Skocz do zawartości

Postanowienie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tatar . zgadzam sie.

Ten przed toba co te wypociny zamieśćił to chyba zapomniał skąd oni się tu wzieli i jak uwłaszyli się na państwowym majątku.To Ciocia wprowadziła uchwałami im plan zagospodarowania dla ich terenów a Racin je zrealizował za kase gminną czyli podatników.To oni mieli inwestować a tu CISZA-taką jak sobie wymarzyli.To ta Cisza gminę w wiochę zamienia .Pokupywali te marne grunty za bezcen a po planie teraz wartośc wzrosła- to boją się że stracą.To oni tu nie wnoszą nic do życia tylko myślą o sobie a nie o gminie jako całosć.

Najważniejsze że Jego koleś Jacek był za za żwirownią,to on pokazywał na jakich terenach się wychował ,gdzie była kopalnia żwiru ,to on podnosił ręke za pięknym zakładem przy lu .H.Śienkiewicza nie pytając się ludzi że taki smród będzie im przeszkadzał.

Ponadto za Racina rządził zs swym kompanem górnikiem i IFS.toi on podnosił tez za wszystkim ręke .Wstrzymywał się już w kampani za promenadą ale to tylko pozur.Przecierz ją odebrał a jak ją odebrał to wszysacy widzimy.

Teraz co sie zmieniło że Ci co sobie pluli w oczy w tamtej kadencji nadal rządza.jeśli ich nie udolnośc wykazujesz i podwarzasz że nic nie zrobili to żnaczy że podtrzymujesz to że nadal nic nie zrobią.

Nie napiszesz że racin dał podwyżki strażakom ,podwyżki nauczycielom ,ciekawe czy oni to podważą .Siedzą teraz Cicho i napewno moralniaka maja jak tu zaatakować władzę i radnych że ZUS nie płacony Fundusz socjalny nie płacony a powód bo siedem kredytów teraz trzeba cpłacac.

Co ekipa rządząca nie wiedziałą czy nie czytała jak do tej pory papierów.Tam wszystko pisze,a jak bedziesz chciał Cioto to wypiszę Ci co było zrobione za tamtej ekipy czego wam życze ale chyba nie dacie rady bo twój idol marnie wypowiadał się na komisji.ROK MIJA A TU NIC -najlepiej napisać propagande że kilka spotkań było co do przebudowy drogi 151 która może na koniec kadencji bedzie zrobiona jak będzie kasa i oczywiście zaznaczyć bo sa wybory i żze tam sławny PAN RZEPA uczestniczył.Co zrobił przez osiem lat z drogami na terenie gminy nic,ale wybory idą to promocja lidera na swych stronach musi byc pod pretekstem informacji.

Mieszkańcy większości korzystaja z drogi do chociwla i tu tzreba sie wykazac żeby drogę przebudować oraz drogę w Ściennym i Granicy na których nic sie nie robi .

Ja Gościu nie musze sie onic bać mam mało i to mi wystarczy ja nie stracę na wartości nic nie mam i spokojnien po nocach śpię a nie jak ty dlatego tu BIJESZ PIANĘ.Także walcz rób te drugie referendum to bedzie takie jak 6 września

Odnośnik do odpowiedzi

nie zmniejszyło się zadłużenie tylko zwiekszono przychody budżetu przez podwyżki podatków. Terecha miałą 7-8 mln budżetu Racin zwiekszył podatki i podniósł do 11 mln a na 2014 podniósł sztucznie do 12 zeby kredyt na zje.....ną promenadę dostać

