Skocz do zawartości

Wieża, Krycha i Marycha


Rekomendowane odpowiedzi

w tej kadencji

Nie twoje doczekanie. Nie w tej kadencji !!!

Włodek mój drogi kolego już mi ciebie żal. Jesteś taki prostak jak smycz mojego psa. Przecież o to chodziło żebyś został w szeregu w którym byłeś za Racina i tak się stanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek mój drogi kolego już mi ciebie żal. Jesteś taki prostak jak smycz mojego psa. Przecież o to chodziło żebyś został w szeregu w którym byłeś za Racina i tak się stanie.

Przecież włodek michał i jacek cały czas są na smyczy trochę popuszczanej kiedy chcemy. To przecież wiadomo.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też widziałam w piątek byli u ślimaka. Grzesiak, dwie baby i jeszcze jakiś chudzielec z kopalni.A od gminy Liwak, Michał, Mazurek i Szafran.

Pewno sprzedali wyborcze obietnice, małpy jedne.

Batuta szafrana skończyła się właśnie w piątek. Został zmiażdżony przez pozostałych rozmówców. Już wie że Liwak Kupczyński i Mazurek nie dmuchają w ten sam gwizdek co on coś o tej rozmowie wiem. Taka klęska to miód na serce. Prawda panie włodku?

Odnośnik do odpowiedzi

Batuta szafrana skończyła się właśnie w piątek. Został zmiażdżony przez pozostałych rozmówców. Już wie że Liwak Kupczyński i Mazurek nie dmuchają w ten sam gwizdek co on coś o tej rozmowie wiem. Taka klęska to miód na serce. Prawda panie włodku?

Przecież oni nic nie ogarniają oni tylko trwają. Coraz częściej słychać głosy niezadowolenia ze strony mieszkańców. Pan Grzesiak przyjechał dobrze przygotowany i wyłożył karty na stół oczy się zaświeciły wszystkim pozostałym . I co? I można prawda! Przez kasę do serca.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież oni nic nie ogarniają oni tylko trwają. Coraz częściej słychać głosy niezadowolenia ze strony mieszkańców. Pan Grzesiak przyjechał dobrze przygotowany i wyłożył karty na stół oczy się zaświeciły wszystkim pozostałym . I co? I można prawda! Przez kasę do serca.

Każdy dostał po 200 patoli. To niewiele.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze ktoś o tej mendzie pisał że to krzykacz nad krzykacze i nic więcej. Odwołać tego gamonia niech zostanie sam jako opozycja i już. Dość kpin z wyborców, dość pobłażania tych kłamców wyborczych od szafrana po liwaka i kuoczyka. Wywieść na taczkach i na obornik.

A odwołaj go,jak tak bardzo ci na tym zależy.

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze ktoś o tej mendzie pisał że to krzykacz nad krzykacze i nic więcej. Odwołać tego gamonia niech zostanie sam jako opozycja i już. Dość kpin z wyborców, dość pobłażania tych kłamców wyborczych od szafrana po liwaka i kuoczyka. Wywieść na taczkach i na obornik.

Skad ty weźmiesz teraz taczki?Jeszcze trzeba mieć do taczki uprawnienia,kierując na drodze publicznej.Poza tym to już nie te czasy !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Skad ty weźmiesz teraz taczki?Jeszcze trzeba mieć do taczki uprawnienia,kierując na drodze publicznej.Poza tym to już nie te czasy !!!

Co to za głupoty? Taczki ludzie mają? W każdym domostwie są taczki i są teraz coraz modniejsze. Co z ciebie za rolnik? Na dodatek wioskowy! Wstyd!!

