę spacerem z rodziną i co? Jeszcze słonko wysoko a lampy świecą.... a potem marudzą że utrzymanie plaży jest drogie.....przy tejże okazji stwierdzam że Michał i Jacek też chodzą na spacery.....chyba że to nie ich i mają to w poważaniu....

A gdzie ta gnida szafran co latał do Racina o każdą lampę na armii  krajowej! Pytam się gdzie ta dbająca o interes gminy władza? Przejrzysta błahchcha

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Wyborca napisał:

70 tys zarobić żeby pokryć koszty..a gdzie zyski?W żaden legalny sposób nie sposób!to żarty dyletantów ten cały przetarg(smutny schyłek kadencji .

Dlatego jak tylko ogłaszą kto wygrał trzeba powiadomić odpowiednie służby. Bo te tajemnice mówią same za siebie.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba po 70 tysiaków na miesiąc powinni płacić za tyle terenu.Jak porywają się na biznes to niech płacą.Jeśli 70  na rok czy nawet 100 to mają jak za darmo dzieląc to 12 miesięcy.Ciekawe  jaką kwotę zainwestują w plażę , powinno być to w umowie dzierżawy i konsekwentnie sprawdzane czy nowy właściciel wywiązuje się z umowy.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Wyborca napisał:

Zupełny brak wyobraźni i pomysłu oraz nieznajomość ekonomii i rynku pracownika.Ogolnie rozwój na poziomie pantofelka)

Wezmą następny kredyt na wpłacenie poprzedniego.I tak to już leci od lat.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chciałem się przekonać czy ten opluty tu "Olo" rzeczywiście kłamie jak mu tu zarzucają. I postanowiłem przysiąść na ławeczce przy raku i zobaczyłem to czego władza nie widzi. Światła na plaży włączyły się 17.50 jest widno i jeszcze długo będzie. Ciekawe dla kogo te światła świecą? I nie trzeba iść na plażę żeby to widzieć.Trzeba być po prostu gospodarzem a nie nastawionym na trwanie. Olo pozdrawiam robisz dobrą robotę.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, lampka napisał:

A ja chciałem się przekonać czy ten opluty tu "Olo" rzeczywiście kłamie jak mu tu zarzucają. I postanowiłem przysiąść na ławeczce przy raku i zobaczyłem to czego władza nie widzi. Światła na plaży włączyły się 17.50 jest widno i jeszcze długo będzie. Ciekawe dla kogo te światła świecą? I nie trzeba iść na plażę żeby to widzieć.Trzeba być po prostu gospodarzem a nie nastawionym na trwanie. Olo pozdrawiam robisz dobrą robotę.

Kłamiesz olo, zachód słońca dzisiaj o 17,08 więc o 17,50 już była szarówka i na pewno nie było "widno i jeszcze długo będzie". Kłamiesz też, że siedziałeś na ławeczce, za duży był mróz, a poza tym ty wcale nie musisz być na promenadzie, wystarczy, że siedzisz w domu i z okna widzisz czy na promenadzie światła się świecą.

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, olo kłamie napisał:

Kłamiesz olo, zachód słońca dzisiaj o 17,08 więc o 17,50 już była szarówka i na pewno nie było "widno i jeszcze długo będzie". Kłamiesz też, że siedziałeś na ławeczce, za duży był mróz, a poza tym ty wcale nie musisz być na promenadzie, wystarczy, że siedzisz w domu i z okna widzisz czy na promenadzie światła się świecą.

A byłeś dzisiaj przy raku? Widziałeś? Ja cię zapraszam na jutro dokładnie o 17.08 jeszcze mnie przeprosisz łachu. Mnie a nie jakiegoś Olo. Szukaj szukaj psie może wyniuchasz gówno z pod zada. Ty się ogarnij tłuściochu że dla młodych nie ma problemu z ławeczką ani z mrozem. Tobie się po prostu pojebało. A światło włączyło się nie tak jak olo pisał tylko o 17.50 i nie chce być inaczej. Gmina płaci za światło na plaży które świecą się w dzień. Nie szukaj winnych tylko zadbaj o finanse gminy tłuściochu jeden z drugim.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, lampka napisał:

A byłeś dzisiaj przy raku? Widziałeś? Ja cię zapraszam na jutro dokładnie o 17.08 jeszcze mnie przeprosisz łachu. Mnie a nie jakiegoś Olo. Szukaj szukaj psie może wyniuchasz gówno z pod zada. Ty się ogarnij tłuściochu że dla młodych nie ma problemu z ławeczką ani z mrozem. Tobie się po prostu pojebało. A światło włączyło się nie tak jak olo pisał tylko o 17.50 i nie chce być inaczej. Gmina płaci za światło na plaży które świecą się w dzień. Nie szukaj winnych tylko zadbaj o finanse gminy tłuściochu jeden z drugim.

