Skocz do zawartości

Wybory samorządowe 2018rr


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj Pissing jak się tam zwiesz.Jesteś chory.Ty ofermo budowlana .Czemu kasę na dzieci pobierasz co Ci PiS daje.Jesteś budowlany opój i bardzo mądrego udajesz.Tak ja na kościół gadasz i księży wyzywasz ale jak co potrzeba to i do kościoła gonisz.Tak jest ze wszystkim.Pokaż co dobrego zrobiłeś bo chyba jeszcze nic.Za swą mądrość to napisz jak od szwagra w mordę dostałeś.To że wszyscy z Tobą rozmawiają to nie znaczy że ciebie poważają.Mają po prostu Cię za idiotę.

Odnośnik do odpowiedzi

ten dzien jest wrecz szczesliwy wkoncu po amnezji dowiem sie czegos konkretnego o sobie :D stary lysy cpun komuch , ziomal tuska ,mam karakana chociaz dalej nie wiem co to , jestem bobem budowniczym co z budowa mam tyle wspolnego ze wiem jak cegla wyglada :D  aaa i jeszcze ten szwagier hmm to chyba mam zone :D to szwagier wpadaj do mnie bo nie mam z kim sie napic :D a jak juz sie odnalazles to sie przydasz :D i wez moja zone z soba poznam ja wkoncu :D skad wy to bierzecie i co wy cpacie albo pijecie hehe stare durnie zrobili sobie zgaduj zgadule i ani razu nie trafili :D

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, gość napisał:

Słuchaj Pissing jak się tam zwiesz.Jesteś chory.Ty ofermo budowlana .Czemu kasę na dzieci pobierasz co Ci PiS daje.Jesteś budowlany opój i bardzo mądrego udajesz.Tak ja na kościół gadasz i księży wyzywasz ale jak co potrzeba to i do kościoła gonisz.Tak jest ze wszystkim.Pokaż co dobrego zrobiłeś bo chyba jeszcze nic.Za swą mądrość to napisz jak od szwagra w mordę dostałeś.To że wszyscy z Tobą rozmawiają to nie znaczy że ciebie poważają.Mają po prostu Cię za idiotę.

wskaz mi czarodzieju gdzie obrazam ksiezy i kosciol ? i przyslij mi zdjecie mojch dzieci chetnie je poznam 

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz ile jeszcze o sobie nie wiesz.. ...a wiesz dlaczego? Bo masz  braki w DNA....brakuje ci oczu żeby wszystko widzieć...uszu żeby dobrze słyszeć...języka żeby ładnie mówić ....głowy żeby mieć mózg który choć trochę nie był by jak sieczka....ale takie niedoróbki to unikat można cię wpisać na listę UNESCO...

Odnośnik do odpowiedzi

Pissing.zawsze uważasz się za mądrego a jesteś tępak.Już się bronisz i udajesz że nic nie wiesz ale tatuś Twój stalowy mundur  ORMO nosił dlatego teraz co nowe to be i nie możesz się pogodzić z rzeczywistością.Wyzywasz tu wszystkich i od wszystkiego także zastanów się jak to jest dlaczego Ci co tak narzekają razem Tobą - bo to pozostałości po tamtym systemie.

Odnośnik do odpowiedzi

o teraz jestem więżniem :) widzisz lolini jak ty zawsze tu propagande siejesz kiedy ja powiedzialem ze jestem przeciw kosciolowi ? z toba to jak w tym powiedzeniu "co gluchy nie uslyszy to zmysli" i ty zawsze tak robisz w kazdej rozmowie z kims wymyslasz swoje fakty na temat ludzi o ktorych wogole nie masz pojecia :) to o ktorej ta msza

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

Pissing.zawsze uważasz się za mądrego a jesteś tępak.Już się bronisz i udajesz że nic nie wiesz ale tatuś Twój stalowy mundur  ORMO nosił dlatego teraz co nowe to be i nie możesz się pogodzić z rzeczywistością.Wyzywasz tu wszystkich i od wszystkiego także zastanów się jak to jest dlaczego Ci co tak narzekają razem Tobą - bo to pozostałości po tamtym systemie.