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu Misiu jak na fejsie ludzie wam dowalają to nie Misiu a jak na cafe to Włodek, Misiu albo inny kawasiu. Masz ksywkę to się do niej zwracaj i już. Bo niekiedy ci których obrażasz nawet nie wiedzą że o nich się pisze. Taka to niestety prawda. Mnie natomiast zastanawia dlaczego wszystkie oklaski zbiera Szafran za ewentualne odmówienie wydania decyzji środowiskowej. Jego apel to tylko mała cząstka tego działania są też inni zasłużeni jak np. Pan Liwak bo to ostatecznie On podjął decyzję, Pan Mazurek i wiele innych osób i stowarzyszeń. To nie apel ITP zainicjował taką decyzję tylko złożyło się na nią wiele czynników i osób. Wszystko przypisał sobie Włodzimierz Szafran. Nieładnie!!! Panie przewodniczący nie ładnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu Misiu jak na fejsie ludzie wam dowalają to nie Misiu a jak na cafe to Włodek, Misiu albo inny kawasiu. Masz ksywkę to się do niej zwracaj i już. Bo niekiedy ci których obrażasz nawet nie wiedzą że o nich się pisze. Taka to niestety prawda. Mnie natomiast zastanawia dlaczego wszystkie oklaski zbiera Szafran za ewentualne odmówienie wydania decyzji środowiskowej. Jego apel to tylko mała cząstka tego działania są też inni zasłużeni jak np. Pan Liwak bo to ostatecznie On podjął decyzję, Pan Mazurek i wiele innych osób i stowarzyszeń. To nie apel ITP zainicjował taką decyzję tylko złożyło się na nią wiele czynników i osób. Wszystko przypisał sobie Włodzimierz Szafran. Nieładnie!!! Panie przewodniczący nie ładnie.

A mnie to nie przeszkadza,że Pan Wlodek ma plusy. One i tak są udziałem Klubu Radnych Ińsko Razem, do którego należy Pan Włodek.

Odnośnik do odpowiedzi
szacun dla W i M

Czemu Misiu jak na fejsie ludzie wam dowalają to nie Misiu a jak na cafe to Włodek, Misiu albo inny kawasiu. Masz ksywkę to się do niej zwracaj i już. Bo niekiedy ci których obrażasz nawet nie wiedzą że o nich się pisze. Taka to niestety prawda. Mnie natomiast zastanawia dlaczego wszystkie oklaski zbiera Szafran za ewentualne odmówienie wydania decyzji środowiskowej. Jego apel to tylko mała cząstka tego działania są też inni zasłużeni jak np. Pan Liwak bo to ostatecznie On podjął decyzję, Pan Mazurek i wiele innych osób i stowarzyszeń. To nie apel ITP zainicjował taką decyzję tylko złożyło się na nią wiele czynników i osób. Wszystko przypisał sobie Włodzimierz Szafran. Nieładnie!!! Panie przewodniczący nie ładnie.

Tylko że w Głosie szanowna pani redaktor powołała sie tylko na Włodka i Michała, ciebie niestety nie wymieniła, a to znaczy, że nawet nie poszedleś do Jacka i nie poprosiłes go aby nie robił żwirowni, jesteś śmierdzący leń i tyle w tym temacie. Za to Włodkowi i Michałowi należą sie ukłony i ja im je skaldam.
Odnośnik do odpowiedzi

Czemu Misiu jak na fejsie ludzie wam dowalają to nie Misiu a jak na cafe to Włodek, Misiu albo inny kawasiu. Masz ksywkę to się do niej zwracaj i już. Bo niekiedy ci których obrażasz nawet nie wiedzą że o nich się pisze. Taka to niestety prawda. Mnie natomiast zastanawia dlaczego wszystkie oklaski zbiera Szafran za ewentualne odmówienie wydania decyzji środowiskowej. Jego apel to tylko mała cząstka tego działania są też inni zasłużeni jak np. Pan Liwak bo to ostatecznie On podjął decyzję, Pan Mazurek i wiele innych osób i stowarzyszeń. To nie apel ITP zainicjował taką decyzję tylko złożyło się na nią wiele czynników i osób. Wszystko przypisał sobie Włodzimierz Szafran. Nieładnie!!! Panie przewodniczący nie ładnie.