Masz 100% racji. Jakby te zapasione tyłki ruszyli to widzieliby więcej niż kupkę tysiaczków co miesiąc. Sukinkoty jeżdżą na pole biwakowe ale nic nie widzą. Wszyscy to widzą ale władza nie widzi problemu tylko ku#rwa szuka kto o tym napisał. Zamiast natychmiast kazać elektrykowi przestawić zegar to lenie odszczekują się. Nawet wskazówek mieszkańców nie potrafią odpowiednio naprawić. Potem taki hu#j michał chwali się że podpisuje porozumienie. Fiuty są u władzy koniec kropka !

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, lampka napisał:

A byłeś dzisiaj przy raku? Widziałeś? Ja cię zapraszam na jutro dokładnie o 17.08 jeszcze mnie przeprosisz łachu. Mnie a nie jakiegoś Olo. Szukaj szukaj psie może wyniuchasz gówno z pod zada. Ty się ogarnij tłuściochu że dla młodych nie ma problemu z ławeczką ani z mrozem. Tobie się po prostu pojebało. A światło włączyło się nie tak jak olo pisał tylko o 17.50 i nie chce być inaczej. Gmina płaci za światło na plaży które świecą się w dzień. Nie szukaj winnych tylko zadbaj o finanse gminy tłuściochu jeden z drugim.

Nie ma wytłumaczenia dla tych nieudaczników😠

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, olo kłamie napisał:

Kłamiesz olo, zachód słońca dzisiaj o 17,08 więc o 17,50 już była szarówka i na pewno nie było "widno i jeszcze długo będzie". Kłamiesz też, że siedziałeś na ławeczce, za duży był mróz, a poza tym ty wcale nie musisz być na promenadzie, wystarczy, że siedzisz w domu i z okna widzisz czy na promenadzie światła się świecą.

Wpis poniżej krytyki. Głupio mądrzy z gminy mają nas mieszkańców w poważaniu. Ciągle myślą że ludzie w Ińsku to ciemnota. Zamiast sprawdzić szybko problem i szybko zadziałać pieprzy o jakimś oknie. Załamać się można. Wystarczy wyjść na spacer i przekonać się ilu mieszkańców przemierza teren plaży i dalej do rezertwatu albo orzechową do lasu aż do rybionka. Bynajmniej ja mijam dziesiątki osób kłaniam się im. Ludzie biegają, chodzą z kijkami, spacerują rodziny całe, młodzi całymi grupami, matki z dziećmi w wózkach,parki zakochane. Władza odjechała bardzo szybko od realnego świata wynorców. Przykre bo siostrę Michała mijam często. Niech ją zapyta czy to prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

Włączyły się dokładnie 17.53 siedzę w domu na przybrzeżnej. Jest widno czyli mieszkańcy mają rację. Władza dalej ma to w nosie. A głupek szafran co i rusz ganiał do poprzednika i czepiał się lamp przy głównej drodze.  Kto teraz temu czerwoniakowi powie w oczy ty leniwy dziadzie. Gdzie ty i reszta tych spaślaków. Cena prądu taka sama jak wszędzie. Ale gmina bogata. 

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, niestety napisał:

Włączyły się dokładnie 17.53 siedzę w domu na przybrzeżnej. Jest widno czyli mieszkańcy mają rację. Władza dalej ma to w nosie. A głupek szafran co i rusz ganiał do poprzednika i czepiał się lamp przy głównej drodze.  Kto teraz temu czerwoniakowi powie w oczy ty leniwy dziadzie. Gdzie ty i reszta tych spaślaków. Cena prądu taka sama jak wszędzie. Ale gmina bogata. 

Wiem próbowałem dojrzeć władzę przy raku. Ta władza ma nas kompletnie w du-pie. Samolubne gnojki z ZSLu. Obiecują cuda wyborcze a nic przez 4 lata nie zrobili prócz zgromadzenia kasy na kontach.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...