Odnośnik do odpowiedzi

Michale k piszesz tu więc też i czytasz zwraca się do ciebie jako zastępcy zrób coś z tą drogą bo pójdę dalej i gdzie indziej będziecie się tłumaczyć

Ty kierowca kto ci dał prawo jazdy,chyba za jajka dostałeś jak masz problem z wycofaniem samochodu od Deca.Głąbie nie wiesz co to wsteczny
Odnośnik do odpowiedzi

I potem się okaże ,że za Ińsko Razem stoi dawna paczka Racina czyli IFS czyli Ińska Fala Skurczybyków. Nic nie szkodzi wrócimy do ich nazwisk i gęb.Co się odwlecze, to nie uciecze? Prawda TW"Janek: i Atamanie? O reszcie też napiszemy.Ludzie muszą wrócić pamięcią do tamtej kliki. Nie ma wątpliwości,że obaj chętnie wrócą do bezradnych, chociażby po to, aby mieszać.teraz dostaną wsparcie komuszki wieży.Bo to ich dawna wspólna idea.

Tutaj nie ma się co okazywać, ta klika cały czas działa.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,ta klika cały czas działa. Jeszcze im do kompletu potrzebni Racinowski i Boguś. Tylko jak to zrobić?

tutaj chodzi tylko o żwirownie i układ przy głosowaniu ( może kasę wzięli i muszą realizować to co obiecali , a jednego lub dwóch radnych dokupi żwirownia do tego głosowania , sprzedadzą się jak sądzę najwięksi krzykacze ) i kto kogo skłoni , kupi , i ile dostanie . Dla radnych nie mieszkańcy są ważni tylko mamona , takich wybraliśmy świętych krętaczy . Tu idzie o bardzo dużą kasę

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj chodzi tylko o żwirownie i układ przy głosowaniu ( może kasę wzięli i muszą realizować to co obiecali , a jednego lub dwóch radnych dokupi żwirownia do tego głosowania , sprzedadzą się jak sądzę najwięksi krzykacze ) i kto kogo skłoni , kupi , i ile dostanie . Dla radnych nie mieszkańcy są ważni tylko mamona , takich wybraliśmy świętych krętaczy . Tu idzie o bardzo dużą kasę

Włodek już nic nie może więc kasy też nie dostanie jest na końcu ogona nawet krzyczeć już nie potrafi.................

Ja to zrobić? zagłosować po równo i jeden rządzi na jednej a drugi na drugiej sesji ha ha

Rządy się zmienią po majowych wyborach....Włodek zniknie ze sceny politycznej....Dano mu stanowisko na którym nic nie może....żeby się wypalił do cna tak właśnie się dzieje....

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek już nic nie może więc kasy też nie dostanie jest na końcu ogona nawet krzyczeć już nie potrafi.................

Rządy się zmienią po majowych wyborach....Włodek zniknie ze sceny politycznej....Dano mu stanowisko na którym nic nie może....żeby się wypalił do cna tak właśnie się dzieje....

Taki jesteś pewny, że będą zmiany po wyborach, to kto twoim zdaniem wejdzie do Rady ? Pewnie twój ulubieniec i rasowy brat..ataman ??

Czyż mam rację Ola, tfu Olo ??!

Odnośnik do odpowiedzi

Macie problem kto wejdzie.Już tu pisali że startować a ty baranie siedzisz w okopach i plujesz na wszystkich ,oni na pewno tym w ogóle się nie przejmują .Jeśli piszecie że tych czterech panów z gminy co było na spotkaniu i uczestniczył tam dyrektor kopalni wzieli kasę za żwirek to jest coś takiego jak delegatura w Szczecinie CBA- na co baranie czekasz aż dowody znikną.Weż się w garść i działaj.

Odnośnik do odpowiedzi

Macie problem kto wejdzie.Już tu pisali że startować a ty baranie siedzisz w okopach i plujesz na wszystkich ,oni na pewno tym w ogóle się nie przejmują .Jeśli piszecie że tych czterech panów z gminy co było na spotkaniu i uczestniczył tam dyrektor kopalni wzieli kasę za żwirek to jest coś takiego jak delegatura w Szczecinie CBA- na co baranie czekasz aż dowody znikną.Weż się w garść i działaj.

Przecież na taką odzywkę nawet nie chce się odpowiadać. Świnia zawsze startuje do koryta,bo taka jej natura. Ale przecież ktoś te świnie karmi,popiera i wybiera.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...