Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 8.08.2017 o 08:22, Gostek napisał:

Już to wyjaśniałem: nie będę wyręczał mieszkańców. To Wam powinno zależeć najbardziej. No i jeszcze nie przyszedł czas abym się ujawnił.
Mam inny pomysł.

1. Kazimierz Dec

2. Adam Machnik

3. Maria Krawczyk

4. Krystyna Sydor

5. Teresa Działoszewska

6. Roman Woźniak

7. Joanna Sadowska

8. Jerzy Kościelny

9. Donata Lorek - Dezor

10. Paweł Jacek Pańczyk

11. Zbigniew Józef Mazurek

12. Władysław Halejcio

13. Władysław Tomczyk

14. Krzysztof Tomasz Skonieczko

15. Włodzimierz Jerzy Szafran

Włodzimierz Jerzy Szafran - Przewodniczący VII Kadencji Rady Miejskiej w Ińsku

Jerzy Kościelny - Wiceprzewodniczący VII Kadencji Rady Miejskiej w Ińsku

Sporo Ich. Jest okazja aby zerwać z zasadą: "radni bezradni". Jeśli Mieszkańcy nie mają odwagi, pisać do Burmistrza, to niech o to poproszą radnego. Dowiecie się ile ta Rada jest warta :-D

Polska sieć Dino ma już więcej supermarketów niż niemiecki Lidl!

Byle nas nie nie przweższyłą inna nacja ze wschodu a jest jej coraz więcej.Bo to jak niem.eicka plaga działa.I nie ma skrupułów

Odnośnik do odpowiedzi

haha jesteś olo głupszy niż ustawa przewiduje. Kukiz to na dzień dzisiejszy normalna propolska formacja parlamencie. Ty i ten twój PiS patriotami? Macierewicz maszerujący wśród banderowskich flag na Ukrainie jak zresztą kiedyś zrobił to sam guru Jarosław Kaczyński, wsparcie milionów złotych na budowanie dróg na Ukrainie. To ma być propolskie? To jest przeciw Polakom i ich tożsamości, to jest wspieranie faszyzmu i działanie niezgodnie z Polską racją stanu! To jest zdrada setek tysięcy bestialsko zamordowanych Polaków. Teraz PiS chce pisać historię na nowo i winą za mordy banderowskiej upa na Polakach obarcza Rosjan. To nie Rosjanie są winni banderyzmowi ale nienawiść, Rosjanie też krzywdzili Polaków ale nie ćwiartowali, nie zarzynali żywcem piłą, nie wbijali wideł w brzuchy ciężarnych Polek, nie miażdżyli głów Polskich niemowląt. Wstydu nie masz olo jesteś głupkiem, arogantem i nie masz zielonego pojęcia o historii Polski.

Jak świat światem ani Niemiec ani banderowiec nie będzie dla Polaka bratem.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba sam nie wiesz o czym piszesz....politycznie PIS musi pomagać Ukrainie już niedługo to UE będzie miała problem bo Karta Polaka pozwoli im wyjechać dalej.....pozbywamy się banderowców w bardzi prosty sposób...a ty klamco i platfusowy złodzieju zobacz kto doradza i pracuje dla banderowców....Nowak Balcerowicz i wielu innych lewaków... i co wtedy jest wszystko ok.... 

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast się spierać - pomyślmy jak rozkręcić Ińsko.
Burmistrz się uaktywnił i ogłosił konsultacje społeczne: https://www.insko.pl/aktualnosci/pokaz/336_lokalny_program_rewitalizacji_gminy_insko
Na dziś to trochę błądzenie we mgle, ale dobre i to, a niebawem dowiemy się czy coś z tego Burmistrz wywnioskuje. Ja w sprawie konsultacji mam jednak jedno pytanie: skąd ma być te pół miliona na inwestycje. Mało to jak cholera, a potrzeb wiele, jednak jakoś tej kwoty w budżecie chyba nie widzę.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja zdradziecka szmato olowa pisze coś o platfusach? PiS się niczym od nich nie różni jeżeli chodzi o Ukrainę. Jedni i drudzy wspierają banderę i upa. Ja bronie ludzi od Kukiz 15, których próbujesz oczernić. Jedź na ten majdan i razem z Macierewiczem maszeruj wśród czarno-czerwonych flag. Pomagać tak ale Polakom mieszkającym na Ukrainie tak aby ściągać ich do kraju a jak na razie to ten rząd ściąga ale ukraińców, którzy wypierają z rynku polskiego pracownika.

