Skocz do zawartości

Taki ch.. a nie Ińsko w Kronice...


0123456789

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość napisał:

Ja bym nie rozpaczał że wody ubywa.Przyglądając się to można plaże powiększyć i więcej turystów będzie korzystało z tego faktu że Ińsko w okolicy ma największą plażę.Może ćwok jeden z drugim zastanowi się że to może być klucz do sukcesu.Teraz jak jest pogoda ,pieniędzy w gminie nie ma,to wszyscy pracownicy  tak zwanej budżetówki powinni wejść do jeziora i  kamienie wszystkie powybierać,a jak nie to niech falochron z kamienia przesuną do lustra wody i wszystko  będzie  im się zgadzało a po takim zabiegu drogi dojazdowe na bazy płetwonurków się powiększą.Niech te puste głowy jakiś wariant wybiorą i do dzieła a jak nie to rurociąg budować zamiast wieży widokowej i transportu wody.

Z kim ty się zadajesz że taki głupi jesteś.....ale cóż słyszałem że głupich nie sieją głupi się sami rodzą....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

9 minut temu, Gość napisał:

Przemyśl to Olo . Lektura do podusi.Może przyśni Ci się największa plaża nad jeziorem Ińsko tak jak było molo największe,a teraz wieża kopalniana będzie też największa.Oj będzie co zwiedzać.Same miodzio.

Widzę że chodziłeś do szkoły...."same miodzio" .....dla ciebie do podusi...

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już wiem gdzie woda się podziała z jeziora.W jednej części wyparowała a w drugiej części nie napłynęła ze Ściennego bo Szafran dreny zablokował.Jezioro Strażno i wszelkie bagna oraz sadzawki  na tym terenie mają wody pod dostatkiem - to że przepusty są pozatykane w kierunku jeziora Ińskiego to skutek jest widoczny.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość. napisał:

Ja już wiem gdzie woda się podziała z jeziora.W jednej części wyparowała a w drugiej części nie napłynęła ze Ściennego bo Szafran dreny zablokował.Jezioro Strażno i wszelkie bagna oraz sadzawki  na tym terenie mają wody pod dostatkiem - to że przepusty są pozatykane w kierunku jeziora Ińskiego to skutek jest widoczny.

A tobie korek od mózgu wyciągnęli i pieprzysz jak idiota. Problem braku wody jest oczywisty i nie należy z tego kpić. To że władza nie umie sprawy nagłośnić to inna sprawa. Gdzie mieszkasz baranie że nie boisz się braku wody pitnej myślisz że to nie ma związku. Ma i to duży bo niski poziom jeziora to niższy poziom wody w studniach. Dla ciebie widzę każdy temat jest śmieszny. Jednak od śmiechu do płaczu cienka nić.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość. napisał:

Ja już wiem gdzie woda się podziała z jeziora.W jednej części wyparowała a w drugiej części nie napłynęła ze Ściennego bo Szafran dreny zablokował.Jezioro Strażno i wszelkie bagna oraz sadzawki  na tym terenie mają wody pod dostatkiem - to że przepusty są pozatykane w kierunku jeziora Ińskiego to skutek jest widoczny.

Szafran wypił wodę z jeziora niczym smok wawelski z Wisły.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, smok napisał:

Szafran wypił wodę z jeziora niczym smok wawelski z Wisły.

Masz żałosne poczucie humoru.......jesteś taki infantylny czy po prostu nie masz nic mądrego do powiedzenia....bo inaczej tego nie zrozumiem.....Szafran nawet nie ma dostępu do jeziora co najwyżej do własnej studni.....można władzę krytykować ale pisać wpisy które tylko kpią a nic nie wnoszą jest już OBŁĘDEM....

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, JAN napisał:

OLO JAK TY JESTEŚ TAKI WIRACHA TO PRZEDSTAW SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA

A po co.....ty się podajesz z imienia i nazwiska? Jak znajdziesz tu kogokolwiek kto tak pisze to podaj mi. Na razie to forum jest jedynym miejscem gdzie bez konsekwencji że ci władza  da kopa. Przyjdzie czas to powiem zresztą poznasz mnie po wypowiedziach jak będę miał swój czas. Na razie będę kim jestem. Jak wszyscy.Nie żądaj ode mnie tego czego od innych też nie żądasz. Sam się przedstaw. Czekam...

