Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, pissing napisał:

nawalony lolek haha mowilem ze chlal za decem z innymi niebieskimi :D

Już ja wiem kto chleje....twój niebieski co na policyjnej emeryturze....ta jego nawiedzona pozbiera ci plotki i jedzie na twoja zagrodę i plecie ci te farmazony.....nie wiesz co we władzy piszczy ale rżniesz cwaniaka.....gołodupcu nic nie wiesz tylko zasłyszane zauszniki.....ale warto było cię rozgryść pissing oj warto.....

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, pissing napisał:

nawalony lolek haha mowilem ze chlal za decem z innymi niebieskimi :D

Pissing czy ty to kłusownictwo to uprawiasz dla hobby czy że głodujesz i nie stać cię na kupowanie w Polsce....no tak pytam bo wiesz nadz burmistrz dla ubogich teraz sponsoruje żywność darmową....bałwan też się może zgłosić w końcu jest zameldowany.....

Odnośnik do odpowiedzi

niewiem o kim ty sie tam rozmarzyłeś lolek ale dla twojego info mieszkam w centrum ińska :) no jasne że kłusuje a pózniej sprzedaje pracownikom i pracownicom urzedu gminy :) szkole sie teraz na zakladanie siatek na ryby :D zywnosc za free dobry pomysl sie smiejesz a zobaczysz jak paniusie z gminy beda sie dzielic tym co lepsze jak co roku :D

Odnośnik do odpowiedzi

Oj oj nie strasz nie strasz bo sie zesrasz.....chyba jest odwtotnie szpiclu....i tak wiadomokto ty jesteś....jegomość co kilka razy w roku na dwa tygodnie przyjedzie uuuuuuulllłl żeś pojechał ......takich ubeków to  jeszcze u nas jak widać dostatek.....gaś światło idź spać jutro też jest dzień...

Odnośnik do odpowiedzi
Cytuj

Zadający: Marcin

Pytanie: Panie Burmistrzu, ponawiam swoje pytanie: Rozpoczął się remont ulicy Sienkiewicza, a nie ma w aktualnościach żadnej wzmianki, wizualizacji, planów jak to będzie za kilka miesięcy wyglądało. Proszę o informacje odnośnie prowadzonych remontów na naszych ulicach.

Odpowiedź:

Witam Panie Marcinie,

Chciałbym pokazać mieszkańcom projekt ale jest on bardzo obszerny i trudny do zeskanowania. Jeżeli ma Pan ochotę przyjrzeć się dokumentacji to zapraszam do urzędu pok. Nr 4. Będzie Pan mógł na spokojnie zapoznać się z projektem. My swoją drogą postaramy się zamieścić projekt przebudowy na stronie internetowej.

Udało się nam wiele uzyskać w projekcie m.in. dwa ronda jedno przy poczcie drugie na ul. H. Sienkiewicza. Będą nowe chodniki, oświetlenie i przejścia dla pieszych z wysepkami w celu spowolnienia ruchu. Na wjeździe do miasta spowalniacze, ścieżka pieszo-rowerowa od poczty do Rybionka z przedłużeniem do Storkowa.

W tym roku powstaje kanalizacja deszczowa, nowe chodniki i rondo na ul. H. Sienkiewicza. Od bioetanolu na długości 1,5 km w kierunku Ciemnika droga zostanie poszerzona a nawierzchnia wymieniona. W roku przyszły ruszą prace na pozostałych odcinkach.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak

Całości nie skomentuję bo już o tym wiele razy pisano.
Wspomnę jednak, że ktoś nie wierzył w rondo przy poczcie ;-)
Wygląda, że czasem mam lepsze info od rodowitych Ińszczan :-D

Miłego dnia.

Odnośnik do odpowiedzi

Gostek to rondo jest tak potrzebne jak krowie wieniec.....a tym bardziej rondo na sienkiewicza i jeszcze spowalniacze....4 matołków w gminie robi sobie kampanię wyborczą uśmiechając się do wieży....realizowane są jej pomysły na gminę i dla żwirowni....mydlą wam oczy że to jej koniec a ja wam wieszczę że to początek końca....ciekawe na czyje wyjdzie...

Odnośnik do odpowiedzi

Olo - ze względów bezpieczeństwa rondo się przyda, bo nawet w tym tygodniu widziałem "orła" za kierownica, który traktował klomb czy co tam jest jako wysepkę ronda.
A co do reszty Twych zastrzeżeń, to Wy jesteście beneficjentami polityki Waszych wybrańców, a ja deklaruję, że jak się czegoś nowego dowiem, to podrzucę na forum tak jak to czyniłem dotychczas.


Pozdrawiam wszystkich bez względu na poglądy. No zwolenników Żwirowni pozdrawiam dużo mniej serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się nam wiele uzyskać w projekcie m.in. dwa ronda jedno przy poczcie drugie na ul. H. Sienkiewicza. Będą nowe chodniki, oświetlenie i przejścia dla pieszych z wysepkami w celu spowolnienia ruchu. Na wjeździe do miasta spowalniacze, ścieżka pieszo-rowerowa od poczty do Rybionka z przedłużeniem do Storkowa.

