Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 2018rr


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Olo napisał:

Nie łyka tylko w końcu zrozumiało jak bardzo POPSL przez lata waliło ich w rogi.....widzą też że można coś zrobić dla tuch zwykłych szarych.....wystarczy tylko nie kraść....a Liwak co? Oddaje plażę w prywatne ręce, grunty na Boh. Warszawy jakiejś fundacji ze zniżką 90% rabatu....o tym że jak fundacja nic nie zrobi to grunty zostaną odebrane ani słowa ale za to obiecuje ODKUPIĆ grunty i zwrócić koszty poniesione.....ja po prostu nie mogę uwierzyć że na coś takiego zgodzi się rada gminy....rozdawnictwo POPSL trwa....jak długo i kiedy zapuka CBA i prokurator...

Łyka, łyka. Zwolennicy myślą, ze poprzednia władza kradła, a teraz są sami świeci. Tacy jak Ty nie zauważają misiewiczów, berczyńskich, fundacji narodowej wydającej miliony w spolkach zalozonych przez wspolpracowników szydło (oczywiscie calość dzieje się bez przetargu a firma powstala niedawno). Dodam jeszcze taka ciekawostke o ministrze szyszko, który nie tak dawno robił dochodzenie w sprawie chemtrails. Fajna ekipka.

Łącząc wszystko do kupy razem z pękającymi parówkami i wysadzaniem blaszanych baraków można śmiało powiedzieć, ze rządzą nami idioci, którzy kradną TAK SAMO jak inni, ale dali 500pln i ludziom się wydaje, ze wstali z kolan, choć przyjdzie im za to zapłacić.

Natomiast nasze lokalne podwóreczko to inna sprawa a nie duza polityka. Liwak niezależnie skąd jest i jakie kolory polityczne nosi nie nadaje się do tego co robi. Jego poprzednicy też sie nie nadawali i dlatego gmina wyglada tak jak wyglada. Jak przyjdzie do wladzy ktoś bez doświadczenia i pomysłu na rządzenie, to niezależnie czy bedzie z pis, po, psl czy innych partii - bedzie robil niejasne machloje bo zwyczajnie nic innego nie bedzie potrafił.

Tymczasem bardzo dobrze, ze trzymasz reke na pulsie i wyciągasz na forum różne ciekawostki. Niech ludzie wiedzą co się dzieje. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Masz rację tylko w ostatnich dwóch zdaniach....reszta to pomyje wyssane z palca....

Jak słuszna krytyka PiS-u to Jan be, ale jak dokopać władzy Ińskiej to Jan cacy. Jeszcze ci bokiem wyjdą te "dobre zmiany" pisowski oszołomie. Ale przynajmniej odkryłeś się i wiadomo kogo będzie trzeba "przydusić" w niedalekiej przyszłości !

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

Wg. Ciebie marionetki....wg mnie nadzieja na zmiany...odsunięcie takich jak ty od koryta...każdy inny tylko nie komuszo-platformiano-pezeelowskie cwele...

Zazdrość...  Zamiast pomysłów widać tylko chęć dorwania się do koryta. No i inwektywy. TKM w najczystrzym wydaniu. Brawo!

 

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Jan napisał:

Zazdrość...  Zamiast pomysłów widać tylko chęć dorwania się do koryta. No i inwektywy. TKM w najczystrzym wydaniu. Brawo!

 

Olo bidoku, skad ta ostra krytyka wobec twojej "skromnej" osoby? A gdzie twój poplecznik MarekK który cie zawsze bronił, a dzisiaj go nie ma na posterunku? Tak mi ciebie Olo szkoda!

Odnośnik do odpowiedzi

Chcialabym wiedzieć czy obecny burek i jego zastępca rozliczą się ze swojej kadencji? Konkretnie co takiego dla dobra mieszkańców gminy zrealizowali.Już minęło ponad 3 lata,zbliża się końcówka i czas pokazać swoje osiągnięcia.Oczywiście poza osobistymi zarobkami...

Odnośnik do odpowiedzi
O 23.10.2017 o 13:51, Olo napisał:

Wg. Ciebie marionetki....wg mnie nadzieja na zmiany...odsunięcie takich jak ty od koryta...każdy inny tylko nie komuszo-platformiano-pezeelowskie cwele...