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Olo napisał:

Masz żałosne poczucie humoru.......jesteś taki infantylny czy po prostu nie masz nic mądrego do powiedzenia....bo inaczej tego nie zrozumiem.....Szafran nawet nie ma dostępu do jeziora co najwyżej do własnej studni.....można władzę krytykować ale pisać wpisy które tylko kpią a nic nie wnoszą jest już OBŁĘDEM....

A co ty tak bronisz szafrana, wczesniej broniłeś rajcy, szukasz zaplecza przed wyborami?

Odnośnik do odpowiedzi
O 21.11.2016 o 21:30, Gość napisał:

Ja bym nie rozpaczał że wody ubywa.Przyglądając się to można plaże powiększyć i więcej turystów będzie korzystało z tego faktu że Ińsko w okolicy ma największą plażę.Może ćwok jeden z drugim zastanowi się że to może być klucz do sukcesu.Teraz jak jest pogoda ,pieniędzy w gminie nie ma,to wszyscy pracownicy  tak zwanej budżetówki powinni wejść do jeziora i  kamienie wszystkie powybierać,a jak nie to niech falochron z kamienia przesuną do lustra wody i wszystko  będzie  im się zgadzało a po takim zabiegu drogi dojazdowe na bazy płetwonurków się powiększą.Niech te puste głowy jakiś wariant wybiorą i do dzieła a jak nie to rurociąg budować zamiast wieży widokowej i transportu wody.

Ty człowieku p*********** jesteś? Bo normalny na pewno nie... JEZIORO WYSYCHA a tobie się chce kamyczki zbierać? Za chwilę obniży się jeszcze bardziej lustra wody i zamiast metrowego ubytku będzie 2 metrowy ubytek. Jest już prawie grudzień a po śniegu ani widu ani słychu. Wiesz co to oznacza? Za rok o tej samej porze może być tylko gorzej niż jest obecnie.

I swoją drogą. Jacy pracownicy budżetówki? Kupczyńskiego masz na myśli? Czy ty k**** na prawdę wierzysz w to, że któremukolwiek z ludzi pracujących w strukturach gminnych będzie się chciało coś zrobić przy tym jeziorze?

Wy ludzie musicie sobie jedną rzecz uświadomić. Dalszy spadek poziomu wód w jeziorze to koniec Ińska. Jak rdosie itd. to zauważą to nie będzie ANI PŁYWANIA PO JEZIORZE, ANI DOSTĘPU DO PLAŻY BO d********* ZAKAZ. A wtedy turyści już totalnie oleją tą, już gówno wartą miejscowość. Każdy przynajmniej raz w życiu miał sytuację, w której wyłączyli mu wodę w mieszkaniu. I niech sobie teraz każdy wyobrazi ten stan jako coś permanentnego (dla nieuków pojęcie "permanentość" oznacza pewien stały, niezmienny stan). nie spuścisz klocka w klopie, nie zrobisz herbaty, nie umyjesz się. Ale nie, budżetówka, zbieranie kamyczków i więcej rur do doprowadzania wody...

Ja p*******, to miasto nie ma przyszłości... Czekam na zbawienny dzień, aż wejdzie do Ińska zarząd komisaryczny i przyłączą poszczególne części do ościennych gmin bo stężenie głupoty w ińskiej gminie jest za duży...

Odnośnik do odpowiedzi
zwirek prowokator
4 minuty temu, ... napisał:

Ty człowieku pierdolnięty jesteś? Bo normalny na pewno nie... JEZIORO WYSYCHA a tobie się chce kamyczki zbierać? Za chwilę obniży się jeszcze bardziej lustra wody i zamiast metrowego ubytku będzie 2 metrowy ubytek. Jest już prawie grudzień a po śniegu ani widu ani słychu. Wiesz co to oznacza? Za rok o tej samej porze może być tylko gorzej niż jest obecnie.

I swoją drogą. Jacy pracownicy budżetówki? Kupczyńskiego masz na myśli? Czy ty k**** na prawdę wierzysz w to, że któremukolwiek z ludzi pracujących w strukturach gminnych będzie się chciało coś zrobić przy tym jeziorze?