Z tego co wiem, to Panowie Szafran i Mazurek, kilkakrotnie odwiedzali Pana burmistrza w sprawie nie wydawania decyzji dla Grzesiaka.

Tak że macie rację te osoby bardzo mocno naciskają burmisttrza !!

Odnośnik do odpowiedzi

No i znowu dużo tekstu a mało treści z niej wynika. Nawet to co tatar napisał to fakty dostosowane do własnych potrzeb. Ale zacznijmy od tatara, któremu przeszkadza kanalizacja. Otóż kwestia kanalizacji to fundament rozwoju każdej miejscowości. Mieszkańcy za jej powstanie nie są winni gminie niczego bo potem kwestie przyłączania i późniejsze odprowadzanie ścieków i tak za darmo się nie odbywa. A o potrzebie rozbudowy kanalizy w Ińsku mówi się już od tak, a i tak na sesjach niektórzy radni wymyślają szamba bo wtedy ten obowiązek z gminy spada. W ogóle to tatar wybrał zły przykład na źle rozdysponowane pieniądze. Lepszym byłaby promenada, której finansowanie było zagrożona przez nieudolność swoich poprzedników. No i oczywiście, najważniejsze czyli finansowanie: http://www.bip.insko.../pokaz/50.dhtml - pół miliona kredytu bo przecież biedna gmina o emisji obligacji przez JST nigdy nie słyszała. Mało tego, potem czytamy takie kwiatki w gazetach jak to: http://www.gs24.pl/w...a-byc,id,t.html

To również będziecie przyklejać Liwakowi o obecnej radzie? A przecież takich sytuacji było na pęczki. Racinowski nie umiał inaczej gospodarować pieniędzmi gminy jak w następujący sposób:

Jest pomysł -> brak pieniędzy -> wezmę kredyt -> zadłużenie gminy rośnie. Prawdę mówiąc to w gminie praktycznie nie ma ani jednej inwestycji, która nie byłaby finansowana kredytami a powód jest prosty. W gminie w ogóle nie ma warunków do tego żeby w cokolwiek inwestować. Nie ma żadnej strefy biznesowej. Nie powstają żadne firmy, które by zwiększały atrakcyjność gminy. Nie mamy akwaparku, nie mamy kortów tenisowy, dosłownie niczego tutaj nie ma.

Widzieliście plażę? Przecież za ten stan odpowiada Racinowski ze swoją radą, którzy niczego nie zrobili nad molem. Wystarczy wziąć przykład z innych miejscowości, które tuż pod nosem mają kawiarenki, jadłodajnie, fast foody. A tutaj najbliższa pozycja restauracyjna jest 1 km od plaży miejskiej. No przecież większego idiotyzmu nie można było sobie wymyślić.

Poza tym Tatar, umyka tobie jedna rzecz. Te 100 tys, których rzekomo brakuje w budżecie to nie jest winna tych co rządzą teraz, tylko tych, którzy pozaciągali naście kredytów na swoje durne pomysły, a za które obecna władza musi wziąć odpowiedzialność.

Ty gość znowu strzykasz jadem na lewo i prawo ale nic z twojego wpisu nie wynika poza wcześniej przeze mnie wspomnianą zazdrością i zawiścią. A teraz dochodzi do tego skrajna głupota bo gdybyś chociaż odrobinę się postarał to byś wiedział, że:

Art. 3. 1. Kształtowanie i prowadzenie polityki przestrzennej na terenie gminy, w tym uchwalanie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, z wyjątkiem morskich wód wewnętrznych, morza terytorialnego i wyłącznej strefy ekonomicznej oraz terenów zamkniętych, należy do zadań własnych gminy.

