Skocz do zawartości

Jak żwirownia kombinuje?


Żwirek

Rekomendowane odpowiedzi

zimnicki posiada ziemię koło planowanej żwirowni , która zawiera produkt zdecydowanie bardziej cenny jak żwir , są nim glinki używane jako podkład do utwardzania dróg . Każdy może sam wyciągnąć odpowiednie wnioski

To znaczy że Racin wykonywał polecenia swojego byłego pryncypała. To stachowi zależało na powstaniu żwirowni i podłączenia się do nich ze swoimi bogactwami naturalnymi. To cwany koń coś w tym końskim łbie myślał jednak.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To znaczy że Racin wykonywał polecenia swojego byłego pryncypała. To stachowi zależało na powstaniu żwirowni i podłączenia się do nich ze swoimi bogactwami naturalnymi. To cwany koń coś w tym końskim łbie myślał jednak.

Nie myślał,lecz już te pomysły realizował.

Odnośnik do odpowiedzi

To nie była sprzedaż. To było szabrowanie gminy.

coś kolego gadasz głupoty , jak podnosisz głos to mów prawdę , jak jej nie znasz to milcz . Ziemia rolna nie należała do gminy tylko do skarbu państwa . Natomiast jest prawdą że zimnicki oddał gminę pod protektorat IPK łącznie z wyspą za którą faktycznie można było ugrać grube miliony od inwestora i zarazem uatrakcyjnić gminę w kierunku turystyki . A tak stare błędy stworzyły sytuację pasową , brak kasy , inwestorów , pomysłów i odwagi . Uważam że trzeba odważnych i mądrych decyzji aby coś drgnęło w kierunku lepszego nawet jak będą one trochę bolesne ( mam nadzieję tylko że głęboko przemyślane )

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedaż ziemi "rolnej"na "z góry upatrzone cele" z udokumentowanymi złożami rozpoczął Masznicz,a Zimnicki zakończył . Po nim już nie było i nie ma co sprzedawać.

Ktoś tu takie głupoty powiela że śmierdzi władzą tylko którą nową czy starą. Ile jeszcze będziecie mi wciskać kit o hektarach Masznicza??? Wszyscy w gminie wiedza ile i gdzie ma ziemię. Wszyscy burmistrzowie żyją tylko Maszniczem pytanie tylko kto sprzedał pozostałe tysiące hektarów pod żwiry, wycinkę lasów. Co wy tu ciemnotę uprawiacie. Nawet najbardziej ciemny mieszkaniec już wie o nagonce pomidora i zimnickiego . Po co komu masznicz przedstawcie co sami zrobiliście po nim. Podaj kmiocie ile komu sprzedano za stacha, teresy, racina. No dalej bo to mnie bardziej interesuje niż Masznicz z wiadomymi hektarami.Możesz go lubieć albo i nie ale widać prawa nie złamał skoro mu nikt tej ziemi nie odebrał. Może najwyzsza pora pokazać na BIP który burmistrz sprzedał majątku gminnego wtedy możemy podyskutować. I nie sraj mi tu żarem o Maszniczu bo rzygam tymi tekstami minęło jeśli dobrze pamiętam ćwierć wieku a ty k**** rozkminiasz bzdety które nic nie wnoszą. Kieruje tobą zawiść i nic więcej. Wg mnie najwięcej ziemi przetrwonił stachu a teraz w kamerach broni złodziei a sam to co miał sprawę sądową w Koszalinie, pałacyki pod Policami. Działoszewska też na posprzedawała ziemie jak nie bioetanol to na spalarnię a stachu wszystko dla żwirowni. Sprawdź ile sprzedał racin i będziesz miał mordę wykutą raz na zawsze.

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tu takie głupoty powiela że śmierdzi władzą tylko którą nową czy starą. Ile jeszcze będziecie mi wciskać kit o hektarach Masznicza??? Wszyscy w gminie wiedza ile i gdzie ma ziemię. Wszyscy burmistrzowie żyją tylko Maszniczem pytanie tylko kto sprzedał pozostałe tysiące hektarów pod żwiry, wycinkę lasów. Co wy tu ciemnotę uprawiacie. Nawet najbardziej ciemny mieszkaniec już wie o nagonce pomidora i zimnickiego . Po co komu masznicz przedstawcie co sami zrobiliście po nim. Podaj kmiocie ile komu sprzedano za stacha, teresy, racina. No dalej bo to mnie bardziej interesuje niż Masznicz z wiadomymi hektarami.Możesz go lubieć albo i nie ale widać prawa nie złamał skoro mu nikt tej ziemi nie odebrał. Może najwyzsza pora pokazać na BIP który burmistrz sprzedał majątku gminnego wtedy możemy podyskutować. I nie sraj mi tu żarem o Maszniczu bo rzygam tymi tekstami minęło jeśli dobrze pamiętam ćwierć wieku a ty k**** rozkminiasz bzdety które nic nie wnoszą. Kieruje tobą zawiść i nic więcej. Wg mnie najwięcej ziemi przetrwonił stachu a teraz w kamerach broni złodziei a sam to co miał sprawę sądową w Koszalinie, pałacyki pod Policami. Działoszewska też na posprzedawała ziemie jak nie bioetanol to na spalarnię a stachu wszystko dla żwirowni. Sprawdź ile sprzedał racin i będziesz miał mordę wykutą raz na zawsze.

