Skocz do zawartości

molo


turystka

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, byłem w Ińsku napisał:

Trochę lipa z tym Waszym molo. Dla dzieci  - ok, ale dorośli nie mają gdzie popływać. Z jednej strony - krzaczory, a z drugiej motorówki. Pod molem przepłynąć strach, a właściwie się nie da.
Fajnie, że rośnie konkurencja na plaży w zakresie jedzenia. Może pomyślicie też o kibelkach?

Winda na wieżę już się najeździła? Wywalono tyle szmalu, a na monitoring zabrakło? 

Przecież to molo już się rozpada... Może deski są zaimpregnowane dobrze, ale w niektórych miejscach barierki latają tak jakby ktoś je kopał albo co najmniej próbował wyrwać. Pójdziesz z dzieckiem i jak to dziecko robi oprze się o te barierki i wpadnie razem z nimi. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

lenie gminne
18 godzin temu, mieszkaniec napisał:

Przecież to molo już się rozpada... Może deski są zaimpregnowane dobrze, ale w niektórych miejscach barierki latają tak jakby ktoś je kopał albo co najmniej próbował wyrwać. Pójdziesz z dzieckiem i jak to dziecko robi oprze się o te barierki i wpadnie razem z nimi. 

Bo fajnie było krytykować poprzedników a samemu nie mieć zdolności zarządzania. Ta władza wyprzeda cały majątek gminny w jakim stanie muszą być finanse gminy i jakie zadłużenie. Wszystko co po łebkach zrobili na "pokaz" idzie w ruinę. Wieża, molo,droga. Wszystko to nie robiła gmina tylko inne instytucje. Zatem łatwo przyszło łatwo poszło. Jak pisałem że po sezonie ta lipa się rozsypie to mnie w kleszcze brano. A tu patrzcie! Wieża ruina, molo ruina droga wojewódzka zaraz będzie w ruinie bo żwirki jeden za drugim jeżdżą bo gmina nic nie robi. Rusz się zapasiony tłuszczem burmistrzu,  przewodniczący zróbcie porządek  bo kiedyś to dureń jeden z drugim stał i liczył. Teraz udaje że nic nie widzi.  Czemu teraz Kaziu z okna nie nagrywa ile przy rondzie wanienek przejeżdża. Przydajcie się na coś lenie.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, lenie gminne napisał:

Bo fajnie było krytykować poprzedników a samemu nie mieć zdolności zarządzania. Ta władza wyprzeda cały majątek gminny w jakim stanie muszą być finanse gminy i jakie zadłużenie. Wszystko co po łebkach zrobili na "pokaz" idzie w ruinę. Wieża, molo,droga. Wszystko to nie robiła gmina tylko inne instytucje. Zatem łatwo przyszło łatwo poszło. Jak pisałem że po sezonie ta lipa się rozsypie to mnie w kleszcze brano. A tu patrzcie! Wieża ruina, molo ruina droga wojewódzka zaraz będzie w ruinie bo żwirki jeden za drugim jeżdżą bo gmina nic nie robi. Rusz się zapasiony tłuszczem burmistrzu,  przewodniczący zróbcie porządek  bo kiedyś to dureń jeden z drugim stał i liczył. Teraz udaje że nic nie widzi.  Czemu teraz Kaziu z okna nie nagrywa ile przy rondzie wanienek przejeżdża. Przydajcie się na coś lenie.

Co ty sie probujesz wyslugiwac innymi? Sam sie wez za robote i policz wanienki. Do rozkazywania to kazdy glupek jest pierwszy a do roboty to tylko burmistrz.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gosc napisał:

Co ty sie probujesz wyslugiwac innymi? Sam sie wez za robote i policz wanienki. Do rozkazywania to kazdy glupek jest pierwszy a do roboty to tylko burmistrz.

Jasne, jasne... Burmistrz taki cwany, że cudze zasługi sobie przypisywał podczas wyborów.

Niech się lepiej pochwali co z powiększeniem granic. 

Jak sam wzniośle pisał na fb:

8f688635306c3524cd428e8d62dffca6.png.a26cce65f45222362958e8e8a070acba.png

To kiedy te miliony zobaczymy Panie Burmistrzu?

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, gość napisał:

Jasne, jasne... Burmistrz taki cwany, że cudze zasługi sobie przypisywał podczas wyborów.

Niech się lepiej pochwali co z powiększeniem granic. 

Jak sam wzniośle pisał na fb:

8f688635306c3524cd428e8d62dffca6.png.a26cce65f45222362958e8e8a070acba.png

To kiedy te miliony zobaczymy Panie Burmistrzu?

No na pewno nie w 2020 bo decyzja Ministerstwa jest negatywna, ale tym Burmistrz nie raczył się pochwalic

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, monitoring napisał:

Czego się spodziewałeś. Jak można taki obiekt zrobić bez monitoringu. Nastepnym razem ktoś rzuci kamieniem i też będzie kicha.

To samo jest z pływającym mostem. Barierki za chwilę odpadną.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

To samo jest z pływającym mostem. Barierki za chwilę odpadną.

 

Godzinę temu, gość napisał:

To samo jest z pływającym mostem. Barierki za chwilę odpadną.

Byłem oglądałem molo, jest ok ! Co wy chcecie tyfusy plamiste, przywalacie się do bele czego !

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy wynajmujący powinni chyba zakupić kosze na śmieci. Bo worki ze śmieciami tuż przy bramie przy głównej alei przy plaży nie przystoi. Ci ludzie to chyba jacyś koczujący cyganie albo Rumuni. Kto przyjął te domki skoro jeszcze trwa tam budowa? Co to za układ! Jeszcze raz pytam gdzie kosze na śmieci na odpowiednią ilość domków i ludzi? 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...