Skocz do zawartości

Żwirownia nadal rżnie głupa


antyżwir

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, ooooo napisał:

A dlaczego mu te nogi śmierdzą? Bo nie wiem. Bana miałeś mnie się to jeszcze nigdy nie zdarzyło. Musiałeś nieźle chama z siebie zrobić. Bo to gorum to na prawdę tolerancyjne jest.

jak to mowia prawdziwemu facetowi noga musi smierdziec :D a ztym banem ciul tam niech ten co mi dal na fejsie sobie opublkuje osiagniecie ban dla pissinga :)

Odnośnik do odpowiedzi

to poczytaj sobie reszte nawet naszego bohatera lolka jak obraża ludzi wulgaryzmami i jakos bana jeszcze nie dostal ale w sumie to sam sobie bana nie da :)lolek a ty mi wyslij zdjecie koszulki musze zamowic na kampanie :D moze zwirownia nas zasponsoruje co nie lolek :)

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś może podać sygnaturę akt sprawy w WSA? Wydaje się, ze może to być to: http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/8EDE3BEC86 ale chciałbym mieć pewność oczekując na uzasadnienie :-)

Tak czy inaczej - gratulacje dla Stowarzyszenia. Odwaliliście ogromną robotę za Burmistrza i radnych, a Burmistrz jeśli szuka dla siebie tam okazji do laurów, to chyba tylko ma jeden, a mianowicie: całkowicie spaprał sprawę i tym samym doprowadził do tego, ze był powód aby iść do Sądu. Gdyby nie Stowarzyszenie to Ińsko byłoby w czarnej d..e.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gostek napisał:

Czy ktoś może podać sygnaturę akt sprawy w WSA? Wydaje się, ze może to być to: http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/8EDE3BEC86 ale chciałbym mieć pewność oczekując na uzasadnienie :-)

Tak czy inaczej - gratulacje dla Stowarzyszenia. Odwaliliście ogromną robotę za Burmistrza i radnych, a Burmistrz jeśli szuka dla siebie tam okazji do laurów, to chyba tylko ma jeden, a mianowicie: całkowicie spaprał sprawę i tym samym doprowadził do tego, ze był powód aby iść do Sądu. Gdyby nie Stowarzyszenie to Ińsko byłoby w czarnej d..e.

Gostek jak nie znasz przepisów to nie pierdziel głupot ! Bijesz tutaj pianę, udajesz mądralę a w gruncie rzeczy, jesteś głupi jak but z lewej nogi !

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gostek napisał:

Ulżylo? Będzie premia czy posadka?

Jeśli chcedz mnie przekonać, że to była jedyna i optymalna strategia, to trzeba było użyć argumentów. To co napisałeś pasuje do tego co i jak robicie.

Słuchaj chłopcze, nie żadna posadka czy też premia (sam sobie żeglarzem, sternikiem, okrętem..), tylko minimum wiedzy i przyzwoitości. Jak zamierzasz kogoś skrytykować (a tylko to tu potrafisz !), to powinieneś mieć wiedzę o przedmiocie(sprawie), którą krytykujesz. A Ty walisz na odlew, wymachując dookoła siebie kończynami górnymi a nuż kogoś trafię. Tak postępuje tu od dłuższego czasu niejaki Olo, ale on ma taką strategię "na czuja", nie bierz z niego przykładu. Sam trafnie zauważyłeś sedno całej sprawy w drugim zdaniu, które popełniłeś. I nie trzeba się wiele rozwodzić i uzasadniać bo tak to jest. Chyba nie sądzisz że Burmistrz, gdyby mu jakikolwiek przepis pozwalał, posiłkował lub prosiłby o pomoc ITP w tak drażliwej i ważnej sprawie ? Aż za takiego szkodnika i ignoranta, chyba go Gostek nie uważasz ? A tak marginesie, zapewne wiesz kto jest członkiem tego Towarzystwa, które powaliło decyzję SKO i..........Raport  Środowiskowy a co za tym w konsekwencji idzie............ ? 

Odnośnik do odpowiedzi

Chlopca to szukaj w swej rodzinie. Jak dotychczas to Ty machasz przed naszymi swym wybujałym ego, choć ludzie to różnie nazywają.

Nadal zero argumentów. Bierność to strategia? O Miejsciwym Planie Zagispodarowania i o jego roli poczytaj. To jedna z możliwych dróg.

To co usiłujesz nam wmówić pasuje do przykrego scenariusza: ja chciałem, ale Stowarzyszenie mi przeszkodziło ;-)

Wygodna postawa na zasadzie: wilk syty i owca cała, a ja czysty. Ty to kupujesz bo chcesz lub musisz. Twoja sprawa, ale inni mogą mieć odmienne zdanie i im głośniej krzyczysz tym mniej wiarygodny dla mnie jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gość napisał:

Słuchaj chłopcze, nie żadna posadka czy też premia (sam sobie żeglarzem, sternikiem, okrętem..), tylko minimum wiedzy i przyzwoitości. Jak zamierzasz kogoś skrytykować (a tylko to tu potrafisz !), to powinieneś mieć wiedzę o przedmiocie(sprawie), którą krytykujesz. A Ty walisz na odlew, wymachując dookoła siebie kończynami górnymi a nuż kogoś trafię. Tak postępuje tu od dłuższego czasu niejaki Olo, ale on ma taką strategię "na czuja", nie bierz z niego przykładu. Sam trafnie zauważyłeś sedno całej sprawy w drugim zdaniu, które popełniłeś. I nie trzeba się wiele rozwodzić i uzasadniać bo tak to jest. Chyba nie sądzisz że Burmistrz, gdyby mu jakikolwiek przepis pozwalał, posiłkował lub prosiłby o pomoc ITP w tak drażliwej i ważnej sprawie ? Aż za takiego szkodnika i ignoranta, chyba go Gostek nie uważasz ? A tak marginesie, zapewne wiesz kto jest członkiem tego Towarzystwa, które powaliło decyzję SKO i..........Raport  Środowiskowy a co za tym w konsekwencji idzie............ ? 

Trzech takich co rządzą w gminie i ITP....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...