Nie twierdziłam,że Masznicz sprzedał najwięcej,ale rozpoczął.Najpierw przejmował ziemię od agencji,a później ją sprzedawał:bratankowi,Gustawowi itp,itd.Faktem jest,że najwięcej sprzedał Stachu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

http://bip.insko.pl/...-21_2012_ID.pdf

Obwieszczenie to sobie wsadź liwak w wziernik. Gdzie jest jest całe odwołanie SKSM? Jak mamy wspierać burmistrza jak on tylko udaje że broni naszych interesów a tak na prawdę ukrywa prawdę przed nami. Świetny sposób na "robienie szumu" i umywanie rączek. Taka to jest spółka liwak, szafran, kupczyński i mazurek.

Idź do urzędu poproś Juchę to ci udostępni dokumenty a nie pluj tutaj. Twoje i innych interesy nie są w najmniejszym stopniu zagrożone w kwestii żwirowni za miastem. Całą dokumentacją odwołania zajmują się prawnicy, aby skutecznie zostało odrzucone a decyzja Szanownego Jacka Burmistrza Liwaka, została obroniona ! Czekaj cierpliwie, walnij sobie od czasu do czasu lufę, bądź dobrej myśli a wybrani przez ciebie reprezentanci władz samorządowych, godnie ciebie reprezentują !!

Odnośnik do odpowiedzi

Idź do urzędu poproś Juchę to ci udostępni dokumenty a nie pluj tutaj. Twoje i innych interesy nie są w najmniejszym stopniu zagrożone w kwestii żwirowni za miastem. Całą dokumentacją odwołania zajmują się prawnicy, aby skutecznie zostało odrzucone a decyzja Szanownego Jacka Burmistrza Liwaka, została obroniona ! Czekaj cierpliwie, walnij sobie od czasu do czasu lufę, bądź dobrej myśli a wybrani przez ciebie reprezentanci władz samorządowych, godnie ciebie reprezentują !!

Już widzę tę dbałość. Przetrwać do wyborów. Nie ganiaj mnie do juchy tylko dawaj informację publiczną.

Odnośnik do odpowiedzi

odwołanie żwirków jest informacją publiczną udostępnianą na prośbę pisemną bądź dostępne jest w urzędzie gdzie spokojnie możesz zapoznać się z całą dokumentacją sprawy nie panikuj i nie siej fermentu

Jak był Racin to kto wtedy siał ferment??? Za to samo michałki i włodki sraliby na rzadko.

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądajcie kronikę zobaczycie jak można się wybronić ze żwirowni. Żubr daje wam przykład ale wy wolicie wykopać jego a zezwolić na kopanie dołów.

Krawczykom i Kujawskim przeszkadza żubr a nie przeszkadza pod nosem żwirownia. Takie mamy społeczeństwo.Jak sami mówili nic nikomu nie zrobił stał i się pasł ale ktoś musiał zabłyszczeć w TV może radna Teresa pomaga Liwakowi podjąć decyzję hihihi

Odnośnik do odpowiedzi

Coś nie gra w naszym prawie skoro żubr chodzi sobie , gdzie chce. Jednakże w porównaniu ze startami jakie przyniesie otwarcie żwirowni,wybieram żubra.Siła mediów jest niewspółmiernie duża w stosunku do woli mieszkańców, stąd zapewne ani słowa o Ińskim Parku Krajobrazowym,Naturze 2000 i roli tej gminy położonej w 99% w formach ochronnych.Nie martwcie się ,żwirki przy pomocy swojego sprzętu skutecznie przegonią to zwierze podkarmiane jabłkami przez tych samych aktorów z kroniki czy też teleekspresu...

Odnośnik do odpowiedzi

http://szczecin.tvp..../inwazja-zubrow

Zamiast wykorzystać przeciw żwirowni krawczykowa rodzina działoszewskiej robi kampanię strachu przed jednym żubrem którego sama dokarmia. Pozoriusz trafił w Ińsku na pozorantów. Nie wiem czemu Liwak z takim śmiechem się wypowiadał. Burak!

jak już mają prawdziwą przyrodę to też im źle. Prymitywy których działki leżą na gruntach sksm dostali kasę za szczekanie przeciw Pozoriuszowi.

Odnośnik do odpowiedzi

teraz sobie wyobraźmy sytuację, że twoje dziecko czy wnuk wraca ze szkoły spotykając po drodze żubra. Dzieci są nie przewidywalne mogą zaczepiać zwierzę lub podchodzić zbyt blisko, wtedy żubr taranuje twoje dziecko na chodniku w mieście. Czy będziesz z tego zadowolony? Wolałbym żeby ten żubr pasł się na polach sksm niż biegał po Ińsku. Jak już dokarmiacie te zwierzęta to wyrzucajcie te jabłka na pola planowanej żwirowni

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...