Skocz do zawartości

Umarł przewodniczący, niech żyje przewodniczący


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A TA GRUBA jeszcze sie pcha

A ty ku...rwa jaki jesteś? Spasiony knur czerwony ja burak bo z gwinta zaciągasz na tej oślej polanie czy w kolorowe ciuszki ubrany wysoki palant z włosami jak małpa. Czego ciągle srasz żarem i obrażasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu ty bolszewiku sierpem i młotem robiony nie masz komu już łatki przyczepić to zazdrościsz że terebeckim skumał się z żółkowskim.Tak to oni mają was bolszewików na tepecie .Wiem to od marcina .Niedługo terebecki mordę ci otłucze .wyluzował jak był radnym ale znam jego dokonania.

Jak szybciej w dziub chcesz dostać to bądz odważny i idz do niego i mu powiedz to co tu wylewasz .Ja zmam go dobrze i jest gość spoko.

Odnośnik do odpowiedzi

Czego nie napiszesz o michale że jego dziadek babcia też z ukrainy ,mama i całe pokrewieństwo.Taki to juz los że w insku polaków nie ma.Spójrz na krokusa wosy nosi jak bohun,przyjechał tu i mysli że polakiem zostanie.Jak chcesz bolszewiku to i o tobie coś napisze Boisz się swojej tożsamości bo twe korzenie też siegają na wschód.Ktoś tu kiedys napisał że hitler nie lubiał żydów bo sam był żydem.Masz swoją odpowiedz.

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw góral rozrzuca po ińsku jakieś nagie zdjęcia racina teraz żółkowski obraża wszystkich dookoła oto ekipa atamana terebeciuka

Ja myślę że komuś rozum odebrało. Te psychole z opozycji tak się ośmieszają że tylko czekać kiedy puszą im zwieracze i się ze.....rają. Racin przy was to był złoty. Może nieraz "rajca" chlapał jęzorem ale nigdy nie obraźliwie tak jak teraz opozycja. Ja byłem od początku zwolennikiem zmian na obecnych frajerów ale w kampanii ujrzałem ciemną stronę opozycji dlatego w nich nie wierzę. Mają pretensje że wyborca zmienia zdanie a patrzcie jak opozycja zmieniła zdanie o Racinie o IFS o Paluchu o Leśkiwie. Na niektóre tematy takie jak promenada, ostawianie się stanowiskami, opluwaniem przeciwników, puszczeniem w niepamięć żwirowni po komisjach z Grzesiakiem, robieniem planów bez informowania mieszkańców no i nazbiera się tego dużo. Z niejakim żółkiewskim nie mam nic wspólnego a jednak wylewacie na niego wiadra pomyj i po co jak "Olo" jest anonimowy jak każdy kto tu pisze. Jednakże z faktu że pisze tu na 100% michał, włodek i inni z klubu Ińsko Razem to gratuluję języka. Jest różnicą pokazać stronę BIP a co innego pluć na kogoś że to zrobił. Co macie do ukrycia OPOZYCJO czemu ta wasza jawność taka tajemnicza? Wiele pytań jest do zadania ale nie sposób na wszystkie odpowiedzi. Nieznanego Pana żółkiewskiego można tylko przeprosić za głupotę tych co przejęli władzę. Jest mi za nich wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że komuś rozum odebrało. Te psychole z opozycji tak się ośmieszają że tylko czekać kiedy puszą im zwieracze i się ze.....rają. Racin przy was to był złoty. Może nieraz "rajca" chlapał jęzorem ale nigdy nie obraźliwie tak jak teraz opozycja. Ja byłem od początku zwolennikiem zmian na obecnych frajerów ale w kampanii ujrzałem ciemną stronę opozycji dlatego w nich nie wierzę. Mają pretensje że wyborca zmienia zdanie a patrzcie jak opozycja zmieniła zdanie o Racinie o IFS o Paluchu o Leśkiwie. Na niektóre tematy takie jak promenada, ostawianie się stanowiskami, opluwaniem przeciwników, puszczeniem w niepamięć żwirowni po komisjach z Grzesiakiem, robieniem planów bez informowania mieszkańców no i nazbiera się tego dużo. Z niejakim żółkiewskim nie mam nic wspólnego a jednak wylewacie na niego wiadra pomyj i po co jak "Olo" jest anonimowy jak każdy kto tu pisze. Jednakże z faktu że pisze tu na 100% michał, włodek i inni z klubu Ińsko Razem to gratuluję języka. Jest różnicą pokazać stronę BIP a co innego pluć na kogoś że to zrobił. Co macie do ukrycia OPOZYCJO czemu ta wasza jawność taka tajemnicza? Wiele pytań jest do zadania ale nie sposób na wszystkie odpowiedzi. Nieznanego Pana żółkiewskiego można tylko przeprosić za głupotę tych co przejęli władzę. Jest mi za nich wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brawo Olo jesteś wporzo nie to co te matoły michałki i włodki dwa h....je bez HU...ja.

