Skocz do zawartości

Przetarg na możliwość łupienia miłośników plażowania w Ińsku.


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Olo ja się z tobą, co do zwirkow i tych ciężarówek z dluzycami zgadzam. Problem jest i tu masz rację, ale chcąc coś zmienić nie wystarczy pierd...  Na jakimś forum, bo to bicie głowa w ścianę chyba, że ci się to podoba. A tak, ogólnie z czego ja mam ci się tłumaczyć co zrobiłem dla gminy jak nie startuje, nie jestem osoba publiczna. Mnie irytuje bierna rada miasta, tam nawet debaty nie ma wszyscy siedzą cicho

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiem  w tej sprawie.Burmistrz, Rada muszą wystąpić z odpowiednim pismem do RDP w Stargardzie  i uzasadnić dlaczego powinien istnieć całkowity zakaz przejazdu od strony Kamiennego Mostu i od poczty Ińsko w kierunku Kamiennego Mostu. Odpowiedzialne za ten stan osoby w RDP w Stargardzie liczą na aktywne działania w ww. oraz ewentualnie stowarzyszeń lub pojedynczych osób.Ze względu na typ drogi kwalifikuje się ona do całkowitego zamknięcia dla pustych pojazdów typu żwirki i podobnych gdyż nie odpowiada ona (ta droga) naciskowi na oś.Brakuje tylko stanowczego,jednoznaczne stanowiska lokalnych władz..Dotyczy to także IPK oraz terenów Natura 2000 (RDOŚ).A więc do roboty wladzo dla dobra mieszkańców.Przy okazji informujcie co piszecie (nie chowajcie w szufladach)bo to działa przeciwko Wam.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Mumin napisał:

Chciała pani, o ile mam przyjemność odpowiadać kobiecie, napisać "wybieramy". Wybierać to ja mogę skarpetki u Romana na rynku.

Nie masz przyjemności,ponadto ja jestem heteroseksualny.Też lubię kobitki.Ale węsz,węsz może znajdziesz coś w lesie....Zamiast skarpetek proponuję wybieranie ziemniaków z kopca.

Odnośnik do odpowiedzi

Co zamierzcie wladzo zrobić aby ukrócić przejazdy żwirkó oraz innych drogą powiatową w  kierunku Kamiennego Mostu.Będziecie dumać czy weźmiecie się ostro do pracy?Kierowcy tych pojazdów czują się bezkarnie.Sam RDP w Stargardzie nic nie zrobi nie mając lokalnego wsparcia w postaci pism i petycji.....Załatwienie też trwa.A więc do działania byle prędko.Inaczej będzie jak za żwirownią w Storkowie,same dziury.Żwirownia odpowie ,że to nie ich sprawa.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gostek napisał:

Rejestrator - Władza  pewnie ma inne zmartwienia. Termin przetargu bliski, ofert jakoś mało, więc ... . No zgadnij co?
A droga ....? Kogo to dziś obchodzi.

Szukacie frajerów.....wspomnicie moje słowo 2 ogłoszenia na trzecim weźmie Mariusz.....bo jak zrozumieć te wizyty władzy u niego na polu biwakowym.....powiem więcej 70 tys to żadne wydatki jak na sezon na plażę więc nie wymyślajcie.....

Odnośnik do odpowiedzi
przypomnienie

JUZ JUTRO:

Przedmiotem dzierżawy są nieruchomości gruntowe stanowiące własność Gminy Ińsko, położone w obrębie I miasta Ińsko, w skład których wchodzą:

Plaża Miejska przy Alei Spacerowej w Ińsku – zawarta w części działek o numerach geodezyjnych 372/2 i 373 o pow. 12.000 m2,

Plac parkingowy Nr 1 przy Alei Spacerowej w Ińsku – zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 372/2 i 373 o pow. 780 m2,

Plac parkingowy Nr 2 przy Alei Słonecznej w Ińsku – zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 336/2 o pow. 2.450 m2,

Plac parkingowy Nr 3 przy Alei Słonecznej w Ińsku – zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 320/2 i 321/2 o pow. 1.100 m2,

Plac parkingowy Nr 4 przy ul. Brzozowej w Ińsku – zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 418 o pow. 1.760 m2.

 

 

Przetarg odbędzie się w dniu 23 lutego 2018 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku ul. Bohaterów Warszawy 38.

 

 

Z oferentem, który wygra przetarg, zostanie zawarta umowa dzierżawy na czas określony do dnia 30 grudnia 2023 roku.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, przypomnienie napisał:

JUZ JUTRO:

Przedmiotem dzierżawy są nieruchomości gruntowe stanowiące własność Gminy Ińsko, położone w obrębie I miasta Ińsko, w skład których wchodzą:

Plaża Miejska przy Alei Spacerowej w Ińsku – zawarta w części działek o numerach geodezyjnych 372/2 i 373 o pow. 12.000 m2,

Plac parkingowy Nr 1 przy Alei Spacerowej w Ińsku – zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 372/2 i 373 o pow. 780 m2,

Plac parkingowy Nr 2 przy Alei Słonecznej w Ińsku – zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 336/2 o pow. 2.450 m2,

Plac parkingowy Nr 3 przy Alei Słonecznej w Ińsku – zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 320/2 i 321/2 o pow. 1.100 m2,

Plac parkingowy Nr 4 przy ul. Brzozowej w Ińsku – zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 418 o pow. 1.760 m2.