i kolejny jasnowidz pewnie syn lolusia :) talent ma po ojcu chociaz to moze byc syn jacka chowany przez lolusia :D i znow slepy traf moj ojciec w czasie komuny mieszkal w rfn :D

 

Odnośnik do odpowiedzi

tak pissing tatuś w ORMO a ty tu takiego udajesz że hej.Tak nie raz smarowałeś księży i obrażałeś kościół.Piwo chlejesz od rana i samochodem jeszcze śmigasz.Pamiętaj już nie jeden tak śmigał i się do śmigał.Jesteś dobry kuba ale wiesz już chyba że wszyscy przy tobie grają a uważają Cię za młota i tak już pozostanie.To ze piwko z Tobą wypija i się pośmieją to nie znaczy że wszystko z tobą jest ok.Jesteś po prostu TĘPAK

Odnośnik do odpowiedzi

synu jacka i lolka co mi jeszcze powiesz ciekawego :) dla twojej wiedzy z nikim piwa nie pije bo chce jeszcze pozyczyc a choroba serca niestety nie pozwala :) samochodem nie jezdze bo niemam i nie mialem nigdy prawo jazdy :) olo a ja ci mowie ze twoja zona zna bardzo dobrze jacka w kazdym calu :D strzelacie strzelacie i trafic nie mozecie :) podpowiem ze nie jestem szuja polityczna tak ja wy :)

Odnośnik do odpowiedzi

olka pozdrow jutro na mszy wszystkich prawoslawnych a od kogo to juz dasz sobie rade dobry w tym jestes :) a to lolo dla ciebie na dobranoc tylkko nie mow nikomu , chyba ze jest was tu wiecej :D Оло і тому ваша дружина спит із ким старий член отримає, і ти повинен бити коня  , нара дурість :D:D:D

Odnośnik do odpowiedzi

No i mam nadzieję że po dyskusji na portalu każdy mądry wyborca zrozumie że lepiej pisać tu na caffe...bo nikt konkretnych osób nie obraża....porusza się wiele tematów bardzo niewygodnych dla obecnej władzy.....jest szeroki wachlarz tematów....pisze się tu na bieżąco a nie jak na portalu tylko okolicznościowo....albo raz na rok....takie są same plusy tego forum....fajnie że jest:bye:

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gość napisał:

oj pisising widać ze cię rozszyfrowali .Ciśnienie ci się podniosło i to dość ostro.czytając Twe wpisy to widć że jesteś resortowe dziecko.

oj prędzej nasza gmina zajmie pierwsze miejsce w rankingu najbogatszych gmin w Polsce niz mnie rozszyfrują :) ale spokojnie jeszcze troche sam sie ujawnie i będzie wielkie żdziwko i siara dla olisadebe i reszty :) a mi ciężko ciśnienie podnieść wszystko biere z usmiechem na buzce :)

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, Olo napisał:

Wszyscy mamy ciebie w du#pie....czy ktoś tu chce żebyś się ujawnił? Ja nigdzie tego nie przeczytałem.....od dzisiaj pisz sam do siebie bo nikt ci już odpisywać nie będzie....polecam to wszystkim.

Zmądrzałeś Olo?

Odnośnik do odpowiedzi
32 minut temu, Olo napisał:

Wszyscy mamy ciebie w du#pie....czy ktoś tu chce żebyś się ujawnił? Ja nigdzie tego nie przeczytałem.....od dzisiaj pisz sam do siebie bo nikt ci już odpisywać nie będzie....polecam to wszystkim.

oleczka cos ty w tej doopie miala mała ześ taka rozepchana :D ? olunia nie pekaj nie wygreze cie z kogo wtedy by sie tu wszyscy smieli , nie ma drugiego takiego co sie przestawia i zmienia zdanie  w 5 sekund tak jak ty :D a wogole to co ty trzezwy dzisiaj ?chyba swojej manki pilnujesz :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...