Jesteś olo nie dość, że żwirowo-grzesiakowym namiestnikiem to do tego zdrajcą i ignorantem historycznym

Odnośnik do odpowiedzi

Do "ińszczanina" i "gość" oznajmiam że nie kto inny jak Paweł Kukiz cykał sobie fotki na Majdanie odziany w swoje rockowe skóry....po drugie K15 za każdym razem głosują z opozycją totalną....jeśli dla ciebie wyciąganie karty do głosowania, wstrzymywanie się od głosu lub nie branie wcale udziału w głosowaniu nad  budżetem jest wiarygodne i to jest twój wybór to ja ci mówię że jesteś szmatą i padliną kolaborantem i karierowiczem...nie ma bardziej zacnych patriotów w całej POLSCE jak AM i JK....nikt i nigdy nie sięgnie im do pięt.....zacznijcie obaj interesować się bieżącymi sprawami w polityce... 

Odnośnik do odpowiedzi

interesuje się i widzę Macierewicza wśród banderowskich flag na ciamajdanie. Pisząc, że posłowie Kukiz głosują jak pełowcy i spółka kłamiesz i nie masz pojęcia o bieżącej polityce. Tak samo jak peło tak samo i pisuary wspierają banderowców, faszystów, antypolaków ptfu a razem z nimi ty żwirowy zdrajco, pachołku grzesiakowy

Odnośnik do odpowiedzi

Kukiz to szmata tak  jak jego antysystemowość. Pierwszy idiota pozujacy do selfi na Majdanie...radzę poczytaj bo zdjęcia też są...twój kukizowiec czerpie pełnymi garściami jak każdy lewak do siebie....kupił mieszkanie mimo że mia dom za kilka procent wartosci o walcowej... jako klub czerpią ogromną kasę z państwa...a pozostawienie obecnych sędziów to też wsparcie K15 totalnej opozycji....antysystemowiec?chyba wywrotowiec....

Odnośnik do odpowiedzi

No i jeszcze zapytaj kto sobie zdjęcia robił z banderowcem Kramkiem szczylem z Otwarty Dialog którą należy zdelegalizować..  to jakiś debil te wpisy robi który nie zna bieżącej polityki....czyżby zakamuflowana opcja niemiecka? To by wiele wyjaśniało w tej głupocie.... 

Odnośnik do odpowiedzi

możesz pisać swoje głupoty zdrajco żwirowy i banderowski won do swojego antka, który kazał Wojsku Polskiemu maszerować na majdanie wśród banderowskich flag! To jest twój patriota? Rozwiązania systemowa jakie proponują posłowie od Kukiza mogą służyć tylko obywatelom ale przecież Jarek sądów nie odda. Wszystko garną do swoich partii a Macierewicz z Polskiego Wojska robi cyrk widać to nawet po ostatnim przetargu na autobusy gdzie zamiast wspierać Polski przemysł to się wspiera niemiecki!

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda palca na odpisywanie na te brednie....jak K15 jest dobrem dla polski to ty jesteś złodziej i zdrajca....K15 to sprzedajna ku#rwa taka jak ty....poczytaj co polacy sądzą o nim to umysł ci się rozjaśni ....ja nie wierzę że jest taki idiota któremu K15 odebrał resztki rozumu....a co ty zrobiłeś żeby żwirownia nie powstała cwelu skurwiały....masz jakieś zasłùgi to nas oświeć.....

Odnośnik do odpowiedzi

olo to nie tylko sprzedajna szmata żwirowa ale i banderowska

Nie mam nic do Ukraińców tych normalnych chcących pracować i żyć z nami w zgodzie ale niestety na ukrainie więcej bandery niż tych myślących a razem z nimi maszeruje ukochany Macierewicz i Jarosław ola

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...