Odnośnik do odpowiedzi

Nic innego nie możesz wymyślić.Wiesz że ona takich rzeczy nie pisze.To sami o sobie piszecie a w tę intrygę chcecie zwalic na Terenię

a kto powiedział że szafran zaprzedał dusze diabłu ? nie twoja tfu terenia ! Ona bedzie mściła się do upadłego, tak powiedziała na nagraniu

Odnośnik do odpowiedzi

Jako komunistka tak jak jej komunistyczni kacykowie, nigdy przez dziesiątki lat nie informowali że bylo takie coś jak polacy na syberii !!!!!!!!!

A powód jest prosty. Stanowisko kierownika w ośrodku pracy ideowo-wychowawczej. A to do czegoś zobowiązuje ^^

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez tak twierdze jak ona i nie przypisuj jej.Co do ligitymacji kto ma za obrazem ,to zapytaj sie mazurka ,szafrana ,deca ,tomczyka,szafran teraz się przefarbowal na zielonych.Pozatym 98 % ludzi było w insku z ta ligitymacja związani.Jak WSI likwidowano to teraz wszyscy tacy cacy.pamiętają oni napewno jak było.SZTANDAR PROSZĘ WYPROWADZIĆ.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez tak twierdze jak ona i nie przypisuj jej.Co do ligitymacji kto ma za obrazem ,to zapytaj sie mazurka ,szafrana ,deca ,tomczyka,szafran teraz się przefarbowal na zielonych.Pozatym 98 % ludzi było w insku z ta ligitymacja związani.Jak WSI likwidowano to teraz wszyscy tacy cacy.pamiętają oni napewno jak było.SZTANDAR PROSZĘ WYPROWADZIĆ.

Ja jestem bardzo ciekawy kto to jest ta osoba??? http://inwentarz.ipn...aId=4018|typ=2]
Odnośnik do odpowiedzi

Teczki likwidowano ,palono a wniektórych kartki wyrywano,tak się czyścili.Ja poważam tylko takich ludzi co nie ukrywają swojej tozsamości,jak był agentem to niech napisze i po bulu .Bez tego zawsze noce nie przespane.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
rozwój gminy?

I tradycyjnie jak co roku dziury na drodze zapryskali jakimś gównem,które niszczy samochody zamiast dobijać się o prawdziwy remont drogi powiatowej.Czy to jest rozwój Polski,gminy? Czy tradycyjne zapychanie dziur jaki za komuny? Przecież od ponad 20 lat wszystko jest tylko łatane i symbolicznie klejone. Czy wy wielcy działacze miejscowych koterii tego nie widzicie? Znam tę gminę od lat, bo stąd się wywodzę ale żadnych postępów nie widać.Co przyjadę to to samo klepisko .

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

I tradycyjnie jak co roku dziury na drodze zapryskali jakimś gównem,które niszczy samochody zamiast dobijać się o prawdziwy remont drogi powiatowej.Czy to jest rozwój Polski,gminy? Czy tradycyjne zapychanie dziur jaki za komuny? Przecież od ponad 20 lat wszystko jest tylko łatane i symbolicznie klejone. Czy wy wielcy działacze miejscowych koterii tego nie widzicie? Znam tę gminę od lat, bo stąd się wywodzę ale żadnych postępów nie widać.Co przyjadę to to samo klepisko .

No właśnie , ani słychu , ani dychu...

Tośmy se zafundowali geniuszy od propagandy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...