 

 

Przetarg odbędzie się w dniu 23 lutego 2018 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku ul. Bohaterów Warszawy 38.

 

 

Z oferentem, który wygra przetarg, zostanie zawarta umowa dzierżawy na czas określony do dnia 30 grudnia 2023 roku.

Jakim prawem Jacek Liwak wydzierżawia cały kompleks plaży ostatnich miesiącach swojego urzędowania?.....jakim prawem na kolejną całą kadencję której nie obejmie....zrobi to samo co jego mentorka wieża z wod-kan.....dlaczego radni dali na to przyzwolenie.....poprzednim dzierżawcom dawał parkingi na rok potem na dwa.....teraz oddaje na 6 .....za kratki tego s********.....

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, Olo napisał:

Jakim prawem Jacek Liwak wydzierżawia cały kompleks plaży ostatnich miesiącach swojego urzędowania?.....jakim prawem na kolejną całą kadencję której nie obejmie....zrobi to samo co jego mentorka wieża z wod-kan.....dlaczego radni dali na to przyzwolenie.....poprzednim dzierżawcom dawał parkingi na rok potem na dwa.....teraz oddaje na 6 .....za kratki tego s********.....

Nie tak dawno mówiono tu abyś ważył słowa ! A ty dalej swoje ! Pytasz pytku dlaczego na tak długo wydzierżawia ? Bo będzie jeszcze dwie kadencje urzędował, chyba że Po z SLD zmienią w 2019 roku ordynację a to wtedy jak Pan Adamowicz w Gdańsku !!!!! Wytrzyj chusteczką jadaczkę bo się oplułeś ??

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gamoń napisał:

Większej pychy, hipokryzji i głupoty, na tym forum nikt oprócz ciebie, prezentuje ! Tak trzymaj a wynik wyborów będzie odwrotny od twoich oczekiwań !

Te właśnie czynniki zaważą na waszej przegranej. Wasza głupota sięgnęła apogeum!

Odnośnik do odpowiedzi
watpliwe oczekiwanie
3 godziny temu, Jan napisał:

Jak tam sprawa plaży?  Był przetarg? Ilu było oferentów I za ile poszło? 

Burmistrz promowaniem tematu się nie popisał,  zatem pewnie dużej walki nie było. 

Wątpliwe jest byśmy uzyskali dzisiaj lub w weekend jakąkolwiek odpowiedź . Pewnie pan z dołu z Urzędu dostanie na to prikaz pod koniec przyszłego tygodnia , a na BIP ukaże się mniej więcej w tym samym czasie.Chyba ,że znowu coś pryśnie na Ińsku:-)

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, nie wiem napisał:

Nie wmawiaj tego mi czego nie wiem. To Ty jestes pracownikiem gminy.  Od takich jak Ty , my powinnismy wiedziec z pierwszej reki.

Jasne .....ale o przetargu wiesz....że nie był dobrze promowany wiesz....że pracownik nie poda info wiesz..  że taki jest prikaz szefa wiesz......wszystko wiesz tylko łżesz jak pies.....pisrańcu z koziej wólki.... 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Jasne .....ale o przetargu wiesz....że nie był dobrze promowany wiesz....że pracownik nie poda info wiesz..  że taki jest prikaz szefa wiesz......wszystko wiesz tylko łżesz jak pies.....pisrańcu z koziej wólki.... 

Mialem cie ( tu z premedytacja z malej litery)za naprawde nieglupiego..a tu patrz! IDIOTA!

AD1. O PRZETRARGU WIEDZIAL KAZDY OD KIEDY GOSTEK TO OPULIKOWAL TUTAJ...PATRZ TEZ...OFICJALNA STRONA INSKA.... Kazdy , kogo temat  Inska interesuje te strone oglada.

2.To tez tutaj padlo, ze za malo zostalo rezleklamowane. To tez fakt. Totalna ujma dla obecnej wladzy.

3. To,ze zadna informacja nie wyplynie wczesniej niz cos tutaj to zaden Jams Bond do tego nie jest potrzebny. Wystarczy popatrzec .

4. i nadprogramowo... ani lze , ani pis..ale tobie... nie, nie tobie.. Twojej rodzinie wspolczuje... Zyc z kims takim jak ty  to horror.

Odnośnik do odpowiedzi

Jacy kandydaci? Ta klika istnieje od kilku kadencji.Dla zmylenia niepowiązanych z tą bandą wyborców wsadzą 2-3 niby nowych teź niby radnych i dalej kręcą swoje lody.Moźna sypać od wkrętarka do leśnika.Inni teź  mają swoje interesiki. A gmina kapcanieje z roku na rok coraz bardziej.Tylko idiota tego nie widzi.Czas wodolania nadchodzi mroźna się spodziewać lodów na patyku.A naród w tej gminie manipulowany od czasów więźby.Przewiduję dalszy upadek i zgliszcza.Tutaj dalej panuje "układ".

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...