A teraz tak żeby każdy zrozumiał. Nikt nie będzie wdzięczny gminie za to, że robi to co ma robić bo jest to jest obowiązek a nie przywilej. A pikanterii dodaje fakt, że cały problem tworzenia nowych planów przestrzennych wynika z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 2003 r., który nakazał wywalić dotychczasowe plany do kosza na śmieci i zrobić nowe. I słusznie zresztą ale taki komunista jak ty gość nie jest w stanie tego zrozumieć bo tak jak już wcześniej pisałem, twój tor rozumowania zatrzymał się na epoce przed 1990 r. kiedy była tylko "jedynie słuszna racja". Ponadto znowu pokaże ci jakim jesteś zawistnym zazdrośnikiem.


Pokupywali te marne grunty za bezcen a po planie teraz wartośc wzrosła - to boją się że stracą.

Odpowiadam, trzeba było samemu kupić ale jak ty później sam piszesz: "Ja Gościu nie musze sie onic bać mam mało i to mi wystarczy ja nie stracę na wartości nic nie mam i spokojnien po nocach śpię a nie jak ty dlatego tu BIJESZ PIANĘ" to mogę powiedzieć tylko, ziomeczku ogarnij swoje upośledzenie umysłowe bo sam sobie zaprzeczasz. Masz sraczkę o to, że ktoś coś ma, podjął ryzyko i zyskał na tym? A teraz jeszcze próbujesz tym co mają ziemie robić to co tobie odpowiada? Ja zatrudniam 17 osób na umowę o pracę. Ze wszystkimi dogaduję się świetnie bo oni wiedzą co mają robić i czego jak od nich oczekuję a w zamian ja zawsze jestem terminowy wypłacaniu pensji i dodatków jak widzę, że praca idzie szybko i sprawnie ale jak czytam takie coś co ty wypisujesz to krew mnie zalewa. Nie popracowałbyś u mnie nawet przez tydzień bo tobie się wydaje, że tobie się należy coś ode mnie. Nic ci się nie należy bo to ja zainwestowałem w firmę i to ja podjąłem ryzyko i to ja tobie wypłacam pensje. Wszystko odbywa się w zgodzie z prawem ale na moich warunkach. Podobnie sprawa się ma relacjami gminy i przedsiębiorców. Tym drugim trzeba dać dobre warunki do tworzenia miejsc pracy a nie tylko klepać, że jest ciężka sytuacja na rynku i ładować w nich wszystkie podatki jakie tylko są. Gdzie w Ińsku jest jakaś strefa ekonomiczna? Gdzie są zwolnienia podatkowe czy ulgi podatkowe. Przecież poprzednik obecnego burmistrza zupełnie w tej kwestii leżał bo nie raz go zagadywałem o te kwestie. A teraz co się dzieje? Minęło pół roku i w tym czasie znaleziono już inwestora do stworzenia stacji paliw w Ińsku. Cud nad Wisła? Nie, na tym polega gospodarowania zasobami gminnymi, które nie ograniczają się tylko do ziemi czy położenia względem natury. Tutaj potrzebna jest jasna wizja tego jak ma to miasto wyglądać.

Tutaj też trzeba sobie jasno powiedzieć, że kwestia żwirowni ma szczególne znaczenie bo jej powstanie to ponad 200 ha w plecy dla gminy. Czemu 200? To proste, nikt nie będzie się chciał budować w pobliżu hałasu i syfu jaki żwirownia będzie produkować więc wszystko dookoła żwirowni będzie nieatrakcyjne. A wiesz kto na tym najbardziej straci? Nie możnowładcy. Nie, bo oni już i tak wszystko sobie ubezpieczyli na wypadek spadku wartości nieruchomości i tylko czekają na to aż żwirownia powstanie. Wtedy dopiero manna im się z nieba posypie. A przecież jest jeszcze odpowiedzialność odszkodowawcza od gminy i żwirowni. Wiesz o jakich kwotach tutaj się w ogóle mówi? To przekracza budżet gminny o dziesiąt razy. Tego oczywiście też nie wiedziałeś bo niby skąd możesz o tym wiedzieć jak ty bidulko niczego nie masz poza swoją nienawiścią i zawiścią, którą hojnie obsypujesz ludzi na forum.