Wy ludzie musicie sobie jedną rzecz uświadomić. Dalszy spadek poziomu wód w jeziorze to koniec Ińska. Jak rdosie itd. to zauważą to nie będzie ANI PŁYWANIA PO JEZIORZE, ANI DOSTĘPU DO PLAŻY BO d********* ZAKAZ. A wtedy turyści już totalnie oleją tą, już gówno wartą miejscowość. Każdy przynajmniej raz w życiu miał sytuację, w której wyłączyli mu wodę w mieszkaniu. I niech sobie teraz każdy wyobrazi ten stan jako coś permanentnego (dla nieuków pojęcie "permanentość" oznacza pewien stały, niezmienny stan). nie spuścisz klocka w klopie, nie zrobisz herbaty, nie umyjesz się. Ale nie, budżetówka, zbieranie kamyczków i więcej rur do doprowadzania wody...

Ja p*******, to miasto nie ma przyszłości... Czekam na zbawienny dzień, aż wejdzie do Ińska zarząd komisaryczny i przyłączą poszczególne części do ościennych gmin bo stężenie głupoty w ińskiej gminie jest za duży...

Co ty sie wnerwiasz na kupczyka i pragniesz likwidacji gminy? Przeczytaj jeszcze raz wpis który skomentowałeś? Pisał go na pewno jakiś żwirowiec, który nie widzi żadnego problemu z wysychania jeziora, a wprost przeciwnie, próbuje nam wmówic, że to same korzyści dla miasta i mieszkańców. Żwirki pragną tylko jednego, wykopac zwir i wydoić kasę, jezioro im wisi koło fujarki, tak było, jest i będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, zwirek prowokator napisał:

Co ty sie wnerwiasz na kupczyka i pragniesz likwidacji gminy? Przeczytaj jeszcze raz wpis który skomentowałeś? Pisał go na pewno jakiś żwirowiec, który nie widzi żadnego problemu z wysychania jeziora, a wprost przeciwnie, próbuje nam wmówic, że to same korzyści dla miasta i mieszkańców. Żwirki pragną tylko jednego, wykopac zwir i wydoić kasę, jezioro im wisi koło fujarki, tak było, jest i będzie.

Nasza żwirownia prowadzi odkrywke w województwie lubuskim gdzie zrywaja 20 metrów gliny głęboko żeby się dostać do pokładów żwiru koszt zerwanie gliny to dwa miliony złotych!  A na terenie planowanej żwirowni w insku za czasów PGR dobrze pługiem zagrał i był żwir na wieszku!  Nie ma się co dziwić tym hieną że tak zawzięcie walczą o łatwą kasę na lata 

Odnośnik do odpowiedzi

02fbe69eb72f7e113ee17de393d8c27e.png

Poważna dyskusja ...Pani wkleja poważne dokumenty a jakiś sportowy baran wciska kit o znikaniu wszystkich jezior i że 3km to taka odległość żwirowni że to nie jej wina że wody ubywa....Pani proponuję udzielać się na caffe bo tu mądrzy ludzie piszą i czytają a na portalowym fejsie zabijają sobie czas ludzie nie bardzo wiedzący o powadze sytuacji...ten dokument to wierzchołek góry lodowej...dokumentów jest multum Michał o tym wie....trzeba tylko chcieć uczciwie walczyć ....Panią Violettę Kowalską pozdrawiam i życzę więcej takich mądrych wypowiedzi...Czapki z głów dla mądrych ludzi....

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pracownik napisał:

Nasza żwirownia prowadzi odkrywke w województwie lubuskim gdzie zrywaja 20 metrów gliny głęboko żeby się dostać do pokładów żwiru koszt zerwanie gliny to dwa miliony złotych!  A na terenie planowanej żwirowni w insku za czasów PGR dobrze pługiem zagrał i był żwir na wieszku!  Nie ma się co dziwić tym hieną że tak zawzięcie walczą o łatwą kasę na lata 

A nam przez cały czas wydobycia na Ciemniku chcą dać 13 mln. kipa czy co????? Niech sobie w d*** wsadzą tę kasę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...