Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

O 9.02.2016o13:25, Gość napisał:

Jeszcze tego brakuje żeby te palanty się rozmnażały jak króliki. Już wystarczy że oni reprezentują "matołkomanię". A te dzieci "wybrane" to takie nieszczęścia jak "nowa władza".

To istne dzieci kukurydzy panie jak z tego filmu dzieci kukurydzy

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, as napisał:

Im już nic nie pomoże.Iza pożal się boże ,jeszcze wbije dodatkowy ćwiek do trumny gminy.Wzmocni nieróbstwo w gminie na poczet donosicielstwa.Dlatego Szafran z Liwakiem tak zabiegają o nią.

Liwak wszystkie decyzję związane z przyszłością gminy konsultuje z Iza tak pani Iza wszędzie się tym chwali. 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość napisał:

Liwak wszystkie decyzję związane z przyszłością gminy konsultuje z Iza tak pani Iza wszędzie się tym chwali. 

Ona będzie pełnić rolę podsłuchu w urzędzie bo blokady komputerów to zamalo dla liwaka. Ona zawsze w dupe kupczynskim wchodziła to czego można się po niej spodziewać. 

Odnośnik do odpowiedzi

Co tak cicho o Michałku -nikt nic nie pisze jak kombinuje.

Ostatnio imprezował na trzydziestce Asi M tej z kina.Tak się nawalił że rękę złamał.Najgorsze to ze dopiero pojechał do szpitala na drugi dzień aby wszystko odparowało i wykazał ze wypadek stał sie w domu.Inaczej odszkodowania by nie było.Taka cisza w tym temacie na Cafe.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Kant napisał:

Co tak cicho o Michałku -nikt nic nie pisze jak kombinuje.

Ostatnio imprezował na trzydziestce Asi M tej z kina.Tak się nawalił że rękę złamał.Najgorsze to ze dopiero pojechał do szpitala na drugi dzień aby wszystko odparowało i wykazał ze wypadek stał sie w domu.Inaczej odszkodowania by nie było.Taka cisza w tym temacie na Cafe.

A co mnie Michał obchodzi? Co to mój kolega, czy co?

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Gość napisał:

ona poza sobą niczego innego nie widzi, wszystko garnie do siebie

Przestań snuć tu cienkie kawałki że Olo z wieżą nadają na tych samych falach. Byłem i jestem przeciwnikiem żwirowni. Ale wiem że to nie wieża ją uruchomi tylko Jacek, Michał i Włodek. Nawet przy sprzeciwie Zbyszka Mazurka. 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dawno mazurek rów lizał Andrzejowi ,był za żwirownią pierwszy,nic mu nie przeszkadzało a teraz odwrót.Jego działanie jest do czasu.Ten artykuł też zamieścił dla odwrócenia uwagi z powodu nieudolności jaka w gminie panuje.Zamiast kasy szukać to bzdurami się zajmuje.Świetlice dla Czertynia obiecał a ten Burak ze Ściennego drogę przez sołectwo.Ludzi otumanił i nici z tego.Droga jak by była przejęta przez gminę to już można było by wniosek składać.Tak to wyszła kupa .

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Mieszkanka napisał:

Nie dawno mazurek rów lizał Andrzejowi ,był za żwirownią pierwszy,nic mu nie przeszkadzało a teraz odwrót.Jego działanie jest do czasu.Ten artykuł też zamieścił dla odwrócenia uwagi z powodu nieudolności jaka w gminie panuje.Zamiast kasy szukać to bzdurami się zajmuje.Świetlice dla Czertynia obiecał a ten Burak ze Ściennego drogę przez sołectwo.Ludzi otumanił i nici z tego.Droga jak by była przejęta przez gminę to już można było by wniosek składać.Tak to wyszła kupa .

Ty jestes głupia tak samo jak twoja tereska

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gość napisał:

Olo nie sciemniaj, wszyscy wiedza kto chce otworzyć w Ińsku żwirowe eldorado, a ty jestes piewcą geniuszu tereski.

Kto chce doprowadzić do ostatecznego werdyktu w sądzie ja czy wy? Ja robie co do mnie należy i nie przyłożyłem ręki do żwirowni za to ty jesteś upaprany w niewiedzę i kompromitujesz się.Nie ważne kto chce ważne kto doprowadzi do powstania kopalni. Będzie to jacek wacek i pan kracek.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...