Olo byłeś przy korycie dwie kadencje.    Wykazałeś się tylko zawiścią , knuciem i  nierealnymi pomysłami.Kompromitujesz tylko Ukrainców w naszej gminie.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowny Panie Burku przyjechałam do domku i cały dzień jestem odurzana palonymi meblami z jednego z domków. Domek rozbiera Pan Mariusz i kopa śmieci jaka tam jest przeraża mnie. Czy na takie rzeczy to się nie zamawia firmy żeby gabaryty wywiozła? Woń smrodu jest na całej okolicy i na Ińsko. Wiem bo byłam w Dino i śmierdzi nawet w mieście. Może spacerek i zrobienie porządku. 

Odnośnik do odpowiedzi
32 minut temu, smród napisał:

Szanowny Panie Burku przyjechałam do domku i cały dzień jestem odurzana palonymi meblami z jednego z domków. Domek rozbiera Pan Mariusz i kopa śmieci jaka tam jest przeraża mnie. Czy na takie rzeczy to się nie zamawia firmy żeby gabaryty wywiozła? Woń smrodu jest na całej okolicy i na Ińsko. Wiem bo byłam w Dino i śmierdzi nawet w mieście. Może spacerek i zrobienie porządku. 

Szanowna "smrodna" babo !! Smrodami, zapachami, hałasem, burdami ect. ect. zajmują się odpowiednie w tym kraju i Gminie służby, takie jak policja czy straż miejska lub gminna. Zgłoś problem tam gdzie należy, nie "zawracaj" gitary Szanownemu Jackowi Burmistrzowi Liwakowi, alb...........wracaj skąd przyjechałaś ! Pozdro !!?? 

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, smród napisał:

Szanowny Panie Burku przyjechałam do domku i cały dzień jestem odurzana palonymi meblami z jednego z domków. Domek rozbiera Pan Mariusz i kopa śmieci jaka tam jest przeraża mnie. Czy na takie rzeczy to się nie zamawia firmy żeby gabaryty wywiozła? Woń smrodu jest na całej okolicy i na Ińsko. Wiem bo byłam w Dino i śmierdzi nawet w mieście. Może spacerek i zrobienie porządku. 

Zgadzam się z tobą. Jedzie nawet na głównej drodze bo jechałem do pracy rowerem. Odór palonych chemikaliów. W domku przed łącznością. Na plaży aż dusi od meblowych spalin. Już Irenka powinna autem być na plaży wlepić mandat. Tak by było w normalnej gminie ale w tym syfie bez władzy nic nie działa. Palenie liści to zaraz by przyjechali chociaż to nic nie szkodzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

W gminie mają inne kłopoty....nie koniecznie to są palone meble czy liście.. ..zapowiadałem smrodek i mamy smrodek....zegar wybił właściwą godzinę....weźmiemy się też i za brak interewncji przy paleniu  mebli... jak iść to iść za ciosem....

Jaki smrodek Olo, podziel się z nami tymi newsami, pojeździmy trochę po burkach !!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Jakich desek? Byłaś widziałaś? Najpierw idź na spacer potem zobacz a na końcu pisz. Palìł cały tydzień smród był na całe ośrodki i manhatan. Smród?  To mało powiedziane to były jakieś chemikalia bo przeszłam i miałam zawroty głowy. A góra śmieci dalej leży jak na jakimś wysypisku. Domek rozebrany cały więc pewnie paliłby wszystko. Głupia gmina, głupia władza i głupia ciotka zielińska. A decowi i marguli możesz loda walnąć. 

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Matka napisał:

Jakich desek? Byłaś widziałaś? Najpierw idź na spacer potem zobacz a na końcu pisz. Palìł cały tydzień smród był na całe ośrodki i manhatan. Smród?  To mało powiedziane to były jakieś chemikalia bo przeszłam i miałam zawroty głowy. A góra śmieci dalej leży jak na jakimś wysypisku. Domek rozebrany cały więc pewnie paliłby wszystko. Głupia gmina, głupia władza i głupia ciotka zielińska. A decowi i marguli możesz loda walnąć. 

Co ty tak marguli i deców bronisz? Zagadkowa sprawa.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...