Do reszty twojego wpisu to nawet nie mam ochoty się odnosić bo jeszcze większe bzdury tam są napisane... O podwyżkach dla strażaków nie będzie się wypowiadał bo to nie moja brocha ale podwyżki dla nauczycieli to Racinowski łaski nie robił. Karta nauczyciela ci coś mówi czy naprawdę myślałeś, że Racinowski by komukolwiek poza sobą dawał podwyżki? A ten zarzut z drogą nr 151 to już w ogóle ręce opadają. Przez 8 lat Racinowski palcem nie kiwnął żeby coś z tą drogą zrobić a ty chcesz żeby Liwak przez rok wszystko załatwił? A gdzie byłeś jak urzędował Racinowski i miał w d**** drogi w Ińsku? Dopiero jak nowa władza się pojawiła, która ledwo wiąże koniec z końcem przez swoich poprzedników to ty znalazłeś forum żeby wylewać żale w tej sprawie? Fakty są takie. Liwak jest bardziej aktywny i komunikatywny niż Racinowski a to działa na jego korzyść bo w rozmowach też trzeba mieć jaja i dbać o swoje. Powiat gminie łaski nie robi. Przez kilkanaście lat mieli nas w d**** to teraz po zmianie władzy czas żeby się to zmieniło. Dobrodziejstwo nie są tylko zarezerwowane dla Chociwla i okolic. Ale to może zrobić tylko ktoś kto wie jak ma Ińsko za kilka lat wyglądać, nie tak jak Racinowski, który wszystko by pozamykał i Ińsko zamienił w wielką żwirownię.

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że w Głosie szanowna pani redaktor powołała sie tylko na Włodka i Michała, ciebie niestety nie wymieniła, a to znaczy, że nawet nie poszedleś do Jacka i nie poprosiłes go aby nie robił żwirowni, jesteś śmierdzący leń i tyle w tym temacie. Za to Włodkowi i Michałowi należą sie ukłony i ja im je skaldam.

http://www.gs24.pl/w...rowni,id,t.html

Dla chętnych do poczytania.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty guwno wiesz .Już dawno pisane był że żwirownia powstanie i tyle w tym temacie.Ten wasz idol Szafran i ta cała ekipa już do niczego się nie nadaje.Brońcie si ale wam to nie wychodzi.Na brak argumentów to oczywiście macie wyzwiska .Tatar nie jesteś sam Kukurydza właśnie wraca z EU to da burakom w kaloszach popalić.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty guwno wiesz .Już dawno pisane był że żwirownia powstanie i tyle w tym temacie.Ten wasz idol Szafran i ta cała ekipa już do niczego się nie nadaje.Brońcie si ale wam to nie wychodzi.Na brak argumentów to oczywiście macie wyzwiska .Tatar nie jesteś sam Kukurydza właśnie wraca z EU to da burakom w kaloszach popalić.

Argumenty... WY? zwolennicy żwirowni??

j15q83h.gif

Cebularzu przeciwnicy żwirowni zaorali wasze argumenty już tyle razy na forum, że tutaj nie ma o czym dyskutować.

Włodek trzymaj się i pokaż takim analfabetom jak ten, którego zacytowałem gdzie ich miejsce w szeregu :)

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie będzie .Widzisz że jest wszystko już uzgodnione.Te psełdo wywiady apele Towarzystwa Przyrodniczego to tylko ściema .Czemu uchwały nie wnieśli o wycofanie się z tego.

Tak już pozostanie będą palić głupa i mówić -nic się nie stało.

Nadal uważam że to temat na Cafe to czego innego nie wskrzesi.

Robi się tak zwane wrzutki aby odwrócić uwagę od problemów z jakimi rządzący sobie nie dają.