W tym roku powstaje kanalizacja deszczowa, nowe chodniki i rondo na ul. H. Sienkiewicza. Od bioetanolu na długości 1,5 km w kierunku Ciemnika droga zostanie poszerzona a nawierzchnia wymieniona. W roku przyszły ruszą prace na pozostałych odcinkach

To część odpowiedzi naszych kacyków z gminy.Zapytam więc skąd i dlaczego takie rozwiązania.Czy przy inwestycji drogi wojeódzkiej,która musi w myśl zapisów spełniać pewne,określone parametry kacyki organizowały spotkania z mieszkańcami? Czy może wzorem grubej wieży węsząc pod kątem przyszłorocznych wyborów sami zdecydowali jak przysłużyć się żwirowni,bioetanolowi itd...Ta inwstycja jest planowana odgórnie i gmina nic nie ma do gadania.Chwalenie się w imieniu mieszkańców osiągnięciami na które gmina nie ma wpływu to zwykła przedwyborcza propaganda.Obudźcie się ludzie bo będą wam wciskać żwir jako 7 cud świata.Ruszcie mózgownicy dla własnego dobra.

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, przyjezdna napisał:

Udało się nam wiele uzyskać w projekcie m.in. dwa ronda jedno przy poczcie drugie na ul. H. Sienkiewicza. Będą nowe chodniki, oświetlenie i przejścia dla pieszych z wysepkami w celu spowolnienia ruchu. Na wjeździe do miasta spowalniacze, ścieżka pieszo-rowerowa od poczty do Rybionka z przedłużeniem do Storkowa.

W tym roku powstaje kanalizacja deszczowa, nowe chodniki i rondo na ul. H. Sienkiewicza. Od bioetanolu na długości 1,5 km w kierunku Ciemnika droga zostanie poszerzona a nawierzchnia wymieniona. W roku przyszły ruszą prace na pozostałych odcinkach

To część odpowiedzi naszych kacyków z gminy.Zapytam więc skąd i dlaczego takie rozwiązania.Czy przy inwestycji drogi wojeódzkiej,która musi w myśl zapisów spełniać pewne,określone parametry kacyki organizowały spotkania z mieszkańcami? Czy może wzorem grubej wieży węsząc pod kątem przyszłorocznych wyborów sami zdecydowali jak przysłużyć się żwirowni,bioetanolowi itd...Ta inwstycja jest planowana odgórnie i gmina nic nie ma do gadania.Chwalenie się w imieniu mieszkańców osiągnięciami na które gmina nie ma wpływu to zwykła przedwyborcza propaganda.Obudźcie się ludzie bo będą wam wciskać żwir jako 7 cud świata.Ruszcie mózgownicy dla własnego dobra.

Już lepiej by było, abyś ty się walnęła w tą pustą swoją makówkę i zostań lepiej tam skąd do nas przyjeżdżasz ! poradzimy sobie bez ciebie !

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Olo napisał:

pissing ....mistrzu dziękujemy za mądrości....ale jak następnym razem przyjedziesz to zastaniesz niespodzianki😂

lolek jedyne co moge wrocic to z biedronki z zakupow :D a na budowe ronda sobie popatrze z okna :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nie graj w ciemno pissing....obrzuciłeś błotem Bogdana T. a to Bogdan S.źle cię informuje....pissing co mogł ci zrobić Bogdan T, nasłać kontrolę....ale to nie on....masz innych wrogów a teraz jeszcze wiecej....pissing jesteś mściwy, ksemofobiczny i nienawistny....opamiętaj się bo skonczysz marnie....

Odnośnik do odpowiedzi

co ty olini znow zes ćpał albo jakis lewy bimber pijesz :) o Bogdana T. to sie pytałem  czemu sie nie pochwaliles że on szycha u was PIS :) ale ty uwielbiasz macic nie dziwie sie ze tu wiecznie klotnie jak ty zawsze masz swoja wersje

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytaj wiec swoje wpisy bo masz zaćmienie zakutego łba....pissing pisał o Bogdanie T. Że jest upowcem i ma barwy złoto- niebieskie....nawet tego nie wiesz że on się w Polsce urodził....pracował wiele lat w naszej gminie i odkąd ja pamiętam to był w pisie..  przez 2 kadencje był w radnym PIS  a Racin PO....ale skąd ty to możesz wiedzieć jak ty umiesz tylko pluć nienawiścią.....bo gdybyś tego samego Bogdana krytykował za jego rządzenie to ja bym cię może poparł ale ja ty krytykujesz go za pochodzenie i przynależność do  partii to ty jesteś ksenofob i rasista jak wszyscy w rajchu..... grzałeś tu na forum nienawiść ale pamietaj przychodzi czas na rewanż....a że wiemy kim jesteś zemsta będzie słodka.....jesteś żałosny i wszystkie twoje wpisy powinny zniknąć no to mowa nienawiści....jeśli jest jakiś moderator tego forum to niech to przeczyta i da ci tego bana raz na zawsze......nie tu miejsca dla takich cweli.... .

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...