Wczorajsza sesja to kpina-co ten burmistrz wypowiadał :oświetlenie gminne będzie sprzedawał dla energetyki aby parę punktów świetlnych zainstalować.Panie burmistrzu my w tamtym roku w sołectwie podjęliśmy uchwałę że z fundusu sołeckiego sołectwa Granica macie nam co roku jeden punkt świetlny finansować.Jak pan sprzeda oświetlenie gminne to tak będzie jak na Granicy że żeby zmienić czas świecenia lamp to trzeba do Gryfic dzwonić żeby ktoś przyjechał bo ich majątek.a lamy nie raz całymi dniami świeciły.

Jak molo rozbierze ,lampy posprzedaje-to co zostało.Państwo Radni co wy wyprawiacie .Obudzcie się chyba że to wasze pomysły .Zarzucaliście poprzednikowi że likwidator -a teraz co robicie.

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie będzie .Widzisz że jest wszystko już uzgodnione.Te psełdo wywiady apele Towarzystwa Przyrodniczego to tylko ściema .Czemu uchwały nie wnieśli o wycofanie się z tego.

Tak już pozostanie będą palić głupa i mówić -nic się nie stało.

Nadal uważam że to temat na Cafe to czego innego nie wskrzesi.

Robi się tak zwane wrzutki aby odwrócić uwagę od problemów z jakimi rządzący sobie nie dają.

Wczorajsza sesja to kpina-co ten burmistrz wypowiadał :oświetlenie gminne będzie sprzedawał dla energetyki aby parę punktów świetlnych zainstalować.Panie burmistrzu my w tamtym roku w sołectwie podjęliśmy uchwałę że z fundusu sołeckiego sołectwa Granica macie nam co roku jeden punkt świetlny finansować.Jak pan sprzeda oświetlenie gminne to tak będzie jak na Granicy że żeby zmienić czas świecenia lamp to trzeba do Gryfic dzwonić żeby ktoś przyjechał bo ich majątek.a lamy nie raz całymi dniami świeciły.

Jak molo rozbierze ,lampy posprzedaje-to co zostało.Państwo Radni co wy wyprawiacie .Obudzcie się chyba że to wasze pomysły .Zarzucaliście poprzednikowi że likwidator -a teraz co robicie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ten sam gnój od 25 lat,te same ryje i te same metody.Czy wy nie widzicie swojego otępienia i głupoty powiązanej z propagandą? Rozwój to głównie inwestycje w uzbrojenie i przekształcenie terenów a nie kopanie dziur i osuszanie coraz to nowych powierzchni gruntów. Głupcy czy te 50 lat istnienia żwirków i ich bytowanie na waszej nieświadomości niczego was nie nauczyło? Ile żwiru jako gmina potrzebujecie w skali roku? 100 -200 ton ? To pomnóżcie tę ilość przez 12 zł i okaże się ile jest warta degradacja na zawsze środowiska naturalnego i walorów tej ziemi.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty ślepy ryju nie widzisz,że w tej gminie jest syf taki jak był na początku? Przy korycie dwie na przemian głupie struktury lokalnych klik i beznadzieja rozwojowa? Umiecie czytać i pisać? Szkoda,że was ludzie nie gonią. chyba ze strachu ,że umilicie im życie swoimi zagrywkami poniżej pasa.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty ślepy ryju nie widzisz,że w tej gminie jest syf taki jak był na początku? Przy korycie dwie na przemian głupie struktury lokalnych klik i beznadzieja rozwojowa? Umiecie czytać i pisać? Szkoda,że was ludzie nie gonią. chyba ze strachu ,że umilicie im życie swoimi zagrywkami poniżej pasa.

Pocałuj psa w d..ę to za darmo jaja obejrzysz matyldo. Syf to ty masz między pośladkami i warko się nim zajmij...polecam domestos !

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...